Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
4. sep 2009

mimus, aj ten chlebik s lekvarom supeer... 😵
quest, babof tapetarka 😀 , inak vela vela deticiek ktore su kojene okolo roka takto cvicia v noci ceckane maminky... ani my nie sme vynimka... 😒 kamaratke sa to napravilo az ked malu odstavila a nasadila na noc um... 😒 ja zatial vydrzim, ale ako dlho neviem...

my ideme na chatu... aj ked ma prsat, ale synovec ma prve cyklisticke preteky, sl.pohar, tak ho ideme povzbudit... tak tam zostaneme u kamaratky...

krasny vikend... 😉

luciakubista
4. sep 2009

joj babulky, my tiez kojime a ceckujeme i v noci 😀 tiez vravim,ze do roka a potom ideme oducat 😅 😅 ale to uz nemam vela casu.haha . Inak kojim malu len rano a vecer a 2x v noci. Staci to? Myslim, ci nepotrebuje viac mliecka

katkaza
4. sep 2009

ahoj
dodatočne gratulujeme všetkým 11-mesačným a zároveň ďakujeme,že ste si na nás spomenuli 🙂
my sme v noci tiež stále hore,niekedy vydržíme aj dve hodiny a to sa nekojíme,ale nalievame čajom 😒 malá spí teraz tuším horšie ako keď bola čerstvý novorodenec 😒
my máme topánočky zn.santé a na doma také vysoké papučky,lebo naboso sa jej strašne šmýkalo...inak už krásne behá sama,dá ruky na prsia a ide a ja s bruchom za ňou...komédia u nás 🙂

bibka333
4. sep 2009

ahojte ja som sa bola trošičku kultúrne vyžit švagrina zohnala listky na ciganskych diablov 🙂 volala dnes po obede či nechceme ist na 17H 🙂
ja vam zavidim kojenie u nás to volako hapruje dnes cez den len raz ,v noci tiež len raz, aj to som rada ked chce takýto problém som nemala s detičkami pred tým ale Eišku kojim najdlhšie 🙂 ešte som vam chcela napisat mala ma dnes vystrašila normalne mala nervový zachvat 15.min sa zlostila sa ,ale slzička len tak kus ,nervila vyhadzovala sa ani d nechcele ani pit ani na rukach no som rada že ju to prešlo len nevieme z čoho bola taka nervozna . JArka je doma hura už sa tešim na večerne klabosenie 🙂

andre
4. sep 2009

ahojky maminy 🙂
je tu ktosi s kým pokecáme trošička ? stiham ako tak dočítať aspoň, ale to je tak vše, tak sa ospravedlňujeme za všetky oneskorené gratulácie drobíkom, ktorí čosi slávili ... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

babofka
4. sep 2009

ahoooj
co nove na divokom vychode? 😀

andre
4. sep 2009

jeee oliho mamina 😵 nazdarte 😉
na divokom východe je ako na pokojnom západe, v horizontálnej polohe ležmo, vpravo a vľavo
ako sa má náš parťáčik ? 🙂

babofka
4. sep 2009

mna raz neter vysklonovala, ze 'olihova mama' 😀 pokial to neni stiflerova mama, tak je to ok 😝
oli uz spi, ale asi nas (teda hlavne mna) caka narocna noc 😖
ako casto sa mathy budi?

andre
4. sep 2009

budí sa veľa ? 😅
mathy sa v podstate nebudí, on zahučí, alebo zakňučí, zrejme si našmátra dudku al. sa posunie a spí ďalej, predtým som tam chodila, keď hučal, alebo zakňučal, posunúť ho a pod. ale sa mi zdalo že to nie je naliehavé to jeho "volanie" tak som nešla a poradil si, chlapec 😝 ... tak kým neplače tak nechodím, ale zato sa zobudím na ten "hukot" tak či tak 😖
🙂

andre
4. sep 2009

ps : stiflerova mama, no božeuchovaj 😀

bibka333
4. sep 2009

ahojte naša sa cez noc budi 2 3krat a nakojila som ju dnes pokojne a papala asi 7 ,8min som rada dakujem za poradienie homeopatika zabrali 🙂

question
4. sep 2009

no ja tiez budem este znasat to budenie a casom uvidim...do roka vydrzim a potom... 😉 uvidim ako sa to vyvinie alebo si pockam na rady ako si poradit 😉
mih tak si uzite chatu
katka juuuj ozaj a co tehotenstvo?horsie ci lepsie ako 1???
luci a myslim,ze staci..ved ma 4xmliecko.. 😉 bud rada,ze si pyta v noci len 2x 😉
aj my mae sante na von 😉

question
4. sep 2009

Maty je velkaaa vyyyynimka 😉 on aj zaspava sam 😝 😝 cafte kosicania 😉
baby poradte chceme ist niekam na par dni kde je pekne,mohli by sme zazit s malou aj nieco fajn s fajn ubytovabim..tak radte..netusime totiz vobec kam vyrazit..chceli sme pri more.ale to sme zrusili..tak niekde tu na okoli.. fakt nevieme kam

question
4. sep 2009

a kludne ak sa chce aj niekto pridat 😉 chceme ist na predlzeny buduci vikend 😀 😝 brali by sme nejaku partu 😉 😀 😝

bibka333
4. sep 2009

baby pozrite čo som našla len nam velike http:www.bata.sk/artikel/74670

phoebe003
5. sep 2009

zase první??? 😨 dobré ránko mamky, jaká byla noc?

phoebe003
5. sep 2009

bibi botičky jsou moc pěkné, ale nenech se mýlit, boty od BATI hlavně dětské nemají zprávně stavěné dno v botě, buď je moc měkké, nebo moc tvrdé. a při chůzi se neohýbá tak, jak by měla... Já měla taky byty od bati a dobře jsem se divila. Super je obuv od FARE. botičky se sice dají koupit jen v lékárnách, ale jsou certifikované a zdravotní...

phoebe003
5. sep 2009

no kde jste kdo??? to tady mám datlovat sama se sebou? 😕 Tak já jdu teda vařit mnoooooo, překecaly jste mne holky

andre
5. sep 2009

čafte nitra 🙂
no heeeej, on je tá najväčšejšia výnimka, však to aj všetci videli, v L. 😀 , jeho výsosť 😝

ja ti ivka neporadím, že kam, my sme boli ešte párkrát teraz čo bolo teplo v MR sa kúpať, inak sme už leto
zavreli... možno nás ešte chytí niečo ak bude pekná jeseň ale zatiaľ neplánujeme konkrétne

a ani botičky neplánujeme 😝 , tak pekne všetky povyberajte a my potom odpíšeme od vás 😀

bibka333
5. sep 2009

fibi ahoj aj ja varim halušky pozerala som aj stranku na tie topanočkyFARE su naozaj fajne my mame tiež z protetiky len ja som chcela nejake papučky na doma 🙂

phoebe003
5. sep 2009

bibi hmmmm slovenské halušky??? s brinzou????? bože jak já je miluju 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 slintám jen o nich slyším...

phoebe003
5. sep 2009

furt nikdo??? holkyyyyyyyyyy halooooooo, koník nám stávkujeeeeeeee 😔 mne strašně louplo v zádech a nemůžu se ani hnout... 😔 😢

question
5. sep 2009

cag fibi,tusim tu dnes naozaj kecas skoro sama so sebou 😉 a si ok???
andre..no tak to si mi neporadila,aj ked MM ma nahovara aj na Kosice,bo som sa dozvedela,ze si berie volno cely tyzden..ale nejako sa mi tam nechce...ved keby daco,ozvem sa 😉
stale smen ic nevymysleli,no hruuuza..ale koketujem mozno par dni madarsko tie kupele,kde je Mata teraz..
a co dalej neviem...
MM kuka futbaaaaaaaaaaaaal 😝

phoebe003
5. sep 2009

quest. já v pohodě jsem, ale dnes spím na zemi, ale ne kvůli zádům, ale kvůli manželovi. On je hasič a měli dnes rozlučku s létem a domů se dostvil v silně podnapilém stavu, měl hysterický záchvat smíchu na schodišti(důvod jeho radoti je nám střízlivým dosud neznámý), měla jsem strach, že spadne dolů, pak usnul v koupelně na zemi mezi vanou a umyvadlem, načež požádal o kýbl a s pomocí svojí maminky a mé maličkosti se dovalil do postele, téměř zboural Admkův přebalovací půlt a při sundávání trenek a kalhot sebou švihnul na postel, otočil se na bok a vyprázdnil žaludek...díkybohu se trefil, takže po druhé vytírat nemusím... 😀 😀 😀 Byl fakt vtipnej.... 😀 😀 😀

phoebe003
5. sep 2009

tak koukám, že dnes tu jsem rvní a taky posldní, no uvidíme, jestli i zítra tu budu první :D 😀 dobrou noc kočky...

phoebe003
5. sep 2009

a sakra. Nějak mi vynechává klávesnice.....

-------------Už tu nejsem...------------------- 😅

bianca
5. sep 2009

cus.Nestiham,nestiham,nestiham.Behame,navstevujeme,rozmyslame a zhaname peniazky.Mozno sa nam konecne podari kupit bytik vytuzeny a nasledne stahovanie.

selina.liana
6. sep 2009

bia držím palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

phoebe003
6. sep 2009

Dobré ránko kočky, jaká u vás byla noc? U nás celkem v pohodě, na to, že jswem spala na zemi, tak to bylo i pohodlné, můj drahý se v posteli léčí z kocovinky 😀 Eliška mi tu udělala pěkný nepořádek, takže všechna moje včerejší snaha uklidit barák do obyvatelného stavu přišla vniveč... 😝

question
6. sep 2009

fibi..no tak to bol zazitok teda🙂 moj MM ked nieco ide oslavovat,vie ze nespi s nami,ale v detskej..ale je to malokedy 😉
bia tak drzime palce,nech to vyjde a kde chcete kupit na SK ci v CR????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre