Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
20. apr 2009

fibi ona ma pri očiach take biele bodky že vraj podkožny tuk tak preto
baby ved my sme vsetky peknucke 🙂 🙂 🙂

bianca
20. apr 2009

evi,karol ja vyzeram rovnako ako dva dni pred porodom akurat mi v bruchu uz nic nejasi a tie pohyby su len navrtveny tuk co sa pri pohybe hompala zo strany na stranu

evitkamalicka
20. apr 2009

bia ty si sisina

bianca
20. apr 2009

😀 😀 😀 karol a co bueds robit?Presedlas na baby? 😀 😀 😀 Ja som mala jednu ponuku ale mne je to proti srsti tak ked tak ti dam cislo 😀 😀 😀

bibka333
20. apr 2009

a tu je pekne už by som bola von len čakam kym sa my doperie druha varka a iden ta 😀

bianca
20. apr 2009

evi to je kruta realita.Dnes som sa uz snazila objednat na endokrino ale neberu mi to tam

bibka333
20. apr 2009

bianca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
20. apr 2009

bibka aj aj by som uz bola von, len este stale cakam kym nam pridu urobit tie zaluzie, tak dufam ze sa dockam

phoebe003
20. apr 2009

to tuším nee.ženský mám ráda,ale spíš jako kamarádky.ale co se týče vztahu,a lásky,nebudu taková trubka jako do ted,že pro lásku obětuju možné i nemožné,chci být nezávislá a už vůbec na chapech.na "to" se vždycky nějakej najde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
20. apr 2009

fibi moja rec, ja si tiez myslim ze byt uplne zavisla od chlapa je nic moc teda

bianca
20. apr 2009

zalozime klub femina 😀 😀 😀

decka idem dnes malej skusi tdat 1x kasicku teraz papapt.mam ryzovo jablkovu

inak otaz.davate detom vankus a perinu v noci na spanie???Nasa uz spi bez vankusa(uz jej nedavam zvysenu polohu koli grcaniu) iba vo vaku a navrch tenucka deka

phoebe003
20. apr 2009

bianca to je dobrýnápaddd,hlásím se na místo vedoucí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a jdeme tvrdě do nich... 😠

evitkamalicka
20. apr 2009

bia ja nedavam ani vankus ani perinu, perinu v postielke sice ma ale pod sebou, takze nanej spi

phoebe003
20. apr 2009

bianca adámek má v postýlce polštářrek,ale neleží na něm.je tam spíš jako na oko,aby to vypadalo pěkně.spinká v pytli a je přikrytej klasickou peřinkou do postýlky...a je mu akorád,není spocený,ani ledový.

question
20. apr 2009

ahojte babule..potrebujem surne poradit co na zubky,prvy zubcok sa jej predral anie neviem ako ale teraz je to peklo,nechce spat,ani nic,casto ma az hysaky...prosim poradte co na bolest proti zubkom,dala som jej cipok vibrucol..ale ak viete o nicom este(najlepsie homeopatika)tak mi prosim piste IP..nemam teraz cas citat.
p.s.henri zajtra ti to poslem..dnes to asi nepojde....

phoebe003
20. apr 2009

bianca jak jsme se včera bavili o tom zacházení s novorozencem,viz ten odkaz,tak ta maminka rodila v bánovcách nad bebravou 😒

bibka333
20. apr 2009

pračka doprala idem povešata a von pa 🙂 baby som rada že som vas našla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

phoebe003
20. apr 2009

bibi i my jsme rááádi,že tě tu máme 😀 😵

bianca
20. apr 2009

karol ja viem

ques daj si vyhladat chamomilla myslim ze vulgaris

bianca
20. apr 2009

tak my zasa nechceme jest.Ja sa uz asi.......

question
20. apr 2009

boanca diky..som si to nasla ak sa nemylim tak 15ch by malo byt pri bolestiach....

bianca
20. apr 2009

ques ja ich asi pojdem tiez pohladat lebo to zacinam mat doma zaujimave.Nam sa este ani jeden nevytento ale trpime obe ako kone

flow333
autor
20. apr 2009

tak caute feministky.... 😀 😀
bibi ja neni som chora, neviem co mi je....moze to byt z mrchy???? taka slabost?
karol no citam, ze presedlavas....na zeny...
bia to tvoje prirovnanie, ze 2dni pred porodom... 😀 😀 😀 nevymyslaj 😀
solarko...uf, to milujem, chodim cez zimu, teraz uz menej ale 2roky do zadu som tam bola asi nonstop...viem,ze to neni zdrave ale ked to tak fajne vyhreje

flow333
autor
20. apr 2009

my este ani chyru ani slychu po zubakoch 😀 smejem sa, ze si niekde odlozila protezku a nevie kde

bianca
20. apr 2009

flow ale ja nevymyslam.Este ze som nedosla na stretko.robila by som vam iba hambu

inak mala prave dociahla na kolotoc a stiahla ho na seba

emaso
20. apr 2009

cafte,sme poprechajdovany,vynervaceni,dieta sa tvari ze spi a ja ani neviem ci sa mam do dacoho pustat,bo za 15 minut toho vela nestihnem,ze 😒 ta pokonikujem 😉

zuby ani my nemame,hoci tvarime sa ze nam lezu vsetky naraz,Jasminke napr. prvy zubok vysiel az v priebehu9-teho mesiaca.hlavne ze slintala od 3-tieho 😀

phoebe003
20. apr 2009

ahojky mamulky,tak já jsem se pustila dodění nehtíků,už mám hotouvou jednu ruku,docela se mi to povedlo,až se divím,na to,že experimentuju 😀 😅 😵 potom hodím fotosssssss

viki08
20. apr 2009

ahojte , fibi aj ja chcem nehtiky 😀 pridi mi spravit, staci francuzska 😀 prosim prosim 😅

bora8
20. apr 2009

ahojte - ja mám solárko najradšej keď mám depku - lebo vtedy my to dá náladu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre