Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
27. aug 2009

Lubiku brzo se uzdrav:o)

phoebe003
27. aug 2009

Holkyyyy, já mám zítra opravky a i když jsem se učila, tak mám pocit, že jsem dutá jak bambus.Začínám mít depku a bobky. Help me please

lilyk
27. aug 2009

Phoebe budeme drzat palceky,( kolkej?) zvladnes to neboj, do rana sa ti to v hlavicke este pekne ulozi 😉

henri001
27. aug 2009

Lilyk aka dobra maminka , moja mi hovorila, noo jasne ze sa bojiiis ved si sa urcite malo ucila 😠 ble ble skola 🤐
fibi drzime palceky 🙂
Lubi skore uzdravenie 😉
Simi ak tu budes, dnes spali celu hodinu a pol za cely den 😀 😀 😀 nevadiiii , ja si to uziiivammmmm 😀 😀 😀

phoebe003
27. aug 2009

díky holky. začínám o půl 10 dopoledne a končit bych měla kolem 13h odpol. No uvidím, fakt mám bobky...

lubka78
27. aug 2009

ahojte 😉
lubik..skoro sa uzdrav 😉
phoebs..drzime palce, urcite to zvladnes 🙂

bianca
27. aug 2009

karol drzim palce

simona161
27. aug 2009

lubik, prajem skore uzdravenie ...
phoebs, drzim zajtra palce ...
henri, u nas sa spalo 2 hod a 4 min, rozdelene na dva krat ... a to vcera zaspal 22.15 a rano vstal 06.30 ... ale ja ho lubim a uziivammmmmmmmmm si to 🙂 o 07.30 uz sme sa prechadzali za rucicku po ulici 😀 a idem spat, takze dobru nocku vsetkym 🙂

mihanka
28. aug 2009

dobre rano... 🙂
vsetkym co treba drzim palce... 😉
k zajtrajsim 10 mes gratulujem najmladsim Miskovi a Ellinke... 😵

my dnes riesime posledne pripravy na zajtrajsiu svadbu... simi stale nema topanky... 😅
a inak skoncili mi dobre casy, kde polozis dieta, tak ho najdes... simi sa vsade stavia, vala, este sice nelozi, len po posteli a gauci, zem je jej tvrda... a fuuuuuuuuuuuuuurt rozprava, usta sa jej nezavru... vcera zacala hovorit starka (samoska po svojom "taka" alebo len "ka" alebo len "ta" ako sa jej podari...) je uuuzastna a milujem ju ani mi nevadi dnes ze sme boli 4x hore v noci a o 6 budicek... a so zaspavanim, zaspi obcas aj sama,ze polozime a spi, ale obcas ako vcera, musime uhladkat... 🙂 a cez den dost vymysla so zaspavanim, nevaaaaaaaaaa....

cmuk a pekny den...

mihanka
28. aug 2009

a este zo smutneho sudka, vcera som si so svagrinou poplakala, prisli s brachom o mimi v 8tt... ☹

henri001
28. aug 2009

mihanka 😀 😀 😀 problem z s tymi topankami 😀 😀 😀 ( je mi ale luto svagrinej, aj u nas v okoli je toho vela 😔 ) tesim ze sa nevesta rozhybala a ze stale keca 😵
a prosim si bodycko na 1 rok malicke 😅 a prosim ta prestan s tym ospravedlnovanim v ip 😠 sak ja som happy ze ta mame 😵 😵 😵
krasny denik vsetky...uz len 3 dni a pride tatinko 😵 😵 😵

lilyk
28. aug 2009

ahojte 😉
Phoebe verim ze si dobre dopadla 😉
tak ja teda skolu nemusim, a som vdacna ze uz niiiikdy nepojdem, stacilo mi do 22 dakovala neprosila 😝
moja mamina ma na maturity vyslala s vetou, nevadi ked nespravis, v septembri mas druhu sancu.....odvtedy som ostala kludna...nic viac som ku stastiu nepotrebovala 😀
Mihanka u nas "kde ma das" uz daaavno nefunguje, ja len chodim a hladam po byte kde sa co sustne aby som nasla Tominka..a potom cela stastna poviem tu, "siiiiiii" 😀

bianca
28. aug 2009

cus.

tak moje ucho v katastrofalnom stave.Revem od bolesti ale dufam ze kvapky do nedele zabure a uzijem si aj chlapcenske babatka.

karol myslim na teba a verim ze teraz uz oslavujes

phoebe003
28. aug 2009

Ahojky holky, tak jsem doma ze školy, praktická dopadla celkem v pohodě, mám za 3 gynekologii jsem měla písemně, to byla brnkačka, ale ta němčina.No... nevím, nevím. Nemám z ní dobrý pocit...No uvidím v pondělí...Učitelka mi bude volat v pondělí...

phoebe003
28. aug 2009

jinak všem děkuju že na mne mysleli:o)))) jste zlatíčka 😵 😵 😵 😵 😵

suziad
28. aug 2009

caute zienky kam chodite s deckami von, v takychto horucavach vyliezam az teraz. no neviem kam, v kociku dlho nevidrzi a za barakom su na trave same hovna od psov 😠

henri001
28. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 umrem raz tuto z tohoto ....

bora8
28. aug 2009

henri a z čoho konkrétne? lebo akosi nenchápem, prišla som pomaly po 3 dňoch.... 😎

flow333
autor
28. aug 2009

henri ja viem, ja viem....ale vidrz to tu s nami 😀 😀 😀 😀 cmukerik

henri001
28. aug 2009

bori aj z teba , vobec nam tu neradis co a ako 😀
flow tak dobre vidrzim ...aj ked tu nejde len o to ze ako ale aj ze o com 😀 😀 hadam rozumis , bo ja niekedy nerozumim sama sebja 😀 😀 😀

bianca
28. aug 2009

zazitky dnesneho dna.Mala mi rozmotala skoro cely hajzlak po byte a vo finale vyliala 2 L fasu vody na koberec.Som bola prec iba minutu a ked som prisla tak sa veselo cvachtala v tej vode ako jazerna kralovna a bola neuveritelne stastna

a ja som zasa dala som sterilizovat flasky a omylom som nechala v sterilizatore lyzicky a roztavili sa

emaso
28. aug 2009

bianca 😀 ze jazerna kralovna 😀 no moja,bude aj horsie...

a babizne vy viete byt take neprijemne niekedy 😕 ved ziadna z nas nie je Kim Perfektna...ci?

emaso
28. aug 2009

a dakujeme mihanke za "dopredugratulaciu",prca,podaktori uz pomaly pecu tortu k rocku a my sme sa este len dopracovali k 10 mesiacom 😅 sme tu s Miskom taki poskrabkovia 😀

mihanka
28. aug 2009

ahojte... 🙂

ema, ale zato patrite k najvacsim... 😀 😅

bian, jazernu kralovnu pozdravujeme, nam u starkych vcera vyliala lavooor s vodou tiez na koberec a dnes sme ju dali kupat v obyvacke do bazeniku, vseeeeeeeeetko ocvachtane, potom sa vykakala obligatne, tak sa skoncili vodne radovanky..., 😅

a dakujem vsetkym zlatuckym mamickam, ze su take ochotne a dobrucke, dnes mi Lucka doniesla dvojo topanociek, a Bibka sa tu zastavila cestou z Bojnic pred polhodkou a tiez doniesla krasne boticky, takze Simi nepojde bosaaaaaaaaa... 😀 😀 😵 😵 a mimusik pozicala simonke svetrik, no simi bude mat aspon svoju plienku a tie saticky... 😅

tilky
28. aug 2009

ahojte

no Henry nie si sama ja som dnes bola tiež pekne vyhoreta ako svieca som vyštartovala po celej rodine hlavne mojej svokre aspoň som jej dala dôvod zase si čľapnúť 😠
Phebs aj my gratulujeme

no prajem vám všetkým dobrú noc

emaso
28. aug 2009

mihan tak to ano 😀 Ella ma aktualne 82 centi a vaha...no sumistka,mne sa ani nezda taka tucna,ale len dovtedy kym nestretneme dake babetko-hlistocku,vtedy mi pripada obrovskaaaaaa 😀
takze nakoniec bude Simi za najvacsiu hviezdu,kazdu hodinu sa moze pretrcat v novych topkach 😀 prajem prijemnu zabavu 😉

ja ani nekomentujem co vsetko sa u nas rozlialo,vysypalo,rozbilo,roztrhalo atd,atd,to by bolo na roman 😀 velkaci su destrukcne typy a Ella ide zda sa v ich slapajach 😅

a ze dobruuuuuuu

flow333
autor
28. aug 2009

takze vedieme predsa...84cm....no tak je jak zirafka 😀 dobru... a tak som dufala, ze Ella bude dlhsiaaaaaaaaaaaa

mimusik
28. aug 2009

Ahojte, ja uz radsej ani nepíšem, že "zas len na skok", lebo však viete ako je to so mnou 😀 ...
Mihanka - super, super, sandálky máte, tak šup oslavovať 😉 Dobre sa aj so Simi zabavte, veď už vie tanikať 🙂
A švagrinky mi je ľúto, viem aké je to ťažké 😔 Ach jaj, život vie byť niekedy naozaj krutý ☹

Ja som sama, naši išli kuknúť na vatru za dedinou pri príležitosti SNP a zajtra, ak počasie dá, pojdeme i do mesta kuknúť, čo pre nás pripravili...
Inak už konečne neteplotkujeme, ale stále málo papáme, trošku kaše, trošku výživky, trošku chlebíka s lekvárom, ... žiadna zeleninka, ani čerstvé ovocie, ani masko, ani žĺtko, bojkotuje ... keby aspoň k vegetariánstvu sa to javilo, ale toto je nič... no z čoho jej mám pripraviť plnohodnotný výživný pokrm ☹ !?
Volala som aj s dr., tak ak sa jej budúci týždeň, keď nastane ochladeniem, nezlepší apetít, tak ideme na krv. Aspoň budeme vedieť na čom sme, lebo mám fakt vážne podozrenie na chudokrvnosť...

Ema - no tak naša má od sumistky ďaleko, my sme za špagetku 🙂
Lubik - skoré uzdravenie 😉

mimusik
28. aug 2009

Flow - ja si ju musím k roku premeriať, sestrička ju merala postojačky a samo, že Simi nemala vystreté nôzky v kolienkách. Ale tvoja Sophie je asi fakt najdlhšia, aspoň na stretku sa tak javila 😉

phoebe003
28. aug 2009

Ahojky holky

henri kluuuuuuuuuud 😀

Bianca dobře jsi mne rozesmála. Děkuju 😀 😀 😀 😀 😀

flow. To má malá fakt tolik? se mi ani nezdálo 😅 že je to taková modelka.... No má být po kom... 😵

Jinak bejbátka je mi taky líto 😔 😔 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre