Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
15. aug 2009

ahojte, ked sme naposledy zavarali uhorky (respektive moja mama, aby som neklamala), tak krpec ich skonzumoval dost ... samozrejme bez supky, domace zo zahradky, iba osupene a pohoda, ziadne problemy ...
dnes rano schrumal polovicu suroveho zemiaku a to uz som pozerala, ze mu nic nie je ... on by fakt zozral aj klince 😀
bian, kukuricu zavidim, dala by som si ... u nas nikde na okoli nie je a predava sa draho na moj vkus (a na to, ze obvykle si ju natrham zadarmo) 😉

luciabah
15. aug 2009

bian... s kukuricou nedrazdi

henri... dakujem za ten dom hraciek, a super ze vedla je zara... tato znacka a este oblecko z hm nesposobuju nasej gretke svrbenie a ekzem. doteraz mohla hocico mat na sebe a teraz ... teda posledny mesiac ma nepekny ekzem a postupne odkladam aj cisto nove vecicky, lebo proste nemoze... myslim ze to svrbkanie mala aj pred tym ale ekzem nebolo vobec vidno, teraz do pol chrbatika ked ju drazdi oblecko no a proste som si to nevsimla... zla mama... takze pojdem kukuk aj do zari

a uhorku nasa gretka luuuubi, velmi. vlastne zeleninku papa skoro vsetku, a najviac lubi zemiacik...mnamky

bianca
15. aug 2009

henri ja na ten zachodoserblik kukam uz pol roka a normalne slintam no finan.situaciu dovoli len tupo zizat v obchode

simi kamoska sa zasa musela pri cisteni zemiakov zamikat na wecko lebo mala jej strasne kradla surove zemiaky a jedla.Ked jej nedala tak mala pri chvilke nepozornosti vliezla do kosa a pojedla supky.Holr ten maly organizmus vie co potrebuje

luciabah
15. aug 2009

ema... mala ella je uzasna, cim dalej sa viacej podoba na maminku 😉

surovy zemiacik je fajnotka... o tom vam porozprava aj nasa sofi

luciabah
15. aug 2009

a ad serblik... mame ten co hra a na malej uz vidno ked trosku potlaci a ide cikat a potom ked zahra tak usmev na tvaricke.. zo zaciatku nevedela co to sposobuje... teda viete ako to myslim, ze sa musi vycikat, aby zahral a teraz uz chape 😉

simona161
15. aug 2009

takze mu to mozem dovolit jest? ja som mu ho vzala ☹ a nadseny teda nebol 😀 jeeej, to som rada, ze nielen u nas sa jedia surove zemiaky 😀 a aky zachodoserblik myslite? nemate foto niekto alebo link? aj ja sa chcem kochat 😉

luciabah
15. aug 2009

a podobne ako na druhej fotke vyzera dievcatko, tak vyzera aj nasa gretul ked sa vycika... usmev a tlieskanie
😀

luciabah
15. aug 2009

a pisem si tu sama, tak papa a dobru noc, my za dve hodinky zacneme nocne arie, takze idem aspon pospat dve hodinky.pa

simona161
15. aug 2009

luci, nie si tu sama, ja som tu, iba som kukala ten link 😉 ale chod si pospat aspon trosku, maj sa pekne, prajem pokojnu noc ...

simona161
15. aug 2009

a za ten link vdaka, toto vidim fakt prvy krat 😉

bianca
15. aug 2009

aj ja som tu.Cakam na polovicku a uz mi ocka klipkaju.Barca dnes za cely den spala presne 3 minuty

simona161
15. aug 2009

bian, zdrzujem sa akehokolvek komentaru ku spanku ... nedavno som napisala, ze Alex spava lepsie, tak si to vyzieram teraz 😀

simona161
15. aug 2009

ale nestazujem si ani trosku, spanok je asi jedina vec, ktora u neho za vela nestoji ... inak je to pohoooodaaaa

bianca
15. aug 2009

simi no nam viazne papanie.Dnes mi stale ta moja koza zdrhala na chodbu kde bola debna s jej oblecenim.Nestihala som vybalovat.Isla tam a stavala sa k nej,samo ze debna na kolieskach tak stale s nou poposla a ked sa zastavila tak vyhadzovala veci von

inak mame novinku.Stale ked sa ponahla nieco vyparatit co nesmie tak len tak zatrasie prdelkou,supajdi rychlo a hovi nenenenenenenene.Az moc dobre si uvedomuje ze budem kricat tak uz krici dopredu sama

simona161
15. aug 2009

ja som sa na papanie nikdy nemohla stazovat, tuk-tuk-tuk ... 😉
a neboj sa, oni dobre vedia, co robia, hlavne, ked robia zle ... Alex ma konicek hrabat sa v odpadkovom kosi ... a mozem hovorit nono, krutit hlavou, cokolvek ... on bude na mna kukat a smiat sa 🙂

emaso
15. aug 2009

baby nam sa tlacia 4 zuby naraz 😝 dva uz su prerezane -horne jednotky,dvojkam chyba este malinky kusticek,takze pred tyzdnom sme boli dvojzubci a zrazu budeme hned sestzubci,to je extrem,mamina je nervozna lebo zle spime a u nas je to nezvyk 😔teda Ella spi alebo aspon drieme ale v spanku sa prehadzuje jak ryba na suchu a otlka sa o postielku naco sa ja zobudim a zas ked si ju dam k sebe tak nespim dobre lebo trpnem aby nepadla z nasej megapostele 😖

luci ty jak to robis 😕 este nedohadzem fotos poriadne a ty uz mas pokukane 😀
no,nocnik spievajuci mame tiez ,ale Jasminka svojho casu prisla na to ze spieva aj ked tam nastrieka caj z flase tak striekala a striekala namiesto cikania a nocnik hral a hral 😀 a Ella by momentalne musela papat sediac na nocniku kebyze chcem aby sa don vykakala,lebo s poslednym sustom papy tlacime,to prosim po kazdom jedle-no peristaltika jak svina 😀-uz nech sutie zuby von 😝

uhorku sme skusali,olupanu do ruky-totalny neuspech

no a konecne sa aj my postavime v postielke takze ocakavam ze teraz to uz bude mat rychle obratky :postavit-stat-odkracat 😅

simona161
15. aug 2009

ema, zaspavam tu, idem to akurat vypnut, ale ty si dala zlaty klinec mojmu veceru ... caj do nocnika je faaaaakt super napad a fotky mas uzasne, ste krasna rodinka 😉 tak dobru nocku, idem spat s usmevom na tvari 🙂

mihanka
15. aug 2009

ahojte...
vsetko naj Timimu k 10... 😵

my sme mali vcera super den, boli sme sa kupat, v horach na prechadzke, a dnes sme mali tenisovy turnaj, uz ma boli fajne zadok... 😖 🙂

vsetkym co treba gratulujeme k comu treba... 😉 sikovne miminka... 😵 to moje slniecko sa aj postavi, ale ju to netrha vobec, ona si sedka v tej svojej ohradke a hraa sa a hraaa, ale ved fajn, ja si neviem predstavit ju moje male krasne miminko ako chodi... 😅 este nie... ja ju stale mozem nechat v spalni na posteli, ona si tam lezi, debati... (nie ze by som to robila)

zuby si umyvame spolu, kazde rano, kazdy vecer, bavi ju to, teda simi spapa pasticku (my mame nejaku speci od troch mesiacov, bananjablko) a vsak nech to aj spapa, vsak to je kusok... 🙂 a potom jej este suchnem tie dva zubky...

lucka tie topanocky su vsetky uuuzastne... nam doniesla kamaratka dnes po jej syncekovi (nestihol ich obut) dvojo topanok, dvojo papuciek, buble gummers tusim... to su batovky, vsak?

mihanka
15. aug 2009

ema, fotky kraasne, tvoje dievcata sa velmi na seba podobaju... 😉

bianca
16. aug 2009

bre rano

emus super fotky.

u nas sa prave papa uhorkla a mam pocit ze ani moc nedycha.Dala som jej pruzok bez jadierok tak sa s nim pasuje a je happy

phoebe003
16. aug 2009

Ahojky holky,přeju dobré rááánko, tak tátův včerejší seskok padákem dopadl dobře. No dobře.Jak se to vezme.... žije, líbilo se mu to, ale je v nemocnici s vyhozeným ramenem... 😔 😔 😔 Tak mi ho bylo líto, když jsem s ním včera byla na pohotovosti...Musí to bolet jako čert...

bianca
16. aug 2009

karol auuuuuuuuuuu a to skakal sam ze si vyhodil rameno???????????????????????????????

phoebe003
16. aug 2009

Emaso, krásné fotečky... dítka rostou jako z vody...

jinak konečně mám baterky ve foťáku, tak dneska taky nějaké to foto přidám a když se mi to povede, tak možné i video seskoku z letadla..

phoebe003
16. aug 2009

nene sklákali dva, ale ono mu pořád nic nebylo, volný pád byl v pohodě, ale když se napnul padák, tak je ten vzušný proud vymrštíl nahoru a tou škubou mu to vyhodilo rameno, On už ho měl vyhozené několikrát a pokaždé si to uměl dát spátky, ale teď ho měl hozené vzadu, tak to nešlo a v nemocnici si ho nechali proto, že mu to nechtělo skošit z5, takže pod narkozu, protože už byl totál vysílenej. Až slzy v očích měl...

phoebe003
16. aug 2009

bianca skáka "tandemové seskoky" to je prej odborny nazev. podivej se na www.mujseskok.cz

bianca
16. aug 2009

karol ja viem co je tandem.Prave koli tomu sa pytam.Instruktor musi davat strasny pozor aby sa nieco take nestalo.

phoebe003
16. aug 2009

Instruktor za to nemohl. On před seskokem podepisovat papír, na kterém měl napsáno, že nemá diabetes.....ten má, že nemá problémy s tlakem, srdcem atp.... to nemá a pak že nemá problmy dlouhodobého rázu jako zlomeniny atp... no a instruktor říkal, že kdyby mu to řekl rovnou, tak by mu dal jiné insrukce jak se chovat, a měl mít ruce spojené na hrudníku a on je měl roztažené a tou škubou mu to vyběhlo v kloubní jamky...

bianca
16. aug 2009

karol ach jaj.Tak to si za to moze fakt sam

phoebe003
16. aug 2009

bianca jj to jo. Měl to říct rovnou, nemusel strávit noc v nemocnici

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre