Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

sofia122
11. máj 2009

ahojte babenky co porabate malu teraz berie von babka na prechadzku tak mam chvylu na odych.a co vy?

phoebe003
11. máj 2009

achojky holky,tak mne obě díťátka spinkajou a já jsem si akorád udělala číňanku,protože mne honí mlsná a hledám na internetu všechno možné i nemožné 😵

phoebe003
11. máj 2009

jeee henri koukám nové fotečky,teda Henry je neskutečě šikovné díťátko,nechápu to... 😕

lubka78
11. máj 2009

ahojte 😉
no, Let´s Dance som vcera nepozerala, ale ze vypadla Zora, tak to ma prekvapilo 😅
flow....jasne, ze to nie je o tanci...skoda 😒 ☹
ale drzim palce nasim na Eurovision..budu spievat vo stvrtok 😉 😵

lubka78
11. máj 2009

Henry....je naozaj sikulko a uz poriadne zubaty 😉 ...my sa chytame scasti na Henryho, ale "iba" v tom, ze sa staviame kde pride...otvarame sufliky a mama musi zakazdym prist a zachranovat 😅 😉 ...na zuby sa nechytame, este nemame ani jeden 😉

lubka78
11. máj 2009

my sme boli v sobotu na "Milu pre mamu"......bolo super, bol niekto tiez? 🙂
a co ste porabali cez vikend?

lubik9
11. máj 2009

ahojte mamulienky..par dni sme tu neboli,ale sa tu toho ani vela nepopisalo
mozte mi poradit,co je to cestovna postielka s PRIELEZOM a BEZ PRIELEZU? nasla som nejaku v kike a neviem sa rozhodnut,ci ju ist pozriet a kupit...

lubik9
11. máj 2009

..a este mi napiste prosim,ci su vsetky cestovne postielky do rovnakej vahy babatka,ci roznej a ci to ma aj nejaky matrac 😉

henri001
11. máj 2009

kocky , maly je trosku rychlejsi podla mna koly tomu, ze s nim denne plavem uz od 2 mesiaca , to nie je preto ze by bol neviem aky sikovny 😎 a tie zuby to vobec nechapem...sedem zubov, osmy sa prediera , kde sme ...
lubi78, mne dnes vybral olej a ocot ...nastastie este neboli predtym otvorene , by ma slahloooo keby sa to na nho vylialo , musim pozhanat tie take poistky na skrinky 😕
lubi9 tak to akoze vooobec netusim o co ide ...
dnes nas dedo havaroval ...nasi maju po aute 😒 😔 dedo je cely...

lubik9
11. máj 2009

henri..je mi luto auta,ale hlavne,ze je dedo ok 😵
a to plavanie kazdy den to zavidime (neboj,nie v zlom 😉 )..timi je maly vodnicek,ale plavame len 2x tyzdenne..ale aj to je lepsie ako nic 😀
a henry ti uz aj chodi,ci ako sa dostal k oleju a octu? 😕

mihanka
11. máj 2009

ahojte... 😵 mam dobry pocit z vykonanej prace, mamine som vyriadila spalnu, teda poumyvala okno a dlazku po prerabke docista docista... 😵 ona zatial kocikovala simi...

andre, deticky v tomto veku tak maju buvat cca tych 14 hodin den noc, takze my tak cca spime... ale je to uplne invidividualne, niektore deticky su vyslovene nespaci... a ine prespia viac... 😉 ale ked je unavena tak tiez je nervna a ja chcem aby zaspavala bez problemov vsade, boli sme v ba, na chate, a sice to trvalo dlhsie, lebo nepoznala to tam, ale zaspinkala... 😉 a ja ju vyberam z postielky, inak by som ju neutisila... 😉

henry je proste nase uzastne babo... 😵 aj ja si myslim ze je to kvoli tomu bazenu, pamatas henri, ked si chcela ist uz skor do vody s nim? ved by uz teraz hadam aj chodil.. 😀 moja chyba sorry... 😀 😀

lubik, netusim... nemame cest postielku... 😉

skoda zory... tiez ju nemusim, ale mrzi to ze to nie je o tancovani... 🙄

mihanka
11. máj 2009

henri... uf... 😔 ☹

henri001
11. máj 2009

mihi nooo ja som isla hned po sestonedeli , ako doki dovolil 😀 sory som neposlusnica ...
lubi , ja rano ked varim kasu tak poriadne nevnimam a maly si lozi po kuchyni, ja miesam miesam a tu zrazu tresk, plesk..otvoril skrinku a na polickach zhodil co sa dalo ..postojacky ... 😒 ma odvezu asi ..Horalka, mas uz zalistene sufliky urcite, ty si zodpovednejsia...ake mate ?
my spinkanie furt to iste, sam zaspi iba v kociku ...inak na cecku alebo ho pohupkavam tak, ze mu bucham po prdelke 😀

andre
11. máj 2009

ahaaa, tak tu si 🙂 ... prosím ťa môžem mi odmerať šírku bee-čka ? až budeš maťi time ... mám na mysli ten rozmer, ktorý rozhodne či sa mi vojde cez dvere výťahu bez ujmy na zdraví 😀 ... či s ním tam môžem vpochodovať aj s dieťaťom 😀

andre
11. máj 2009

mihan prosím ťa, ju vyberieš keď plače tam, utíšiš a dáš znova nazad ?? musím ho dajk naučiť móóóresom spacím 🙂

andre
11. máj 2009

jéé píšem jak tatar... to ahaaa a zbytok je pre henri 🙂

a dočítala som až terazky... ak je dedo ok, tak je všetko ok, afto bude zas iné ale dedo by nebol 😉

bibka333
11. máj 2009

ahojte tak Jarka ma po prjmačkach ale vysledky budu až vo štvrtok 😒 ale neviem či sa tam dostaneme bolo tam plno deti tak asi nie ☹ a na ten odbor sa hlasilo 180 deti a beru 3O 😒 mala v pohode bola zlatunka a teraz sa tu hrajka na deke a Fibi ani naša sa neprevracala az prišiel ten den D a bolo to 🙂 neboj ten den pride za chvilku 🙂 a u nas je spanok cez den vstane o 6hod a potom ide hajka okolo 9 30-10h a zaspinka sama dam ju do postielky aj s bavlnenou plienkou a potom v kočiku okolo 14 h a to buva do 16 30 -17 h ale dnes spinkala v postielke a zaspinkala o 16 a vstala o 17 20 ale s plačom zaspavala asi tych 10 min 😉

lilyk
11. máj 2009

ahojte 😉

bibka333
11. máj 2009

henri hlavne že dedkovi sa nič nastalo ako piše Andre 😉

question
11. máj 2009

ahojte... nestiham vas bo mm je doma,vybavuje zivnost a tak sa nam ma cas venovat a ndovoli internet moc 😉
vidim ze mate malych sikovnikov..Henri je jasny 😉 a ostatne drobce ho nasleduju 😉
my mame dva zubky,naplavani sa ponarame cely 😉 ked bude casu hodim foto, lezieme si kade sa nam zachce,nesedime,nestvornozkujeme, papame zeleninku.. a otazka pozeleninke ste zacali davat mesko alebo ovocie??? bo doki povedala,ze masko najprv 😅 tak neviiiiiiiim..
cmucky vsetkym drobcekom 😉

question
11. máj 2009

inak som vas poslusne docitala a trvalo mi to dve hodky 😝

question
11. máj 2009

a ideme kupat..moj mm hra tenis s Matkinym buducim ex 😅

question
11. máj 2009

a aby som nezabudla..boli sme tri dni na vylete pri prievidzi a mame za sebou navstevu zoo

selina.liana
11. máj 2009

silvinka ja súhlasím s fotostretkom dajte vedieť kedy a sme tammmmmmm 😀

mihanka
11. máj 2009

quest, to je super, ze si uzivate tatinka... 😵 sikula ze si docitala, mne by sa uz nechcelo... 😕 😀
ja som zacala nejako naraz masko ovocie... 😉 masko trosku skor...

tiez suhlasim s fotostretkom v ba, ale niekde vonku... 😵

andre ano vyberiem ju, lebo ona mi na pleci zaspava, normal na stojaka mam ju na rukach a ona si ulozi hlavu, dycha mi na krk a zaspava, no tak ja si to vychutnavam, tak preco by som ju mala ucit zaspavat samu... 😀 si ju takto mojkam ved zachvilku ma stuzkovu, to sa uz tulkat nebude... 😀

selina.liana
11. máj 2009

mihan tak zajtra ti dojdeeeeee 😉

selina.liana
11. máj 2009

mihan moja reč aj ja malú mojkám čo najviac moc to letí a zaspáva pri mne a nevadí mi to už hajame 😉

selina.liana
11. máj 2009

question a to sa nevieš ozvať som z Prievidze

question
11. máj 2009

miha ja stale docitam,aby mi neuslo nieco 😉 ale aj preto ze chodim citat rady 😉
seli ked to bolo take nahle ze az..mm prisiel,ze musi cakat na danove cislo,ze podme niekam a o dve hodky sme isli,este sme ani nevedeli poriadne kam 😉 takze preto 😉

selina.liana
11. máj 2009

question ahá no škodaaaaaaaaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre