Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
28. apr 2009

ahoj phoebs....ty nie si na navsteve?

lubka78
28. apr 2009

ja padam vyvesit pradlo a osprchovat sa 😉
zastavim sa neskor, ked tu este bude niekto

phoebe003
28. apr 2009

lubka som... 😀 právě se chystáme jít zmrknout nějaký film,takže zase odcházím pápápápápá 😵

lubka78
28. apr 2009

ja som s5, pradlo vyvesene, osprchovana...za chvilu zaleziem do postele 😉

lubka78
28. apr 2009

prajem vsetkym maminkam aj miminkam dobru noc...dufam, ze aj u nas bude dobra 😉

simona161
29. apr 2009

ahojte, u nas sa dnes vstavalo 04.50 ☹ potom maly sice chvilku podriemal, ale zase MM isiel do prace, potom sa pes pytal von a ja som uplne mrtva, to bude paradny den, ak sa nepreberiem 😠 vsetci este spinkate?

evitkamalicka
29. apr 2009

dobre ranko, my sa akurat chystame do obchodu

question
29. apr 2009

dobre ranko mamulky.... sim,to musis tak ako ja..mm mi priniesol ranajky do postele a tak chciac nechctiac som sa musela zobudit 😉
evit ja som nestihla tvoje vlaaasky...nechaj ich tam aspon na 1 den..inak ich zasa nestihnem 😅

mihanka
29. apr 2009

dobre rano...
quest, ale vy mate medove tyzdne... 😀
inak aj mne robil mm ranajky dnes, aj ked nestihol doniest do postele, lebo som vstala...
simonka v noci teplota ok, ale zase teraz rano vyskocila nad 38, tak sme dali sirupcek... 😒

mihanka
29. apr 2009

baby kupujete niektora sosovky cez internet?

bibka333
29. apr 2009

ahojt a dobre ranko včera sme prišli len večer tak sa my uz nechcelo zapinat pc cesta ok Eliška ju skoro celu prespala mamka neni ok musi mat take choditko na kolieskach a ešte jej pozistuju čo jej je . Včerajšia prihoda prišli sme do Pieštan z meškanim tak mm išiel s mamkou a ja som ostala nakojit Elišku ta sa potom pokadila ale tak riadne že mala všetko špinave tak som u prezliekla a mm nechodil taak som sa vybrala za nimi zavrela so auto ale kluče som nechala tam super som chytila stres mm my nadal a išiel k autu vola my že si mam pripravit 30 e že zavolal pomoc o chvilku pride pyta si 30e a šup snimi do vrecka a že ako si rychlo zarobil ja hladim nanho že čo a on my mava klučami že volal kamošovi že čo ma robit a on mu poradil drot a tak otvoril ja som bola štasna že sa to dobe skončilo Bora on to robil prvy krat 🙂

bora8
29. apr 2009

mihan ja nie - mne ich dáva kamoška čo je očná dr. - u nej to výde lacnejšie ako cez net 😉

bibka333
29. apr 2009

a dnes mame plavanie prvy krat tak sa tešim a plavky mate ake ja som kupila v tescku
bora a bez auta je zle my sme mali pokazene až 4 mesiace
Fibi si zlatko dakujem

evitkamalicka
29. apr 2009

mihan ja kupujem sosovky cez net, mam odskusanu znacku ktoru mi najprv dala ocna a potom som si zacala tie iste objednavat cez net, lebo vyjdu o dost lacnejsie takto

bibka333
29. apr 2009

slavka ja mam okuliare ja šošovky nemožem a chcem sa ta spytat kde je ten obchod kde si kupila piškoty dakujem

viki08
29. apr 2009

ahojte maminky 🙂
vcera ste sa bavili o pecive, ci ano , a ci nie.. no nasa dr. nam povolila po 7.mesiaci a aj cestoviny bezvajecne.. a skusili sme rohlik aj chlebik a pohoda , chutilo a nejaka negativna reakcia nebola..ale nasa mozno aj preto , tak dobre vsetko znasa, lebo nemame v rodine ziadne alergie a nic podobne, keby sme mali , tak asi este chvilu pockam s lepkom a pod. 😉

andre
29. apr 2009

dobre ranko 🙂

viki08
29. apr 2009

ahoj andre 😉

andre
29. apr 2009

nám na gastre v pondelok povedala že obilniny až po 10 m. 😕 a dva dni predtým mi naša dr. povedala, že môžeme ryžovo kukuričnú kašu a aj ovsenú s jabkami... mala som sebou jednu čo je od 4m. ryžovo obilninová a bezlepková a povedala mi že neexistuje že obilninové a sú bez lepku, že mu to nemám davať, aj keď tam je že bez lepku a od 4 m. ... takže sme boli u 4 dr. a každý mi povedal niečo iné ... okrem toho že mathy veľa papá, že 230 mliečka pre polročné bábo je veľa 😖

evitkamalicka
29. apr 2009

viki ja sa chystam tiez cez vikend zacat s pecivkom a cestovinami

viki08
29. apr 2009

tak asi treba vzdy najprv vyskusat a pozorovat babo , lebo inak uz neviem..kolko dr.tolko nazorov.. 😉 ale ja nemozem povedat nic zle na nasu dr. , som velmi spokojna 🙂 😵

question
29. apr 2009

juuj andre vidis aspon si si potvrdila,ze kedy doki povie nieco ine a potom ze vysomar sa z toho mamicka 😅
mihan ja nie,ale budem kupovavat cez net,ale musim najst nejake co mi budu dobre vyhovoat,bo terajsie nic moc....
musim k malej,mi tu pistiiii,ze chce buuuvat

viki08
29. apr 2009

ja som sa bala, ze ked sa jej to zalepi na podnebie, ze co potom, ale pohoda .. ona si to pomaly vychutnava a hra sa s tym, kym to pekne nespapka 😉

andre
29. apr 2009

naša je tiež ok... na gastre sme boli u dvoch, prvá nám povedala že reflux už nemá, a znova nám začal čkať a zvrackať, tak sme si sami naodrinovali ar mlieko, a vybavili inú dr., a v pondelok u inej gastráčky nám povedali že má reflux 3 - 4 z 5-bodovej stupnice 😅

martanko
29. apr 2009

andre to mliecko je ok, aj nasa Adrianka tolko vypije, dokonca aj na krabici od mlieka je pre 6. mesiac uvedene take mnozstvo na jednu davku, tak len nech drobcekovi chuti 😉

viki08
29. apr 2009

andre, to fakt aby sme si vsetko nasli na nete alebo ako blbe behali po inych dr.aj ked nam jeden povedal, ze je to o.k. 😠 a potom na nas kukaju ako na nejake matky co chcu mat silou mocou chore dieta 🙄 😢 😖

evitkamalicka
29. apr 2009

veru jeden povie tak a druhy inac

andre
29. apr 2009

marti, no hej na krabici je tak, aj on to v poho spapal vždy, aj som sa opýtala že keď mu to stiahnem na 200 alebo lepšie do 200, takých 180, ako povedala dr., že čo potom ak mi začne kňučať a plakať že chce ešte... tak že mám odpútať pozornosť 😅

evitkamalicka
29. apr 2009

andre ja by som to nerobila, dala by som mu tolko kolko doteraz...nas tiez tolko papa

bibka333
29. apr 2009

ahojte Evit ani ja som nestihla foto baby ja budem davat az po roku lebo Jarke lan teraz zistili ze je alergicka na pšeničnu muku ale ze to neni celiakia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre