Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
6. máj 2009

ked kuknes stranku 83, su tam linky na nase videa ... nestoja za vela kvalitou, ale aspon na ukazku 😉

simona161
6. máj 2009

robila som ich hlavne kvoli mojmu braskovi, ktory je Alexovi krstny a zije v Irsku, tak ho uz par mesiacov nevidel ...

horalka777
6. máj 2009

teraz som si ich konecne stihla pozriet. Pozeram, ze este mas dost vysoko dno v postielke, to nasa kamikadze by uz bola von hlavou dolu 😝

horalka777
6. máj 2009

ale zlaty je. Tak Blanka zasa nesedi. Ale zato po obvode postielky stoji uz aj uprostred noci. Ide ma porazit, najnovsie v noci nezaplace, ale rovno sa vysplha hore a mama chytaj 😒

simona161
6. máj 2009

uz nemam 😀 dve tie videa skoncili tak, ze sa postavil a visel dole hlavou, lenze v oboch pripadoch mi zacal telefon zvonit, tak sa video zrusilo ... takze ked mladeznik zaspal, dno islo dole ... on nespi v tejto postielke, ma klasicku drevennu, tamtu pouzivam namiesto ohradky, kupili sme ju, ze ked niekam pojdeme, tak ju vezmeme a zohnala som do nej aj to polohovatelne dno, tak som spokojna

simona161
6. máj 2009

to je fakt sranda, ako je kazde babatko ine, on zas nevie stornozkovat, da sa hore, ale posuva sa dozadu, alebo sa rozplasti a zacne sa pohybovat kombinaciou valania sudov a plazenia ...

horalka777
6. máj 2009

aj ja musim taku zohnat, lebo mame len tu klasicku a tam si len hlavu obija, uz ju tam ma strach nechat aj v noci..
Cez den od nej odbieham tak, ze ju musim na chvilku priputat do autosedacky. A to som si myslela, aku mam bezpecnu domacnost. Lenze ona sa uz stavia uplne o vsetko, v sekunde je pri pracke a docahuje pomaly gombiky...

horalka777
6. máj 2009

dnes prisla na to, ze sa da nechtikmi skrabkat omietka. No des. Idem s vami na stretavke do protitankoveho krytu byvat, uz len kvoli tej bezpecnosti 😕 😅

simona161
6. máj 2009

moj maly naposledy z policky vyhadzal kefy na psa, absolutne pichlave, spinave, fuj ... skoro ma porazilo ... a do autosedacky ho priputavam tiez, pripadne do stolicky na jedenie ...
tu postielku doniesol MM z Nemecka este ked som bola tehu, stala tam uplne smiesne prachy v porovnani s tym, co to stoji u nas ...

horalka777
6. máj 2009

...ja ju snad zdedim 😀

horalka777
6. máj 2009

...co mi pripomenulo, ze mam zavolat segre, ci ju uz nepredala 😕

simona161
6. máj 2009

tak si daj pripomienku 😉 teda ak jej nejdes volat teraz 😉

horalka777
6. máj 2009

presne, policky... kotuha uz dociahne do tretej od zeme a my sme nestihli vypratat ani prve dve 🤐
Dnes som sa na nej nasmiala, podarilo sa jej odkatapultovat vlastny dudlik a divala sa hore, ze kam zmizol 😀

horalka777
6. máj 2009

no keby jej zavolam teraz tak asi nezdedim nyst 😀

simona161
6. máj 2009

a nas zazrak zacina terorizovat Jessy ... a ona sa ho normalne boji ... a to prosim pekne, Jessy vyzera takto:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
je to ten biely tvor v pozadi 😀

horalka777
6. máj 2009

ako ti teraz Alex spi v noci? Da sa?

simona161
6. máj 2009

spi velmi zle ... odkedy mu zacali ist zuby, takmer kazdu noc preplace ... normalne place zo spanku a ani sa nezobudi ... a cestuje po postielke, niekedy sa zobudim na divne zvuky a on je na brusku s hlavou zarytou do plachty a pisti ... ja som z postielky odstranila vsetko, spi na matraci s plachtou, ziadny vankus, deka, nic ... cez den je to ovela lepsie, to sa niekedy pohra sam, vacsinou vyzaduje mna pri sebe, ale neplace, ale v noci place velmi

horalka777
6. máj 2009

hej, psy maju respekt, aj nasi dva orechovia u mamy. Mozno aj preto, ze som malu branila zubami nechtami, aby ju celu neolizali a hlavne aby jej ten vacsi neslool perinku z kocika, ked spavala na dvore 😝

simona161
6. máj 2009

uz si nepamatam, kedy by som ho ulozila a on by kludne spal, ale kazdy vecer dufam, ze nasledujuca noc bude lepsia 😉 a hadam si uz zuby daju pauzu ...

simona161
6. máj 2009

Jessy sa ho boji pre dve veci - on hrozne vrieska, tak ona strci chvost medzi nohy a radsej ide von (byva s nami vnutri) a po druhe - on ju taha za chlpy, za usi, kdekolvek dociahne ... on si mysli, ze ked mu ja dovolim sklbat mi vlasy, tak to moze skusat vsade 😀

horalka777
6. máj 2009

no nasa sice v noci skoro neplace, ale vlastnym svalom teda moc oddychu nedozici. Putuje aj za desiatich, najhorsie je to stveranie sa - proste v spanku svihne rukou, zavadi o priecku, chyti a zacne splhat, ani sa poriadne neprebudi. Asi zosediviem. Ja radsej ked to zbadam, vezmem ju ku nam do postele, tam spi kludne, ked ju pacifikujem drzanim za rucku..

horalka777
6. máj 2009

hej, aj Blanke je jedno, ci sticuje nas, alebo psy, len trpnem, kedy sa jej to vypomsti 😝 esteze tie psy maju nateraz viac rozumu ako ona a daju sa na ustup 🙂

simona161
6. máj 2009

aj Alex najprv ulovi mantinel, ten stlaci dole, potom dociahne hore na okraj postele, vytiahne sa a cumakuje na mna, pripadne iba place ☹

horalka777
6. máj 2009

nasa sa zasa rehoce do tmy. Proste Hurvinek 😀 No ale v noci odmietam opatovat jej podmanivy usmev 😠

phoebe003
6. máj 2009

achojky,jsem home

simona161
6. máj 2009

jo, MM skonstatoval, ze Blanka je ako hurvinek, bol z nej uplne hotovy ... strasne sa mu fotky pacia, paci sa mu aj Barborka, ale Blanku s gitarou si pozrel niekolkokrat 😉 asi mu tie vase dcerenky najviac pripominaju toho nasho divocha 😀

horalka777
6. máj 2009

home-less?

horalka777
6. máj 2009

sim, a to este nevidel jednu, ktoru nemam v albume, tiez s gitarou, ale pri tej sa uplne kosim ked ju vidim. Skusim ju tam raz vlozit, teraz uz nevidim 😎

inak, aj ja sa utesujem, ze nemam sama komicke a zivelne dieta 😀

simona161
6. máj 2009

tak vloz, tesim sa 😉 a co sa tyka tej zivelnosti - minule ktosi povedal mojmu synovi, ze on nie je dieta, ze on je zivelna pohroma 😀

simona161
6. máj 2009

phoebe, vitaj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre