Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
29. apr 2009

andre daj mu mliečka kolko vypije

martanko
29. apr 2009

andre som zvedava, ako by reagovala ta dr. co ti to povedala, keby dostala na obed dve mrkvy a potom by jej sestricky odputavali zvysok dna pozornost od jedla 😀 😀 😀 aby naaahodou nezjedla viac. kazde babatko ma ine potreby a je podla mna proti zdravemu rozumu nechat ho hladovat. pokial nema s mlieckom ziadne problemy, nevygrckava a neboli ho brusko, tak by som mu urcite dala tolko, kolko si vypyta 😉 a ked sme pri jedle, idem aj ja pohladat volaco na ranajky, kym mala spi a netrha mi jedlo z ruky 😀 😀

andre
29. apr 2009

baby on vypije koľko vidí 🙂 aj tých 230 keď dopije tak pozerá že čo to, že neni 😀

simona161
29. apr 2009

ahojte, ti doktori su fakt uzasni ... inak, Alex tiez pije na jednu davku 233 ml mliecka ...
nam zase doktor prestal predpisovat hypoalergenne mlieko, tak ho zhanam ako sa da, lebo bez predpisu stoji jedno balenie u nas 12 EUR a vydrzi mi na 3 dni ... doktor povedal, ze on predpisuje iba do pol roka, ale doporucuje davat ho aspon do jednoho roka ... ostatni doktori tu ho zvesela predpisuju dalej, no co uz, menit ho nebudem, je to inak perfektny odbornik ...

andre
29. apr 2009

marti 😀
zasa on nevyzerá ako tučko, má 70 cm, má líčka guľaté, ale burško len tam kde má papáníčko, dr. mi povedala aby sme nevkŕmili hurku z neho

simona161
29. apr 2009

andre, moj tiez kuka, ze kde to zmizlo, tak mu vopcham dudel, zoberiem ho na ruky a je to ok ... ale myslim, ze tych 230 je akurat ...

andre
29. apr 2009

simi to fakt ?? to čo je za blbosť 😨
nám ho dala gastráčka s doporučením a teda ho môže predpísať ona aj pediatrička, to naše stojí okolo 9 na recept uštríme necelú polovicu

andre
29. apr 2009

no a inak ako sa máte ? fotečky som videla, je teda parádny šikula z neho už 😵

simona161
29. apr 2009

nase stalo na recept 6,77 EUR, bez receptu 12 EUR ... no co uz ... zhanam vseliako po internete a od znamych ... a rozmyslam, ze skocim do Polska, tam je to istucke iste normalne v obchodoch po cca 6-7 EUR

simona161
29. apr 2009

mame sa fajn, spanok nas furt nezaujima, teda aspon jeho nie ... ked ma dobru naladu je to nadherne usmiate dieta, furt blaboce, vyvadza, skace, toci sa, snazi sa stvornozkovat, ale to mu nejde ... ked nema naladu, tak nespi vobec cely den a poobede je uz tak jedovaty, ze vyslovene vrieska, nechce byt nikde, nic ho nebavi a este aj na rukach ma odtisa od seba ... ale dva zuby su von, odvtedy sa velmi zlepsil a zda sa, ze hore lezie dalsi, tak sa tesim 😉

simona161
29. apr 2009

a co vy? zubky nic? co sedenie? ozaj a co pasticky a hlavicka? uz je vsetko ok?

mihanka
29. apr 2009

bibka, fajna prihoda so zamknutym klucom, mne sa to stalo v ba a tam som veru musela zacvakat... 😠 🤐

viki, nemusi mat mimi ziadnu reakciu, ale je to zataz na oblicky... tie sa do prveho roka len vyvyjaju... zase ako hovori horalka... vsetko ale s mierou... 😉

andre, no vyber si sama... to je hrozne, aby sme pri detoch studovali aj medicinu... 😒 to kupovanie um vam nezavidim... ☹

dakujem baby, idem si prvy x kupit cez net, len je velky vyber, tak neviem... vyskusam uvidim... 🙂

bora8
29. apr 2009

simi a andre - to vám závidím s tým mliečkom - my stále bojujeme.... proste Lucke chutia len príkrmy a najradšej by jedla vianočku a chlebík keď raňajkujem - na to cmuká aj keď to ešte neochutnala a mlieko 😖 škoda reči, to ju normálne ukecávam a uhováram aby sa najedla..... najlepšie je keď zaspáva alebo drieme..... to si neuvedomuje....

evitkamalicka
29. apr 2009

mihan ja pouzivam tieto http://www.sosovky-kontaktne.sk/2/95/optima-fw-..., doba vymeny je 3 mesiace

simona161
29. apr 2009

ahojte,
bora, my teda s jedlom nemame ziadne problemy, s nicim ... ja som teda velmi opatrna, iba mliecko, zeleninka, kuracie masko, jablko, banan, zatial nic ine ... ale Alex papa fakt vsetko a v akomkolvek mnozstve, vcera zjedol batat+kuracie masko asi 300 ml misku a hladal a olizoval rucicky, no bozsky bol ... som ho odfotila s tou prazdnou miskou, len mam vybite baterky teraz ...
mihan, ja nejdem ani pocitat, kolko ma uz stalo to HA mlieko, ale kym mozem, budem ho kupovat ...
evit, chvalim vlasky, ja mam asi take dlhe svoje, ale uz ich musim skratit ... ale ty si ich uzi, su pekne 😉

simona161
29. apr 2009

mihan, ked spominas horalku, kde je? dlho nebola, vsak?
bora, vy mate problemy s jedlom, a nielen vy ... my zase so spankom a kocikom ...

simona161
29. apr 2009

a idem varit, lebo mala selma nema obed ... dnes bude mat zemiak+karfiol+mrkvu+kuracie maso ...
my mame nastastie zo vcera 😉

bora8
29. apr 2009

sim - len lucka neznáša napríklad sladké príkrmy - ten my nezjedla ani jeden - tak papáme banán v kuse a jablčko tak isto - ožužláva ich a kočík.... nepáči sa jej tam stále, ale kúpila som iný s 5bodovým zapínaním tak sa mi z neho nevyhádže.... a už si zvyká - dokonca tam aj spí...... ale len keˇd má dobrú náladu - inak tento kočík je fajn, lebo je odomňa a ona keď ma vidí tak to na mna skúša- reve a kričí.... takto pozerá všetko naokolo a perfektne u nás funguje jurko - lebo keď toho vidí tak sa len usmieva

čo sa týka spánku - tak hlásim že sme mali zasa hodinovú pauzu v noci - ona sa hrala len so svojou ťavou a potom zaspala - neviem čo to mát teraz za nový manier.....
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

simona161
29. apr 2009

bora a co je sladky prikrm? a aky mas kocik? posli link, alebo aspon napis nazov, ja si najdem ...
moj maly zase nechce sladke caje, ja uz vobec tie milupa a hipp nevarim, on mi pije iba klasicke sackove bylinkove nesladene ... banan mal iba vcera a dnes, najprv kukal divne, ale spucoval vcera polovicu, dnes cely ... jablcko mu varim a odkedy mu ho davam, ma ovela lepsiu stolicu ...

simona161
29. apr 2009

a na Alexa zabera Jessa, on uplne kope nohami, rozhadzuje rukami a rehoce sa, ked ju vidi ... ale ona sa ho boji 😀

simona161
29. apr 2009

Lucka je zlata, v tej postielke je to krasna fotecka ...

bora8
29. apr 2009

sim mám xlander pošlem fotku je v nom ako kozmonaut ale je v nom a nenosím ju...... sladké príkrmy - rozmixované jablčko, banán, a tak.... tie nemusí..... tie pluje

simona161
29. apr 2009

bora, posli foto, musim ist, doviezli nam pneumatiky a potom uz fakt pojdem varit ... tak zatial pekny den vsetkym

andre
29. apr 2009

my bez zúbkov, ale inak ako vy, ked nespí dostatočne tak je protivný že až, unavený je "jak pes" ale nezaspí a nezaspí 😠 , ak náhodou sa podarí ho uhojdať, tak na 30 min. ... na brušku je už dlhšie, ale zas musíme davať pozor aby nebol príliš dlho kvôli zvrackaniu, tak je to prašť jak uhoď... hračky berie oboma rukami tak už je to ok... dnes som nás objednala na rehabku, a potom asi budeme plávať, chcem aby sa na neho pozrala jedna dr., tá naša neuro len furt že slabšie ručky a pod. ale keď sa opýtam ako mu viem pomôcť aby "posiloval" tak furt od veci začne kecať, tak som nás obj. na rehabku ... do sedu sa pritiahne ale inak padne ako vrecko 🙂 , neuroška na to povedala, no tak bude sedieť v 9 m. a čo ? ... proste záááážitky s tými dr. 😅

bora a kde je fotočka z nového koča ? 😉

evit ozaj vlasy 🙂 , párada tá dĺžka 😵 .. daj ešte fotečku nejakú, takú kus väčšiu, nech ťa okukáme porádne 😉

evitkamalicka
29. apr 2009

andre kuk album, rychlo nech mozem vymazat

bibka333
29. apr 2009

evitka a nema este nejaku spredu ja viem ze mas v pase ale to nieje ono ja si ta chcem pokukat riadne sprava z lava

bibka333
29. apr 2009

slavka ale ten stres co bol ale dnes sa mm len na tom usmieval a deti mali z toho zabavu 🙂

viki08
29. apr 2009

evit super 🙂

question
29. apr 2009

jeje evit stihla som,kraaasa,aj farba je nadherna taku by som brala aj ja..len mne to nejako po case vybledne na taku nedefinovatelnu 😝
inak baby co kojite a zacali ste s prikrmami...davate pit aj ine okrem mliecka??? ja zatial nie..a vlastne ani neviem,kedy s tymto zacat,hm??????

viki08
29. apr 2009

mihan neboj ja jej dava vsetko s mierou, nesekla som to a nie sme len na chlebe a vode 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre