Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

selina.liana
5. jún 2009

mihan aj ja som na tom rovnako tiež je malá hore každú chvíľu a ráno som ako by som anai nespala unavená kažždé dve hodky hore a to celú noc a niekedyy aj každú hodku a to sa mám učiť na štátnice nič neviem a 23 je tu o chvíľu ☹

lubka78
5. jún 2009

ahojte 🙂
my sme sa prave vratili od dr. Filip ma anginu, tak najblizsie dni sme zavreti doma ☹
u nas aj vyslo slniecko, tak som zvedava ako dlho bude 😉
seli...tak nech ti ide rychlo to ucenie....budem na teba mysliet 😉

simona161
5. jún 2009

ahojte 🙂 takze mam sms od horalky, je u svojej mamy, v pondelok ju operovali, nie je to este uplne ok, ale je to ovela lepsie ... do nedele bude bez netu, potom sa ozve, nechala vas pozdravovat, tak odovzdavam 🙂 a utekam nazad k svojej malej zivelnej pohrome 😉

henri001
5. jún 2009

juj drobatko nase, pozdravuj ju , nech sa coskoro vsetko pekne zahoji 😕 🙂 😵

lubka78
5. jún 2009

sim..pozdravujeme a nech sa skoro vsetko dostane do normalu 😉

lubik9
5. jún 2009

simi..aj my horalku pozdravujeme,nech je cim skor fit 😉

mihanka
5. jún 2009

nech jej to co najskor prejde... mne sa to tahalo 6 tyzdnov, jej viac ako 7 mesiacov... 😖

selina.liana
5. jún 2009

aj my prajeme skoré uzdravenie a čo sa jej vlastne stalo???

bora8
5. jún 2009

ahoj kočky.... a kde ste.... to som vás musela nájsť až na konci strany? čo nové? nechce sa mi dočítavať....

emaso
5. jún 2009

cafte 😉 mame druhy zuuuuuubooooooook 🙂

bora8
5. jún 2009

ahoj emaso - my stále nič.....

bibka333
5. jún 2009

ahojte ani my nemame zubky
Horalke skore uzdravenie 😉
fibi prijemnu dovolenku 🙂
Eliska sa dava na štyri a hojda sa 🙂

emaso
5. jún 2009

sak raz vylezu 😉 Jasminke sa prvy predral ked mala 8 mesiacov a tyzden a este len teraz jej vysli 3 ocne zubky,ale zato ich ma pekne,zdrave a taaake velkeeee 😀 Samko ma take mysacie zubky,aj rychlo vysli aj rychlo posli-uz ma chudak 4 plomby 😔

bibka no sikovnice ste 😉 aj Ella nas kazdym dnom prekvapi niecim novym,odrevala si svoj semester a teraz je take zlaticko usmievave,slniecko nase,maznacik najmilsi jeden z troch 🙂 normalne som teraz taka stastna az sa bojim aby sa daco nepos...o 😒 a Jasminka uz keca jak trojrocne decko,taka som na nu pysna 😵 aj Samko sa pekne drzi,makovicka moja mudra,uz 4 mesiac bez soplov-to je superhyperuspech 😀

citam ze horalka lasicova-polnisova je v nemocke ☹ prajeme rychle uzdravenie

bibka333
5. jún 2009

emaso ja ich uz cakam kazdu chvilku 🙂

selina.liana
5. jún 2009

ahojte ani my nič

lilyk
6. jún 2009

dobre ranko 🙂
u nas ziaden zubo,zato ritulka zaparenaaaaaa,nevieme sa toho zbavit a po kazdom prebalovani ho kupkam,tak nechapem 😒
emaso u nas to iste, odrevane 3 mesiace a odvtedy sa skeriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, vysmiaty jak slniecko na hnoji 😀

mihanka
6. jún 2009

ahojte..
ema to je super, ze ti robia vsetci traja radost, nech vam to zostane... 😉

ani my zuby nic, ved vsak vyjdu hadam raz... 🙂

dnes sme zaspali... 😀 mm mal zapas o 8 a ja som sa zobudila pred pol 8, simi spala do pol 8 normalne... 😵 😀 sice v noci bola asi 4x hore, aj cucnut, alebo cumlik, nevaaa... 🙂

bibka333
6. jún 2009

ahojte my sme spali do 8 45 🙂 😀 🙂 cez noc 3 krat hore na cicu 🙂 som štasna dnes je tu počasie na nic ale doma to vizera na pohodu idem varit halušky a vyvešat pradlo a mam pokoj na cely den 🙂

simona161
6. jún 2009

ahojte, u nas sa spalo do 06.45, co je fakt rekord ... ale dlho som sa neradovala, krpec si pri vyliezani z postielky tak narazil bradou, ze si zahryzol do pery a krv mu tiekla dost dlho, ten rev nebudem popisovat ☹ ale zabudol nato asi do 5 minut 😉
mna caka pranie, upratovanie, varenie a kedze sme tu az ja a moja zivelna pohroma, tak to bude skutocna rodinna pohoda, uz to vidim 😠
Elle gratulujem k zubku a emaso prajem, aby pohoda vydrzala uz na furt 😉
Filipovi prajem, nech sa rychlo zbavi anginy a mozu ist pekne vsetci von 😉
Tomaskovi nech sa ritulka rychlo da do poriadku, Selinke drzime palce, nech sa jej dari na statnice ucit a uspesne ich zvladne ... a Mimusik sa nam neozvala, ako dopadli na kardiu ☹ ale verim, ze vsetko je v poriadku ... na koho sme zabudli, ospravedlnujem sa a prajem pekny den uplne vsetkym 🙂
koniec tapety 😀

bibka333
6. jún 2009

vyzera 😒
simon pofukaj Alexovi peru a posielam mu uzdravovaci božtek
chorobkam posielame uzdravovacie pusinky

simona161
6. jún 2009

dakujeme bibka 😉
idem ja na to varenie 🙂

mihanka
6. jún 2009

simon, dobre si to napisala za vsetkych pre vsetkych a tiez posielame Alexovi boztek na bubugambu... 😅

mne je strasne smutno a bojim sa o maminu... ale to sem nepatri, takze sa asi na chvilku odmlcim, krasny vikend prajem... 😉

henri001
6. jún 2009

Milhanka srdenko nebojkaj 😕 posielam Ti pusinky aby si vsetko zavladla a aby to dopadlo najlepsie ako sa da ...lubkam ta

bibka333
6. jún 2009

babenky kde ste sa stratili 😕
mihanka drzkam palceky s mamkou a nebojkaj bude dobre
dobru noc

bora8
7. jún 2009

dobré ráno kočky.... po dlhej dobe a samá choroba..... dúfam, že choroby ustupujú, šrámy sa hoja.... my sme boli ráno hore od piatej asi už naozaj ide ten zub.....

silvinka
7. jún 2009

hi baby kde ste vsetky ? 🙂

mihanka nebojkaj sa , drzime vsetky palcoky drzte sa ....

henri lasko dostala si ip odo mne ohladom toho nakupu ?🙂))) je to tak ok ?

baby pridala som misula na fb zo vcera v parku ak chcete mrknite http://www.facebook.com/album.php?aid=19403&id=...

henri001
7. jún 2009

ano silvinka , secko olrajt 😉 Misulko je krasavec krasny ...

gladriel
7. jún 2009

ahojte ako sa dari co je noveho a je tu vobec niekto

gladriel
7. jún 2009

vidim ze sa zubkom u nasich drobcov nechce ist von ani nevieme kedy pojdu stale to yzera ze idu ale nikc

silvinka
7. jún 2009

henri cmuk si zlatino mas u mna velku favor 🙂))

ani my este nemame zubale baby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre