Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
20. jan 2009

Nas tam zajtra teda bude 😀

kakatka1
21. jan 2009

Ahojte! Aj u nas to vyzera na dnes slubne.Tak sa uvidime 😉

danka0905
21. jan 2009

Ahojte baby
Aj my sa dnes chystame s rosinkou za vami na stretko,tak uvidime ak nam do toho nič nepride tak prideme.. 🙂

zusska80
21. jan 2009

ahojte... no dnes budeme full zostava! sa tesime!!! 😀 😀 😀

gabika146
21. jan 2009

no mne maly zaspal tak ak sa zobudi a stihneme bus prideme 😖

miruliacik
21. jan 2009

Ahojte, aj my prideme. O kolkej to vlastne je? O pol piatej?

monca301
21. jan 2009

ahojte

Ja som tam uz od 16h,takze kludne mozte prist aj na tu hodinu.

gabika146
21. jan 2009

moni tak zatial navar kavu 😀 😀

rosinka
21. jan 2009

no mi dnes neprídeme, Mária sa poobede zobudila s horúčkou 39 stupňov 😠 . som dosť hepi ☹ .boli sme pre istotu aj na pohotovosti, lebo nám za tento týždeň dvakrát kefla na hlavu, ale našťastie je všetko v pohode. asi to má zo zubov, ale nebudeme to riskovať. tak sa pekne zahrajte a dohodnite to nejaké mamičkovské stretko

kikaz
21. jan 2009

Ahojkajte nám bolo smutno lebo zas sme nemohli prísť malinká má sople až na čele už od včera dnes je lepšie ale predsa aby sme vás nenakazili. S tým karnevalom super aj ked si myslím že nám sa asi nebude časovo dať skrz ten ples lebo idem kaderníčke a tááák ☹

rosinka
22. jan 2009

no ako čítam, tak nie sme samé choré ☹ . boli sme u dokini, no a sme fufňavi a má aj kašlík,tak nám nasadila sedem dňové antibiotika, paráda 😠 . som zvedavá ako to tak dlho s ňou doma vydržím

gabika146
22. jan 2009

aj my sme od rana soplavy a kychame hadam sa to nezhorsi

sakura77
22. jan 2009

ahojte!
no ,marodom zelame rychle vyzdravenie,zeby uz ta chripka na nas isla,co nas s nou strasia? 😉

ferdica
23. jan 2009

Ahojkajte. No my sme vsetci doma riadne chori 😖 Kukik uz od utorka a my s Vany od vcera. Tak sa liecime. Vany ma prve atb 😖 stale teplotuje. Ale mne je uz dnes ovela lepsie. Tak sa idem starat 🙂 peknucky dnicek a nech su deticky rychlo zdrave 😉

lucinka82
autor
23. jan 2009

ahojte, tak vy ste vsetci chori? No tak sa rychlo uzdravte. My sme chvalabohu zdravy, musim zaklopat, klop klop klop 😉 Do karnevalu nech ste vsetci fit 😵

monika165
23. jan 2009

ahojte, no to bude asi tym pocasim, tie choroby, radsej mohlo este poriadne mrznut 😒 ...
Lujza tiez odvcera nejako kycha, tak teraz neviem, ci to bude spodnymi ocakmi, alebo zasa nejakou chorobou 😠 . Vsetkym teda prajeme skore uzdravenie 😉 .

Ferdi, ze prve atb 😲 , o tom sa nam moze len snivat, Lujza mala prve v styroch mesiacoch ☹ .

kakatka1
23. jan 2009

Ahojte! Hanicke prajeme vsetko naj naj naj k vcerajsim narodeninkam 😉 A vsetkym marodikom skore vyzdravenie.

danka0905
23. jan 2009

Ahojte baby
No ale ste dopadli všetci marodi...nech sa rychlo uzdravyte.
Aj my prajeme všetko najlepšie k Hankinim narodeninam
My sme zatial všetci zdraví,uvidime do kedy?

monca301
23. jan 2009

Hanke vsetko naaaaaaaaaaaaaj k narodkam.

My sme tiez chvalabohu zdravi. Rychlo sa uzdravte.

lucinka82
autor
24. jan 2009

ahojte. Hanke aj my prajeme oneskorene vsetko naj naj. Ako ste oslavovali Mirka? Ci este vas to caka?
Dnes som normalne vstala o 8, vsade ticho, a Oliverko hajal do pol 9, normalne neviem, co sa porobilo, inokedy je uz o pol 7 hore 😅 Aspon sme si trosku pospali, konecne....

miruliacik
24. jan 2009

Ahojte.
Hanka dakuje za gratulacie.
Oslavujeme dnes, aj nas ocko mal meniny, takze dvojita oslava. Uz je vsetko nachystane, torta s myskami je uz doma... Je super, dufam, ze bude aj dobra. Zajtra pridam foto z oslavy.
Tak papa, idem este detaily podotahovat..... 😀
Papa

sakura77
24. jan 2009

ahojte!tak hanke prajeme krasnu oslavu,a uz sa tesime na fotky!rychlo dodat! 😉

kikaz
25. jan 2009

Ahojkajte aj my prajeme dodatočne Haničke vše náááj 🙂 my sme mali tiež oslavu malý teda veľký mal 10 r. tak som piekla tortu a tááák. 😝

Ozaj pokazila sa mi umývačka neviete mi poradiť či to mám niekam zaniesť a kam alebo poznáte niekoho kto príde opraviť domou? poriadne ma naštvala mám ju len dva roky 😠

macika78
26. jan 2009

Skus opravara Pauceka z Pazite on ma aj nastarosti umyvacky nielen precky.

ludka22
26. jan 2009

no caute baby ja som zo sipku a mam dve deticky .... a danka ahoj uz som sa prihlasila 😉

ludka22
26. jan 2009

serus macka
😀

ajka26
26. jan 2009

ahojte maminy,ahoj ludka22 mam chlapčeka ma 7 mesiacov a nevie si zvyknuť na normalne potraviny.Má problemy aj s mliekom,nevieťe poradiť??

danka0905
26. jan 2009

Ahojte baby
No konečne si napisala Ludka.

ludka22
26. jan 2009

ahoj danka uvidime hadam zapadnem 🙂

sakura77
26. jan 2009

ahojte!
iiha,same nove prirastky 🙂 pekne vitame 😉

no,ajka,ja veru neporadim,mne hned prvy prikrm zosrotoval,len sa tak zaprasilo 😅 a kojis?alebo ste na UM?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre