Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lilyk
1. máj 2009

to iste robil Maju,ked si nahodou potiahol tak ksicht jak kysla uhorka 😀
ja som dnes musela ist s Tomikom spat, mrncosil, potom som prisla do izby, zlakol sa ma 😒 no a nakoniec dalsi plac, buchol sa o moju postel, na strane steny ked sme zaspavali spolu, nakoniec sa podarilo na 3 krat 😝

bianca
1. máj 2009

my este stale nespime ☹

question
2. máj 2009

dobre ranko vsetkym 😉 ze prva 😉 to sa mi este nestalo..som vyhnala uz MM s amandou von,bo mm je chorucky,tak nemoze byt doma s nou,tak aspon takto nech mam trosku klud 😉

bora8
2. máj 2009

no ahojte, kde ste??? čo je dneska voľno????? 😀 malá spí - dospáva ráno lebo dnes pre zmenu vstávala o 5,30 hod. .... musela som jej dnes znížiť matrac na postielke, lebo už si búchala hlavičku o kraj - vystrčila hlavu nad okraj a vykukovala ako korytnačka..... ale občas a pekne rezla - tak som dnes vybalila hniezdo a nainštalovala...
chceli sme opekať ale pri tomto hnusnom počasi..... 😒 des - hnusne tu fúka a je nechutne migrénovito.... asi bude tatarsky biftek....

evitkamalicka
2. máj 2009

ahojte,

my sme sa prave nadesiatovali, sme bez ocinka, lebo robi cely vikend, vonku nechutne fuci takze asi ani prechadzka nehrozi, tak netusim co dnes budeme robit a na obed francuzske zemiaky

question
2. máj 2009

no a mne sa tato vratil s malou asi po 15 minutach,ze mala revalaaaaaaa a tak spinka doma 😉
a pridam obed..sosovica...a neskor segedin 😉

bora8
2. máj 2009

no ja robím langoše pre malého a na olovrant bude ten biftek - už som definitívne zatrhla grilovačku....

tilky
2. máj 2009

ahojte

my sa nevzdávame guľášik sa varí vonku na záhrade 😉

mihanka
2. máj 2009

ahojte...
ja som od rana upratovala, prezliekala pradlo a prala aj potahy z matracov...
a kuraci vyvar je hotovy, ryza je uz v perinach a kuriatko v rure... 😵

mm sa prave vratil z futbalu... 😵

dobru chut vsetkym... 😉

mihanka
2. máj 2009

a vsetko naj naj elinke od luciikub... a Karolinke od katky... 😵 😵

bibka333
2. máj 2009

ahojte babenky kuk a idem vas dočitat https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bibka333
2. máj 2009

tak všetko njlepšie včerašim a dneskajšim oslavencom 🙂
Silvi je my luto Mišinka dufam ze to nebude nič vašne držkajte sa a posielame vela pozitivne energie 🙂
baby mala sa obracia tak rychlo ešte pred dvoma dnami nič a teraz šup sem šup tam u nas obed halušky s bryndzou,syrokremom a kyslou kapustou
slavka ty si šikulka my dnes len tak lait 🙂

emaso
2. máj 2009
https://www.youtube.com/watch?v=c404bSipGVQ

taka ze clivota na mna dolahla....

sofia122
2. máj 2009

ahojte babenky moja uz ma 64cm.merala som ju som rada je uz rastie moc sa tesim

silvinka
2. máj 2009

Fnuuuuuug my trcime stale v nemocke nechcu nas pustit najhorsie ze mi volal
muz ze aj luky teplotuje ☹ neviem co teraz ci ich poslat do ba ci nechat vYsetrit lukyho tu v lm ;((((( maaam depku pomoooooooooc

question
2. máj 2009

silvi..juj tak to ti vobec nezavidim..ja by som ho dala ale urcite vysetrit, aspon aby si vedela,co je s nim...
nech sa date vsetci rychlo dokopy!!!!
sofi...len nech mala pekne rastie 😉

phoebe003
2. máj 2009

achoojky mamulenky,tak my už spinkáme,eliška je u našich,manželna hasičárně a za mnou je o5 jeden protivný,nudný,nesmyslný a naštvaný den 😠

bibi hezoulinké fotečky. 😵

emaso,mno teda.písnička je krásná,ale náladu mi nezvedla 😒

selina.liana
2. máj 2009

phoebe čo sa st&alo???

phoebe003
2. máj 2009

sofi tak toje super 😵

silvi taky mám depku 😠 ale neboj,brzo bude určitě dobře.držíme pěstičky a snaž se to tam přežít jak nejlépe topůjdu,ikdyž vím,že tojde mizerně.já byla s adámkem ve špitále na silvestra 😔

emaso
2. máj 2009

phoeb zlato,to nebolo na zvednuti nalady,ale na povzbudenie ducha a odputanie sa od starosti pozemskych 😉 aj ducha treba slachtit....obcas....

a de ste seci?vo vreci?

emaso
2. máj 2009

a horalka konkretne de si?behas po kastingoch,cica? 😀

bianca,dufam ze si predychala to fiasko hokejove😔 sak zivot ide dalej,ne?

sofia122
2. máj 2009

ahojte mi sme boli po nastevach u prababky a pradetky len mala bola nejaka mrzuta zacala plakat ked na nu prehovorila teta,neviem co sa stalo

emaso
2. máj 2009

no tusim som to s tym slachtenim ducha dnes prehnala,uz som taka zduchovnela az som neviditelna.ci? 😅

sofia122
2. máj 2009

question dakujem so stastna ze mi rastie a ako sa mate vi?

mihanka
3. máj 2009

dobre ranko... jeeeee tuto to vzdy tak zije cez vikend... 😀

my mame doma revka, co by sa len na rukach nosil... vcera sme boli doma kedze tak fucalo... dnes isiel tato kosit na dom na dolniaky... asi to ideme predat, lebo len to chatra, je to daleko a len je to pritaz... bude mi velmi luto, ale co uz... ☹

papa, trosku som si odbehla od diskoteky, to jedine na simi zabera na chvilku, pustit jej moje pesnicky na aerobik... 😒

mihanka
3. máj 2009

a vseeeeetko naj naj naj Yaseminke a Henrymu k 7 mesiacikom... 😵 😵

evitkamalicka
3. máj 2009

ahojky

aj my sa pripajame ku gratulaciam 😵

simona161
3. máj 2009

ahojte, aj my gratulujeme Henrymu i Yaseminke, prajeme vseeeetko najlepsie 🙂
a idem sa pochvalit, drobec ma vonku 3. zub a 4. lezie ... tentokrat to bolo milionkrat lepsie ako pri prvych dvoch, vcera rano som ich tam hore zbadala a dnes je uz jeden vonku a druhy sa prerieza ...
mihanka, dufam, ze to Simonku rychlo prejde, drzim palce, lebo az moooc dobre to poznam ... a hudba zabera aj na Alexa, dokonca aj v autosedacke ked place alebo vonku, tak mu pustim pesnicky v mojom telefone, on si ho toci v rukach a pomerne dlho ho to zabavi ...

bora8
3. máj 2009

AHOJ holky - vôbec nestíham, vonku je tak kráááásne 😵 prajem všetko najlepšie Yasmínke a Henrimu.... 😵 😵 😵
bože ale to letí, čo??? len takto pred rokom sme sa stretli v auparku a teraz už majú 7 mesiacov 😵

sim - mám ten kočík v albume tak sa mrkni

mihanka a už ste zdraví??? lebo ak áno, tak ju to rýchlo odnauč 🤐 lebo prídeš o ruky...... a kde máte chalupu?

phoebe003
3. máj 2009

dobré dopoledne mamulenky.

imy se připojeme a gratulujeme všem dnešním oslavencůmmm veeeelkou pusu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre