Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
22. jún 2009

bian, a kebyze si vtedy na vychode a niekto ta zoberie.??? 😕

bianca
22. jún 2009

Slavi nejde to lebo budeme v Ostrave.Serie ma to a dost a keby netrebalo brat plno veci tak dojdem vlakom alebo busom ale neda sa

mihanka
22. jún 2009

to uz dovtedy nepojdete domov?

phoebe003
22. jún 2009

holkyyy už jsme doma z výletu,kuk na elišku,nějakej strach z koní,to jí nic neříká,no nejsou ti miniponíci - koníci sladcí? http://phoebe003.rajce.idnes.cz/Elinka/ je to posledních pár fotek v albu úúúplně dole nepamatuju si,jak se jmenují,ale vím že je to na J tuším "Jossie a Jonny"? ale nejsem si jistá,každopádně jsou suprácký... jo a pak jsme ještě byly mrknout na králíky,slepice a papoušky a mini-ovečky a jednoznačně koníky,slepice a králíky si musíme koupit,prohlásila ela. papoušky prej nemusíme,protože máme doma korely,ale jinak musím říct manželovi,ať začne pořádně vydělávat:o))) 😀 😀 😀

phoebe003
22. jún 2009

henri je to všelijaký,po adámkovi se mi stráááášně stýskalo,po večerech jsem slzičkovala nad foťákem,jak se ta láska dělí?ona se nedělí,ona se stokrát násobí a oboum dávám stonásobek toho,co v sobě mám a že je miluju nade vše na světě to mi nikdo nesebere 😵

bianca
22. jún 2009

ja neviem ci by som bez malej zvladla 24 hodin.Aj ked ideme nakupit a mala zostane doma s mamkou tak Peter stale cumi do spataku na prazdnu sedacku a ja som na nervy a volame domov asi tak cca co 5 minut

bianca
22. jún 2009

mihan my sme doma kazdy mesiac od cca 1-15-teho

flow333
autor
22. jún 2009

mamky ja som uz X krat musela byt bez malej, aj ked mi srdiecko trhalo, ale bohuzial musim chodit porotit, lebo vypadnes z kolobehu a zabudne sa na teba a potom sa tazko opat presadit... 😠 😠 😠 no aj 2noci som bez nej travila...uf to bola fuska....a teraz v sobotu to chuda mamka skoro nezvladla, ona ju cely den rozmaznavala, nosila po rukach, vsetko spolu robili....varili, prali, zehlili 😀

bia aky je link na tie fotky septembroviek???cem cem pozriet 😀

luciabah
22. jún 2009

mame siestu chorobu 😀 😀 😀 takze sa tesim, ze to nie je pri zubkoch , teraz sme ako muchotravka, len my telicko biele a vyrazky ruzove 😀

luciabah
22. jún 2009

a asi si myslite ze som sisi, ked sa tesim ze malinka ma siestu chorobu, ale ja som sa tak bala, ze budeme mat pri raste zubkov stale taketo teploty, ved nas caka este 15 zubkov 😝 . takze preto smailikovia

henri... ked budes mat viacej deticiek, nenapadne ta, ze mas lasku delit ale budes jej mat toooooolko , ze budes stastnucka, ze mas henriho a este jeho braceka alebo sestricku. ja to viem podla toho, ze ked tu mame sofi, tak je to super, ked citis, ze ta lubia a ty lubis ich. a ja sofi beriem ako nasu... teda ako gretku, lebo tu vlastne vyrasta. s matkom sme si to uvedomili,az ked sa nam narodila gretka, ze sofi ja ako nasa... ja by som chcela veeeeela deti,len kto tie deticky odrodi. mnohodetne mamicky... mate moj odbiv, veeeeeeeeeeeeeeelkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵

henri001
22. jún 2009

luci tak sa tesim s tebou 🙂
priznavam sa a hanbim sa za to , ale dodnes neviem co je to 6 choroba a nikde som o nej nepocula, iba tu trosku od vas 😕
babulky ja viem ze to pojde s viac detickami, ale dnes to neako nechaaapem...asi ako ked som bola tehu som nechapala ako to zvladnem 😵 cmuk vam mbabulky 😵

simona161
22. jún 2009

ahojte 🙂
henri, predstav si, ze este aj taka mala vanesska mala siestu chorobu 😀
http://zdravie.pluska.sk/zdravie/zdravie/aj-van...
ani ja som o tom nepocula, kym som nechodila na MK 😉 ...
mna by ale skor zaujimalo, ak sa tu este lucka objavi, ako mam vlastne davat zabaly, keby daco ... Alex totiz este nikdy nemal teplotu ani nad 37,5 C a keby som zazila nieco ako 39 a viac, tak ja ani neviem, co s tym ☹
poradte, ktokolvek, kto ma skusenosti, nech to radsej viem dopredu ...

luciakubista
22. jún 2009

Dobry vecer baby, ja som opat mimo 😅 ,co tu nove?

luciakubista
22. jún 2009

inak simon, my sme mali minuly tyzden horucky 39,4 , tri dni.som myslela,ze ma porazi. Mali sme podozrenie na 6.nemoc,ale vyrazky sa neobjavili,takze asi len viroza. Inak zabaly sme davali iba mokra plienka (nie ladova,ale vlazna) na telicko mimo ruciciek a noziciek,tak 2x10 min a potom cipok. Nasa dr zas vravela,ze dat na zapestie a triesla 😕 ,no vsade inak pisu. Ale uz sme v poriadku,to je hlavne 🙂

bibka333
22. jún 2009

ahojte henry Deťi, slniečka šťastia, stále hravé.
Svietiace a usmievavé.
Deti, naše časti duše,tie najkrajšie.
Pýtajúce pohladenie.
Deti, púčiky kvetov našich, voňavé.
Čakajúce na rozkvitnutie.
Deti, lásky našich životov, večné.
Sem tam, nezbedné.
Deti, naše milované..... 🙂

henri001
22. jún 2009

😵 😵 😵

henri001
22. jún 2009

simi dakujem , ja nemam slov.tlac, iba obcas Evu mi sestra prinesie 😅
ahoj Luci 😵

phoebe003
22. jún 2009

ahojky,posílam odkaz na aktuální situaci u nás v postýlce.na spaní prej můžu zapomenouttttt

https://www.youtube.com/watch?v=hW_Q72YZfSA

adámek má jiné pláány

gladriel
22. jún 2009

holky som uplne mimo malimka zacala lozit po 4 urobila dnes 1 kroky

phoebe003
22. jún 2009

bibiiii to je kráááásně napsanýýýýý

sim ty zábaly dělá každej jinak.někdo ti řekne vlhké prostěradlo pod račučkama a končící u kolen,někdo ti řekne jen na zápěstí,třísla a kotníky asi je to na člověku,mne to mamka vždycky dělala tím prvním způsobem,že jsem byla zabalená celá a jen ruce mi koukaly,ale osobně jsem to nesnášela,bylo mi nepříjemně a raději jsem měla prášek než tohle 😝

gladriel
22. jún 2009

mne uz spi

phoebe003
22. jún 2009

glad,už jsem gratulovala,ale pogratuluju ještě jednou,jo prosímtě můžeš mi ještě jenou poslat n skype ty videa?možná jsem už přišla jak na to,aby to fungovalo

phoebe003
22. jún 2009

račučkama - překlad......ručičkama

trošku neumím psááááááát 😅

luciabah
22. jún 2009

ahojte

henri, ved to nie je hamba, ze nieco clovek nepozna. ani ja som nepoznala, pokial to neprekonal chlapcek kamaratky, nasa sofi to nemala a sestra tiez dnes nevedela co to je, ked som jej o tom hovorila. simon dala dobry link.

simon... takze zabal tak ako pisala lucka, mokra plienka na hrudnik / niektory doporucuje aj brusko, my sme sa snazili dat plienocku zlozenu na 1/4 a trochu zasahovalo aj brusko/ rucky, nohy nie, lebo cirkulacia u miminiek este nie je dostatocna a studena este viacej cievy stahuje, takze by sa rucky a nozky mohli dostat do soku. a my nedavame cipok, lebo malinka ho hned vykaka, ale striedali sme sirup proti teplote... teda panadol a ibuprofen, lebo kazdy sa moze davat 1x za 6 hodin, ale ked kombinujes, mozes dat jeden za druhym po 1. hodine. ibuprofen je dobry na zapal, panadol na bolest a teplotu, lepsie stahuje ako ibuprofen. a denne pila cca 450 ml caju a vody / okrem toho pila mliecko, pevnu stravu nechcela, takze sme papkali mliecko/

gladriel
22. jún 2009

oki posielam

simona161
22. jún 2009

lucka, dakujem ... teda obom luckam dakujem 😉 aj ostatnym za radu ... zatial sme to nepotrebovali, ale radsej sa pytam, lebo az to potrebovat budem, uz asi nebude cas na zistovanie ... a ja si vobec nepamatam, ci mi niekedy mama davala zabaly ... ja mam doma nurofen sirup a panadol sirup a paralen cipky, zatial sme pouzivali nurofen, ked som videla, ze fakt uz ma modrinku na dasne a strasne plakal, kym sa mu zub prerezal, vtedy som mu davala nurofen (to je vlastne ibuprofenum) ... takze hovoris, ze mozem striedat s paralenom alebo panadolom, dobre vediet 😉

luciabah
22. jún 2009

simon ano, mozu sa striedat. my sme davali panadol a potom mi kamarat povedal, ze mame kombinovat, lebo teplota neklesala a tak sme kupili aj ibuprofen a kombinovali. dali sme najprv ibu a potom po hodine sme dali panadol a potom jej krasne klesla teplota a dalsiu davku sme dali podla predpisu po 6 hodinach, lebo pred tym som dala panadol po 4,5 hodine, kedze nepomahalo uz nic.

luciabah
22. jún 2009

a dnes si nasa gretulka vyzliekla plienku, prisla na princip sucheho zipsu... potvora malinka 😉
zelam pekny vecer , idem zehlit, budem nakukat. a este pred tym si dam zmrzlinuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

gladriel
22. jún 2009

simi nam panadol cipky skoro vobec nezrazili teplotu ale nurofen krasne za dva dni vsetko oki len potom vyrazky.neboj oki to bude ja som ako mala mavala zabali trosku som polakala a pomohlo hlavne ale len jemne ich davaj nie studene vlazne aby sa moc nevylakalo.vsetko bude oki neboj drzim velmi vela place

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre