Októbrovky 2010. Pridajte sa!

sue33
24. jan 2010

Ahojte všetky ktoré budete mamičkou v októbri 2010.
Budem rada keď sa pridáte a podelíme sa o naše spoločné šťastie.
Už sa na vás veeľmi teším 🙂

zuzaska23
20. sep 2013

Ahojte..mozem jest banany ked kojim?nezaskodi to malemu?nezapecie ho potom?

janaspa
5. nov 2013

@sasa123 Ahoj, my podobne. Prvy tyzden bol adaptacny na 2hodky,vsetky deti plakali rano aj pri odchode ,len nas maly nie. Druhy tyzden adaptacne 4hodky,aj to sme zvladli bez placu,ale ako prislo spanie v skolke, katastrofa, prve dni plac len pri skrinke, potom uz cestou do skolky rev, nieze lutostivy plac za mnou,ale od nervou kopal,metal sa,cakala som,ze sa zacne hadzat aj o zem, taketo obdobie sme mali cca dva tri tyzdne, to robil cirkus,aj ked sme sli vonku na prechadzku, nechcel ist domov atd, atd. Tiez mame male babo v kociari, takze taketo cirkusy potesili...raz mi praskli nervy a som ho sprasila poriadne po prichode domov,ked ani po pol hodinovom vysvetlovani nepomohlo, on metajuci sana rukach reve, male v kociari place.Ale preslo, tyzden ho nosil do skolky ocko a preslo to, zo zaciatku aj jemu vystrajal.aôe uz je dobre a do skolky satesime.

vejinka
26. mar 2014

Caute baby na fb ma uz nenajdete len tu..musela som odtial odist z osobnych dovodov a tym som prisla o kopec kontaktov..ale serem na to na fb ma uz nikto nikdy nedostane cim sa clovek viac otvori tym drahsie zaplati zo sukromia ..je mi to luto . Keby daco budem tu

me
8. apr 2014

@vejinka veji čo sa stalo ? napíš ip, sme ťa hladali v skupine

vejinka
8. apr 2014

baby je to komplikovane..proste urciti ludia zacali rypat do mojho sukromia...a musela som to stopnut 😔

lenkaoravcova
13. apr 2014

Ahojte kocky

yvett14
15. apr 2014

@vejinka no pekne Zlatko ja som akurat otvorila fb že si vas tam všetkých pozrem, a čo keby si zrušila všetko z fb lem konička nechala?? ved sme tam len my a fb sa dá aj nastavit aby nikto nevidel tvoje prispevky, kontakty,fotky,proste všetko, ani rodina ani priatelia všetko len ty vidiš skus aj toto, bolo by skoda keby sme ta stratili, sice ja som tam len tiež 3 dni dozadu prišla po 2 rokoch ale tu fungujem každy den keby niečo tak spravy si možme pisat ....a tu ta nenajdu tí ludia čo ti ubližili?? paaa moja cmuk

vejinka
15. apr 2014

dievcata vazne budem len tu...je to horsie..tie osoby pozna polovica mojich priatelov takze nemalo vyznam vsetkych blokovat..toto je lepsie..jasne chybate mi ale som rada ze som odtial vypadla ludia su svine 😔

violaceus
6. máj 2015

@stanka02 Ahoj, ja budem mať septembrové baby. Myslíš že Bábatko mi do jari vydrží vo vaničke Navetta xl? Ďakujem za radu 🙂

stanka02
7. máj 2015

@violaceus podla toho, ako velke sa narodi, v navete xl vie bzt babo tak do 7 kg.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre