Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bora8
2. mar 2010

kočky kde ste sa postrácali???? moc sa teším na stretko 😎 inak mám dotaz na mihanku - nie je treba poslať peniažky na zálohu?

mihanka
2. mar 2010

bora, musim tam napisat, ale dali nam termin do konca marca, tak mame este mesiac... 😉

luciabah
3. mar 2010

ahojte

takze po dllllllllllllllllllllllhom case sme sa stretli... mihanka, tilky, mimusik a bibka.
ale mihus bola so simonkou trosku chorucke, tak nemohli s nami do centra. ale inak bolo super a dufam ze si to zopakujeme... co tak buduci tyzden 😉

bora8
3. mar 2010

a kde sú fotky????? som zvedavá na mini stretko

luciabah
3. mar 2010

bori, fotak mala bibka... tak usime poprosit ju o nejake foto

bibka... mas ip

mihus, ako zubok a soplose

mihanka
3. mar 2010

ahojte... 🙂
soplosime obidve, Simi menej, ja viac, aj aerobik som zrusila... Simi bola doobeda uplne mimo chudatenko moje, vlastne obe sme boli, este v kapitulskej mi zaspala, tak som sa poflakala trosku po obchodoch, nakupila zeleninku ovocie, pecivo, skoro veterniky 😀 ale odolala som... 😀 😝 doma som ju len prelozila do postele a spala skoro 4 hodiny, ja som si tiez lahla ku nej a zobudila sa s uuusmevom... laska moja... 😵 oba ocaky opuchnute, su tam take biele skvrnky, to ale este asi nie je zubok, lebo to tam ma dlho... ci?? 😕 😀

skoda, ze som s vami nemohla ist, dufam, ze ste tam nemali vela ludi a mali ste sa dobre... 😉 nabuduce do hviezdicky... 😉
tesim na foto... 😉

simon, ako ste na tom s Alexom?? 😕

bibka333
3. mar 2010

ahojte tu su fotečky je mi luto že Slavka s nami nemohla byt a Tilky prepač maleho som necvakla my sme domov cestovali prvy krat vlakom no malá mala zážitok 🙂 a dakujem Mirke za spoločnost 🙂

lubik9
4. mar 2010

ahojte..tak dnes tu nikoho niet?

aku nozku maju vase deticky (hlavne chlapci) alebo ake nosia velke topanocky? timi mal zimne topanocky 22 (od protetiky) a predvcerom som si vsimla,ze ked chodi,tak akoby vykrivoval nozku,tak som usudila,ze su uz asi male a doma som premerala aj vopchala prstek dnu a zaver bol male...a tak som sla do obchodu na jarne a chcela som vacsie a oni ma presviedcali,ze su mu velke a ze preto vykrivuje nozku a primerali nozku zospodu k topanke a jasne,ze topanka je vacsia asi o 2cm ako nozka,lebo ved je to podrazka a zvnutra je kozusina,tak preto..ale ked zmerali nozku,tak povedali,ze ma tak 15cm (ja som doma namerala 14.5cm) a vnutro zimnej topanocky na 14cm ..takze su mu fakt male a budem musiet este raz do obchodu po tie jarne a nebudem uz davat na rady mudrych predavacov 😠 o kolko vacsie mu mam kupit? chcela som 24,ze o 1cm vacsie,ale na nozke vyzerali ako lode,ale zas,ci mu 23 nebude len na kratucko,ked je len o 0.5cm vacsia od 22-ky 😖

simona161
4. mar 2010

ahojte 🙂

lubik, mas IP ...

pre vsetkych:

http://obuvpredeti.sk/docs/obouvame_spravne_sve...

vecer napisem viac

lilyk
4. mar 2010

my mame 22-ky,ale napr.Majko v Tomaskovom veku mal 20-tky 😉

simona161
5. mar 2010

ahojte, ako som pisala lubik do IP, Alex ma 24 ... zimu sme prezili s 23, ale uz mu ich nemozem nasilu obuvat ...
je nam uz trosku lepsie, dakujem za rady a ze ste si na nas spomenuli ... teploty uz nemame, kasleme menej ... akurat si maly neda odsat soplik, nema mi ho kto pridrzat, iba vecer odsavam s obrovskym revom, potom place este pol hodinu a vytvori sa mu tam 3x viac ako som odsala ... ale je to podstatne lepsie ako pred 10 dnami ...
mihan, drzim palce, nech ste aj vy rychlo v poriadku ... 🙂
bibka, pekne fotecky, baby rastu ako z vody 😉

bibka333
5. mar 2010

ahojte mi mame topky len19 🙂 drobček je aj nožičku ma malinku 😉 držkajte sa všetky

bianca
5. mar 2010

caute kocky a kotatka.U nas des a hroza z vecer.mliekom pretrvava.Akurat sa stale vytocim ale co uz.Situacia s bytom katastrofalna.Jeden sa mi velmi paci no pan nas natahuje lebo zistil ze je zaujem tak stale navysuje cenu

U nas noha zimna topanka-prezivame na 21 a botasky 22.Papucky su nam 22 ale obrovske tak su v krabicke pri 24 (krstny nakupoval)

inak mozte mi prosim napisat neake receltiky na ovs.vlocky?Som si povedala ze ich zaradim do jedalnicka malej i sebe no klasika s ovocim ma uz fakt nebavi a mala len kruti nosom

luciabah
6. mar 2010

ahojte

tak mi nozicka 22

sim... som rada ze ja vam lepsie
bia... a co keby ste mu povedali ze vasa hranica je tolko a tolko a ak nie, tak nemate zaujem? mozno trosku povoli.

ja som chora, som na atb, ale je mi z nich strasne zle ... creva funguju vsetkymi smermi. mala sa este drzi, je strasne zlatucka, lebo vcera ako sme na obed vstali, tak ja som nebola schopna vstat z postele a starali sa o nu starkovci a ona len po dome chodila a ukazovala kazdemu ze mama ma bo a buva a maju byt ticho. a ked som vstala tak ma stale hladkala a davala mi zabal na hrdlo. ona chudatko ma laryngitidu, ale lepsi sa to, dnes v noci len kratucky zachvat kasla.

a je krasne, vsetko sa mojou chorobou pokazilo, mali sme ist na donovaly, blahozelat na narodenin. party a matko mal ist na pansku jazdu... a teraz nic z toho. ☹

zatial papa

lubik9
6. mar 2010

ahojte

dakujem za komenty k topanockam (hlavne simi 😵 )

choruckym prajeme skore uzdravenie,nech ste cim skor fit a mozte si vychutnavat jarne slnecne luce v plnej parade 😉

a recepty na ovsene vlocky uvitam aj ja..ja tiez robim klasiku s ovocim a nieco nove by sa hodilo 😉

mihanka
6. mar 2010

ahojte,
lubik,my mame tak 19-20...
luci, to ma mrzi ze si taka chora, a co ti vlastne je??... ☹ hlavne nech je ti lepsie...
ja som na tom uz fajn, ale simi sopli stale a dnes rano zase nostek tiekol viac... 😒 ale sme u nasich tak sa to vylepsuje...

na vlocky je kuchajmajster henri... 🙂
ja robim bud zo sojoveho mliecka vanilkoveho, veeelmi dobra kasa je z toho - a striedam ovocie - banan, jablko, hruska, niekedy kombinujem spolu, niekedy pridam skoricu... alebo robim z um - to je zase ina chut, niekedy zozeniem tobolku vanilky tak pridavam... a tiez kombinujem ovocie... 😉
a na obed niekedy urobim k zeleninke - hlavne brokolicove, alebo pohanku, ked nie vlocky... 😉

andre
6. mar 2010

jéééé, tu sa varí ? 🙂
ahojky všetkým 😉
nedáte sem jedálničky aké majú vaši drobci ? pls. ... dnes som sa dozvedela že kamoška dáva 10m. chlapčekovi už francúzske zemiaky a praženicu a paradajkovú polievku a omáčky 😅

luciabah
6. mar 2010

andre... to je uhol pohladu a nazoru mamicky. aj medzi nami su urcite velke rozdiely.

mihus, mam len zapalene hrdlo, ale atb mi vobec nesadli a je mi z nich strasne zle. no a gretka zacina strasne kaslat, takze uvidime, ci zajtra nenavstivime pohotovost ☹

bibka333
6. mar 2010

Ahojte tak my dnes doma kus tu boli moji rodiča Eliška bola s Jarkou kus po ulici a teraz sa kupká tak som sem kus kuk lebo ma sem nechcu tie moje detičky pustit 😎 no čo už s nimi Slavka topky každy chvali tak som hrda dakujeme 🙂
Lucke a Margaretke skore uzdravenie prajeme 😉
Andre aj mi papame už preženicu aj paradajkovu polievku ale inak Eliške stale varim osobitne vobec nesolim a ked varim pre nas a može to aj ona tak to posolima okorenim až ked jej odoberiem 😉

andre
6. mar 2010

ja ju nejak neriešim len som bola prekvapená, a ma napadlo že sa opýtam čo je nové tu, v papaní 🙂

želám ti luci skoré uzdravenie a grétke 🙂
my bojujeme s pišákom, vo štvrok mu ho neplánovane stiahli, tak je veseloooo, veseloooo 🙄

simona161
6. mar 2010

lucka, u mna zo zaciatku antibiotika sposobovali to iste, vsetko zo mna islo von, bolo to strasne ☹ a pritom hned od zaciatku som brala probiotika ... po cca 4-5 dnoch to prestalo, ale zase som dostala vaginalnu kandidozu, kvasinky ako lusk 😖 takze uz mam za sebou aj navstevu gynekologie, lebo clomatrizolum masticka nestacila ☹
no pride mi to ako nekonecny pribeh tato moja choroba ... hadam to raz skonci ...
drzim palce tebe, gretke, aj mihan so simi a vlastne vsetkym, nech su zdravi 😉
ja robim ovsenne vlocky velmi, velmi casto ... robila som ich aj predtym, nielen malemu, milujem ich ... a ja ich prave vobec nerobim na sladko, ale vacsinou ich davam ako prilohu alebo na zahustenie ... normalne ich pridam malemu do polievocky alebo ich dam ako prilohu k masku alebo zelenine ... uvarim ich vo vode, len trosku ich necham prejst varom, vypnem a prikryte ich necham este zmaknut ... a maly ich taketo zje aj same ... vlastne je to ako kasa ... jemu ich ani nesolim ani nijako neochutim, ma ich rad take ... ja si ich niekedy dochutim zeleninovym bujonom, postruham syr a tak vselico co ma napadne, to sem ani nejdem motat, pripadne s mliekom, atd, atd ... malemu (aj mne) skratka chuti ta kasovita konzistencia 😉

lubik9
6. mar 2010

aj ja robim timimu vlocky len uvarene vo vode..teda prevriet a trosku postat a pridavam ovocie..banan,jablko,hruska..bud osamote alebo ako kombinacia a niekedy pridam aj kusok bieleho jogurtu na dochutenie..ale skoricu ani nic podobne sme zatial neskusali..

a nejake dobre napady na uvarenie pre drobcov by sa nam tiez hodili..mam pocit,ze sa tocime stale okolo toho isteho...ale nerada by som mu pridavala nejake alergeny...

simi dufam,ze si si na tento rok (aj dalsich aspon 10 😉 ) uz choroby vycerpala...aj vsetci ostatni chorucki

mihanka
6. mar 2010

sim nech si co najskor ok... aj lucka... 😔

moja simi veelmi lubi polievky, ona zje aj dva taniere - vacsinou starkinu... ona jej odoberie pred dochutenim a papa uz vsetky - fazulova, hraskova, karfiolova, zeleninova, paradajkova, aj s kapustou, so zaprazkou, aj s cibulovou alebo aj bez, spenatovu, tekvicovu... potom uz vacsinou druhe nechce, par sust... 😉

mihanka
7. mar 2010

ako nedelujete?
ja som tu mala doobeda kadernicku, tak som zase raz poclovecena... 😅
a dala som trosinku simonke smiknut ofinku, nech jej to nepada do ociek... 🙂 zvysok sme nechali na pokoji... 😵

a uz sme celkom od dudky.... zaspavala sice uz skoro tyzden bez cumliku, ale v noci ked plackala tak som jej ho dala... ale tuto noc mame prvu bez... aj cez den... 😵 😵 aj spinka lepsie, je len raz hore, dnes prvy x az o 5, potom o pol 7 vstavala... 😵

bianca
7. mar 2010

ja to bez dudky zatial ani neskusam.Je nenormalne zavislaaa.Nevie bez nej zaspat.Cez den ho nema (pokial ho niekde nezbada to je krik nenormalny) ale na spanok musi byt

bibka333
8. mar 2010

ahojte my i bez dudky tiež neskušame a plienky je u nas tiež tabu nenutim ju ja si počkam na leto ale dnes rano sme kakali do nočnika aj si zatlieskal 🙂 a nedelovali oslavovali sme svokor mala 76 rokov všetko dopadlo ok 😉

bibka333
8. mar 2010

VšETKO NAJLEPšIE K MDŽ

Žena je slovo, ktoré skrýva v sebe čarokrásu, duchaplnosť i zmyselnosť. Bez Vás by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky. Si jednou z tých, ktoré napĺňajú slovo žena krásnym pôvabom. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

question
8. mar 2010

ahojte kocky, konecne som docitala,rozne temy ste preberali,som sa aj nasmiala,ale chorobky su tusim dost caste ☹ tak si davajte pozor kocky a kotatka 😉 😉
na stretko sa tesime 😉 u nas zajtra zacina vystava nabytku,tak pojdeme okuknut 😉 cmuk

henri001
8. mar 2010

ahoj babulky 🙂
chorobkam odkazujeme ako tradicne nech odprejsknu laskavo 😠
nocnik nula bodov , alebo skor teda minus 100 bodov 😕 na zachode posedi, ale obleceny a cita ...my dudu nemame ani sme nemali, my mame mna ( . )( . ) 🤐 viem ze sa neni cim chcvlait, ale pisem ako je 😅 papkanie zase ako za trest ...naucil sa krutit hlavou nie nie , takze uz aspon nepisti ked ho nahanam , iba sa usmieva a kruti hlavou vela vela krat aby som pochopila aa 😠 aale zatooooo skaceme do bazena, potapame sa a ruckujeme po okraji ked s nam nechce plavat a sadneme si na schodiky a rehoceme sa a tlieskame ako plava tatinko 😀 😀 😀 a hlavne sa rehoceme maminke, ze jej vieme utiect obehnut bazen a skocit na druhom konci, kam maminka ledva stihne doplavat 😝
inak emusa napr ide na stretko ? bo minuly rok pisala ze by isla jedine do Bojnic 😎
a treba najst Krasavici Prenadhernej rod. Krasnonohej s Kosicov neaku sutaz Miss Mamicka a prihlasit ju 😉 nech mame nejake to kultirni vyzitiiii ze jo 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre