Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
28. apr 2009

😉

bora8
28. apr 2009

flow - náš jurko škúlil tak do jedného roka a potom to samé prestalo.... ale mám kamošku očnú dr. a tá to začína liečiť tak od trištvrte roka až roka.... do dvoch rokov by sa to malo potom napraviť....

lubka78
28. apr 2009

ques..mozno aj z vetra, ale kedze sme vcera boli len v obchode a naspat, dokopy sme boli prec z domu len 1/2hodinku a inak byva uplne zabarikadovany v kociku, tak asi nie 😔
flow...nic si z toho nerob, deticky do 10.mesiacov az 1 roka, maju pravo obcas zaskulit 😕

evitkamalicka
28. apr 2009

dala som na chvilu do albumu ako vyzeraju zo zadu, ine fotky nemam stiahnute v notebooku

flow333
autor
28. apr 2009

evit dobra dlzka....ja mam take svoje a dnes idem po lopatky...troska ozdravit takych 20cm dole...manzel utrpi sok ked dojde domov 😀 😀

lubka78
28. apr 2009

evit...dobre dlhe mas tie vlasy 😵 a ja mam skoro po pas a chystam sa ostrihat 😅

evitkamalicka
28. apr 2009

flow a preco az 20cm? 😲

flow333
autor
28. apr 2009

inak ona sa hra s rokami pred nosom, pozoruje ich a vtedy sa to stava....a hne Sophie neskuuuul... 😀 😀 😀 utesili ste ma 😀 pusinky

evitkamalicka
28. apr 2009

flow ja by som svoje take nikdy nevypestovala, mne dorastu do urcitej dlzky a potom vyzeraju tak skaredo splasnuto

flow333
autor
28. apr 2009

evit, lebo trosku zmeny na leto...mne rychlo rastu, a cely zivot mam dlhe....ani luto mi to nie je, ved narastu opat...zmena...

phoebe003
28. apr 2009

jeeeee evtka.krááásné vlááásky...já jsem vždycky chtěla mít dlouhé,ale vždycky mi narostly tak leda pod lopatky a víc ani tuk... 😠 záááávidíííímmmmmmmmmmm 😵

flow333
autor
28. apr 2009

evit, ja mam strasne huste, a ked sa davam strihat, tak mi riedia, lebo ich je tolko...ale teraz chcem tak narovno odstrihnut

evitkamalicka
28. apr 2009

flow ja tiez nemam riedke vraj, ale neviem ci su tazke abo co proste ked su dlhsie su splasnute, zavidim ze mas svoje take krasne

flow333
autor
28. apr 2009

nemas co zavidiet, ved teraz mas nadherne....ja si to ani neuvedomujem, lebo nikdy som nemala kratke a ani ma moj kadernik nechce ostrihat....inak poznas v sali Alexa Csonku???

phoebe003
28. apr 2009

ale já tu jinak vůůůůbec nejsem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bora8
28. apr 2009

karol ale ja ťa vidím..... 😨 😀

evitkamalicka
28. apr 2009

flow meno mi je povedome...nie je to nejaky kadernik alebo vizazista alebo take nieco?

evitkamalicka
28. apr 2009

fibi aj ja ta vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

mihanka
28. apr 2009

evit, nestihla soooooooom... ☹

no my dnesne plavanie rusime, simonka ma teplotu... ☹ jazykom si stale kontroluje spodne dasienka, ma to trosku opuchnute, no uvidime... a hrozne fuka, tak asi nejdeme ani von... ☹

evitkamalicka
28. apr 2009

mihan dam este raz, tak kukaj

flow333
autor
28. apr 2009

evit hej hej kadernik....a super kadernik.... 😀 bola som u neho na skoleni, ked som pracovala s jednou kadernickou znackou...

mihan, myslis, ze zubky???

unas po zuboch ani chyru ani slychu 😀

evitkamalicka
28. apr 2009

flow ved oni vam vylezu tak ze si ani nevsimnes potom naraz

flow333
autor
28. apr 2009

evit, ja sa nestazujem, nechybaju nam zatim.... 😀 😀 😀

evitkamalicka
28. apr 2009

a to si bola na skoleni v Sali alebo kde?

mihanka
28. apr 2009

dik evit... riadne dlhane... ani zehlit nemusis... 😉

flow, neboj tie ocka, to sa naprava do roka, aj simonke obcas usli, uz sice davno nie... 😉

a myslim ze hej, hoci ja nechcem vsetko zvalovat na zubky, ale dufam, ze su to len zuby... stale si chodi jazyckom po spodnom dasienku, slinta viac ako inokedy, a doobeda bola mrzuta... teraz je ok, len sa tulka ku mne...

lubi, aj vy teplotujete este? ako casto vlastne merat teplotu, davate aj zabaly? ma 38,3 po odratani... ☹

evitkamalicka
28. apr 2009

ozaj, vyslovuju uz vasi drobci nejake hlasky? nas si da jazyk vedla tych dvoch spodnych zubkov a robi da da da 😅

mihanka
28. apr 2009

evit, to musi byt zlateee.... 😵 no simi zatial len jeeeeeeeeejka a heeeejka na vsetko, obcas mamaka, ale urcite to nie je cielene... 🙂

evitkamalicka
28. apr 2009

mihan je to suprove, taky je podareny a len vymysla s tym jazykom odkedy ma tie zubky...no nic, idem ulozit drobca, neskor nakuknem

viki08
28. apr 2009

ahojte.. 😉
evit ja som ta zas nestihla ☹ ale v pase je foto super 😵
no nasa poradna o.k. 🙂 miery nasej miss - 7640g a 68cm hotova modelka 😉 😀 za mesiac sme pribrali 1100g , ze dobre.. 😉

phoebe003
28. apr 2009

evitka a to máš svoje vlasy takhle kráásně dlouhé,nebo jsi si nechávala prodlužovat?já si budu nechávat na léto dělat rastacopánky tuším do pasu,mžná delší z přírodních vlasů.sice je to mazec cena,ale už si je přeju odnějakých 15ti,takže si na léééto splním sen 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre