Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bora8
21. apr 2009

no ja dokopem kolegov k tomu aby sme už na ten obed išli - už im asi idem na nervy

phoebe003
21. apr 2009

bibka,ale to je právě špatnýýýýýýýýý,potřebuju co nejvíc pracovat.ne se flákat doma a žehlit trenýrky...pokud si chcu koupit to auto,tak musím makatttttttttttt nechcete semnou některá uzavřít smlouvu?ale to asi ne co?na slovensku už tohle všechny máááte.. 😒

flow333
autor
21. apr 2009

ahoj maminky pekny den...pocujte ako je to teraz, ked skonci materska...to je po kolkych mesiacoch? a som nezamestnana, to sa mam ist nahlasit opat na urad prace ci ako???

bibka333
21. apr 2009

fibi zlatko tak prepač ja so myslela ze si oddychnes a zmluvu no uz mame 😉

evitkamalicka
21. apr 2009

flow podla mna by si mala ist na socialku alebo na urad prace a budes normalne dostavat rodicovsky prispevok, ja som bola nezamestnana a teda som bola evidovana na urade prace a tam som aj musela poziadat o rodicovsky

viki08
21. apr 2009

evit, pozrela som si tvoj album 🙂 ty mas ineho valibuka, 😉 krasny je, taky velky chlapcek, to uz nie je babo.. 😵

evitkamalicka
21. apr 2009

viki dakujem 😵

phoebe003
21. apr 2009

bibi já vím 😵 v pohodě 😵 ale raději bych šla do práce. 😢

bora8
21. apr 2009

flow a kedy si nastupovala na materskú? lebo ja už pomaly mesiac akože pracujem

bora8
21. apr 2009

viki tá tvoja malá je úžasná 😵 mne malý neštvornožkoval ani ako ročný a vy 😵 😀

viki08
21. apr 2009

ale ona nechodi, len skusa vselijake premety 😀

phoebe003
21. apr 2009

viki to není možná,malá je fakt neuvěřitelá a ty vlááásky,eliška byla teda taky vlasatka,ale na půl roce ještě culíček teda nenosila...no je kouzelnááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵

viki08
21. apr 2009

a dakujeme za pochvalu 😉

evitkamalicka
21. apr 2009

viki mala je super 😵

phoebe003
21. apr 2009

chjo,holky,mne se nic nechce,ale vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec nic...a to tu mám práce jak na kostele,včera jsem udělala velké kulové pdlajs a dneska se k tomu taky schyluje... 😔 😒 kopněte mne,at jdu něco dělattttt

viki08
21. apr 2009

fibi kasli na to..sadni vyloz si nohy na stol daj si kavu a relaxuj 😉

viki08
21. apr 2009

baby jedia vam prckovia domacu stravu? mne nie iba kupenu.. 😒 😒

phoebe003
21. apr 2009

viki to jsem dělala včera,už mám hotovou ložnici a dětský pokojík,ted se vrhnu na obývák,pak na koupelnu a záchod,kuchyni dneska uklízí mamka,protože vaří a já pak večer ještě vyžehlím ten bordellll

bora8
21. apr 2009

kočky a kde ste? asi všetky vonku so svojími zlatíčkami.... závidím...... ale v dobrom

evitkamalicka
21. apr 2009

viki mne spapa aj domacu ale viac mu chuti kupovana

suziad
21. apr 2009

Ahojky prave sme prisli s poradne mala ma 7,9 kg, nieje to vela 😅 a meria 67cm, sa mi to nezda doma som jej namerala 65cm ale to je jedno. 😀 Este sama nesedi dr vravela aby som este mesiacik pockala kym ju dam sediet do kocika.

henri001
21. apr 2009

Ahojte 🙂
neako mi to doobednajsie cvicenie rozhodilo konikovsky rezim 😅 ale vonku je tak kraaaasne ze sme skoro stale na zahrade a ochutnavame psov 🤐 my sme vcera skusili kupovane papkanie a cele to na mna vyprskal ...mrkva s niecim , urobil to detske ppffffffffffff a to s kazdou lyzickou ...tak som to vzdala a urobila nasu tradicnu batatu a to ste mali vidiet aky bol stastny , zbastil vsetko ...
viki mala je superska ...si ma nakopla a nieco som pofotila aj ja 😉
flow, treba vyziadat na socialke papiere na rodicovsky prispevok...a ako sa mas princeznaaaa 😀
tesim na foto simonka v bazene 😀 a horalka , si vazne uzasna 😀 ...co lasica, polnisova to je 😀 ako ema nasa 😀 slecna ja vas zvezieeeeem 😀 😀 😀 si spievam uz druhy den...

bibka333
21. apr 2009

viki my sa ešte neprikrmujeme kojime sa 🙂 ta tvoja Vikinka nema chyby je šikovna 🙂
suzi tak to je pekna vaha 🙂
bora ja som nebola ešte von žehlili sme s Eliškou 😀 a mame ten defekt 😒 ale tatik už opravuje 🙂
fibi ja som dnes len varila a žehlila hadm sa nejdeme pretrhnut a tu kuchynu si ako myslela že mamka vy mate kuchynu spoločnu či čo či ako 😀

phoebe003
21. apr 2009

bibi.jj bydlíme v baráku s Jirkovými rodiči a babkou.no babka bydlí dole,maka má nahoře ložnici,takže se ve vaření střídáááme.

phoebe003
21. apr 2009

jinak jsem prááávě přijela ze cvikova a jsem si udělala radost,koupila jsem si novou kabelku,abych měla ke kostýmku do práce...a taky new makeup 😀 budu kráááááááááááááásnáááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀

viki08
21. apr 2009

henri maly je super ako tam tak sedka a kuk tv 😵 no zlatucky.. 🙂
fibi dufam , ze si si kupila velku kabelku, aby sa ti tam zmestili vsetky zarobene prachy 😉 😀
ja som sa testovala na vodicak a prave sa mi prvy krat podarilo testnut na plny pocet bodov 😎

viki08
21. apr 2009

prvykrat 😅

bibka333
21. apr 2009

fibi ty si krasna aj bez makeupu a ni som na baby 😀
henri mly je zlaty take šidielko 🙂
idem pa mm ma vyhana od pc 🙂

bianca
21. apr 2009

tak a mala je zasa osypana.Mam pocit ze sa nachadzam v zacarovanom kruhu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre