Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
26. aug 2009

dakujeme vsetkym za gratulacie 🙂

simona161
26. aug 2009

je to neuveritelne, ze uz je to 11 mesiacov ... a uvidime, ci sa mi podari nieco nafotit, kedze som stale bez mojho fotaku, ktory ma zradil a nefunguje 😖 skusim maturovat s mm fotakom ...

horalka777
26. aug 2009

maminkine, na betoooon 😉
tak isto ako Katka, Katky, Katkine, forigzampl 😉 tak je aj maminka, maminky, maminkine.

Tak my este netusime, co nasa dostane k roku, ale aspon tusime, co dostane mm k 30tke - lebo oslavuju naraz 😵

lilyk
26. aug 2009

a samoska aj Alexkovi prajeme vsetucko naj k 11-tke 😉

horalka777
26. aug 2009

phoe, ako dopadol rozhovor s manzou?

simona161
26. aug 2009

lilyk, dakujeme 😉
horalka, to fakt maju narodky v jeden den? super nacasovane ... my budeme s Alexom tiez oslavovat naraz - ja meniny, ktore mam trosku skor, ale spojime to s jeho narodkami, lebo aj tak bude mm zase v Nemecku a dojde az tesne pred maleho narodkami ...
a idem sa najest, som hrozne hladna ...

selina.liana
26. aug 2009

Vsetko naj naj oslavencom

horalka777
26. aug 2009

simon - den po dni 🙂
Skusala som rodit presne v ten den, nosila som po schodoch prepravky s mustami, ale mala chcela zjavne vlastny datum 😀

bianca
26. aug 2009

hojte vsetko naj k dnesnemu vymesaciu Simonke a Ajkovi.Nabuduce uz stastne 1.narodeniny.Neuveritlene to letiiiiiiiiiiiiiiiii az mam z toho strach

horalka777
26. aug 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=32366&id=...

dufam ze to vidite aj vy co nie ste na FB... 🙂

katkaza
26. aug 2009

ahoj
aj my s karolkou gratulujeme dnešným oslávencom...ale aj tým,čo mali teraz niekedy výmesačie,alebo len budú mať,lebo my moc nestíhame a nemáme v tom prehľad 😉
fotky zo stretka sú super,je nám veľmi ľúto,že sme nemohli ísť,malá by sa hádam zbláznila od radosti,keby videla toľko drobcov pokope...ona má detičky veľmi rada...čo už ☹

bibka333
26. aug 2009

ahojte všetko najlepsie k 11mesiačikom Simonke,Alexovi,Natalke aDanielovi 🙂
my mame stale naštevu 🙂 tak nemam se cas tak chodit ocko je stale vBB majumu zajtra robit este prefuk ci niečo take a potom strojček idem dovarit a okupkat malu pa vsetkyh pozdravujeme

phoebe003
26. aug 2009

ahojky holkyyyyyy

horalka ale jo, překvapivě dobře. Nakonec jsem ho musela omluvit. Měl toho moc a večer mi to booooohatě vynahradi l😀 😀 😀 😀

flow333
autor
26. aug 2009

ahoj maminky...odkedy sme prisl z larionu nic nestiham...v pondelok mal nas tatinko dovolenku, tak sme boli u nas v ZOO a od vcera do piatku sme same, lebo isiel na sustredenie...takze tarzanica mi zaberie csetok cas a nemozem ju uz nikam polozit, lebo zovsadiel vylezie....cmuk vsetkym oslavencom....cmuk cmuk....vsetky fotocky su krasne a ked budem mat viac casu pridam tiez.... 😉 sladke snicky vsetkym

bibka333
26. aug 2009

slavka a akej farby sandalky potrebujes ?ak moze pomožem a ake šatičky ide mat 🙂

lubka78
26. aug 2009

ahojte 😉
vsetko naj Simonke, Alexovi, Natalke a Danielkovi...posielame pusinky 😵
horal...nejde mi to 😒

phoebe003
26. aug 2009

Kde jste kdo mamky?

simona161
26. aug 2009

ahoooj, dakujeme vsetkym za gratulaciu ... dnes sme ubehani, nachodeni a unaveni ... a idem spat, maly uz spinka ... horalka, musis skopirovat link, ktory je dole pod tvojim albumom, nie ten, co je hore na liste ... mas tam napisane nieco v tom vyzname, ze mozes zdielat tento album so vsetkymi, ak im odosles tento link ... potom to kuknu vsetci, ja uz som kukla a idem spat, dobru nocku 🙂

phoebe003
26. aug 2009

Vložila jsem pár videí

https://www.youtube.com/watch?v=R4TJyVkWLaA

pokus o lezení...

mimusik
27. aug 2009

Ahojte, ja zas len na skok, lebo total nestíhačka...
Simonka gratuluje smejkavej Simonke k včerajším 11. mesiačikom 😵 aj nezbedníkovi Alexovi samozrejme tiež 🙂
My včera zas hektika, boli sme u dr. na očkovaní pneumo+hexa, plačkala tam na moje prekvapenie našťastie len trošku, no doma to začalo. Nôžka bolí na dotyk, no nie je opuchnutá ani červená. A tak je Simonka stále plačkavá, nespinká dobre, v noci nám vybehla aj teptota 38 a tá sa nás drží doteraz ☹ Tak dávame panadol čípky. K tomu ešte redšia kaka asi zo zúbkov a ešte jej nechutenstvo k papaniu 😔 . Dnes jej idem po 1. x urobiť teľacie masko na spôsb sviečkovej s knedlikom, tak snáď sa chytí, lebo ja už neviem, čo jej ponúknuť, aby aspoň dačo cez deň spapala, lebo jediné čoho sa nevie dojesť je MM. Inak máme 9010 g a 79 cm 🙂 , tak aspoň že aspoň tie mieru nie sú také zlé 🙂 A tá hrčka na cicíku je vraj zdúrená uzlinka, trebazatiaľ iba sledovať, tak som rada, že nemusíme s tým behať kade tade.
Rada by som s vami popísala aj viac, no nedá sa mi. Prajem pekný dník všetkým 😉
Apropo Larion - parááááádaaaaa 🙂 😉

smardik
27. aug 2009

ahooj dlouho jsem tu nebyla, nešel nám počítač a taky kvůli škole.

moc děkujem za gratulace k 10měsíčnínám a gratulujem ostatním oslavencům 🙂. Tomášek 10měsíců oslavil prvním zoubkem a váží 8,42 kg 🙂 bude asi po mě. Jinak už se konečně začal plazit i dopředu, leze dozadu a sedne si 🙂 a to je vše nové co umí

bianca
27. aug 2009

ahojte

chcete este niekto body k 1.narodeninam ??? Ak ano tak sup sup mihanke spravu nech sa to cim skor ukonci a aby sme to do roka stihli

smardik cau.Uz som si vsimla ze niesi on line.Pisala som ti spravicku no bola nedorucena.Keby si chcela tak v nedelu okolo 14 hod u Lasa mam spicha s Toni a Tobikom

inak ja som na jedno ucho hlucha.Mam zasa zapal a boli to hrozne a koli opuchu hov... pocujem

smardik
27. aug 2009

bia tak jo budem v neděli tam 🙂

bibka333
27. aug 2009

Ahojte tak nam dnes odišla našteva a zajtra si ideme po Jarku tak velmi sa tešim 🙂 😀 🙂
Eliška sa stavia o všetko šikovnica naša len sme už mali dva urazy jeden krat sa pošmikla a udrela sa o stoličku a druhy sa chytila poličky a sadli na nu Adkove vysielačky palčkalaen kusok maminka si ju ihned pomojkala 😉no neustražime ju tak rychlo nam štvornožkuje 🙂pa idem ju dat hajkat

lilyk
27. aug 2009

ahojte 😉
Phoebe krasne videjko, u nas tiez akakolvek bota vyhraaaaava 😀 ...kruzok si mozme strcit....... 😀
jeej aj my by sme bodynko chceli....idem teda napisat Mihanke ip ci sa este da 😉

bibka333
27. aug 2009

fibi Adamko je šikovny pekne videjka 🙂 😀
horalka uz to ide 🙂

phoebe003
27. aug 2009

Ahojky holky.

lilyk,bibi děkuju, to už je staré to jak se tam housenkuje,ted už lezeme a dneska už se snažil poťapkávat kolem gauče. Byla to sranda...

bianca
27. aug 2009

sm som rada ze prides.Len nie za kazdu cenu.Netahaj sa s kocarkem sama

lubik9
27. aug 2009

ahojte maminky
ospravedlnujem sa,ze som este nedala fotky zo stretka,ale mam 38-39 teplotu,nic nevladzem..dufam,ze mi to rychlo prejde a fotky pridam
vsetky vas pozdravujem,nestiham teraz docitavat..myslite na mna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre