Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

monca301
15. feb 2009

Kristiankovi prajeme vsetko najlepsie k 2 rociku. 😉

macika78
15. feb 2009

Všetko najlepšie dnešnému oslavencovi 😉

lucinka82
autor
15. feb 2009

ahojte, aj my sa pridavame ku gratulacii, Kikovi vsetko naj naj. Monika, potom hod do albumu tu tortu, som zvedava 😉
Kde ste boli v piatok? Bolo super, sice sme boli len 4, ale bolo dobre... 🙂 Aj nabuduce 😵

kakatka1
15. feb 2009

Ahojte! Kristiankovi vsetko naj 😉 Lucka no ja som veru zaspala,prebudila som sa o pol desiatej ale uz sa mi vobec nechcelo ani z postele.Mozno nabuduce.My sme prave prisli z Blavy,boli sme na rodinnej oslave,Simko sa vytancoval,bolo super.Len spanok akosi chyba,dufam ze dnes drobec zaspi skor.

sakura77
15. feb 2009

ahojte!
dakujeme vsetkym gratulantom 🙂
ja som v piatok vypekala do polnoci 😅 ale nabuduce na sto percent sa uz pridam

no,idem ,pomaly pride rodinka,ideme teda poslavovat a ozrat sa (z detskeho sampusu 😀 )

zusska80
15. feb 2009

ahojte... no veru veru, kde ste vsetky boli??? v piatok bolo super, sme si fajn posedeli a pokecali... na buduce ucast nutna 😉 😉 😉

kikovi prajeme vsetko najnajnajlepsie, hlavne aby bol zdravucky a aby ho rodicia semtam aj posluchali 😅 a hadam na buducej oslave mu uz bude gratulovat aj nejaky ten surodenec, ze? 😉

prajem este krasny vecer a tesime sa na stretko v cvc

sakura77
16. feb 2009

ahojte!este raz dakujeme za priania,tu je mamin vytvor:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

nevyzera bohvieako,ale chutila vyborne! 🙂

rosinka
16. feb 2009

prajeme Kikovi dodatočne všetko najlepšie 🙂
no sakura, keď chutila aspoň tak dobre ako vyzerá, tak to musela byť ale mňamka, nádherná torta, no si proste šikulka, ja len zíram 😨 😨 😨 😨
aj ste boli v piatok vonku? škoda, že bol Martin na nočnej, inak by som sa pridala, nabudúce to musíme nejako vyšpekulovať, ja som už nebola dlho vonku bez Márii alebo muža.. 😖

zusska80
16. feb 2009

ahojte. no sakura, uz viem, komu si dam upiect tortu pre saru 😀 alebo ma to musis naucit 😅 krasna, krasna... vyrovna sa aj vyucenej cukrarke a myslim, ze aj dobre chutila...

veru, rosinka, nabuduce je ucast nutna, takze absencia bude mozna len zo zdravotnych dovodov 😉 😉 😉
papa

monca301
16. feb 2009

Sakure au, si sikulka vyzera uzasne,normalne mam chot na nieco sladke. 😀

Na buducu uz aj ja pridem,ale teraz som nemohla bolo mi zle uz od stvrtku . 😠 Taketo bolesti som uz davno nemala. 😠

lucinka82
autor
16. feb 2009

ahojte, teda Sakura, poviem ti, ze klobuk dole, torta je fakt uzasna 😉 A veru by som si aj ja dala 😀

No to sm zvedava, kolko nas bude na buducom mamickovskom stretku, hadam vsetky 😉

kikaz
16. feb 2009

Ahojkajte dodatočne Kikovi všetko naj a Ria posiela pusinku. Už konečne začala papkať lebo asi týždeň skoro vôbec nepapala. Už je fajn. Von ešte nochodíme ale dúfam že v piatok prídeme. 😉

kikaz
16. feb 2009

Na strtko som sa chystala ale tatínko dorazil až okolo pol 11 a to sa mi zdalo už neskoro tak nabudúce ale v piatok to je ťažkotatinko je večšinou domka až v sobotu. ☹

zusska80
17. feb 2009

ahojte. no katka, to som rada, ze je to s riuskou lepsie... v piatok sa na vas uz tesime...
pa

sakura77
17. feb 2009

jej,ozaj ,ved tento tyzden mame karneval!!! 🙂

zusska80
17. feb 2009

ahojte. zajtra pride niekto na stretko??? dufam, ze hej... tesime sa

monca301
18. feb 2009

ahojte

Baby kludne pridite aj o 16h,ja tam uz budem. 😉

gabika146
18. feb 2009

my sme dnes isty 😀

cucuska
18. feb 2009

ahojte 😉

sakura77
18. feb 2009

ja uvidim,ak naberiem odvahu po vcerajsku sadnut za volant,tak pridem-zazila som totiz moj prvy smyk na aute 😝 😝 tak sa troska bojim teraz

monca301
18. feb 2009

ahoj a vitaj 😵

kikaz
18. feb 2009

Ahojte aj ty Sakura aj ja mňa tááák šmyklo že som vôbec nemohla ovládnuť auto a to som išla asi 20 aj som ho trošku ťukla ☹ a tiež sa budem pár dní báť

rosinka
19. feb 2009

ahojte, tak mi v piatok neprídeme ☹ , teraz sme prišli od doktorky a dostali sme antibiotiká, ktoré musíme doužívať až do konca a to je cca 8 dní a dovtedy nemôžme ísť von ☹ ☹ . dve noci sme už poriadne nespali, čo je Mária stále hore, toto ešte nikdy nerobila. dokina hovorila, že jej idú zuby, tak dúfam, že jej rýchlo vyjdu von.

monika165
19. feb 2009

ahojte...
Rosinka, tak to sme na tom rovnako. My sme dostali antibiotika vcera, takze karneval nam nehrozi ☹ .Mozeme sa potom akurat pokochat na fotkach.... 😒

zusska80
19. feb 2009

ahojte. baby, to mi je luto, ze nepridete ☹ ale co uz, deticky si chorobu nevybrali 😖 tak to s nimi vydrzte doma a nech ste rychlo zdrave a nech je uz teplejsie, nech sa castejsie stretavame a bez chorob...
tak papa

gabika146
19. feb 2009

ahojte baby rychlo sa vyliecte pevne verim ze sa uz nikomu nic neprihodi my sa uz velmi tesime hadam v tom maly vydrzi aspon chvilku 😀

monca301
19. feb 2009

ahojte.deticky nech sa rychlo uzdravia,na buduce to uz vyjde. My sme zatial zdravi,klop,klop,klop.

Filip po byte chodi v maske dufam,ze bude aj zajtra ju chciet.
A teraz dufam,ze sa mi konecne podari odoslat prispevok. 😠

sakura77
19. feb 2009

ahojte!

jaj,skoda,marodkovia,hlavne sa rychlo vyliecte
ja,toez dufam ze kiko vydrzi v maske,aspon kym ho odfotim 🙂 ved uvidime,sme uz zvedavi na vsetky "masky" 🙂

rosinka
19. feb 2009

mi sme kúpili masku, ale moc sa mi neľúbi, tak som hľadala ďalšiu, našťastie som žiadnu nekúpila, inak by som mala doma dve a nemohli by sme použiť ani jednu
bože Márii tečie sopel ako vody z fontány, normálne nestíham utierať a odsávať sa ani neoplatí.
ostatným detičkám prajeme dobrú zábavu.

monika165
19. feb 2009

ahojte, este raz dneska 🙂 , kto chcete plienocky, tak piste IP, koncom tyzdna budem objednavat a potom asi az o tri tyzdne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre