OPU v GF 23.10.2008. Kto ste boli pridajte sa

chantalle7
24. okt 2008

ahojte dievcata
hladam svoje spoluleziace z GF, ktore so mnou absolvovali 23.10.2008 OPU.
Kedze som s Vami prezila velmi pekny dnik vo zvieratkovych kosielkach, rozhodla som sa ze nam zalozim tuto temu, kde mozeme spolu prezivat dalsie dufam ze len radostne chvilky 🙂
chcem sa Vas spytat ako sa citite a kolko mate emryjok?
verim ze sa mi skoro ozvete

ja mam 14 emryjok z toho 8 hned zmrazili a 6 ide na PK.
citim sa dost pichlavo nakolko ma stale picha v podbrusku ale baby mi pisali ze je to normalne tak trpim 🙂

chantalle7
autor
24. okt 2008

halooo baby nie ste na koniku? ☹

janula13
24. okt 2008

chantalle, tak to blahozelaaam, ja som tam sice s tebou nebola, ale vyzeras uz teraz tehu, tak drzim palceky 😀

stela23
24. okt 2008

halo,tak si ma prinutila prihlasit sa 🙂
nasa momentalna situacia je z 23 vajok je 20 dozretych,oplodnilo sa 19,13 zamrazili a 6 pokracuje na PK.
takze verime,ze medzi tymi 6 su nase dvojicky a v mrazaciku mame tretie...
dnes uz sa citim celkom dobre,super som sa vyspala,ale vcera som od bolesti nevladala ani chodit,
max. na zachod 😀

stela23
25. okt 2008

halooo,tak ty si tu rozbehla temu a ani sa tu nezastavis... 😉
dviham nas na prvu stranu,snad si to vsimnes.
to pichanie injekcii mi ubiehalo tak rychlo,ale teraz to cakanie na ET je nekonecne.
uz nech je utorok a embryskovia su doma 🙂

chantalle7
autor
26. okt 2008

ahojte dievcata

janula dakujem za palceky 😉

ahoj Stela no to je super takze parada tomu sa hovori vyborna uroda 😀 ak dufam ze nase kuriatka preziju a ze sa na 100% uvidime v utorok na ET.
mne maju volat zajtra okolo15-16h. tak uz sa neviem dockat kedy to bude

ja som sa citila blbo este aj na druhy den ale dnes som uz v pohode a pripravena na nase emryjka 😀

tak sa tesim zajtra si napiseme kedy mame prist dobre dufam ze sa tam uvidime budem sa na teba tesit 😅

chantalle7
autor
27. okt 2008

halooo stela tak ako uz mas termin ET? ja idem zajtra o 10hod emryjkam sa zatial dari 🙂
dufam e sa zajtra uvidime aj ked pod vplyvom diazepanu to bude asi dost zvlastne...no ale zas na druhu stranu bude to menej ako narkoza 😀 😀 😀
Ja viem ....ja viem... ja viem ..... (bola si zlata) 😀 😀 😀
tak pa paaa zajtra

stela23
27. okt 2008

ahoj chantalle
tak zajtra sa asi neuvidime ☹ ja mam transfer uz o 8.30.skoda,MM hovori,ze po diazepame
som extremne vtipna 😅 uz sa tesi na rannu cestu autom.
ako sa maju moje embrysky neviem,bola som v takom hluku,ze som bola rada,ze pocujem cas ET,
tak zajtra sa popytam viac.
inac fakt by som bola rada,kebyze viem co viem...toho som sa vzdy bala,ze v narkoze nieco tresknem,

no a takto neviem,ci som bola vtipna alebo som mudrovala... 😀
pa zajtra drzim palce

stela23
29. okt 2008

halooo chantalle a spol.
vidim,ze sme vsetky poctivo dodrziavali kludovy rezim po ET 🙂
mna vcera ten oblbovak tak odrovnal,ze som prespala cely den...takto to na mna posobilo prvykrat
este aj dnes mam od mangela prikazane lenosenie,ale uz ma zeru mrle...
tak vas tu baby spoluleziace ocakavam 🙂 🙂 🙂

chantalle7
autor
29. okt 2008

ahoj Stela 🙂
aj ja mam kludovy rezim vcera som si tiez po prichode dom trosku zdriemla ale kedze MM stale cosi robil tak ma aj zobudil 😠
ale inak to bolo ok az tak ma to nezmorilo 😉

ja som vcera mala take tlaky v podbrusku ako ked mi ma zacat menzez....tak dufam ze to bolo prirodzene a ze to sa len moje deturence zabyvavali v mojom brusku 😅

no a ocakavam taktiez nase spolubojovnicky som im vravela aby sem prisli tak snad sa im to podari nas vypatrat 😎

chantalle7
autor
29. okt 2008

ozaj Stela a volala si hladne zvysnych embryjok? ako to dopadlo? ja mam volat az zajtra tak dufam ze sa neprestanu delit

stela23
29. okt 2008

aj ja mam volat az zajtra po 11. ale pravdupovediac sa na to moc nespolieham,uz utorok boli pomalsie...
ja verim tym dvom vnutri a tie mrazaky su skor taka poistka na psychiku... 😉
idem nakrmit deti utrosom...pa

slanina
1. nov 2008

Ahojte dufam,ze vam to vsetkym styrom vyjde drzim vam palce a myslim na vas odchadzala som z izby prva viete preco tak to tu nemusim opisovat.Napiste ako ste dopadli. 🙂

chantalle7
autor
3. nov 2008

ahojte dievcata

tak som sa konecne po niekolkych dnoch zase rpisla pozriet na konika (snazim sa sem moc nechodit aby som nemala plnu lavu vlastneho sledovania sa )

takze mne k mojim 8 mrazacikom prihodili este 2 emryjka z PK takze tarz mame 10 detureniec v zalohe 😅

ale ako pises stela aj ja verim ze mi budu stacit tieto co mi dali do bruska

chantalle7
autor
3. nov 2008

ahoj Slaninka

tesim sa ze si nas prisla pozriet

bolo mi ta velmi luto naozaj ale este mas stale sancu po IUI tak drzim palceky a urcite aj ty nas sem prid navstivit a informuj nas ako sa dari tebe a tvojmu mozno uz babetku 😉

chantalle7
autor
3. nov 2008

Stela chcela som sa ta opytat ako sa citis a ci nieco pocitujes ja sa totiz citim tak akoby som mala kazdu chvilu dostat menzes a vcera ma tak bolelo brucho na mrchu ze som si isla lahnut v obave ze mi vypadne pol maternice...

inak mam este velmi velke a citlive prsia nemozem sa ich ani chytit....

kedy ides na 1.TT v piatok? 7.11.?
ak ano tak sa tam stretneme

budes sa tesit
😀

stela23
3. nov 2008

ahoj chantalle
to s tymi prsiami mam aj ja,ale nejako sa nad tym nezamyslam,lebo som to mala uz 2krat/aj pri negat.KETe,takze u mna to bude asi utrosom/
ja v podstate nic ine necitim,ale ja nemavam PMS,bolesti mam az niekolko hodin po zacati mrchy,takze mna ta
mrcha jedna vzdy tak akosi z nicoho nic zaskoci... 🙂

inak sa citim vyborne,vobec sa nestresujem,uzivam si toto obdobie NADEJE,testovat predcasne urcite nebudem,
uz som zazila ten pocit,ked nechces verit vlastnym ociam a na negativny vysledok sa neda psychicky pripravit ,
vzdy to boli rovnako,takze JA VERIM AZ DO KONCA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

DRZIM PALCE AJ TEBE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

na krv idem v piatok 😉

chantalle7
autor
3. nov 2008

Stela tak to sa mi paci ze si nejdes ani ty ribit test tak budeme spolu cakat na den D- tj. piatok no tak sa tam mozno stretneme na krvicke

drzim ti tiez palcose a pestose a hlavne myslime pozitivne 😅

lebo my sme urcite TEHELKY 😉

chantalle7
autor
4. nov 2008

stela kde si pomoooc mam asi depku v noci ma bolelo brucho ako pred m velmi silno az som sa budila a potom sa mi z toho snivalo ze som dostala mrchu... 😠

navyse jednej kocke ktorej som moc drzala palce dnes oznamili ze TT je neg. ja to asi neprezijem ked mi to v piatok povedia....

tak sa mi drz a snad sa uvidime

pa paaa

slanina
6. nov 2008

Ahojte tak ja verim a dufam,ze dopadnete inak test mi vysiel negativny!Dostanem sa sem az v pondelok ale dufam,ze vsetky budete pozitivne!Baby strasne Vam drzim palce!

stela23
7. nov 2008

AHOJTE CHANTELLE A SLANINA
tak ja som tehu 😀 😀 😀
hcg 160 😀 😀 😀

len trochu spinim,tak lezim...
niekolko dni som tu nebola,lebo tu boli same negat. spravy... 😖
tak klop klop klop nech sa nic zle nestane a drzim palce... 😉
cakam na info 🙂

chantalle7
autor
7. nov 2008

ahojte Slanina a Stela!!!!
tak babiny som tehotnaaaaaa alebo skor sme tehotniiiii a strasne sa tesime neviem ake bolo HCG to som sa od radosti nepytala uplne mi stacilo to ze som tehuuuu
Slanina to ma mrzi ale dufam ze ides dalej a budes sa snazilkovat lebo my so stelou sme ti zivym vzorom
Steli a tebe gratulujem a drzim nam obom palciska aby sa vsetko vyvijalo tak ako maaaaa

tak paa paaa a v utorok sa mozno stretneme na 2TT 😉

janula13
7. nov 2008

jeeeej babulky, blahozelam vam, viem si predstavit ako sa teraz citite, p takych spravickach, to je uzasne, ze vam to vyslo az dvom, tusim uspesnost IVF stupa 😀
Slanina, ved ma poznas, stalo sa nam priblizne to iste, tak ma mrzi, ze ti to IUI nevyslo, aj tam bola sanca, mne zazrakom vyslo, tak nefadz flintu do zita ale daj si to od nich vysvetlit, nedaj sa odbyt a zelam vela energie...a co takto iny car, ak im uz neveris?

janula13
7. nov 2008

a este zelam krasne vysoke hcg na dalsom testiku a uz som zvedava ako vam dopadne utz, kolko ich tam bude...Stelka ty lez, neriskuj nic, stoji to za to, ale to aj sama vies 😉

chantalle7
autor
7. nov 2008

janulka dakujem ti za blahozko 🙂

moje HCG je 519

linav
7. nov 2008

Gratulujem tehulkám 😀 😀
Super plodná téma 😀
Slanina tebe prajem vela energie a síl do dalšieho boja.
Ja štartujem 2 IVF a verím že úspešné....okolo 16.11 by som mala mat OPU a potooooooooooom 😀
tak ako vy tu,hi.
Držte sa

chantalle7
autor
7. nov 2008

linav - dakujem a drzim ti palciska aby si dopadla tak uspesne ako aj my 😀 a urcite sem zabehni aspon po bacilky a tu maet kocky zopar najma vsak posielam nasej slaninke lebo ta ich velmi moc potrebuje no ale aj ostatnym 😉
takze tu su :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a este raz vela zdaruuuuu vsetkym snazilkam 😅

janula13
7. nov 2008

Chantalle to je krasa a to mas na ktory den testu, vlastne si bola este len na prvom...si si vedoma, ze to mozu byt dve?ja som mala na prvom len 220 a na druhom 1500a su dve 😀 jaaaj, tak to si ta odsledujem, kedy ides na druhy?

stela23
9. nov 2008

ahoj babulky
chantalle, tak u teba su dvojky jasne 🙂 tesim sa
ja uz som prestala spinit,snad to bolo len take 3dnove namiesto mrchy 🙂
vsetkym,ktore veria,ze raz sa to musi podarit 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 vzdy som tu chcela trusit virusy 😀

chantalle7
autor
10. nov 2008

ahojte snazilky a tehulky 😀 😀
no tak to ratam od zaciatku ze su dve obcas moj manel sice zacne rozmyslat prakmaticky ako to zvladneme ale ja som presvedcena ze to zvladneme v pohode po tom dlhom cakani uz nic nemoze byt horsie ako ta beznadej....
som rada ze sa to podarilo a tesim sa na nase dvojicky 🙂 😉

janula tak zajtra mam druhy test 11.11. kraaaasny datum 😀

stela tak to je super ze uz nespinis asi sa uz tvoje babuliatka dobre zahryskali 😀 takze neboj urcite budes mat aj ty dvojicky 😀

zajtra sa mozno uvidime na kontrole a ak aj nie tak drzim palce aby hcg peknucko rastlo 🙂

mne sa teraz trosku skomplikoval zivot zapalom mocovych ciest uz som nespala 3 noci lebo kazde rano som hore cca medzi 2-3 hod a varim caj a nahrievam na el. poduske tak uz sa len modlim aby som nemusela ist urologovi lebo ten by mi urcite dal ATB a to nechcem az kym to nebude naozaj nevyhnutne...

stela23
11. nov 2008

ahoj tehula 😀
ako ti dopadol druhy test ?
u mna hcg 1200 😀

ako tvoj mocak?bola si uz u doktora?ja uz som mala zapal mocaku niekolkokrat,to sa neda liecit doma,len sa ti to moze dostat do este horsieho stadia.mne ale pomahali tie brusinky,kusok od GF,pri dulaku je bioobchod kde maju cistu brusinkovu stavu,stoji 100 ,ale nic lepsie okrem antibiotik nezozenies...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre