Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

viki08
10. apr 2009

ahojte , dobre ranko.. krasny velky piatok a podme na prutiky a pliest korbace.. 😀

question
10. apr 2009

ahojte mamule..nova temicka..paanecku ze 10 😀
my mame dnes 6 mesiacikov a j Borina Lucka,tak ideme kupit tortuuu a vsecicko naj si navzajom prajeme 😀 😀 henri..stale som nic nenasla,ale stale som neobehla vsetko..takze som nezabudla aby si si nemyslela,staaale sa na tom pracuje 😉
nech sme uz domaaaaa... je tu hnusne pocasie a ja chcem slnkooo...este dva dni a letime domov 😉 este musim minut veeela euracov 😀 😝

suziad
10. apr 2009

Ahojte mam strasnu dilemu s temy SEDENIE. Mala mi sedava na kolenach alebo ked papa tak v deckej sedacke. Teda sama este nesedi, je to zle, pise sa ze by sa deti nemali sediet ked sa sami neposadia ale to moze byt niekedy az 8m. 😒 Mam ju nechat stale lezat, hruza, ako to robite vy s 6m babetkami.

viki08
10. apr 2009

suziad ahoj, ja to robim tak, ze ked ju mam na kolenach tak v pohode sedka , ale ja ju drzim.. ale nedavam ju sediet, tak ze niekde samu opretu a podobne , v stolicke sa napapame a hned von a ja pouzivam sportovy kocik uz a tam tiez akoby sedka, len ju nemam uplne rovno.. 🙂

bianca
10. apr 2009

karol stastnu cestu

suziad
10. apr 2009

viki08 tiez ju mam v sportovom kociku ale len nalezato, takze v kociku nesedi vobec. to si este pocka 😉

flow333
autor
10. apr 2009

ahoj maminecky...snad sme uz aj na ceskom koni...aspon adminka mi to pisala... 😎

henri001
10. apr 2009

seckojakmabyt 😎 je mi smutno za drahym 😒 ale drobcek je dnes zlatunky 🙂

flow333
autor
10. apr 2009

henri aj ja som sama....ay do pondelka

mihanka
10. apr 2009

ahojte...
dufam, ze mate krasne sviatky...
henri... ☹ nech sa "typek" drzi... 😉
gratulujeme Lucke a Amande... 😵 quest, dajte si cheesecake a aj za mna... mnaaaaaaaaam... 😝
my sme boli v Luckach a v Ruzomberku, boli sme pozriet starku, ktora doziva v liecebnom ustave, bola hrozne stastna, ze sme prisli aj so simonkou, potom sme boli u kamosky v Luckach, kde sme pochodili hore dole cele kupele, simonka bola zlatusik, krasne tam spapala spenatik s bataty, este jej bolo malo... 😖 😀 po ceste naspat nespala, pekne sa hrala, len od donovalov, kym sme nestali v restike na papu, tak vykrikovala, este sme sa boli prejst s mojim brachom na namesti a teraz sme hotoviiii a simi plna energie... 😀 budeme spat ako dudok... 😀 (dufam, ze aj ona)
inak po dlheeeej dobe spala supeeer, teda stale lepsie a lepsie a dnes spinkala do 7, ale papala len o 11 vecer a o 3...

suziad, podobne ako ty... sedi mi na rukach, takze ju ale podopieram pod pazuskami, a v stolicke chvilku, opierat ju samu nedavam vobec, ale dviham ju ze jej podam prsty, nech sa taha hore, niekedy sa vytiahne za jednu ruku a sadne si ze sa oprie cez laktik... ale necham ju len chvilinku... 🙂

mihanka
10. apr 2009

este som sa chcela spytat maminky, tie co ste uz davali ryzu, ze aku?

flow, zabudla som ti napisat, ze super nakupy si porobila... 😉 😀 skrina vam bude malo...

bibka333
10. apr 2009

ahojte babenky v novej teme 🙂
Amande a Lucke vsetko najlepsie ku polročku
ja peciem kolac a o chvilku pojdem kupkat Elisku este som sa chcela spytat či sa vam všetkym babatka otacaju s chrbatika na brusko lebo nam sa nechce prevali sa na bok ale sa neotoči.

babofka
10. apr 2009

ahojte
oslavencom fsecko naj
bibka, oli sa zacal otacat len pred necelymi dvoma tyzdnami a to ten prvy tyzden sa otocil vzdy len raz za den (akoze aha mama a nestresuj uz 😀 ). a vy ste mladsi, mate cas 😉

suziad
10. apr 2009

bibka333: mne sa mala otocila presne ked mala 5,5m teda asi pred tyzdnom a pol a teraz sa jej to dari stale ani ju niekedy nemozem prebalit 😀 . Ale zatial len na jednu stranu, na druhu jej nejde len na bok. 😉

mihanka
10. apr 2009

bibka... bola som na kontrole na fro so simi, kedze sme cvicili vojtovku a fyzioterapeutka hovorila, ze miminka nemame v ziadnom pripade porovnavat, maju cas... dlho stimulovala simi, lebo sa tiez neotacala na brusko, na bok a viac e-e... to je normal ze preferuju len jednu stranu zatial, ak zostane na boku, proste su lenosi zdvihnut hlavku... staci im pridrzat vrchne kolienko na podlozke ked su na boku, ruka im nezavadzia, to musia len zdvihnut hlavinku... 😉 ked sa to naucia, tak budu sa vrtiet jedna radost... 😉
suziad, no veru, prebalit je obcas fuska... 😀

selina.liana
10. apr 2009

aj ja prejem dnešným oslávencom všetko dobréééééééééééééé

bora8
10. apr 2009

kočky za lucku ďakujem za gratuláciu - oslávili sme to kúpaním v bazéne a prvým troška zanorením a dostala aj diplom!!!!! zajtra doplním fokty, lebo som k.o. mali sme na návšteve brata s jeho vlastnými aj nevlastnými deťmi - vizeralo to tu ako v židovskej škole..... 😉
gratulujem amande - dúfam, že torta chutila 🙂

flow333
autor
10. apr 2009

este je 10ho...takze blahozelam krasavickam k polrocku Lucinke a Amande...posielame bozteky kazdej dva 😀 ..mihan no skrina nam uz je malo 😀 a akosi sa nafukuje...ale tym ze rastieme, raz nieco pridas potom uberies, no nie????

pridavam este polrocne miery..8220g a 71cm 😀 😀 😀

silvinka
10. apr 2009

babule ja len na skok zelam krasne sviatky detickam, a samozrejme aj rodicom, maminkam a dievcatkam zelam velaaaa vody a chlapom velkym aj malym bohatu vysluzku 🙂)

andre
11. apr 2009

dobre ranko 🙂
včera mi "ušli" oslávenci, resp. mathy nedovolil 😠 ale dneska je už oki, tak prajeme peknúúúú polročnicu malým slečnám 😵 😵 😵
včera sme mali deň blbec 😠 , kričali sme, plakali, spať sme nechceli a keď sme sa uspali na rukách a zložili, o 2 min. bol hore, vonku pospal len 40 min.... bola to hrúza, som bola taká hotová už, že sme sa s manž. pohádali celkom slušne
ale zato bol drobček chápavý potom, zložili sme ho spinkať o pol 9 a potiahol do pol 8 😵 ... ani raz som k nemu nevstávala, spal bez dudla celú noc, keďže ho vypustil hneď ako zaľahol, o 6 som sa bola pozrieť či dýcha, lebo som neverila že tak dlho spí... o pol 8 sme tam šli pozrieť čo sa deje že nevstáva a on ležal a pozeral a pozeral a čakal čo bude 😀 ... aj teraz je zlatíčko, zatiaľ 😅

tak na dneska vytapetované, idem sa pozerať na moje vymenené dieťatko 😀 😀

ps: ani mi netočíme, pravý bok je oki, a aj sa prešupne keď veľmi chce, ale nejak sa v tom nevyžíva, a naľavo,
len aby sa nepovedalo 😀
mihan... super výlet 😵

geveva
11. apr 2009

ahojte holky
všem oslavencům vš nej

a všem krsné velikonoce

pořádně se vyřadte at je ám veselo

přeje gev a natálka

henri001
11. apr 2009

krasne sviatkovanie mamulky 🙂
ja len kratko napisem moj dnesny vcerajsi zazitok nocny...mame obrovksu postel manzelku asi 260 na 200 , maly spinka so mnou, na vsetkych stranach ju mam zabarikadovanu vankusami ,kojacimi vankusami a podobne, takze sa do nej v noci ledva dostaneme potme... na zemi mam hrubu kozusinku ...o pol 12 idem skontrolovat maleho, ze preco si este neprosi papat a JEHO VELICENSTVO sa hrajka pri posteli na vankusoch a rucickou hladka kozusinku 😕 rehotal sa ako koza ked ma zbadal a vy viete, ze to prirovnanie nepouzivam, ale bolo to tak...dnes rano po kojeni lezkame, otocim sa pre telefon na stolik nocny, otvaram spravu , kuknem na maleho a ten uz si to ruckuje po vankusoch svojou osvedcenou cestickou dole z postele, trcala mu uz len jedna noha na posteli. za ktoru som ho stopla.....a on ma najvacsiu zabavu na svete z toho ... tolko k teme supermatka ...prave objednavam zabrany take vysoke ...tak hadam nam aspon 2 mesiace postacia, kym sa nam deturence nezacnu stavat 😨 hlavne ma nikam nebonznite 😅

mihanka
11. apr 2009

ahojte...
andre, tak si uzivaj vymenenho Mathyho... nemoozu by stale tiptop, aj ked ktovie ci horalka nasla uz ten gombik, kde sa zasavovat ten program dobreho mimina...

poradi mi niekto s tou ryzou?? 😕 ☹ to existuju len mliecne ryzove kasicky?

dnes vseeeeetko naj naj Gretuske a Eliske... 😵 😵

henri001
11. apr 2009

mihi ryzu natural som nasla vsade pisanu 🙂

henri001
11. apr 2009

*****************GRATULEJSN ELISKE & GRETKE*****************
my zajtra ideme na tie bataty ...kupila som take velke , ze maly bude jest jeden asi 2 tyzdne 😀 mensie neboli...

andre
11. apr 2009

henríííí, jaký malý králiček ti tam lezie 😀 ... bacha na neho 😵 😵

mihan, my ryžu zatiaľ sme nedávali, len ryžovú kašu mliečnu, tak ja neporadím 😅

gratulace slečnám dnešným oslávenkovým ... grétke aj eliške ... 😵 😵

mihanka
11. apr 2009

dakujem henri, andre... ja kase budem davat najneskor, bo to je najviac sladke...
ale ta ryza natural dakujem henri... 😵 nebooooooj, sa len tak zaprasi za tymi bataty, simonke velmi chutia... 😉 utekam surovat kupelku... 🙂

selina.liana
11. apr 2009

babule čo je to babaty????

selina.liana
11. apr 2009

a inak veselú veľkú noc želámeeeeeeeeee

mimusik
11. apr 2009

AHojte 🙂
prišla som vám popriať krásne sviatky 😵 Počasie nám praje, tak to treba využiť 😉
Mihanka - kde si kúpila bataty?
Henri - Henry je s tými ušiakmi perfektný 🙂

Tie, čo už prikrmujete, dávate každú novú potravinu samostatne počas 3 dní a až potom kombinujete s už odskúšanými?

A všetko naj, naj, naj Grétke a Eliške 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre