Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
28. máj 2009

sm to je opravdu hodně pozdě,první kontrola je hooodně důležitá a měla by být co nejdříve od početí 😒 řekla jsi svému gyn,že jsi nejspíš těhotná?

smardik
28. máj 2009

bia jo pak to rozdýchají 🙂, já z toho včera byla v šoku taky celý den a chlap je ještě dneska

phoe u Tomáška mě objednala za 4týdny, že je ještě brzo a nic nepůjde vidět. jo a že jsem asi těhu jsem neřekla, jen jsem se objednala

phoebe003
28. máj 2009

sm takže bude i svatba???

phoebe003
28. máj 2009

sm no stejně.... 😒

smardik
28. máj 2009

phoe svatba je 6.6, loni se rušila kvůli těhotentví a letos se stejně budu vdávat těhotná 😀 😀 😀

phoebe003
28. máj 2009

sm,tak to máme stejný termín,já měla svatbu taky 6.6. gratulovat ti nebudu,protože to prý nosí smůlu takže ti pogratuluju až bude po 😵

bianca
28. máj 2009

sm to je krasne napisane 😀

phoebe003
28. máj 2009

holkyyyyyyy mne trefí šlak asi...adam je tak neskutečně uřvanej včera,dneska prostě děs.pořád jenom huláká a kňourááá,pořád se vzteká a něco se mu nelíbí.dneska ani nekadil.nevím jestli mu nelezou zuby,ale nic v dásních necítím. HEPL ME PLEASE 😢

smardik
28. máj 2009

phoe tak to jo 🙂 🙂

já už to celkem rozdýchala a těším se, jen skoro mane to ještě rozdýchává

phoebe003
28. máj 2009

sm skoromanželům to vždycky trvá dýl,tomu mému to trvalo téměř do porodu,pak se s tím smířil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

phoebe003
28. máj 2009

holk jdu se oběsit na tkaničce od bot,jinak to nevidím. mějte se tu a sm a ty by jsi se tady taky mohla objevit častěji a novinky nám oznamovat postupně a ne takhle narázzzz 😅 😅 😅 😅 😅 😅 pac a pusu Tomímu

smardik
28. máj 2009

phoe Tomášek je tak uknouraný už asi týden, ale ten už poslední 2 noci aspon spí, předtím se budil co 30 minut a dokázal 3hodiny řvát, pak 30 minut spánku a hodina řevu. myslela jsem taky že zuby ale nic

on to rozdýchá, je to chlap to ho omlouvá

evitkamalicka
28. máj 2009

jeeej smardik gratulujem 🙂

smardik
28. máj 2009

phoe já se polepším, slibuju. ale jediná novinka je těhotná, o svatbě už jsem tu psala dávno

bianca
28. máj 2009

decka nasej sa asi klube ocny zub.Nechapem.Nikde nic a tam normalne kopec ako svina a bolave

phoebe003
28. máj 2009

sm o jo,ale taková staronová novinka se musí připomenout 😵 hlky já zešílímmmmmm z toho našeho adama,at dělám co dělám,tak stejně řve,kňučí,ječí a bečí,vříská a se vším tříská asi mu zuby lezou,mne z toho vlasy slezou ☹

lilyk
28. máj 2009

smardik pridavame sa ku gratulacii......hlavne prajeme bezproblemove tehulkovanie 😵

simona161
28. máj 2009

smardik, gratulujeme k pozitivnemu testiku i ku svatbe 😉
a idem zase zdvihnut na ruky mojho uvrieskanca ... dneska spal od rana 1x20 minut, tak sa tak aj sprava ... polovicu dna liezol, splhal, vykrikal a teraz iba pisti, vresti a chce sa nosit a ja som vystavena, unavena a asi ma chyti poriadna depka, ak ho to pistanie neprejde ...

simona161
28. máj 2009

ale aj tak ho lubiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm 😀

simona161
28. máj 2009

bian, moj maly ma spodne jednotky, horne dvojky a dole mu lezie dvojka ... a po hornych jednotkach ani chyru ani slychu 🙂

smardik
28. máj 2009

simon tak my dneska máme super den, malý spal od 5 kdy vstával už 3,5 hodiny takže úžasný 😉 😉

simona161
28. máj 2009

smardik, gratulacia aj k spanku, ja tu kukam na neho, ako zase lezie hore na pohovku a bacha rukami o stenu, ale ja uz ani nevladzem zasiahnut ☹
hura, sadol si ...

smardik
28. máj 2009

simon to je dobré, je totiž unavený po bázeně. kolkrát fakt spí těch 20 minut a řve, tře si oči, piští a zase řve ale spát nebude. asi ví že je maminka unavená a je hodný

simona161
28. máj 2009

smardik, alex pisti, ale pritom ma energie na rozdavanie ... idem s nim vedla, ak by sa chvilku hral, ale pochybujem ... tak sa opatruj, davaj na seba pozor, tehulka 🙂

smardik
28. máj 2009

simon tak at se zklidní 🙂 u nás by měl být do 20 klid, dostal kaši a ted leží a hraje si a do 20 by měl spát

selina.liana
28. máj 2009

sm gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmm k bábu 😉

sofia122
28. máj 2009

sm aj ja gratulujem babetku nech je zdrave a prajem kludne tehotnenstvo. aj moja malinka uz spinka tak mam klud to dufam.

smardik
28. máj 2009

sofi důík 🙂 u nás se ještě nespí ale je hodný a ani o něm nevím, leží a dívá se na televizi

sofia122
28. máj 2009

on pozerava televyzor?

smardik
28. máj 2009

tak už spí 🙂

sofia máme 2+1 a je se mnou v obyváku na zemi má pěnové puzzle a občas se na telku koukne když tam je něco barevného nebo tak, ale jako tak sedět před televizi a dívat se ho nenechávám, to by mě nenapadlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre