Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

kakatka1
6. apr 2009

Ahojte! Mirke dodatocne aj od nas vsetko naj a super ze Hanicka je v poriadku. Veru sok to bol riadny, ver ze aj pre nas a neboj urcite je vsetko OK, musi. 😵

kikaz
7. apr 2009

Ahojkajte neviem či viete že Monika leží s Filipkom na Kramároch ak neviete napíšem Vám IP. 😒
My sme v sobotu boli na LSPP malinkú znova chytila hrozná viróza ale naštastie sme to zvládli. A v nedeľu večer sme sa s ocinkom bili o WC lebo sme to dostali my vracanie, prehánky a tááák, celú noc sme behali a ešte na druhý deň nám dobre veru nebolo. Dnes je lepšie bola to taká jednodňovka. ☹
Už mám konečne umyté okná tak už môže Veľká noc prísť čo pečiete napíšte typ 😉

lucinka82
autor
7. apr 2009

ahojte, konecne teplo, ze? 😉
Mirke dodatocne vsetko naj naj k meninkam 😉

Zajtra planujeme stretko na Salasi, okolo 4, hadam to bude niektorym vyhovovat a prideme v riadnom pocte, deti sa vyblaznia a maminy si daju kavicku 🙂

V piatok by niekto nemohol na mimickovske? Ci je tehulkam este zle?

miruliacik
8. apr 2009

Ahojte.
No my ideme dnes o jednej k detskemu neurologovi, tak uvidim, ci to poobede stihneme.
A stretko.... no mne zatial este nie je ktovie ako dobre, takze asi nie. A navyse je velky piatok.....
ja na velku noc nepeciem. Nieco sme objednali a to staci. Aj tak to potom nikto neje. A ja sladke teraz moc nemusim. Upratne zatial moc nemam, zajtra to budem musiet dokoncit....
Pekny slnecny dnik prajem. 😵

zusska80
8. apr 2009

ahojte. no my dnes mame rekord. sara vstala o siedmej. no dufam, ze sa to nebude opakovat, tento jeden krat sa jej odpusti, ale inak...
veru, na ten salas, to je super napad. az na tu kavu. fuj, mne teraz na nu nie a nie prist chut. ked si spomeniem ako som kavu milovala a teraz... no hroza. takze ani u mna mamickovske este nehrozi...
ja som velku noc uz vzdala. pozvali sme sa k nasim. lebo ja toho teraz moc nepojem a sara este tiez tomu neda a radim by sa zbytocne sam prezieral. tak ideme sviatkovat k nasim. u mna nehrozi ani nejake velke upratovanie este. to az ked budem mat brucho... uz som aj zohanala nejaku studentku na okna, ale aj tak by to nebolo podla mojich predstav. takze okna musia pockat kym mi bude lepsie. sak im nohy nenarastu... 😅

a Filipkovi prajeme skory navrat domkov a aj skore uzdravenie!!! papa

sakura77
9. apr 2009

ahojte!

tak vas idem pozdravit,bolo mi tak naprd,ze ani len pocitac som zapnut nemohla

zuzi,tabletky zda sa zabrali,uz mi je trocha lepsie 🙂 a s tou kavou napodobne,nemozem ani citit-co predtym som si rano bez kavy nevedla ani len predstavit

monca301
9. apr 2009

ahote
Tak nas prepustili dnes domov. Dakujeme za pozdravy. Katka mi ich vsetky odovzdala.

ferdica
9. apr 2009

Moni, ahojkajte, som rada, ze ste uz domka. Len sa drzkajte. Tesime sa na vas 🙂 posielam boztek Filipkovi

sakura77
10. apr 2009

filipkovi zelame vela zdravicka a vsetkym krasne velkonocne sviatky,mamickam a dceruskam vela vody a synacikom vela vysluziek 😅

lucinka82
autor
10. apr 2009

ahojte, teda neskory vecer, ja sa uz nemam ani kedy pripojit cez den na net, strasne, od rana do vecera sme vonku, okrem spania, aj to trva tak hodku a sme zase vonku, ale konecne je teplo 😉
Filipkovi aj my zelame vela zdravicka a hlavne nech je uz konecne vsetko v poriadku 😉

zusska80
11. apr 2009

ahojte.
aj my prajeme filipkovi vela zdravicka!!! nech ste rychlo medzi nami...
a zaroven vsetkym zelame aj krasnu velku noc. babam vela vody a chlapom vela vajec 😉

monika, som rada, ze ti tie homeopatika zabrali. mne uz asi prestali ucinkovat. vcera som bola cely den nalepena na wc mise. takze som skoncila v nemocke na infuzke... nech uz tie nevolnosti pominu, lebo sa zblaznim z toho...

papa

monca301
11. apr 2009

ahojte
Aj mi zelame krasnu velku noc.

Filipko vsetkym dakuje a posiela pusinku. Momentalne sme doma a v stredu ideme na kontrolu a tam sa uvidi.

Zuzka mne kava tiez nechutoila ked som zostala tehu a aj ty sa drz,neviem ake to je,pretoze mne nic nebolo,ale staci mi ked mam len crevnu chripku. A Monika ty tak isto.

petrastudent
11. apr 2009

Ahojkajte tak i my se přidáváme s přáním krásné Velké noci- my už jsme 3 týdny v ČR ale zítra se chystýme domů na Sk ať si Matko ,,vyoblievá,, kamarádky 🙂 Všem vám přejeme mnoho zdravíčka a ať vám tehu je jen a jen dobře a nevolnosti pominou. Krásnou Velkou noc všem!!!

sakura77
12. apr 2009

juj,zuzi,tak to je mi luto,mne niekedy je lepsie,niekedy horsie,takze neviem,len aby to uz skoncilo,je to fakt naprd toto-a este ze rob nieco,to sa ozaj neda,no este par tyzdnov vydrzime a potom uz bude dobre dufam

moni,veru,to je ako keby mas tu crevnu chripku kazdy den-a ja aj v noci-niekdey mi je v noci horsie jak cez den 😠

kikaz
13. apr 2009

Ahojkajte. No už je po sviatkoch ale počasíčko bolo super. Zajtra mám ešte voľno a v stredu šúúúp do robotky.

sakura77
14. apr 2009

no co je toto za dochadzka! 😀 vsetci asi pieskujete,co?teda aspon my stale,vycapime sa do zahrady a mam veget,juj tohoto som sa uz nemohla dockat,len aby to co najdlhsie vydrzalo 🙂

monca301
14. apr 2009

ahojte

Baby mam este 1 sandalky c 22 a poltopanky,ktore predava kamoska c 27. Takze ak mate zaujem tak sa ozvite cez IP. Alebo ak nahodou nejaka vasa kamaratke chce. 😉
Ak sa nebudem nahodou dlho ozyvat cez Ip poslite mi sms.

sakura77
16. apr 2009

ahojte!
ako sa mate?aj ste boli dneska cvicit?ja som aj chcela,bohuzial moj zaludok uz nie,takze miesto cvicenia som zabehavala medzi kuchynou a weckom 😒 😖

zajtra ideme s kristiankom na tu urologiu(teda ak budem schopna sa tam dostavit vobec),tak som zvedava ako dopadneme-teda viac menej viem,uz asi ze len kedy ☹

uzite si posledny pekny dnicek,zajtra uz ma byt vraj otrasne

kikaz
18. apr 2009

Ahojkajte no musím nás vytiahnuť z tretej strany asi nie je čas na net keď je vonku pekne. Aj my stále beháme a vytešujeme sa z počasia. No ako sa máte bruchane? 😀

sakura77
19. apr 2009

naprd,kikaz ,naprd 😒 sa mame,uz aby prisiel ten 12 tyzden,lebo zgegnem,miesto priberania chudnem 😠 to by mi samozrejme nevadilo ze nenaberam kila,este netreba-a ako sa poznam,potom to dobehnem,ale tie nevolnosti fakt nic moc,tak uz len ratam ze kedy uz konecne bude pokoj

lucinka82
autor
19. apr 2009

ahojte, neboj Monika, raz to prejst musi, no nie? A do 12 tyzdna nemas daleko 😉
my sme boli vcera na svadbe, super sme sa bavili, Oliverko bol s nasimi, potom na chvilu prisiel aj on a my sme sa potom dalej bavili skoro do pol 4, len rano sa mi ten budicek o stvrt na 8 vobec nepozdaval 😠 Ale zatial sa drzim po 4-hodinovom spanku, ale normalne sa uz tesim, kedy uspim maleho, kuknem telku a zaspim samozrejme pri nej, ako sa poznam 😉

sakura77
19. apr 2009

jej,luci,to je sranda,aj my sme mali vcera byt na svadbe-ale kedze u mna momentalne absolutne nehrozi,tak som nesla,isiel len dodo s kamaratmi vecer gratulovat a posediet 🙂

a kde ste boli?

kakatka1
20. apr 2009

Ahojte! Ako sa mate? My OK, skoro stale sme vonku, uz sme na bicykli obehli cely okres. Najradsej chodime pozerat lietadla na letisko. 🙂

gabika146
20. apr 2009

ahojte veru pocasicko paradne aj my vyrazime von ked sa naobedujeme a maly odmietne spat
kati ako sa ti vcera pacilo?boli sme sa kulturne vyzit xixixi
uz sa hadam dostavime aj v stredu na stretko len napiste kde bude

zusska80
20. apr 2009

ahojte. tak uz aj ja sa trosku pridavam... no baby, keby som to vedela, ako mi bude zle, tak asi tehu nehrozi. ale nie!!! musim prezit, ci to je teraz alebo by to bolo o pol roka neskor, aj tak... asi nie som stvorena na tehulkovanie.
veru uz aby bol ten 12tt minimalne. ale ja sa radsej uspokojujem az so 16tt. to uz bude urcite lepsie...
nastastie uz som dva dni negrcala, ale stale mam na male. a kila idu tiez stale dolu. uz som o 4kg lahsia, ale to sa asi detoxikujem, alebo co... som to citala, ze ked byva zle, tak sa buduca mamicka cisti, aby malo babo ciste prostredie. tak to som ja musela byt riadne spinava 😝 😝 😝
tak si veru uzivajte krasne pocasie. ja sa tiez snazim chodit s malou von, ale len tak k babkam, aby bolo blizko wc...
tak krasny den, papa

kakatka1
20. apr 2009

Ahojte! Monika s Filipkom Vas vsetkych pozdravuju, este su v nemocke v BA.

zusska80
20. apr 2009

katka, a neboli uz nahodou doma? to tam isli opat?

kakatka1
20. apr 2009

Ano boli domka, ale isli na kontrolu a aj tam ostali. ☹

zusska80
20. apr 2009

hadam sa to nezhorsilo? ci len tak preistotu si ich tam nechali???

monika165
21. apr 2009

Ahojte,
tak to mi je luto, ze MOnika tam musela s malym zasa zostat....dufam, ze budu coskoro domka 😉 ..

Kto chcete plienky, piste IP... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre