Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

tilky
24. nov 2009

ahojte

jeeej matulik prajeme našemu menovcovi skoré uzdravenie
BB je strašne krásne dieťa ale myslím že je to otecková dcéra
no my dnes dva pády a rovno na pery jááj to taký môj motajko

simona161
24. nov 2009

seli, a vies, ze sa mi to aj zdalo, ze si helen doren spominala? aj som to napisala henri na FB, ale potom som to vymazala, lebo som si nebola ista 😉 nechces napisat viac aj sem? alebo aj na FB mi to kludne posli, tiez by ma to zaujimalo, prosim, prosim 🙂
horal, taketo fotecky pridavaj aj kazdy den, je to radost pozerat, BB je nadherne stvorenie 🙂 🙂 🙂
a choroby a urazy od nasich deticiek PREC 😠

simona161
24. nov 2009

seli, uz som to nasla na FB, odkedy ma FB novy vzhlad, tak mi to nejako divne aktualizuje, ale uz som to nasla ...

simona161
24. nov 2009

a ozaaaaaj, vsetko najlepsie EMASO k meninam 🙂 nech si zdrava, stastna a nech ta cela rodinka poslucha 😉

henri001
24. nov 2009

Emusa mas narodeninky ? vsetko dobre 😉
teda co to tu citam , take trapenia chorobkove ☹ maminky drzte sa , nech to sup sup vsetkym prejde ...
Mati 😨 boze nemocnica ...z coho to myslis moze byt 😕 ako sa to vsetko stalo ...myslim na vas 😔
Selinka dakujem , uvidim zajtra ako sa nam bude "anglictina" pacit , mne sa nepaci ze je trosku skoro rano na nas 😀 😀 😀 takze na starte ma male minus ...
Horalka tesim na pernikovu chalupku 😵 ja mam taku fajnu z makra , treba ju uz len poskladat a odzobit , neaky norsky vyrobok, som zvedava 😀 mozno sa inspirujem a urobim naozajstnu 🙂 😝
Simi , aj nas Henuli vrati veci naspat ,misky, kastrole, olivovy olej , lopatku... ale nie vsetky , niektore si chce schovat medzi svoje hracky ...napr v sobotu si Robert chcel pozriet domace kino a nenasli sme dialkove ...velmi sa hneval na mna,pretoze ma o to jedine prosi, aby sa Henry nehral s dialkovymi ...cely dom som prehadzala hore nohami anic...a dnes milostivy si ho vytiahne spoza repraku velkeho spolu s ipodom , ktory som este nestihla hladat ani ...ze daaaaaj a s usmevom mi ho podava 😀 😠 😀
asi nam idu zubky 15 a 16 , lebo znova slintame , mrnciiiiiime a plackame a pred chvilkou som pocula aj ako taha nostek 😖 sa tesim zasa na ten vysavac 😔 chjoj ...idem spat , majte sa krasne babulky , cmuk

henri001
24. nov 2009

meninky 😀 😉

luciabah
25. nov 2009

ahojte

takze aj my sa pripajame ku chorobkam...my mame laryngitidu po ockovani, vcera sup sup do nemocnice na plucne, kde nas dr. privital, ze my ich musime mat velmi radi... 😅 ponuku na pobyt v nemocnici sme dostali ale sme sa s dr. aj dohodli, ze ak nezabere liecba do vecera, tak prideme v noci... chvalabohu sme spinkali doma 😉

posielame vsetkym pusinky, chorobkam vela vela sil proti bacilom, matulik vam vela vela energie a drzime palceky nech ste co najskor doma.

ema... vsetko naj k meninkam a vsetkym katkam k dnesnym meninkam

papa

mihanka
25. nov 2009

ahojte...
to je hruza fuuuuj choroby...
matulik drzkajte sa a napis viac, vyzaluj sa nam... dufam, ze budete v poriadku... ☹
luci, ach chvalabohu, drzkajte sa...

my mame zapalene ocko asi, neviem ci len prievan, ale najprv len slzilo, tak som dala trosku kvapky a zhorsilo sa to... a neviem teda ci pojdem k dr medzi tie kaslajuce deturence... 😒

simi prave sedi na nocniku, tak mam 5 minut... 🙂

vsetko naj katulky a miluska... 🙂 🙂

bianca
25. nov 2009

to co je to tu pre pana?Same choroby,urazy,nestastie...Normalne sa to zle cita

Matka tak ako pisala mihan.Kludne sa vyzaluj,ulav si.Drzte sa zlaticka a nech je maly coskoro fit

babofka
25. nov 2009

ahojte
chorobkam prajeme skore uzdravenie 🙂
a na odlahcenie este jedna zachodova story: svagrov kolega ma dvojicky - chlapcov, raz ich nasiel nad misou, ako si tam hadzu chlieb, vzapati ho vyberaju a jedia 😀 asi sa im lepsie smykal 😝

luciakubista
25. nov 2009

Ahoj vsetkym, ja som tu zas dlho nebola. Dufam,ze ste vsetky v poriadku,deticky zdravucke 🙂 My sme opat na antibiotikach,bohuzial ela ma nabeh na zapal priedusiek. DO londyna sme mali letiet a neleteli,lebo ochorela den pred odletom,ale chvalabohu,inak je zlatucka. Defiinitivne sme sa museli rozlucit s plavanim na nejaky cas, co ma velmi mrzi,ale zaciname s Yamaha class,tak aspon budeme mat inu aktivitu. Inak uz bezkame jak o zivot, zubky len dve a kojime len rano a vecer. Zacala mi krasne spinkat celu noc v postielke a dokonca som ju naucila i zaspavat samu. Tak mam radost z prvych pedagogickych uspechov 😀 . Beruska je hore, musim letiet. cmukkk vsetkym a krasny slnecny den ( aspon u nas v Prahe 😀 )

horalka777
25. nov 2009

babofka 😀 😝 😀 😝 😀

emaso
25. nov 2009

baby dik,ale sak to boli len meniny 😉 mihan no miluska 😀 zabila si ma,mrtva som 😀
horal krasne dieta 😵

selina.liana
25. nov 2009

luciakubista aj my chodíme do yamahy, tuším tu chodíáme na všetky krúžky 😉 je to fajn malá miluje hudbu

katkaza
25. nov 2009

Ahoj
ďakujem ešte raz všetkým za gratulácie aj za pochvaly fotiek 😉
Aj my sme chorí a máme to dvojmo...Karolínka mala najskôr len soplíky,teraz už kašle neuveriteľným spôsobom ☹ Navyše nakazila malého,musela som mu dnes soplíky odsávať,lebo nemohol dýchať ☹ Je mi do plaču,ale dúfam,že to rýchlo prejde.Malý od tretej spinká,asi ho to zmohlo,tak sa teším na noc 😒
Ja naše prechádzky nejdem opisovať,lebo sme asi najväčšia atrakcia v okolí,malá sedí na vrchu ako kráľovná a malý reve zdola ako tur a ľudia pozerajú a nechápu 🙂
Idem dočítať...všetkým chorým prajeme rýchle uzdravenie

selina.liana
25. nov 2009

Simon a chcete chodit na Helen doren,???

mihanka
25. nov 2009

seli, je nieco kam nechodite?? u nas su aj sikovne rucky, to hadam este mate cas... 😀

ema, 😀 moja krstna je Miluska, to preto... 😀

my mame doma tatina posledne dva dni a frci nam pracovat do JAR... bude pendlovat, par tyzdnov tam, chvilu doma... ☹

simona161
25. nov 2009

ahojte, seli, rozmyslala som nad tym uz dost davno, ale zavrhla som to zatial ... mozno neskor, momentalne pochybujem, zeby to malo nejaky efekt, moj syn nie je schopny sediet ani 2 sekundy na zadku, furt len lieta a nieco robi, nedokazem si to predstavit, takze snad neskor ... a myslim si, ze ma dost casu este, ja by som chcela az tak v predskolskom veku, ale som nato zvedava, lebo ma to zaujalo, citala som o tom vo viacerych casopisoch a reakcie boli aj pozitivne aj negativne ...
vsetkym choruckym detickam rychle uzdravenie prajeme, vela je veru chorych vsade naokolo 😖
mihanka, tak vitaj v klube 😉 tiez budes slamenna vdova ako ja ☹ ... u nas to malo byt iba zopar turnusov a uz je to 8 mesiacov a kolko to este bude netusim ...
ja som sa dnes odvazila ist s Alexom na nakup a poriadne som to olutovala 😢 isli sme aj s mojou mamou, ze ho podrzi, zabavi a tak, ale nula bodov ... vo voziku vydrzal sediet asi pol minuty, potom behal zasadne opacnym smerom ako my, a co bolo najhorsie, kotulal po zemi jablka, cibulu, kapustu, vsetko, co dociahol, vyhadzoval cukrovinky na zem, v pulte s jogurtami a maslami pichal prsty do kelimkov, vlacil po zemi plysove hracky, no parada ... na ruky ani za svet, kopal, jacal a vrieskal, potom si lahol na zem a bola som vybavena ... nekupila som ani polovicu veci zo zoznamu, dala som mame peniaze a isla s krpcom von ... na parkovisku mi nedal ruku ani omylom, zdvihnut ho v ziadnom pripade, tak som ho drzala za golier a brzdila ho, nech mi pod auto nevleti ... okoloiduci sa uzasne dobre zabavali a ja zacinam uvazovat, ze medzi ludi s nim uz nevleziem ☹

phoebe003
25. nov 2009

Ahojky holky tak se na Vás jdu zase podívat. Zkontrolovat co je tu nového… Pokouším se Vás taknějak dočíst, ale nezvládám. Zítra jdu do školy a dostanu téma na práci, tak doufám, že to nebude podobná podpásovka jako loni… 😒 😒

simi, ale pořádného čertíka máš doma....Jak to tak čtu, tak Adámek je opravdu klidné dítě. V krámě sedí v kočárku a na všechno co vidí říká buď "papaji" nebo "majíííky" (to jako papání a plyšák na mazlení/pes nebo něco jiného chlupatého.)

bááábovkaaaa 😀 😀 😀 to je story, která nemá chybu!!! umírám, padám ze židle. Prostě konec... 😀 😀 😀 😀 😀

horalka, moc krásná chaloupka.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Henri. Taky máš doma šikulku...Eliška dělá něco podobného, s tím rozdílem, že to obvykle nacpe do kamen, ve kterých se topí jen vyjímečně, ale i tak jsou černé, no a Adámek tam s oblibou šťourá a všechno co najde, (a to jsou kamna prosím pěkně zadělaná) to s chutí spapá a ještě si u toho libuje a když se ho zeptám, co to zase vyvádí, tak mi odpoví "papaji" a čeká, že ho (celého od popela) pochválím 😀 😝

Všem kdo oslavují cokoliv, tak všechno nejlepší a nejkrásnější a hlavně zdravííííčkoooo.

Všem kdo ochořeli, tak hlavně brzké uzdravení...

A já jdu do peřin, jinak ráááno nevylezu, popřípadě cestou do školy usnu za volantem a dospím to v nějaké škarpě :D 😀 😀 😀 😝

selina.liana
26. nov 2009

Mihan tam ma už volala kamoska ale to až od 18 mesiacov

selina.liana
26. nov 2009

Simon aj my tam pobehujeme ziadne dieťa tam neobsedi a možno by si sa cudovala kadeco tam robia buchaju nabubon stenu dvere možno by ho to bavilo to nie je len počúvať tam ich zapajaju nabudúce ame doniest zrkadlo je to fakt super

simona161
26. nov 2009

ahojte, u nas sa dnes vstavalo "az" o siedmej, to je rekord 😉 selinka, tak to je super ... ja som bola na to zvedava, lebo som o tom vela precitala, ale nepocula som ziadny konkretny nazor od niekoho koho poznam a ma dieta rovnako stare ako ja 😉

bianca
26. nov 2009

cafte

simon ja s Barcou do obchodu chodim bo inak by sme nemali co jest.Vozenie v kociku alebo v tej priehradke som vzdala...rovno ju posadim dovnutra a dam jej daco.Nastastie ju strasne bavi prekladaz nieci niekam tak tak nakupujme.Kriticky bod je pri plateni lebo vyberam vsetko na pas a lady sa nema s cim hrat tak to vstava a vrieska a teperi sa na pas.No des.To fakt bavime okolie

inak ja idem kupovat bezpecnostne popruhe lebo je vonku nebezpecna.Ked sa rozbehne tak uteka ako torpedo tam kam ona chce a nie ja...a este teraz ked je naobliekana tak vyzera ako snehuliak .

horalka777
26. nov 2009

bre ranko,

Katka tak to si asi vcera velmi meniny neoslavovala, co...? No tazke to mas, namojveru, drzim palceky, nech sa to rychlo vrati do zdravych kolaji 😔 🙂

Simi, Alex ocividne potrebuje vymedzeny priestor, kde ma vsetko dovolene... Mozno by si predsa len mala skusit nieco ako tu Yamahu, tam by sa vyburil. Hudbu ma rad?

Phoe, potom napis co a ako, drzim paste.

Bian, no zivo si predstavujem Barcu pri pokladni 😀 Nasa zasa strhava cenovky, ked mi vazia syr v nasich malych potravinach, tam sa s kocikom neda ist vobec, ani s nakupnym vozikom, len kosiky do ruky, tak chodime peso a Blanka rozhadzuje spodne regale: sacky s fazulou, cestoviny, saponaty... uz dociahne aj do chladnickovych boxov, picha prstikom do balenej bryndze, no proste tak trochu ako Alex 😀

Ja nasej robim Yamahu doma. Mam novu gitaru 😵 😵 😵 tak sa tesim a zasa si hravame 🙂 Strasne sa nacahuje aj po flaute, ale tam len vzdy pusti slinovu Niagaru, tak flautu ma zatial zakazanu 😠 😉

simona161
26. nov 2009

ahojte, dieta mi spi, necham sa prekvapit ako dlho 😀 😀 😀
no, hudbu on ma rad, ale najradsej ma pohyb, on okrem rozhadzovania sa najdlhsie zabavi tym, ze vozi auto a v nom zvieratka, alebo sa hra s loptou - kope do nej o stenu, kope ju pod radiator, do stola, skratka ona sa mu odrazi, on kopne zas, alebo bezi a kope ju pred sebou ... alebo ju kope, potom zdvihne a hodi napriklad do vedra, potom zase vytiahne, urobi koliecko s kopanim a zase hodi ... alebo ju na jednej strane stola zakotula a ona padne na druhej strane dole, on ju zdvihne a zase odkotula na druhu stranu ... akoze lopta alebo v jeho reci "LILI" je hit 🙂 u nas je lili furt (tymto zdravim lilyk), este aj jablko sa z "HAM" zmenilo na "LILI" 😀

selina.liana
26. nov 2009

simon na angline robíme aj s loptom aj vláčikom záleží aka je hodila ale s loptou zatial na každej 😉

simona161
26. nov 2009

a k tomu lili sme sa dopracovali tak, ze ked bol mensi, kotulala som mu ju ja a hovorila som "kotulili" a zostalo z toho iba lili 🙂
bian, potom sa s tymi bezpecnostnymi popruhmi pochval, necham sa inspirovat 🙂
horal, mm hral na gitare v kapele, tak mu to asi pripomeniem, nech mladeznikovi robi program ... ale najprv musi prist domov 🙂

simona161
26. nov 2009

seli, to znie fajn 😉 a ako casto to mavate a kolko trva jedna "hodina" ?

bibka333
26. nov 2009

Katka k včerajšim meninam všetko naj a nech ste zdravučký a štastnučký 🙂
všetkým chorôbkam skoré uzdravenie
fibi držkám palce nech ti to dobadne najsamlepšie 🙂
My teraz nechodime nikam len tak na pokec ku kamoškám plavaren nemožme, hudobná u nás je len od 18 mes. ☹ a je ešte cvičenie na fitloptách ale zavčasu ráno o 8 30h v Brezne a my sme na Mazorniku ☹ cesta do BR 30min peši
dnes sme sa hrali a hojdali to je u nas teraz naj zabavka hojta ,ráno otvorí očká a už hojta , hojta tak sa musime hojdat ale ason posedi ,najnovšie nechce sediet v kočiku tak dufam že ju to rýchlo prejde lebo peši nam to bude trvat kým sa niekam dopravíme idem dovarit obed varim brokolicovú polievku a granadír 😉 nakazali si tak som rada že som nemusela rozmýšlat čo varit pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre