Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
20. dec 2008

Niekto sa asi zlakol a napisal Adminovi, nech mu zmaze prispevok, ci ako to mam chapat?

katkak
20. dec 2008

Tak to bolo trosku silne kafe uz je to tu skoro ako na mama a ja.
Aj tam ked niekomu nevyhovuje nieco tak zacne ohovarat, preto je lepsie asi osobne veci pisat cez IP ale to určite viete.
Ale to rychlo dala preč, co sa hanbila za to co napisala.

gabika146
20. dec 2008

halo baby co sa tu dialo niekto o mne nieco pisal????az teraz som prisla na net 😲 😲

monca301
20. dec 2008

co sa nede?

Aj ked neviem co sa deje,stojimpri Gabike. Gabi neboj nedame si ta 😉

gabika146
20. dec 2008

dakujem moni 😀
asi niekomu vadim co uz aj ked neviem o koho sa jedna hmmmm

monca301
20. dec 2008

asiti nieco zavidi 😉

kikaz
20. dec 2008

Ja tiež neviem o čo sa jedná, ale kto chce verejne ohovárať tak o tom by som radšej pomlčala čo si o ňom myslím 😠
moja malinká dnes poobede búvala 3 a pol hod normálne som nechápala, aj som si oddýchla 😉

lucinka82
autor
21. dec 2008

Niekto tu pisal skarede veci na Gabiku, ale samozrejme, ze mi tomu vobec neverime, neboj sa Gabika, ako napisali baby, my si ta nedame 😉

gabika146
21. dec 2008

baby dakujem 😉

kakatka1
22. dec 2008

Dobre ranko! Co sa to tu dialo?Behala tu nejaka hiena?Vykaslat sa na nu,vsak Gabi. 😉 Ja som v praci,zrusili nam dovolenky tak som HAPPY 😠

gabika146
22. dec 2008

ahojte tak co uz sa to krati vianoce klopu na dvere vsetko pripravene?ja aj ano este nejake drobnosti a je to...
k mojej danej nepriatelke sa vyjadrovat nebudem radsej nechcem si pokazit sviatky len ma mrzi ze take nieco napisala aj ked ja osobne neviem ze by som mala nejaku nepriatelku medzi mamickami alebo pod.ale kaslat nato 😝
len keby nam este naznezilo ☹

monika165
22. dec 2008

ahojte, tak ja kukam ako puk, ze co sa to tu dialo... 😕 Sice som si nestihla ten prispevok precitat, ale dotycna ma asi uz napecene , upratane a zjavne sa nudi 😀 . Gabi to fakt nestoji ani za rec...
My sme si vcera uz postavili stromcek , tak musim teraz striehnut, lebo Lujza si chodi odtrhat cokoladky 😅 .

lucinka82
autor
22. dec 2008

ahojte, Monika, peknucke, Filipko je tam zlaty 😉
Oliverko je dnes ako dive vajce, neviem, ako sa to vyspal, akurat sme s maminou skonstatovali, ze to budu vesele Vianoce 🙂 🙂 Take sme este nemali, minuly rok Oliverko este nebehal. My planujeme postavit stromcek zajtra a este nieco popiect, dnes sa chystam este do mesta, aj ked sa mi medzi tolkych ludi ani nechce 😒

monca301
22. dec 2008

ahojte

Lucka vdaka 😉
Tak ja uz od rana vypekam. Uprattovat budem zajtra poobede ked pridem z roboty. Zajtra este upeciem kokosovy zakusok a to koncim. V stredu mam volno,takze si vsetko nachystam rano.

My budeme robit stromcek zajtra vecer ked Filip zaspi. Aj ja sa tesim na to ako budem striehnut aby ho na seba nezhodil. no uvidime.

Potom sa chceme ist sankovat bud do Hornej Vsi alebo na Velke Pole.Ale to asi az niekedy v piatok.

monca301
22. dec 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Toto ste citali? 😠 Dufam,ze u nas sa nieco take nestane. 😠 Oni ked si nicia zdravie,tak nech si ho nicia,ale preco chcu nicit aj ostatnym 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

gabika146
22. dec 2008

moni akurat som to citala
je v hornej vsi sneh?

monca301
22. dec 2008

Ano a ze sa da super sankovat

batovka
22. dec 2008

nove foto v albume 😉

kikaz
22. dec 2008

Ahojkajte tak ja mám už voľno len dnes sme boli na vianočnom obede, pred tým som stihla kaderníčku a ešte som dopiekla jeden rez tak a dosť zajtra večer stromček umyjem podlahy a budem čakať na Ježiška 😀
Zajtra buem musieť asi otočiť Topoľčany no teším sa na ten stres na cestách , veeeľa áut 😠

kotenko
23. dec 2008

Ahoj, kde ste vsetky? Co peciete??? 😅

lili7
23. dec 2008

Ahojte...Ja som dnes po prvý krát medzi Vami a chcem Vám zaželať krásne sviatky a veľa radosti a úsmevných zážitkov s detičkami...Nie je nič krajšie, ako ich rozžiarené očká,keď rozbalia svoje prekvapenia...Pa,pa 🙂

katkak
23. dec 2008

Mrazive ticho, vsade biely sneh, konecne pokoj, nebo plne hviezd. Je tu cas vianocny, ked stromcek sa ligoce, prajeme vám zo srdca prekrasne Vianoce.

Detickam velmi vela darcekov

monca301
23. dec 2008

lili7 aj sa nam trosku predstav. 😉 Odkial si,kolo mas deti a tak
A hlavne ta tu pekne vitamh 😉

andelicek_vu
23. dec 2008

tak aj mi s mojov malov miselkov prajeme vsetkym mamickam a detickam stastne a vesele vianoce a hlavne zdravia a stastia 😀 🙂 🙂 co mi zial nemame lebo miselka ma anginu ☹ 🙄 ale hlavne ze sme cela rodina pokope tak STSTNE A VESELE 😀 😀 😀 a aj ja vitam lili7

kakatka1
24. dec 2008

Stastne a Vesele Vianoce vsetkym 😉

zusska80
24. dec 2008

aj my prajeme vsetkym konikarkam a ich detickam kraaaaaaasne Vianoce... a vela darcekov 🙂

sakura77
26. dec 2008

ahojte!

vsetkym zelame krasne vianoce!hlavne plne lasky,pokoja a domacej pohodicky 🙂

my sme doprerabali tesne pred stedrym vecerom,len len som to stihla,kikovu izbu sme dokoncili o 4 rano,ale chcela som aby to mal hotove ked sa rano zobudi,aj so stromcekom,tak sme makali,este o pol noci malovali,lepili tapetu,vystierali a orezavali koberec 😀 nema tam este sice nabytok,ale jemu to vobec nijako nevadi 😅

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

gabika146
28. dec 2008

ahojte
ako sviatkujete?my super maly si uziva tatina plnymi duskami a ja vegetim uz ho nemozem ani obliect to budu zase traumy po novom roku ked sa vrati vsetko do starych kolaji 😝
prave sme sa naobedovali a pojdeme na prechadzku vonku vyzera super
tak prajeme este pekne sviatky

andelicek_vu
28. dec 2008

ahoj chcela by som len sakura77 pochvalit ze nadherna detska izba a klobuk dole ze ste to robily az do 4 rana mi este tiez nemame detsku izbu pre miselku ale chystame sa nato nabuduci rok ale fakt pekna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre