Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
29. mar 2010

Boraaaaaa 😠 to co si mi tym chcela povedat ??? 😝 ze za dava roky budem mozno tehu ??? 😝 jezisimysi sak to ma asi predbehne aj Mihi , co este anio nemplanuje 😨 😅 😀 😀 😀 😀 asi rozhodim siete a dam si nieco predpisat a vymaknem niekde neaku laborantku , co bude pracovat na mojich vajickach ....zamknem ju u nas do pivnice 😀 😀 😀 😀 😀

simona161
29. mar 2010

henri, obavam sa, ze cim viac to budes riesit, tym to pojde tazsie 😉
obycajne je to tak, ze zena otehotnie, ked sa prestane na to sustredit, uvolni sa, necha tomu volny priebeh ... nehovorim z vlastnej skusenosti, ja som otehotnela na prvy pokus (co tomu predchadzalo je uz pribeh o inom) 🙂 ale XY mojich kamosiek si ratalo plodne dni, meralo bazalnu teplotu, dokonca podstupilo umele oplodnenie ... a otehotneli, ked to prestali riesit 😉 😉 😉 neboooj, pride to a bude princezna 🙂 😉 🙂

bora8
29. mar 2010

henri ale ti si zdravučká čo ja som nebola 😉 ja som ti chcela len povedať, že nie vždy všetko ide tak ako si predstavujeme 😎

henri001
29. mar 2010

no pekne ...tu vyzeram jak neaka zdimacka chvostikov 😀 😀 😀 baby sak ja velmi dobre viem, co by som napisla ja vaaaam 😀 😀 😀 ale toto vazne nempomaha, nemysli na to, neni secko ako ty sces 😀 😀 😀 sak pisem ze az v leteeeee neeee 😀 😀 😀 😀 😀
cmuk
p.s ako s ameria ta bazalna ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilyk
29. mar 2010

😀

henri001
29. mar 2010

baby viete , snehulienka a 7 trpaslikov ... 😀 😀 😀 , treti princ ... moje oblubene rozpravky , nacim s zacat pechorit 😀 😀 😀
lilyk ta de je modry vlacik ? 😀 😀 😀

mihanka
29. mar 2010

😀 😀
ja som merala, snazilkovali sme 10 mesiacov, ale ja som nestresovala, ale myslela na to staaaaaaaaaaaaaaaaaaaale... 😀 a podarilo sa, ked som nakoniec nastupila do roboty, ze teda ked nic, tak idem do roboty a teda sa este nemusi nejaky ten mesiac dva podarit, kvoli skusobnej... ale uz pri nastupe do roboty som bola tehu... 😀

henri001
29. mar 2010

fakt nebojte , zase som slamenna vdova, takze 😝 nechcem merat ani nist , budem rada ak sa niekedy trafime , ja vajco drahy & company v spravny moment 😀 😀 😀 😀

bora8
29. mar 2010

😀 😀 😀 😵

horalka777
29. mar 2010

😀 😀 😀 😀 co dodat...
...nyst, az 1.aprila 😀 😀 😀 😀 😀

emaso
30. mar 2010

horalkaaaaaa hod bombu do eteruuuuuu 😀 😀 😀

inac ja mam maternicu blbo nejak otocenu,cyklus do džezuuuuuuuuuu,ovulaciu ani srnky netusia kedy mam,životosprava taka že sa sama čudujem že ešte žijem a dzeci jak šmeci 😀 jak to ten moj chlop robi 😲 😀

henri001
30. mar 2010

veru Horaaaaal hod, kto ma tolko cakat 😀 😀 😀 😀 dost ze cakam na ovu a na draheho 😝
som napataaaa 😀

bianca
30. mar 2010

tu sa tehotnie haaaa?Ja by som aj ale ... sak viete aka je situacia.V lete zrejme zaciname aj my no kto vie co nam zivot nachysta

story nocnik....sem tam sa nam podari nieco vyprodukovat ale fakt len sem tam.

inak decka ako nakopnut leniveho muza ?Moj nez sa rano preberie tak je obed a to zajtra uz fici nazad do prec a ja som zvedava ako budem zamok menit....

lilyk
30. mar 2010

caute 😉
Henri ja neviem preco mi zmizla fotka 😕 co som taka oskliva ci co 😀 a inak nechcete si vytvorit sukromnu temu?mozno by chodilo viacej bab 😉
Emaso ze do dzemu 😀 no ideme von, uz som sice bola na odchode ale kedze milostpan zdrhol z postele tak teraz beha nahy po byte a mne sa ho nechce obliekat..no idem na to 😉

henri001
30. mar 2010

ja som za ! Kto to spacha ? : )

henri001
30. mar 2010

cicho po plesine 😠 ufff uz nech je prveeeeho 😎

horalka777
30. mar 2010

Aku bombu, co vam sisi? 😀
Ja som stara pacifistka 😎

...ale dobre, ako chcete:

Mila Sally,
som uz v koncoch. Porad mi prosim, co mam robit:
Mala uz dnes asi 20.krat visi za ruky z hrany kuchynskej linky. Nohy v lufte.
Zo stola uz dociahne vsetko, nemozem si ani chleba pokojne namaslit, minule som jej s predstieranym pokojom rvala z ruky velky kuchynsky noz, ktory drzala za ostrie. Ked smazim cibulku, snazi sa preklopit na seba panvicu len preto, ze ju uz dociahne. Stol pouziva ako rozhladnu a odrazovy mostik na vyssie policky. Hlavu pouziva ako naraznik, ked jazdi po byte rukami ponorenymi v malom nakladnom auticku, babiky pouziva na to, aby sedeli na serbliku, lebo jej sa nechce. Tatinka pouziva na rozne adrenalinove sporty. Kocik pouziva na prevazanie vsetkeho vsade, hlavne kde ma to neskor nenapadne hladat. Ked ku nam pride postarka, cely cas hra anjelika, ale ked postarka mizne vo vytahu, spusti sirenu, ze teta odchadza bez nej a rucickami plieska po dverach odchadzajuceho vytahu. Z kopca zasadne sprintuje, kazdeho okoloiduceho psa chce vytahat za usi a dat mu pusu. V autobuse koketne bali vsetkych cestujucich, hlavne ale bezdomovcov opacneho pohlavia. Z chleba ma najradsej syr a z polievky rezance. Z ovocia piskoty a zo zeleniny zemiaky.
Cim je unavenejsia, tym je rychlejsia, cim viac treba byt niekde ticho a pokojne, tym viac sa vrti a pisti. O kradnuti hraciek neznamym detom - dokonca aj nemluvnatam - ani nevravim. Pri akejkolvek hudbe nadskakuje ako pojasena, do pracky neustale hadze vsetko nepratelne, najradsej kocky, lebo pri dopade do bubna trieskaju. Pradlo z vesiaku stahuje a velmi rada upratuje nevedno kam (minule pod matrac svojej postielky). Rehoce sa najradsej s plnymi ustami a nasledne sa dusi. V noci vykrikuje a ked nas dokonale zobudi, ona pokojne spi dalej...

Mila Sally, mohla by som pokracovat donekonecna, ale aby si ma dobre rozumela - ja sa nestazujem, ze ju mam a aka je, mna len desi, z ako pojde cas dalej, podedi aj ostatne desne geny po vlastnej matke! A toto je moja nocna mora, povahovo je blazniva uplne ako ja, pomooooc... Spolieham na tvoju radu Sally, lebo nervy mam len jedny. Cakam na tvoje rady ako Henri na ovu, ako Bian na rozhybanie manzela, ako Sim na Alexov spanok, ako Lilyk na fotku v pase, ako Ema na koniec surodeneckych bitiek, ako privarok na zasmazku, ako statny zamestnanec na dovolenku, ako Bratislavcania na vikend mimo BA...
Pis pis piiiis, idem ju zasa zvesit z tej linky...

Tvoja horalka. 😀

bianca
30. mar 2010

horal co dodat.Asi len to ........................Sally piiiiiiiiiiiiiiiis

henri001
30. mar 2010

muuueheheeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
hovoriiiim ze by si mala mat svoj blog 😵 😉 😎 😀 si squelaaaa , ale preco pises o mojom henulikovi v zenskom rode 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Mila Sally ,
aaaach keby si vedela co viem ja 😅 achhh a musim udrzat toto tajomstvo uz tak dlho 🤐 neviem ci to vydrzim, daj mi silu ...toto je tazsie ako cakanie na ovu ...a ked pride ovu, zas tu ON nembude 😀 😀 😀 OOO drahaaa Sally , prosim ta zaloz uzavretu temicku, nech si mooozeme pokecat o SECKOM a daj nam silu potom tie tajnosti nevytrubit na FB alebo na MK 😀 😀 😀 😀 😀

lilyk
30. mar 2010

Horalka polovica sedi na nasho Tomina 😀
no a inak vam nikomu nezmizla fotka 😕 hmm.
tu temu by mohla zalozit Mihanka...kedze predpokladam ze ma cely zoznam bab 😉

horalka777
30. mar 2010

tak tak, mihan, zaloz temu, sak mas narodky 😉

horalka777
30. mar 2010

v inych temach som si vsimla, ze miznu fotky, na ktorych su prilis miniaturni ludia, v pozadi, atd, asi tie menej citatelne.
Lilyk, daj si poriadny ksicht, sak si fotogenicka!

simona161
30. mar 2010

horalka, ty nikdy nesklames 😀 😀 😀
a tesi nas (mna i Alexa), ze BB poctivo trenuje 🙂 my tiez ... robime, co mozeme 😉
tak uz len: "Sally piiiiis " 🙂

lilyk
30. mar 2010

Horalka tak to si vystihla ja som fotogenicka...skutocnost je troska horsia 😀

mihanka
30. mar 2010

horalkaaaaaaaaaa.... 😀 😀 😀
idem zalozit temu... 😉

mihanka
30. mar 2010

mozete sa realizovat... 😉

e.vacka
30. mar 2010

fuuuuuu som si vydýchla, už som si myslela, že naša malá je jediná, čo nechodí na nočník. 😝 a záver z vašich rád??? neriešim to už. Ved ona raz pochopí, že to nie je hračka. Teraz riešime iné veci...odnaučame sa od cumla...od včera...celkom úspešne. a do toho asi nejaká črevná viróza... ☹ ☹ ☹ s deťmi fakt nie je nuda. 😉

e.vacka
30. mar 2010

a ďakujem za názory a postrehy... 😉

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e.vacka
3. apr 2010

Je tu ešte niekto???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre