Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

matulik
14. nov 2009

ahojte fffsetky super mamky 😵
jaj ako to robite ze stihate aj deturence obriadit,navarit,upratat...ja mam pocit,ze sedim v kolotoci a ten sa nechce zastavit 😠
Kubinko nam buntosi do polnoci,potom sa budi kazdu chvilku,rano samozrejme ze sviezi a dava mi zabrat cez den... 🙄

...rychlo som si vas precitala,ste sa cinili....chorenkym detickam posielame veeeela zdravicka 😵 a alynka,dufam,ze nakoniec dopadnete dobre 😉

ja idem piect muzickovi narodeninovu tortu,tak dufam,ze urobim dojem....tu prvu (som mu robila na 18-ku pred sto rokmi)nechcel zjest ani pes 😅

....inac aj nam drzte prsteky,caka nas este jedna kontrola a potom operacia....jaj sa bojim,ale snad to zvladneme...

no krasny vikend a bocame vas tak na dialku...

mihanka
15. nov 2009

ahojte...
phoebs skore uzdravenie... 😉

matulik drzim palceky s tortickou, ja asi pojdem mimusikovi potiahnut torticku v piatok a vo stvrtok urobit torticku ku kamaratke pre Nelinku... sa tym zacnem asi zivit ako evitka... 😀

henri, horalka, super vam bolo, fotocky parada... zavidime v dobrom.... 😉 zase my sme mali pekny den v piatok... cely den sme mali simonkovsky s mimusikom, doobeda sme boli v mc na fitloptach, potom sme boli 2 a pol hodky vonku, simonky buvali v kocikoch (my sme mali 2 a polhodinovy spankovy rekord), potom obedik u nas, potom pre Kiku do skoly a dalsie mc a zrazu bolo 6 hodin vecer... 😕 🙂

a vcerajsia vtipna prihoda (sorry henri)... simi sa pytala u nasich kakaaa, tak som ju dala na nocnik a starka ze, ked sa vycikas alebo vykakas, dam ti 5 euro, tak ja simonke, kakaaaaaaaaaaaj, kakaaaaaaaaaj... no a simi si zarobila 5 euro... 😀 😀

tiez krasny zvysok vikendu... 🙂

bianca
15. nov 2009

decka pomoooooooooooooc.Mala mi od vcera neche pit mlieko.Len vidi flasku a zdrha.Skusala som jej davat aj lzickou a ani nahodou.Prekonala som samu seba a dala jej aj granko a tiez ani nic

simona161
15. nov 2009

bian, u nas naopak ... rano mi vypije 2x233 ml, niekedy za tym este 133 ml a vecer to iste, mne uz 800 gramove balenie nutrilonu ani tyzden nevydrzi ... ale neboj, hadam to Barcu rychlo prejde, skusaj dalej ...
ja mam iny problem a som z neho poriadne mimo - maly nechce byt s nikym okrem mna, nikto ho nesmie zobrat na ruky, nikto s nim nemoze ist von, uz piaty den nie som ani minutu bez neho, doteraz v pohode isiel ku kazdemu, napriklad vzdy raz do tyzdna chodim ku svokrovcom a v pohode ostal u nich hodinku, kym som zbehla na nakup, teraz tak hystericky reval, az sa zachadzal a triaslo mu bradou a potom celym telom, takze som ani neodisla a to iste sa opakovalo aj u nasich - odtisal mojho otca prec, aj sesternicu, ktoru inak zboznoval a kludne s nou chodil aj von ... vcera sme boli na oslave u tety, nechala som ho pri mm a isla na wc a on cely cas prereval ... ked som sa vratila, pokracoval v zabave, cely cas tam lietal, ale musela som byt na dohlad ...
ja neviem, co sa stalo, ale akurat v ten den mi volal riaditel, ci sa nechcem vratit do prace, ja som sa sice uz xkrat vyjadrila, ze budem tie tri roky doma, ale to co mi ponukal, to bola sila, aj co sa tyka podmienok prace aj platu, zarobila by som viac ako mm, tak sme sa o tom bavili, povedala som, ze sa rozhodnem do vikendu, mm povedal, ze by teoreticky zostal doma on (moji rodicia aj svokrovci robia, nemam kde maleho nechat), ale aj tak som si povedala, ze nie, ze kym vyzijeme, zostanem pri malom ... ale ja to nechapem, ci to maly pocul, ved to nemohol pochopit a odvtedy je nalepeny na mne, nosim ho so sebou vsade ... a to som ho nikdy nenechavala bezo mna, u nas bol rekord 3 hodiny kvoli pohrebu ... inak sme spolu stale, ale nerobilo mu problem ist ku hocikomu aj na ulici, kludne vydrzal pri nasich alebo svokrovcoch a teraz nikto, iba ja, pripadne na chvilku mm, ale aj to ma hlada ... nerozumiem tomu ... poznate to niekto? alebo maminy, co mate aj starsie deticky? uz sme taketo obdobie mali, ked mal cca 7-8 mesiacov, ale toto mi pripada este horsie ... prepacte za tapetu, ale fakt nechapem ☹
a matulik, o aku operaciu ide, ak sa smiem spytat? Alex uz ma tiez jednu za sebou, v celkovej narkoze ...

bianca
15. nov 2009

simi u nas je to podobne.Ked ma nevidi ze odchadzam z izby tak tam aj trosku zostane ale inak ani na wcko nemozem.Stoji pri dverach ,trieska na sklo a vresti...

simona161
15. nov 2009

aha, tak to ma netesi ☹ uz od narodenia sme to robili tak, ze raz do tyzdna bol pri svokrovcoch na maximalne 1-2 hod a ja som si skocila do metra ale niekam na nakup, alebo nieco vybavit, no nic, budeme to musiet riesit inak ... mm zajtra odchadza smer Nemecko, vrati sa okolo Mikulasa a potom sa uvidi ...

bianca
15. nov 2009

simi no ja by som to tiez tak riesila no vsetci su prilis daleko...

bibka333
15. nov 2009

ahojky babenky moje my sme mali tri noci hrozne plačkali sme ,mrnkali a ani mliečko nechceli ☹ 😒 dufam že dnes už bude ok ja som bola v sobotu na nakupoch v polsku konečne som zaobliekla Jarku ,Adkovi pod stromček brankrsky dres ,štumple ,rukavice ,Eliške len taku žabku plavaciu ,mne čižmy ocinovi termo ponožky naozaj sa oplati v tom Polsku
Stretka vam uprimne zavidim 🙂 ale hadam sa aj my niekedy stretneme 🙂 z Bystričankami 🙂
Bianca Eliška nechce mliečko v noci len plač teraz som ju dala hajkat a vypila len nejakych 50ml
Fibi prajem celej rodinke skore uzdravenie pa idem oddychovat lebo som sa od pitka nezastavila som riadne unavena 😝

lubik9
15. nov 2009

ahojky mamulienky 🙂

simi..u nas je to podobne,neviem,ci az celkom tak strasne,lebo s babkou vydrzi,ale musim byt v dohlade a ked chcem prec,ako napr,ze ona ho kocikovala vonku a ja som zbehla do obchodu,tak nesmel vidiet,ze odchadzam,lebo hruza a reeeeev,ale aj s dedkom vydrzi na plavarni,co chodime plavat,kym sa ja obleciem,ale to sleduje vodu v bazene a snazi sa do nej dostat..ale doma sa mota furt okolo mna,aj na wc-ko ide so mnou...no ale zas nas prekvapil minulu noc,zacal plakat zo spanku,vzala som ho na ruky a bolo dobre...manzel,ze si s nim ide lahnut a ked som mu ho dala na ruky,tak zas len rev a rev,nepomohlo hojdanie ani nic..a ja len ako pokus,ze daj ho mne,ci aj pri mne bude revat a ked mi ho dal,tak ticho..proste chcel byt len so mnou..aj ked sme ho dali do postele,tak bol spokojny len ked som tam bola,inak plakal...no nechapem 😕 ,lebo manzel s nim bezne chodil spinkat a pekne sa k nemu primojkol...simi,ty mas moj velky obdiv,ze si na alexa sama,ked mas manzela v nemecku..kedze viem,co je to mat doma tak velmi "zive dieta"

lubik9
15. nov 2009

inak timimu asi idu ocne zubky,sice este nelezu von,nevidno ich..ale asi niekde z hlby sa deru,lebo je strasne uplakany,ale hlavne vecer a v noci 😖

inak asi nemame nic nove,timi stale len chodi,chodi a beha..opakuje zopar slovicok,napodobnuje zvieratka,ale s hrackami sa nekamarati..zaujimaju ho len hracky,co maju snurku a tak si ich pri tej chodzi nosi po celom byte 🙂

alynka
15. nov 2009

Ahojte, tak my sme už dúfam v poriadku, horúčky už neboli, len akosi začíname kašľať, tak dúfam, že hneď aj prestaneme.
Phoebs vy sa tiež skoro uzdravte 😉

Simi tvoj maly to asi vycitil, ani nemusel počuť o čom sa rozprávate a aj tak vedel že rožmýšľaš že by si sa vrátila do práce....tie deťúrence sú ale šikulky...

Naša Kikulka zostane v pohode s mojimi rodičmi, ale u svokrovcov som ju ešte nenechávala a ani ju tak skoro nenechám...No túto stredu asi druhýkrát išla spať bezomňa, my sme boli konečne asi po roku a pol niekde sami s mm, na Producentoch a Viki bola s mojou sestrou. Akurát mala problém dať ju spať v spálni, lebo to bolo furt len mami, mami, tak zaspávali v obývačke pri reklamách, ale podarilo sa.

bianca
15. nov 2009

bibka nasa mlieko ani neochutna.Len vidi flasu a hned ju odstrci.Skusime este vysterilizovat flase.Ked mala pred pol rokom take stavy tak toto zaberalo.Uvidim rano.

inak musim ju pochvalit lebo dnes konecne spapala kasu...ale musela byt cokoladova.Pusinku ovarala ako vtacatko.

m.a.r.t.i.n.a
16. nov 2009

🙂 Krásne pondelkové ránko ! 🙂

My sme vyspinkaní do ružova a chystáme sa na cvičenie.

BIAN: pekne ponocuješ 🙂 Ja mrtvá hneď po Superstar 😵

bianca
16. nov 2009

Matuli u nas po superstar nespala este ani Barca 😀 😀 😀

bibka333
16. nov 2009

dobre rano tak Eliška konečne po 4 dnoch spinkala len večer zase nechcela mliečko tak už som bola zufala tak som jej popozerala do hrdielka tam nič ale na uška zareagovala dali sme kvapy a ona vypila mliečko a spinkala do2h potom mliečka a spinkala až do rana 7 45 h 🙂 tak som rada že som prišla na problem teraz hajkame .
Simon ja som mala takyto problem s Adkom on bol taky ze len mamina dievky nie Jarka ta išla ku každemu a Eliška sa ešte neprejavila iba raz som ju nechala asi 1 hodku pri kamoške a ani si nevšimla že som tam nie 😵

bibka333
16. nov 2009

babenky chcem sa vas spytat už davate bravčove mäsko ?

bianca
16. nov 2009

bibka uz asi dva mesiace ale nasa ja je starsia

horalka777
16. nov 2009

ahojte, vysielam spravy z domova:

neviem ako u vas, u nas este stale pondelok.
Pocasie - polohmla, polotmisto.
zhrnutie vikendu - ok 🙂

pocet veci rozhadzanych po dlazke doobeda - cca 210 (kocky a stavebnicu ratam po kusoch).
pocet veci rozhadzanych po dlazke momentalne - 29 (mama upratovala 😀 )

stav dietata:
pocet zubov 12
pocet minutych plienok - dnes zatial 4.
nalada dietata - mizerna, ako vzdy, ked sa mama priblizi k PC.
pocet kudrliniek na hlave - neda sa spocitat 😵
stav zodratosti topanociek na doma - 70%
stav zablatenosti topanok na von - 40%

stav otca - spi pod dekou, vecer bude zurka 😉

stav matky - o.k., ciastocne k.o. (mala by si aspon vlasy umyt pred tou zurkou)

stav domacnosti - v zaujme zachovania dobrej internetovej povesti nehodlam komentovat 😎

koncim hlasenie 😀

bianca
16. nov 2009

horal ty nikdy nesklames 😀 😀 😀

matulik
16. nov 2009

cafte
ejha horalka si bezkonkurencna,sa pytam sama seba,kam ist po lepsiu naladu...no sem s tvojou adresou,od teraz si ta adoptujem.... 😀

idem sa pochvalit,za tortou sa len tak zaprasilo...pre istotu nebola az taka velka 😅 neskorsie hodim fototo 😀

simonka,no nam sa zatulalo jedno vajusko,posledna kontrola ukazala,ze nevie trafit tak nam idu pomoct....bojim,bojim.. ☹ ale zato curka stoji jedna radost....😅 😅

bibka333
16. nov 2009

horalka si perfekná my sme dnes boli na naštve a Eliška naš maly duracelko 2x rozliala malinovku ,1x kávu ale naštastie studenú , 1x sa pokakal až cez bodinko no asi boli radi že sme išli domou 😵 😅 😉

matulik
16. nov 2009

Henry 😵 vseeetko najnadhernejsie k narodeninam....tusim si oslavila krasne "Kristove roky",tak nech ti prinesu uzasny a dlhy zivot plny detskeho smiechu...... 😀 😀 😀 😀

bianca
16. nov 2009

nasa si pave dokladne vydrhla chrup kefkou s ktorou jej cistim topanky........

selina.liana
16. nov 2009

Henri vsetko naj naj naj

matulik
16. nov 2009

biaaaa,to bude nevesta.... 😀 sikovnica jedna 😀 😀

selinka ako mate?vy si cim cistite zubadla?

andre
16. nov 2009

ahojky maťko 😉 ... tak vám zdrhlo jedno vajko ? 😅 potvora 😠 však oni ho dostanú nazad nebojaj, budeme všetci držať palčeky, len povedz kedy, aby sme naplánovali 😉

matulik
16. nov 2009

andre 😵 zlatusiky ste,ja sa uz pomaly nastavujem na stres vlnu...radsej nech rezu mna.... 😖 uvidim,v priebehu nasledujucich tyzdnov nam maju v Kosiciach potvrdit termin....

inac Mathew je nadherne chlapcatko...tfuj-tfuj.... 😵 som "dakus"posnorila po albumoch... 😵

andre
16. nov 2009

tu vás budú robiť ?? 😕 ak teda budeš mať náladu a čas, môžeme dať cafe, v rámci čakania alebo tak nejak, požičiaš kus stresu, bude ti lepšie 😉 maybe
inač aj ja 😵 ... dakus 😀 ... ale však nebudem ťa opakovať, neeee ???? tak aspoň, že má také šibalské kuki ten tvoj kubi-k 😵

andre
16. nov 2009

zatiaľ dobrú 😉 ... a potom dobrééé, zajtra, všetkým
... idem off, manž. sa blíži home 😵

bibka333
16. nov 2009

HENRY VšETKO NAJLEPšIE 🙂

Keby Ti každý dal
33 bozkov,
asi to nezvládneš
a padneš pod stôl.

Dáme Ti po jednom,
no budú sladké.
Budú aj horúce,
ale nie krátke.

Veď roky Kristove
máš práve teraz.
Na tento velký deň
myslel si neraz.

33 sviečok Ti
do očí svieti,
vo váze kúpu sa
oslavné kvety

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre