Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
10. dec 2009

ahojte maminky kde te všetky Eliška už aj pokašlieva ,teplota teraz nieje dufam ze to rychlo prejde nasadila som jeie sirup sinupret
dnes je otrasné počko a ja mam ist k jednej dokine robit anketu a nechce sa mi a ani svokra nie je doma aby mi malu postražila to som chcela od nej druhy krat ako je mala na svete inač si ju vždy berem zo sebou alebo je s mojou sestrou tak vobec neviem či pojdem a mam depresiu ešte zajtra ma jarka rodičko a to už naozaj neviem či pojdem ale chcela by som ist mama sa dohodnut ridičia či sa ideme skladat na stužkovu alebo nie no som v dobrej depersii 😔 😔 😔 😔 😔 😔

luciabah
10. dec 2009

ahojte

bibka, hore hlavu, neboj, vsetko dobre dopadne, na anketu sa vykasli, na rodicko chod, ved budes na jarku pocut same chvali. a na svokrusu sa vykasli, ani moji svokrovia sa nehrnu pozriet gretku, ani ked ich pozveme na navstevu, na pobyt na horach a tak.

my sme dnes doobeda pozerali Hair, som sa vyblaznila a mala so mnou, takze geny podedene 😀 a potom sme boli na usnom, vsetko o.k., dr. povedala ze sa jej uz teraz nase uska pacia... huraa, ale aj tak este pojdeme 7. januara na vysetrenie.

a posielame veselu naladu, ziadnu depku / to pise ta, ktora uz tyzdne ma slzave udolie/ ale neva, ved budu vianoce, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

simona161
10. dec 2009

ahojte,
suhlasim s Luckou - depku prec a choroby tiez 😉
Luci, my sme minule kukali Hair a potom Jesus Christ Superstar a tie tanecne kreacie maleho nemali chybu a ja som si konecne zaspievala nieco ine ako Canakyho a Podhradsku a Zlatu branu a Smoulov a podobne 😀

matulik
10. dec 2009

ahooojte 😵 prosim,prosiiiiim odozente aj moju depcu....
bibka=super mama,drzaj sa,a pridavam sa k tym,co sa na nich nalepila NEochotna svokra....sak jej na Vianoce Jezisko prinesie primerany dar,vrece uhlia!!!!ale aj to je pre nu drahe 😠 😠

my mame bojovne vecere,ideme spat tak okolo 1 po polnoci a niekedy az o 3-tej.....neviem,co to 😕

po snehu zatial ani slychu,vsetko pekne zablatene a my kazdy den jak prasiatka ideme domkov z prechadzky 😀kroch

luciabh a kam chodite na tie hory?dame si tejto zimky aj male podStrbsko Plesove stretko? 😉 offfsem,ked tam konecne nasnezi 😠

no letim synacika presvedcit ze treba aj spaaaaaaat!

horalka777
10. dec 2009

Taak niekto tu ma depkuuu?
Tak s tym treba daco zrobit 😉

Nesnezi a nesnezi
zas mam dieta v kaluzi
Od soboty piaty raz
snazi sa k nam dobit Mraz
- skoda, ze len Dedo...
no, od jedu zbledol,
ked mu svitlo, staremu,
ze nedam na reklamu 😀
ze ja nie som kamarat
vypredajov cokolad.
Naco staniolova?
Staci mi aj varova!

A co najviac potesi?
ze sme s krizou kamosi.
Takze stopkam ponozky
MM aj mne na nozky
Smejeme sa z Hurvinka
(je super, ked zaspinka!),
tesime sa kazdy den,
ze zas mame poziven,
ze sa lubime jak kone,
a to je to number one 😎

cafte, mizim, idem este umyt dlazku a hurrrraaaaa, prvy krat dnes vecer spolu s mm sami na koncert! Nie je nad dobrych susedov, co postrazia dieta 😵 😵 😵 😵 😵

matulik
10. dec 2009

horalecka 😵 cmukam ta na dialku.....suprovna basnicka 😀

....zatial idem spocitat ochotnych susedov 😉

bibka333
10. dec 2009

horalka dakujem si pokladik ihned mam dobru naladu anketa sa nekonala
Eliška mala večer zase zvyšenu teplotu tak zajtra k dokine a do BB s mm pojdeme niečo nakupit a potom na rodičko Eliška bude pri sestre pa a dobru noc

lubik9
10. dec 2009

horalka..supeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr basnicka...cmuk 😵

a vsetkych s timim pozdravujeme...nemame nic nove..timi stale obcasne mrzutko (z ocnych zubkov)..ale inak pohodicka..len keby uz nasnezilo 😉

horalka777
11. dec 2009

vsetci peciete, ci co?? 😕

bibka333
11. dec 2009

ahojky tak aj my sme dnes obišli dokinu Eliška mala večer zase zvyšenu teplotu začala pokašlivat dokina nam dala len kvapky do nosa a inak nič ten kašlik je zo soplikov a mame ten sirup sinupret 😉 dnes bola Eliška pri sestre a spinkala 3 hodinky v postielke inde nezaspi no ešte v kočiku my sme šli Jarke na rodičko a do bb pokukat tesco a tak no kupila som Eliške vestičku za 4,5 vo vypredaji 🙂
piec sa bude na buduci tyžden 😉

phoebe003
11. dec 2009

Ahojky kočky.

Horalka super básnička.
já nepeču, já mám upečenooooo. já dneska nedělám nic!!! a to bych potřebovala něco dělat. Ale se mi nechceeeeeeeeeeeeeee

bora8
12. dec 2009

teda tu to fakt "žije" 🙂 ale asi nie je moc času..... ani u nás, inak Lucka má stále len tie 4 zuby, tak som zvedavá kedy jej vylezú aj tie ostatné, ale snáď než pôjde do školy tak to stihneme

horalka777
12. dec 2009

Druha! 😀

phoebe003
12. dec 2009

Ahojky kočky, co tady nového? koukáme nic moc 😒 No já jdu nahlásit, že jsme konečně všichni zdraví, ATB jsme dobrali a dnes jdeme na andělské savnosti do dětského domova, Eliška už si leští křídla a Adámkovi je ještě musím vyrobit 🙂)) snad to do 18ti hodin sthnu 🙂 zuby máme pořád stejně 4 a 3/4 😀 😀 a času moc opravdu není, teď jsem doklidila a jdu na ty křidélka a když to ještě stihnu, tak vyžehlit alespoň jednu vrstvu prádla... Mějte se krásně mamulenky a děťátka 🙂)

tilky
12. dec 2009

ahojte

prajeme všetkým Luckám a Lucinkám k zajtrajšiemu sviatku len a len to najlepšie a najkrajšie 🙂

bianca
12. dec 2009

cafte kocky a kotatka

dlhsie som tu nebola.Mala mi teraz dava riadne zabrat tak stiham akurat tak FB.Dakujeme Vam za blahozelania k meninkam...stale som chcela aspon podakovanie napisat na pamat mi uz akosi nesluzi.Od januara budem mesiac bez netu tam sa asi zblaznim

bibka333
13. dec 2009

Lucinkám

Zlaté slnko , buď milé , zažiar našej Lucie , zošli jej svit nádherný na dnešný i ďalšie dni. Želáme Ti , Lucia, aby sa Ti splnila každá túžba , každý sen a život bol šťastný len. 🙂 🙂 🙂

matulik
13. dec 2009

bre raanko 😵
bibka,jej to je pekne prianie,na teba nemam.... 😅

😵 mile Lucky,velke aj malicke...krasne meninky... 😵 aa mohli by ste nam nasnezit?Martinovia sklamali,na chlapov sa proste neda spolahnut..... 😠

krasny den vsetkym..... 😉

phoebe003
13. dec 2009

Ahojky kočky, přeju všem Luckám, Lucinkám a Luciím jen to nejkrásnější a nejlepší k dnešnímu sváááátečkuuuuuu 🙂 cmuky cmuk :*

lubik9
13. dec 2009

lucinkam..detickam aj mamickam prajem vsetko najlepsie k meninkam..cmuk

luciabah
14. dec 2009

ahojte

dakujem za pranicka 😵
u nas burlivy vikend, tri deti, jedno poslusnejsie ako druhe, vecer sme padali unavou. ale v sobotu sme boli na vianocnom kamione cocacola, sofi ma aj foto , to stastie, co mala v ociach, to rozcarovanie, to ze stale veri... no krasne 😵 😵 😵
papa, posielam pusinky

bibka333
14. dec 2009

ahojte kočky otrebujem radu Jarka chce žehličku na vlasy a ja nemam vobec oprehlad ktora može byt dobra poradte ak to použivata DAKUJEM 🙂

luciabah
14. dec 2009

bibka, zehlicku neporadim, ale urcite kupte kvalitny spray na hydrataciu vlaskov, aby si ich zehlenim neznicila a sucasne vlasky budu po zehleni vyzerat krajsie 😉

babofka
14. dec 2009

bibka, akurat na toto som sa pytala minuly tyzden kadernicky. odporucila mi zn. REMINGTON, zevraj ma dobry vykon a vyrovna vsetko. 😉 🙂

m.a.r.t.i.n.a
15. dec 2009

🙂 AHOJTE 🙂

Dlho som tu nebola, ani sa nejdem pokúšať to čítať dozadu, neni čas...
U nás v Nitre je dneska krásne slnečno ale aj poriadna zima, ráo som oškrabávala okná na aute a Sebkovi sa to nenormálne páčilo, rehotal sa zo sedačky 😀
Máme za sebou ďalšiu trošku opozdenú mikulášsku akciu, bolo fain, zaspievali sme si, pofotili sa, zahrali a odniesli sme si domov mňamky. Malého to tak unavilo, že mi zaspal už po ceste domov...

O riadok vyššie som si všimla že spomínate baby žehličku na vlasy, ja som si práve pred 3dňami kúpila REMINGTON ten novší model, ale ešte som nestihla vyskúšať... Mám husté, tvrdčšie vlasy, tak si to snaď s tým poradí... 🙂

Prajem pekný dník, idem variť obedík - Pasta di Semola a poobede pojdeme na prechádzku.

question
15. dec 2009

ahojte kocky som sa dlhsie neozvala ale skoncili sme na tyzden v nemocke☹ ☹ -mali sme zapal pluc ☹ ☹ ☹ ale dnes uz berieme posledny den antibiotika tak zajtra kontrola a snad zajtra aj po 2,5 tyzdnoch sa snad dostaneme aj von.
neviem ci budem docitavat,je toho tolkoooooo 😉 cmuk vsetkym

m.a.r.t.i.n.a
15. dec 2009

QUES: Ahoj, dneska na Mikulášovi práve tá tvoja susedka hovorila, že ste boli v nemocke 😒 Chúďa Amanda...Kde ste to chytili? Po plavečáku? Tak nech ste rýchlo zdraví !

evitkamalicka
15. dec 2009

ahoj kočky

ques chuda male, ale snad uz bude dobre

question
15. dec 2009

Caf Mata,

no Miska tu bola vcera sa ma pytat na Domino,tak som vysvetlila co a ako..no chytit sme to museli u svokry 😝 😝 😝 boli sme tam 4 dni a hned ako sme prisli domov na druhy den k doktorke a odtial rovno sanitkou do nemocky... nic moc..ale uz je dobre 😉 😉

m.a.r.t.i.n.a
15. dec 2009

Tak už si mala tú česť navštíviť nitrianske detské oddelenie... Ja som tam pobudla našťastie len 24hodín...ani o hodinu viac by som nevydržala.... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre