Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

tilky
13. apr 2009

ďakujeme Lubke za gratuláciu

mňa moji chlapi len slušne voňavkou a troška korbáčom tak mi to ale vyhovuje tento sviatok moc nemusím

mihanka
13. apr 2009

phoebs, netrap sa, miery flow mam, ved som pisala vyssie... 😉 mam uz aj henri... 😉 a tesiiim na fotocky z sk... 😵

pozrite si dnesny pribeh papania na obed... 😀 😀

henri, aj simonke som ukazala ze aky zajko fesi pekne papal... 😀

tilky
13. apr 2009

ahoj Slávka

neprídete zajtra na hojdu do záhrady 😉
fajne si tatino narobil roboty u nás ocino vydržal tri lyžičky krmenia a potom to vzdal

oktobrovky2008
13. apr 2009

vlozila som nove misulkove fotocky, dala som viac, kedze nemoze mat album, dufam ze nevadi... 😵
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

a tabulka s mierami...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mihanka
13. apr 2009

ahoooj tilky, ako bolo u vasich? 🙂
u nas vyprazdnili misku do cista... 😀 preco asi... 😀 😀
mozno aj prideme, uvidim, ma prist este okupat Danko...

luciabah
13. apr 2009

ahojte

zelam krasny velkonocny vecer.
ceeeeeeeely den sme dne s boli vonku, obed na zahrade zboznujem 😀 ale chudatko malinke spinkala a zobudila ju nasa suseda, ked sme boli na ceste, tak som zurila a potom chudatko bola cely den popletena, vecer unavena, no chudatko moje. a dakujeme za prianie k prvemu zubku, tiska sa aj vedla, tak uvidime.

mihus, hrasok som vycitala z knihy co mam o papani, v kojeneckej vode som varila zemiacik na platky nakrajany a ked bol makky pridala som mrazeny hrasok a potom som lyzickou vybrala hrasok, prepasirovala cez sitko aby tam nebola supka a rozpucila k tomu zemiacik s troskou vody, v ktorom sa to varilo a taaaaaaaaaaak jej chutilo, ze som sice mala nachystane na dva dni, ale vsetko spapkala 😀

mihanka
13. apr 2009

luci... diky za recept... 😅 😵 aj ja vyskusam, ale neskor... zajtra mame brokolicu s bataty a potom skusim bud zajka alebo kuriatko... 😵

mihanka
13. apr 2009

to potesi, ked ti takto zobudia mimi... nam tiez tak prebrala simonku suseda na ponikach... 😠

luciabah
13. apr 2009

no ale este ze nas bolo dost vela na dvore, lebo mi ju pomahali zabavat a ona ma rada ludi, tak sa vytesovala, kazdy s nou robil hluposti, len teraz vecer bola velmi nervozna, ale mala som ju na ruckach a pocuvali sme cd s pesnickami a potom som dala dole plienocku a vsetko bolo o.k.

ja zajtra dam bataty s niecim, neviem cim, lebo masko sme mali dnes. a brokolicu doma nemam, tak nieco vymyslim.

sopliky nas este trapia, ale uz je lepsie.posielam pusinku simi

mihanka
13. apr 2009

doleplienka funguje aj u nas... 😀
no ked vyjde ten druhy zubok tak aj soplose hadam ustupia... 😉 aj my posielame pusinku... 😉

ako dlho si varila masko? a ake?

question
13. apr 2009

mih foto su super..hlavne to buduce malovanie 😉
ja este stale neprikrmujem..stale si davam nacas....ale rada sa aj ja poucim bo som tiez rozmyslala,ze ako robit masko... to taky maly kusocek sam varit vo vode ci ako????

mihanka
13. apr 2009

quest, no neviem, ci aj uvarene masko mozem mrazit... 😖

aha, zabudla som dat link na ten nas dnesny funny pribeh... 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bora8
13. apr 2009

😵 😵 😵 😀

phoebe003
13. apr 2009

mihanka,no tak to superrrrrrr

tilky i my gratulujeme malému,a ta fotečka je superrrrrrrr 😵

bora8
14. apr 2009

dobré, krásne, slnečné a radostné ráno 😵

henri001
14. apr 2009

Krasne ranecko slniecka 😵

flow333
autor
14. apr 2009

Slnieckove ranko maminky a miminka a kosicanky a okolie...dnes to vyzera na nadherny den, snad nam to vydrzi...tesim sa na vas 😀

janka_pn
14. apr 2009

dobre ranko 😀

mihanka
14. apr 2009

dobre ranko 😵 😵 😵
nezabudnite fotaaaky 😵

silvinka
14. apr 2009

dobre ranko baby ja neveriiiiim uz stvrtu noc spime celu noc aaaaaaaaaaaaaach ja som vyspata jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
hned je den krajsi aj ked decka chorobkuju :( veronika kasle ako stary hrniec muz ju zobral k dr tak dufam ze nic vazne :( cez vikend idem do lm s nimi dufam ze budu v poriadku :(

henri001
14. apr 2009

silvinka tak to je supis 🙂 ja ti s Misulkom neporadim, nas maly vcera hltal a papkal akoby to robil od narodenia 😅
no jani, ta de si bola 😀
veru mihi ma pravdu fotaaaaaky v KE 😀 😀
Mihi ja som letsdance pozerala , drahy nebol doma ...dalej uz budem moct asi len reprizy...je tam tolko reklamy, ze by asi drahy zomrel 😀 bolo to uzasne, polniska, zuza fi , trosku ma nastvalo ako zvozili mokreho, on ma blbu povest ale tancoval naozaj pekne 😖 no a adela bude supis . trosku je rukata, ale nozicky posluchaju a bude dobraaaa 😀 😀 😀

mihanka
14. apr 2009

no veru ta reklama je na nervy...
filajka bude musiet obmedzit to svoje "zlatiiicko" a polniska bude uzastna ritulka na latino... veru nohana rukana adela to berie poctivo a trenuje o dusu... mokry ma taky nizkorozpoctovy humor, ale niekedy sa trafi dobre a na tom gondolierovi a stojke som sa isla upucit... 😀

andre
14. apr 2009

dobré ránko 🙂
gratulace všetkým čo sa pochválili 😉 ... k zúbku, k novým fotečkám, k sedeniu, k papaniu, k dobrému spaniu, k novému outfitu na stene... ak som dačo vynechala, tak aj k tomu 😵 😵

henri001
14. apr 2009

ano ano, ta freska na stene je super, ja by som to nemalovala...este tam toho pribudne 😀 😀 😀 mala bude umelkyna 😵
ano,byva trapny ale gondolier bol super 😎 ...ale fakt ma nasrala aj tana drexler ako ho sprdla ...podla mna je nadany

bora8
14. apr 2009

no aj mne sa páčil - lebo je ako z gumy..... proste sa vie hýbať

flow333
autor
14. apr 2009

tak maminy, vcera som pozrela lets dance v archive markizy...tak henri to vystihla presne az na to, ze coborke ukrivdili, laiferku 100% nadhodnotili...mokry sa super hybal, a ze ma brucho vyvalene, ci co mu povedali???blud....bol super plasticky ako sa patri a jasne, ze nejaky ten sval mu ujde, ked ho doposial nevyuzival...3x som si pozrela laiferku ako zhodnotili jej dokonale naslapy a prd....cupitala na spicky aj tam kde nemala... 😎 no a ze objektivita 😀 😀 😀 hahaha

viki08
14. apr 2009

dobre ranko 🙂
gratulujeme k zubkom , k papaniu, k prvemu posadeniu a polrociacikom a vlastne vsetkym na ktorych sme zabudli..
my sme konecne spali sice nie celu noc , ale bez placu, lebo cez sviatky sme nespali doma a to bol horor 😠 ☹ , ale doma mame zazracne dieta, cez den sa smeje a sama sa prehra a u nasich, alebo u prastarkej len revala , normalne som si nepoznala vlastne dieta 😉 ale uz je dobre 😀

flow333
autor
14. apr 2009

viki, to je zmena prostredia 😒 tak to deticky povacsine robia

viki08
14. apr 2009

flow ja viem, ale ze az takato zmena 😕 😀 to by som si nemyslala

tilky
14. apr 2009

ahojte aj my všetkým želáme pekný deň zaliaty slniečkom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre