Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
2. jún 2009

ze aka parada silvi... 😀

simi byva teraz rano trosku mrzutko, aj vcera bola... kazde rano pozeram do pusy, ale staaaaaale nic... 😝 🤐 a to sa mi viac x snivalo, ze som nasla zubok, dokonca dnes mala kompletny chrup... 😀 😀

bibka333
2. jún 2009

ahojte my sme tiež vyspati vstali sme o 7 50h 😀 ja idem k našim a pozriet baby do prace 🙂 pridala som foto 🙂

selina.liana
2. jún 2009

mihan to nič ja som jej dva zuby už videla aj som to sem písala a dnes sú tam neni nechápem tak sme bez zubov aj my 😅

mihanka
2. jún 2009

selinka, mozno jej aj v noci narastli a vypadli 😀 😀
ja teda u nas ziadne zuby nevidim 🤐 😀 nebooooj selinka narastuuu... 😉

phoebe003
2. jún 2009

ahojky holky 😵

flow333
autor
2. jún 2009

dobre ranko a pekny den maminky, dodatocne blahozelam vsetkym oslavencom....a vidim, ze Henri ma vcera postradala, ale nervy som mala v cudu....citala som vas ale nemala som chut ani pisat, som myslela. ze ma roztrhne od zlosti...
tak boli sme na 1.objednany na neuro, k primarovi na konzultaciu....tak malu som o 12tej nakrmila, vyobliekala a isli sme...dosli sme tam 12.45, dali sestre vsetky papiere a cakali, ked uz boli 2hodiny tak mi nedalo a hovorim MM, ty chod sa spytat, ze co, ci na nas nezabudli...a ona pinda, ved vydrzte, vsetci su objednani na 1. a to nas tam bolo asi 10....tak uz vo mne vrelo....ale ked bolo pol 5tej a mala uz revala jak tur od hladu a zrazu sa tam zjavili nejaky a dr vysiel a povedal, ze podte teraz vy a pritom vonku sedelo a cakalo dalsich este 5 co sme tam boli od 1nej tak som to psychicky nevydrzala vzala papiere a decko a muza, ktory tam uz driemal a isli sme domov...a ten kreten doktor mi povie...nejaka ste podrazdena mamicka, ved treba nieco vydrzat...a ja mu na to, ze 8mesacnemu dietatu asi tazko vysvetlim, ze treba nieco vydrzat, ked je hladne a ani vo sne by ma nenapadlo, ze po 4 hodinach cakania si vezme z boku niekoho kto stoji na chodbe asi 30sekund, tak aj ostatni rodicia sa ozvali, ale ako to dopadlo nemam sajn, lebo sme odisli....o pol 6tej sa mala najedla a spala do rana...hotova bola z toho a ja z nervami...clovek tam v strese sedi, ze co mi zase povedia a nakoniec sa nic nedozviem, lebo poradie urcuje lekar...a to vam ani nevravim, ze jedneho pacienta vysetruje hodinu...
tot moj vcerajsi zazitok,,,inak asi sa na neuro uz vyprdnem a pocvicime vojtovku, lebo uz teraz viditelne robi tu hlavku menej a da ju do boku, smeje sa rozprava...a ked ma hracku ci je niecim zaujata, tak to nerobi, nakolko si to asi neuvedomuje...a myslim, ze dieta v zachvate, by so mnou asi nekomunikovalo...joj nasrata som bola jak tank... 😉

flow333
autor
2. jún 2009

mihan ani my nemame zubajziky 😀

flow333
autor
2. jún 2009

boze uz aj ja pisem ako debil...s nervami a nie z nervami... 😀

mihanka
2. jún 2009

ta to jaka selebrita ten doktor, necha na seba cakat dlhsie ako madonna na koncerte... 😠 maju to tam super zorganizovane, ze na 1 zavolaju viacerych... aj nas tak objednavaju na ortopediu, kde trva vysetrenie jednu minutu a ide to ako po pase...
vobec sa ti necudujem, ze si bola nervna... 😉

flow333
autor
2. jún 2009

mihan a nakoniec presne viem co by bolo, vosli by sme dnu a by povedal neviem co to je, odkedy sme boli u tej prvej luxusnej neurologicky spravila velky pokrok....ved je jasne, ze sa to nestrati zo dna na den, ked to ma zafixovane....keby si ju videla za tie 2 tyzdne co ju davam na brusko, otocky vsade, na brucho, chrbat, vala sudy, na 4, lezieme, toci sa okolo osi....

flow333
autor
2. jún 2009

mame znamu rehabilitacnu sestru a ta povedala, ze ked vsade ukazem prvy nalez, budu nieco hladat, ze ked nedam nic, povedia, ze zlozvyk, no ta uzas....

mihanka
2. jún 2009

flow... super, normalne zdrave dietatko, len ma zo zlozvyku skrateny svalik, co sa cvicenim za chvilku napravi... zaujimave ze prave na neurologii su takyto doktori... 😀 😀

simona161
2. jún 2009

flow, no vidis, bude to ok ... jaka sikulka z princeznicky 😉 to som rada ... my sme takto raz dopadli na kontrole na rehabilitacii, boli sme tam 2 hodiny, maly reval, uz som ho nevedela zabavit, nakoniec mi zaspal na rukach, zobrali nas dnu a ja ze ako co chcu teraz kontrolovat a doktorka mi vravi: tak ho zobudte ... ja som ho polozila na lehatko, ze ho vyzleciem, hovorim na neho, tocim s nim, on sa skrutil do klbka a spal ... tak som ho nechala, ze nech zoberie niekoho ineho dnu, ze maly pospi tak pol hodinu ... ale ohromne su niekedy ohladuplni fakt ...

flow333
autor
2. jún 2009

vies mihan, jasne, ze dr mala pocit, ze pozera nepricetne, ved je to pre nu cudzia osoba....tak nebude sa na nu usmievat..tak uz hlada dg.

simona161
2. jún 2009

a gratulujeme Karolinke a Ele, nech sa maju dobre, slniecka malicke 😉

lubka78
2. jún 2009

ahojte 😉
flow...uplne bez komentare....ti lekari su fakt uzasni 😠 😠 😠 😠 😠 tak cvicte, ked je to naozaj tym svalom na krku, co vyzera, ze je, tak vam to urcite pomoze....drzte sa a drzim palce 😵
a velke gratulacie Karolinke a Ele 😉 😵

lilyk
2. jún 2009

ahojte 😉
flow asi by som spravila to iste,hajzlik jeden 😠 a zo skusenosti viem ze ked je niekto hodinu vo vnutri tak sa vykecava po pripade kavicka alebo cigaretka ktora sa odklepkava rovno do veci kde patri "zdravotnicky material" 😖
nam sa stalo podobne u ORL, my sme boli na rade, lekar vyliezol, presiel okolo nas,kukol na Tomika, to mal 3 mesiace a odisiel, vratil sa po hodine a nieco 🙄 maly to nastastie prespal, ked sme boli dnu tak ho vysetril Tomik zase zaspal od revu a on mi vravi ze nechajte si ho na tom stole sadnite ku mne kym napisem spravu,kym vytukal par viet preslo 20 minut a to nehovorim o tom ze maly mi kludne mohol padnut zo stola a on povie nechajte si ho tam, tak vravim ze dam ho aspon do autosedacky a on ze "ked myslite" 🙄

henri001
2. jún 2009

flow princeznicka moje uuuplne ta chapem a sucitim s tebou ...ja by som nevydrzala asi ani 2 hodiny, by na mna asi museli zavolat niekoho so zvieracou kazajkou alebo inekciou a vypratat cakaren, taky hysak by som chytila 😠
cur*k jeden scvrknuty 🙄 trapny ...verim ze krasomilku najmilovanejsiu das doporiadku cvicenim a ked bude velka, nakope im prdel sama 😉 😎

simona161
2. jún 2009

henri, dakujeme za receptik, vcera som uz nestihla podakovat ... vyskusame, napiseme dojmy 😉 a dakujeme aj za radu na uspavanie - vcera sme zaspavali tak, ze som ho vo velkej posteli drzala v polohe na boku, dala som mu dudel, recitovala som mu vsetko od "malovanej abecedy" cez "ked prsalo, mrholilo, zabiatko sa narodilo" az po "mor ho" a "paradoxon" a krpec sa parkrat nasilim s placom vytiahol a posadil a postavil, ale vzdy som ho ulozila a drzala a drzala a zaspal za 25 minut, co je fakt rekord 😉 a rano som sa zobudila nato, ze sa v spacaku postavil, drzal sa postielky, kyval sa a skeril na mna, no na umretie 😀

flow333
autor
2. jún 2009

henri, presne tak... 😀 😀 😀

simona161
2. jún 2009

flow, henri, predstavte si ten obrazok - cupkajuca krasomilka stretne scvrknuteho uja, kopne ho pod koleno, ze tu mas, vsak ty vies zaco 😀

henri001
2. jún 2009

simi to bude video 😀 prosim si to dat na you tube...ja sa snazim uz hodinu nahrat video, ale asi mam v tomto pocasi rychlost jak slimak zahradny 😖
simonka tesim sa ze zabralo, si super ze si bola neoblomna 😵 Henry je niekedy taky zadychcany 😀 ale maminka vzdy zviiitaziiiiiii 😀 😀 😀

simona161
2. jún 2009

henri, mne to tiez niekedy na youtube napise po pol hodine, ze nahravanie zlyhalo a zacinam odznova ... niekedy to tam nahram za par minut a niekedy pol dna ...
a neoblomna som bola, len som nevedela, ci sa aj ja nerozplacem ☹ a zadychcany je krpec v poslednej dobe furt a ani sa nedivim, ked nie je schopny sediet par sekund v jednej polohe ... ale zaspavat budeme takto, bohuzial, kym sa neukludni, budem ho drzat a recitovat a rozpravat a hladkat a skrabkat a tapkat, ale on bude pri tom vsetkom musiet lezat 😀

simona161
2. jún 2009

a uz treti krat kukam na princatko001 a furt nic 😉 pridem neskor, idem skontrolovat drobatko, spi "uz" 10 minut 🙂

henri001
2. jún 2009

simi a ty co by si plackala, sak si pri nom a vidis ze je to kto z koho 😅 , unaveni su ti nasi krpci, len im je luto spinkat 😀 ja to tak robim uz zopar mesiacov a cas kym zaspi sa vzdy po 2-3 tyzdnoch skracoval ...ani mi nehovor o tom videu asi to urobim az v noci ...ja mam vifinu a asi tu kazdy v okoli surfuje 😖

flow333
autor
2. jún 2009

simi....xixi 😀 😀 😀 dobre

mihanka
2. jún 2009

ahojte...
ja som bola dnes kuknut mimus a presli sme asi 200km (alebo sa mi to zda, lebo mam nove tenisky so swarovskym kamienkom) 😀
ale mirkina Simi je zlatucka sikovnica, uz sa stavia na nozicky, je vysmiata, zajtra idu na to kardio... 🙂

a nasa simi zacina hovorit mama, ale zatial to je len take M-M-M-M, ked sa ponosuje...a dava papa, najradsej sebe do zrkadla...

simona161
2. jún 2009

ahojte, tak zazrak spal poobede 25 minut, no co uz, vdaka aj zato 😉
dufam, ze Simonka od mimus zajtra dopadne absolutne na jednotku ...
a Simonka od mihan je sikulka, u nas sa nehovori furt dokopy nic ☹ ... ale papa dava vsetkym, sebe v zrkadle a este aj moderatorkam na TA3 ... a este robi barany-barany-buc, nielen ludom ale aj stene, a od soboty robi tap-tap-tapusky a uzasne je pysny a rehoce sa, ked ho zato chvalime 🙂 ale v rozpravani po mne urcite nebude ☹

simona161
2. jún 2009

ozaj kocky, neviete, co ta horalka? isla do tej nemocky? nikto nic nevie?

mihanka
2. jún 2009

netusim co s horalkou... 😕

baran baran buc sa naucila simi vlastne na plavani... 😵
simon, skoda, ze nechce buvat v kociku, lebo na cerstvom vzduchu by si pospal lepsie... 😔

baby, tak priznavam sa, ja zaryta nekasovka na noc, som simonke dala teraz o 7 pred mlieckom 150 kase... 😅 😒 ale musim nieco vyskusat, lebo to budenie sa kazde 2 hodiny v noci je niekedy riadne vycerpavajuce... 😖 ☹
prosim ake kasicky davate na noc a v akom pomere? ja som len taku redsiu... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre