Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

monca301
9. mar 2009

ahojte
Tak to je problem asi vsetkych mamiciek,ktore maju syncekov. My mame tiez s tym problem. Robila som mu to od babetka a ked sme raz isli na poradnu dr muto stiahla nasilu a odvtedy si to neda stiahnut. Budem ho to musiet tiez naucit aby si to robil sam. 😉

gabika146
9. mar 2009

mne si to maly robi sam tato mu to parkrat ukazal ked sa spolu kupali a ide to teraz aj ked ide len cikat tak sem tam povie ze mi ukaze ako to vie 😀
ja ked som sa pytala na to dokiny tak povedala ze tak oisto ako to spravi urolog to spravime aj my len sa netreba bat tak to muz skusil a ide to krasne

monika165
9. mar 2009

ahojte, kto chcete plienky, piste IP.. 😉

sakura77
9. mar 2009

baby,zajtra o 10 kavicka nebude?my by sme dosli,aj katka so simkom.kto este? 🙂 😉

monca301
9. mar 2009

my mozme o tej 10h. 😉

kakatka1
9. mar 2009

hura!!!

zusska80
9. mar 2009

aj my sa mozno pridame... uvidime este... zatial sa majte krasne

sakura77
9. mar 2009

a tehotnica nedojde? 😅 chceme vediet vsetky detaily 🙂 😉

miruliacik
9. mar 2009

ahojte.
Dakujeme za gratulacie, aj ked teraz by mi viac bodlo, keby ma niekto zbavil unavy a nutkania na vracanie 😅 😉
zajtra neviem ci prideme, chcem ist rano k Zvaricovi a potom mame ist o jedenastej k zubarke. Tak neslubujem.

ivularadula
9. mar 2009

ahojte
tak nám doktorka cikulku sťahovala asi tri-štyri krát, ale mne nekázala aby som mu to robila, ale išlo mu to krásne, aj na prvý krát, šup a bolo to, som čumela že mu to tak lahko išlo a ani nestihol protestovať, ani nemukol 🙂
a kde sa zajtra máte stretnúť? v CVČ? možno by som prišla aj ja, navarené máme (teda šimonko má) tak ak sa vyšišmem tak prídeme

petrastudent
9. mar 2009

ahojte my bychom také chtéli přijít, ale nám jede autobus v deset od nás a až kolem pol jedenácté bychom byli v městě. Tak nevím zda to ještě má cenu chodit- do kolika tam jste? A vlastně ani nevíme kde 😖

rosinka
9. mar 2009

ahojte, tak mi zas tento týždeň neprídeme, malá je v PD a my ideme makať na dom ☹ 😒 , škoda lebo sme vás už dávno nevideli a malá by sa rada pohrala s detičkami

sakura77
9. mar 2009

ano,tam kde bol bocianik,my tam byvame tak do 11.45 cca

ivularadula
9. mar 2009

a ak prídem tak treba aj niečo doniesť 😕 kávu alebo čo, neviem ako to tam chodí

zusska80
9. mar 2009

ahojte.
ivus, kavy je tam dost, ale ak cches nieco specialne, ze napr. mlieko alebo cukor, tak prines. ani caj tam uz asi nie je... musime doplnit zasoby... kedze sa to pocasie takto stale kazi, tak aby sme mali kam chodit na kavu...
pekny vecerr.

ivularadula
9. mar 2009

ok 😉 tak ak prídem tak určite niečo prinesiem 😵

sakura77
10. mar 2009

ivu,no co,kde ste boli? 😉 my sme si pokavickovali pekne 🙂

gabika146
10. mar 2009

ahojte my sme dnes nestihali u zubarky som sa zdrzala ale zajtra sme isty 😀 😀

ivularadula
10. mar 2009

ahojte
malý začal kýchať a soplikovať trochu, a bol celé doobedie mrzutý 😒 , celý deň je na cicíku nacucnutý 🙄 aj som ho musela dať spať dva krát(za deň) sakra,tak som sa tešila že vypadneme, že bude zmena 😖 , tak dúfam že nabudúce, každý utorok takto chodíte? lebo sa mi zdá že iné dni chodíte 😕

sakura77
10. mar 2009

chodime hlavne stredy poobede po 16-tej 😉

monca301
10. mar 2009

baby zajtra mozte prist az po 16.30? Janka bude v bocianiku so svojimi detmi cvicit s vo stvrtok budeme cvicit sami.

gabika146
10. mar 2009

ahojte my zajtra prideme ale vo stvrtok nie idem na rengen a s malym na ockovanie

zusska80
10. mar 2009

aj my zajtra prideme... do kelu, to bude zase onicom bez janky... ale neva, hlavne ze si pokecame a deti nech si robia co chcu 😉

lucinka82
autor
10. mar 2009

ahojte, no ja neviem, ci zajtra prideme, dnes sa malemu spustil soplik, ale nasadila som hned Coryzaliu, ak to prejde tak prideme, ak nie, tak nebudeme tyrit a radsej neprideme ☹

sakura77
11. mar 2009

aj my sa dnes chystame,tak ted o tristvrte moze byt?

monca301
11. mar 2009

ano 😉

kikaz
11. mar 2009

Ahojkajte takže dnes v MC neulievajte sa 😉

lucinka82
autor
11. mar 2009

ahojte, aj my dnes dojdeme, Oliverkovi akoby zazrakom nic neni 😉 Tak zatim papapa 😵

kakatka1
12. mar 2009

Ahojte 🙂

gabika146
12. mar 2009

no ake bolo dnesne cvicenie?my sme na ockovani hucaliiiiii ako besny a teraz vobec nechce spat 😖
vonku je otras pocko nejako sa zamraka 😠 depkove pocasie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre