Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubik9
9. jún 2009

simi,horalka..ake mate podlahy - koberce,ci plavajucu,dlazbu ci lynoleum? ako casto sa vam dari vysavat alebo zmyvat podlahu? ja mam pocit,ze timi zbiera vsetku spinu a najviac chlpy z bruna 😠

horalka777
9. jún 2009

😀 utekaaaaaj a pevne nervy prajem.

flow333
autor
9. jún 2009

ahoj maminky, tak vy ste na nas nezabudli? dakujeme za gratulacie....v Beecku sa jej paci, len k fotockam som sa nedostala, snad dnes a pridam, cvicit ideme vo stvrtok prvy krat, tak som zvedava a verim ze to pomoze, tlaci sa nam prvy zub, pravy dolny 😀 a stvornozkujeme, valame sudy, len nesedime, ale zato sa postavila pri gauci 😀 😀 😀 a este hovorime...mamamamamama, babababababa, tatatatatata, abu abu, hejhej, no no...hamahama 😀 😀 😀

horalka777
9. jún 2009

lubi, tomu sa asi nevyhneme. My mame drevene parkety kombinovane s dlazbou, ale nech cistim ako cistim, Blankine dlane su stale vzorkovnicou smetiii. Ona ich asi tvori, alebo co 😕 Ozaj a u nas objavila najprv slovo havo, az potom tata. Ale inak sme takova normalni rodinka 😀

horalka777
9. jún 2009

flow, gratulejsn malej aj odo mna 😉
no vidis, sikovnica sikovna je to.

Dokelu, uz aj ja by som mala pridat nejake fotos...

lubik9
9. jún 2009

horalka..pridaj fotky 😉 aj aj som teraz pridavala 😅

horalka777
9. jún 2009

prave som ich pozerala, ako najnovsi album 😵 Parada, vidim, ze ste mali stastie aj na striekajuci gejzir 😉

lubik9
9. jún 2009

horalka..to sme si pozreli na nete,kedy strieka 😀
mal striekat medzi 12-14 a striekal o 14.10 🙂

horalka777
9. jún 2009

Ahaaaa... ja som tam kedysi bola este v casoch, ked nebolo nic na nete, ale mali sme stastie, do 5 minut po nasom prichode zacal chrlit 🙂

lubik9
9. jún 2009

tak to si mala fakt stastie,lebo on chrli raz za 32-36 hodin (ci tak nejak)

lubik9
9. jún 2009

horalka..dufam,ze uz pridavas fotecky 🙂

lubka78
9. jún 2009

ahojte 😉
lubik...no my este nepapame masko, iba zeleninku a ovocie...no raz mal masko a dnes bude mat zltok 😉 ale z mliecka nedostava tolko zeleza, preto je potrebne to masko davat 😉
vy ste boli v Herlanoch 😵 a mali ste stastie na gejzir....ja som z Herlian a teraz sa tam chystame na vikend, lebo sestra ma promocie 😉 😵

flow333
autor
9. jún 2009

lubi jeeeeeeeej dobry vylet ste mali....isla by som aj ja, ale u nas su vikendy zabite 😀 bez sance...6.6. mazzel liptovsky, 13.6 manzel moskva, 20.6 ja lucenec, takze az cez prazdniny snad 😀 😀 😀

lubik9
9. jún 2009

lubka..skoda,ze sme to nespojili a mohli sme mat spolocny vylet..snad nabuduce 😉
flow..tak mozme podniknut nejaky vylet cez prazdniny 😅 my furt dakde chodime 😀

horalka777
9. jún 2009

flow, ze mazzel 😀

lubka, jeej, ty si z Herlian? No ale ked som tam bola, to si este mozno ani na svete nebola 😅

lubka78
9. jún 2009

horal a kedy si tam bola?
flow...tak to mate riadne nabity program....a rozhodujes alebo aj sutazis?

lubka78
9. jún 2009

lubik..v pohode, ved si to nemohla vediet....urcite budeme v KE a okoli niekedy v lete, tak sa mozme dohodnut 😉

lubka78
9. jún 2009

ozaj a tam sme mali aj svadbu...pri gejziri 😵

mimusik
9. jún 2009

Ahojte,
Horalka vitaj spat, dufam, ze si uz ok 🙂
Idem pocitat dozadu, az mam prehlad, kto, co, ako, kedy, kde 😉

horalka777
9. jún 2009

lubka, to je tak davno, ze fakt netusim rok 😎 Cca medzi 1985-1990...? 🤐 🙂

mimusik
9. jún 2009

Horalka - ach jaj tie ženské problémy, aj mne veľmi rýchlo rastie výstelka maternice, pred tehu a tesne pred ms bola vždy veeeľmi veeeľmi vysoká (aj keď vysoká má v tom čase byť a nikto tomu nevenoval pozornosť). Idem volať na gyndu, musím na kontrolu po 1/2 rok.
Smardik - mrzí ma, že 1 babulko sa neudržalo ☹ , no nezúfaj, je ešte šanca, že to 2. to zvládne. Dávaj na seba pozor a neprepínaj sily. Budem ti držať palce a nezabudni na fotočku 😉
Mihanka - nech kontrol ana FRO dobre dopadne, veď Simonka robí všetko to, čo má 🙂
Chorým detičkám veľa sila na uzdravenie a oslávancem dodatočne gratulujem 😵

lubka78
9. jún 2009

mihan....drzime palce na FRO 😉 vsetko bude urcite OK 😵
horal...tak to sme sa mozno stretli 😅 😀
a DAKUJEME za gratulacie k zubku 🙂

mimusik
9. jún 2009

Bavili ste sa o rozprávaní, tak nám zatiaľ najlepšie ide "hammm, hammm" a to nielen vtedy, keď chce Simonka papať, ale hocikedy 😅
Lubik, masko by detičky mali papať, kvoli železu, aj kvoli bielkovinám, takže smelo do toho 😉
A zajtra máme poradňu po 3 mesiacoch, tak som okrem iného zvedavá, koľko Simi váži.

tilky
9. jún 2009

ahojte

ty kokso to tu nikto nebol 😎

andre
9. jún 2009

kokso, nikto 😀
aj ja čumím jak puk... kde to viazne ?? 😉

no ale stíham aspoň nevestu našu, a že gratulejšn pre krasomilu 😵 😵

nebolo času na koňa, pllllno ľudí furt a nestíhačka ani pc zapnúť... no ale polepšíme hádam
aktuálny stav je u nás nemenný, nelozíme, len ležíme na brušku... ostatné ani nepíšem, bo všetko by začínalo "ne" ... max. môžem dodať 2 zúúúbky spodné máme, a začali sme spať na pravoboku s nohami vystrčenými cez tyčky 😝

bibka333
9. jún 2009

ahojte KRASOMILKE všetko naj nech mminke robi len radost 🙂
Mihanka dufam ze kontrola ok 🙂
Horalka supar ze si zase tu a ze je vsetko ako ma byt
Baby dnes sme sa stretli nečakane 5 bab čo sme spolu lezkali v nemocke ked sme cakali nase babiky pouhovarali sme sa a bolo super 🙂
pridala som fotohttps://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

horalka777
9. jún 2009

bibi ta prva v tych pupavach je krasna 😵 A plavanie uprimne zavidim... Snad uz aj ja budem moct teraz do bazena 🤐

kokso Andre, Mathew bude jasny intelektual 😉 Mozno by stalo za uvahu - zalozit s Blankou firmu: Mathew premysli, Blanka vybeha 😀 No idealna kombinacia, lebo nasa zasa myslenie zda sa podcenuje a ide do vsetkeho po hlave 😅

henri001
9. jún 2009

tesim ze Horalka je domaaaa 😉
Babulky prisla som sa rozlucit 🙂 dakujeme za prianicka na stastnu cestu 😵 sme zbaleni unaveni hladni a ideme spinkat ...majte sa krasne, posluchajte svoje deticky a robte im fotecky, nech maju na co spominat 😀 ja sa posnazim sem tam ozvat 😉 cmuk

silvinka
9. jún 2009

henriiiiiiiiiii stiham ? stastnu cestu ako som ti pisala ip, pozor na princatko, aj na seba, vyhybajte sa prasacej chripke 🙄 a nezabudnite sa vratit 🙂))))))))

horalka777
9. jún 2009

stastnu cestu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre