Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
16. okt 2009

Ahojky holky, tak já jsem pěěěěkně vytočená...Připravuju tu Adamovu oslavu a co myslíte? no nepřišla ještě mateřská, jsem na mrtvici, dort je hotovej, čeká na vyzvednutí, hračka zamluvená, čeká na vyzvednutí, chlebíčky a pomazánky taky objednané, no mne trefí šlk, pokud to do odpoledne nepřijde...Půjdu se objesit... Podělaný banky.

tilky
16. okt 2009

ahojte

tak Phebs to sme asi dve 😖

matulik
16. okt 2009

ranko,raaaanko... 😀 a nam svieeeeeti sluco 😎
...boli sme vonku,vystipalo na az,az....teraz sldko odfukujem,ufff bola fuska dostat maleho zase domkov.....
lilyk.... 😀 jaj zlati su obaja,ved sa aj hovori,ze druhe zvykne byt opakom prveho...... 😵

fiiibiii,neboj,snad ta banka nesklame...ak by nahodou...helfnem ti.... 😉 😉

tak si uzite den,len nech neprsiiiiii 😠 😠 😠

matulik
16. okt 2009

tilky....ahooojky 😵 aj teba sierk...ju banky??? 😠

lilyk
16. okt 2009

tak mne ta almuzna dorazila uz vcera 😝
Matulik dik 😉

question
16. okt 2009

ahojte kocky.. sme po plavani a tusim sme sa prave zobudili..tak ideme papat...
juuj a potom do toho hnusenho pocasia..brrrr
a ano..my uz prikrmujeme UM, topancoky,ani overalna zimu este nemame 😝

matulik
16. okt 2009

lilyk to si teda vystihla....v nasej krajine je radost zit...cim viac sa snazis,tym viac polien ti nasa vlada hodi pod nohy.... 😠 😠
...a vy uz niektora aj pracujete?sorac,ze vyzvedam....

evika,tu siiiii?ake jablcka to robkas?naco? 🙂 jaj bude zo mna Pinochio...zvedava som aaaaaz,az...... 😅

evitkamalicka
16. okt 2009

matulik na tortu na stuzkovu 😉

matulik
16. okt 2009

...bruuu chut "k-vescn" 😉 😀

evitkamalicka
16. okt 2009

matulik nechapenzi posledny prispevok 😲

matulik
16. okt 2009

evit,heeej snad manzel maturuje? 😉 😀 ty si sikovnica,ja som mala marcipan az vo vlasoch,ked som zdobila malemu torticku.... 😅 hodis aj foto?alebo hned aj kusok torty 😝 😝 😝
pozerala som si tvoj album,no maly Adamko je chlapik....luuubi sa mi,okalik..... 😵

evitkamalicka
16. okt 2009

matulik, ale to budem robit az o 3 tyzdne, dnes si robim dopredu len ozdoby/stopky, listky.../ aby mi dobre vytvrdli 😉

matulik
16. okt 2009

evit,to je v pohode....som leniva pisat --question--(prepaaac moja),tak som hladala jednoduhsiu verziu.... 😅 😅

matulik
16. okt 2009

...tak eeeete raz...dobru chut question... 😵 😵

tilky
16. okt 2009

Matulik mna ser.... dnes celý život a to je horšie
včera sme dali opraviť plynový kotol a večer už zase nešlo auto .........

matulik
16. okt 2009

tilky,moja,aj ta chapem,,,,asi aj na mna dolieha jesenna depcccca,ci co 😖 alebo je to ludmi...najlepsie je to na niekoho zvalit.... 😅 😠 😠 taaaak a uz mi aj zacina byt lepsie,he 😀 😀
...no s kotlom ti nepomozem,ale mangel je eutomechanik....pridi,urobime kseffffft 😉 😀

tilky
16. okt 2009

kašlime na problemy hlavne že sú Kubkovia zdraví

matulik
16. okt 2009

tilkus 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibka333
16. okt 2009

no vidi že preberate problemi ja si už hovorim že na jedlo mame a nech su len detičky zdrave aj ked sa viem riadne vytočit a rodičovsky ako prišiel tak odišiel 😖
na zimu sme kupili kožuštek a zateplene nohavičky na mimibazare , kombinezu sme zdedili ,nepremokavu supravičku ideme kupit od kamošky 😉 fusačik mame 😉

question
17. okt 2009

dobre ranko kocky 😉
inak mam dotaz 😒 ved ja rada 😒 kocky je mi jasne ze kravske mlieko podlamoznosti nie..ale ako to robite pri vareni? napr pri krupicnej kasi,casom pri palacinkach a takych nejakych mnamkach?hm??
bo ak som spravne citala navod na UM,tak pri teplote nad 55 stupnov uz sa nicia tie bifido v nom a mlieko je uz o nicom..hm???

bibka333
17. okt 2009

posledná a prvá 😕 Eliška zase v noci vystrajala 2 noci bola zlatučka a tuto noc sme sa nič nevyspali 😔 od rana ma boli hlava a 😠 pubertaci ma tiež naserinkali ocko neni doma tak načo budu počuvat 😒
vsetkym prajm pekny vikendik 🙂

bora8
17. okt 2009

quest - ja robím malej zo sójového mlieka kašu a pod.... ;)

phoebe003
17. okt 2009

Ahojky kočky, tak nakonec se oslava podařila a peníze přišli 5minut před tím, než jsem chtěla odjet z baráku pro holky do školky, tak jsem děkovala bohu. Před chvilkou odešli poslední hosté, jsem ráda, že to bylo tak super, přidávám právě nějaké fotečky na fcb tak pak vám sem hodím odkaz.

tilky, doufám, že i tobě to nakonec vyšlo 🙂

matuliku děkujuuu 🙂)

bianca
17. okt 2009

hojte

decka neviete kde mame horalku?Mam pocit ze som ju prave videla v telke

luciakubista
17. okt 2009

aj ja som ju videla 😀

mihanka
17. okt 2009

julka je nasa superstaaarovska violistka... 😵 😵 😀

bianca
17. okt 2009

😵 😵 je 😵 😵

question
17. okt 2009

bora..no chcem skusit aj to sojove..len uvidim,co nan povie Amanda 😉
cize horal opat v telke????teeeda to je hviezda 😉 😉
phoebe..super,ze oslava dopadla a ze peniazky prisli na cas..idem kuk foto 😉

bianca
18. okt 2009

bre rano

decka vyhlasujem zasa anketu

co obliekate drobcom teraz na von??? Ja by som dala malej pocitovo svetrik a flisku no ked pozriem na teplomer a vidim 5°C tak pokukujem po zimnej bunde a zimnej ciapke

mihanka
18. okt 2009

ahojte, pre nefacebookacky pridavam link na neupravene foto od mm zo vcerajsieho fotenia:
http://www.facebook.com/album.php?aid=118274&id...

bolo super, aj ked my sme boli len na otocku, simi cestu zvladla, aj unavu, uz ku koncu plackala, Henri je king jednoznacne, je strasne mily, ked place, zakryva si rukou pusu, no nepolutujte ho... 😀 musim pochvalit Misulka a Yaseminku, su to pokojne tichucke deticky, hlavne Yasemin, ja som ju nepocula za cele dve hodiny mrnknut, taka dobrucka babika... krasne vsetci okrem Simi chodia, zato ona je urecnenec, usta sa jej nezavru, predvcerom vecer v postielke vyhlasila, ze "mama muuu" neviem co tym myslela... 😀

vseeeeeeeeeetko najsamlepsie k vcerajsiemu prvemu rociku Tomaskovi, k dnesnym narodeninam Brankovi... nech ste zdravi chlapci krasni... 😵

quest, ja to uvarim... alebo pridam len po dovareni... 😉 tiez netusim ako budem robit palacinky, asi zo sojoveho mliecka potom radsej...
bora, ake sojove mlieko kupujes? kupujete aj susene? a sojovy drink je vlastne sojove mlieko tiez? ja som kupila zatial len raz...

bianca, ja davam simi tricko alebo svetrik a taku hrubsiu jesennu bundicku, vhodnu aj na miernu zimu... a dole pancuchy a nohavice normal, ale uz som dala raz aj zateplene, a mame aj zateplene pancuchace, vcera ich mala aj na foteni, lebo v nich cestovala, ciapku strikovanu debilku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre