Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mimusik
24. apr 2009

Sofi, s takýmito vecami áko je výška sa prosím ťa netráp, genetiku aj tak neoklameš. Nech je zdravučká, to je najdôležitejšie... aj keď to znie ako fráza, je to fakt.

sofia122
24. apr 2009

ved ja viem to my vsetci hovoria.inac za nicom nezaostava je vismiata,zahra sa aj sama,krasne sa pretaca s bruska na chrbatik roby mi radost

mimusik
24. apr 2009

Bia, no včera sa jej poobede po 1. objavil čudný svrbivý výsyp po celom tele, najviac však na tvári - vyzeralo to presne ako keď sa popŕhliš žihľavou, len topho bolo strašne veľa a miestami sa to zlievalo akoby do "máp". Do dnes do rána po výsype ani stopy, tak sme nešli ani k dr. (veď čo by sme jej ukázali). Dnes poobede sa to však zopakovalo, avšak ešte brutálnejšie, komplet celá tvár + telo tiež poriadne, okrem svrbenia ju to začalo páliť, tak šli na pohotovosť. Dr. sa však k tomu nevedela vyjadriť, infekcia to nie, má akurát podozrenie na alergiu na slnko, čo sa však zas nepozdáva mne, lebo, v tom čase na slnku nebola dlhšie ako 5 min. a mala to aj na miestach, kde slnko nemohlo pôsobiť. Má teda fenistil gel + kvapky + calcium a uvidíme, čo sa bude diať.

bianca
24. apr 2009

mimus ja mam solarnu alergiu a ta nemizne hned.To je neake divne ze sa jej to stratilo.Chuda.Si viem predstavit ako ju to svrbi

sofia nam malu nikto nezmeral co sme prisli s porodnice.Nasa dr. ani raz takze ani neviem kolko presne meria.

simona161
24. apr 2009

mimus, aj ja mam solarnu alergiu ... a stalo sa mi aj toto, co Kike, pamatam si, ze cez vysoku som brigadovala v jednej fabrike a vysla som von si vypit kavu, bola som tam par minut a vosla som dnu uplne vysypana, vsetko ma svrbelo, palilo, bola som neskutocne cervena ... po par hodinach sa to zlepsilo, ale ako nahle som zase vysla na slnko, bolo to nazad ...

mimusik
24. apr 2009

Bia, ja to vidím skor na potravinovú alergiu, keďže to má všade... a svrbelo ju to teda príšerne. Aj švagriná má alergiu na slnko, no nikdy sa nevysypala na zakrytých miestach. Idem sa hráť na detektíva a pátrať...

bianca
24. apr 2009

mimus a nemenila si prasok na pranie?

mimusik
24. apr 2009

Bia, nie nemenila, ani aviváž, a keby aj, tak čo tá tvár? Je to také čudné... Preto maaj zdanlivo taká "banalita" tak trápi, lebo tápam v neistote. Keby som vedela je to toto, alebo hento, tak sa podľa toho zariadim a neriešim.

mimusik
24. apr 2009

Sim, no ale ten výsyp si isto nemala pod šatstvom, či áno?

bibka333
24. apr 2009

sofi moja mala je tieš drobček a ja mam tieš 152cm mm 170 a este moja najsJarka bola drobček a teraz ma 167 cm
mimušik ja som ho kojila preto tak dlh lebo malchore srdiečko a dr my povedal ze ho mam len čisto kojit že je to pre neho lepšie

sofia122
24. apr 2009

bianca ako ze ti malu nikto nezmeral ved to robi vseobecny doktor to nechapem

mimusik
24. apr 2009

Ach taaaak Bibi, no to ma mrzí, že ste to mali takto naordinované zo zdravotných dôvodov. Je to už v poriadku?

sofia122
24. apr 2009

bibka333 a tvoja koko meria cil a vazi

sofia122
24. apr 2009

co sa deje vyhravame ste radi

flow333
autor
24. apr 2009

sofia neboj mala sa vytiehne, aj ked urcite basketbalistka nebude....nasa mala Sophie ma 8540g a 71cm

simona161
24. apr 2009

mimusik, vidis, to uz si nespominam, ale viem, ze to neskutocne svrbi a teraz si na slnko davam hrozny pozor, este aj na dovolenkach chodim v dlhych rukavoch a dlhych nohaviciach (tenucke bavlnene alebo lanove veci), silny ochranny faktor a neopalujem sa, iba lezim pod slnecnikom ... ale aj tak som vzdy cervena az fialova, vsetko ma svrbi a nakoniec sa zosupem ...
ani u nasho Dr. mi Alexa nemeraju, iba vazia a meraju obvod hlavicky, odmerali mi ho, iba ked som prosila, inak na poradni iba vazia a meraju obvod hlavicky

bibka333
24. apr 2009

mimusik Adrianka operovali v Bratislave ked mal 6 rokou teraz chodime do BB raz do roka na kontrolu a u Bratislavy nas vyradili ze vsetko ok 😉
sofi mala ma 63 CM a 6200g

mimusik
24. apr 2009

Ani našu babuľku nemerajú v poradni, iba váha a obvod hlavičky, raz nám ju zastupujúca sestrička však predsa len odmerala - od stredu čela po špičku na nožičke... sme s mm kukali, že to čo robí, no do remesla sme sa jej nezamiešli. Doma sme si ju potom pre info premerali my.

simona161
24. apr 2009

kocky, klud, kazde babatko je ine, nas slonik ma 8900 gramov a 72 cm ... pritom ja mam iba 165 cm a MM 174 cm ... a prikrmujem iba chvilku a iba zeleninku a kuracie masko a jablko, nic viac zatial ...

mimusik
24. apr 2009

Bib som rada, že ste za vodou. Aj my ideme s našou na kardio kontrolu až po 2 rokoch, tak sa tešim. Doteraz sme boli 3x

simona161
24. apr 2009

idem dokukat hokej

mimusik
24. apr 2009

Sim, Flow - krásna váha, ja typujem možno 7,8 kg, že má Simonka z tej mojej mliekarne

sofia122
24. apr 2009

bibbka tak nase malicke meraju tak isto len moja ma viacej kilov 6,880.tak je pevnejsia ako tvoja. 🙂

bibka333
24. apr 2009

mimusik a co mate so srdieckom?
nas len v poradni len vazia 😒
idem za Eliskou place zo spania jaj tie sople 😠

bibka333
24. apr 2009

sofi daj foto pa a dobru noc uz leti k malej

sofia122
24. apr 2009

dam neboj len su vsetky velke musim spravit vovu.pa

selina.liana
25. apr 2009

bianc to struhadlo čo chceš nahánam už pekne dlho a nikde ho nemajú

selina.liana
25. apr 2009

tuším som tu dnes prvááááááá tak vas všetky zdravímmmmmmmmm

bianca
25. apr 2009

bre ranko.U nas krasny den,krasne dieta a bordel

viki08
25. apr 2009

ahojte, dobre ranko..
my noc hrozna..
seli a bianca, my mame sklenene struhadlo este po mne , ked som bola mala..ale v obchode som videla len plastove, take nechcete? ak hej tak som ho videla v kauflande, ale urcite ho maju aj inde.. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre