Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

gabika146
16. máj 2009

ahojte tak sa po dlhej dobe ozyvam 😀
veru ako mirka pise uz to tu nejako upada
my sme mali pestry tyzden maly nam v utorok vecer spadol z gauca na stol na hlavicke nemal nic tak sme nesli ani na pohotovost,celu noc som ho sledovala vsetko bolo ok aj v stredu boli sme aj vonku a vecer o8 ostal bledy o nicom horucka38,5 tak sme utekal na pohotovost ze ci nahodou nejake nasledky z toho padu....na detskom ho pozrel a poslal nas na chiruriu na rengen bohuzial potrebovali tri fotky a podarili sa len dve ta hlavna uz nie maly mal tolko sily ze sme ho tam nedokazali udrzat a ked sme vysli z rengenu este sa aj povracal takze nas tam nechali na pozorovanie....
ale chvalabohu ziadne nasledky od vcera sme doma ale teplotu mal vecer a prespal nam od 16hodiny do 21 a potom od22 az do rana ale uz sme nastastie ok teda dufam,,,,,
tak tolko o nas hadam sa uz coskoro stretneme papa

monca301
16. máj 2009

Ahojte
To je dobre,ze je vsetko OK. to je strasne s tymi detmi,stale je im nieco.

My sme uz zdravi,teda dufam,ze ano.

Nam zatepluju cinziak a ja som alergicka na prach,takze som stale soplava. Ale,hadam uz na buduci tyzden skoncia.

zusska80
16. máj 2009

ahojte baby... tak aj ja po dlhsej dobe. sara spi, tak si idem trosku popisat.
my sa mame tiez fajn. nevolnosti su uz za mnou, tak sa mozem uz v pohode gulat. nam sa nastastie urazy vyhybaju, klopklopklop. ale veru uz sa zaciname aj my obavat. kazdu chvilu ma niekde prsty a vymysla...
gabi, to ma mrzi, co sa jakubkovi stalo. hadam uz bude vsetko dobre.
super, moni, ze uz je filipko zdravy.
majte sa krasne, prajem vam pekny vikend...papa a do skoreho videnia...

sakura77
17. máj 2009

ahojte!
prajeme krasnu nedelu a zoadne urazy a choroby 😉
juj,robia nam len neplechu tie deturence nase 🙂 kiko sa uz ma celkom fajn,pomaly sa mu to hoji,takze je vsetko na najlepsej ceste,inak je besny ako keby mu ani nic nerobili,len vystraja,mam co robit teda 😅

mne uz tiez je celkom fajn,pokial nie som hladna,tak ok,inak stale musim srotovat,takze uz som aj zacala priberat

no a musim bonznut Katku so Simkom-vyvaluju sunky v egypte,tak my tu len ticho zavidime 😅

katkak
18. máj 2009

Ahojte.
Davno som tu nebola, ale zvedavosť ma premohla. Sem tam si vas prečítam.
Chcela by som vedieť jednu taku klebetu a chcela by som aby mi ju niekto potvrdi.
Co je pravdy na tom, že z nemocnice v Partizánskom odchadza primar Majerčík a dr. Kaldrovičova, že si idu zakladať sukromnu prax s ambulanciou?
velmi pekne dakujem za odpoved

monca301
18. máj 2009

ahoj a vitaj

Ja som to tiez pocula,ze si Majercik ide zakladat sukromnu prax v Banovciach,takze pravda to asi bude.

kotenko
18. máj 2009

no pekne, to ste ma nepotesili

katkak
18. máj 2009

Monika dakujem za privitanie, co sa to tam deje nepocula som nic pekne a včera ked som sa to dozvedela, zostala som milo prekvapena, ževraj dobrovolne zlozil funkciu aj s doktorkou, lebo ze mali nejake tri umrtia po sebe. Nic bližšie o tom neviem, tak som bola zvedava.
Konecne pod jeho vedenim ako tak ta nemocnica nejako vyzerala a zase to pojde dole vobou.
Všetkym detickam prajeme vela zdravicka a mamickam tehulkam hladky a bezproblemovy priebeh tehotenstva.

miruliacik
18. máj 2009

Ahojte.
Majercik si nejde zakladat nic nove, on tam robi u doktora Baska 3D sono, lebo ho kupovali spolu. Takze pojde tam. A pochybujem , ze s kaldrovicovou

rosinka
18. máj 2009

o tom Majerčíkovi to môže byť pravda, ak je to v bánovciach, lebo to bude robiť s mojim gynekologom, on mi niečo povedal, ale ešte keď som bola tehotná, oni sú dobrý kamaráti a chceli vtedy niečo rozbehnúť, ale nepovedal mi čo. ale pochybujem že tam bude aj kaldrovičová. inak to potom bude perfektná ambulancia, lebo aj ten môj lekár je na jedničku s hviezdičkou

rosinka
18. máj 2009

a nemajú 3D ale 4D

zusska80
18. máj 2009

ahojte. no veru. to s tym majercikom je pravda. ale nikto presne nevie, ako to je. svokra mi povedala len tolko, ze odchadza a bude robit v banovciach sukromneho gynekologa. a asi spolu s baskom lebo ked som podpisovala papier o lekarskej starostlivosti, tak tam bolo, ze basko s.r.o. a kaldrovicova ide prec asi tiez, lebo uz sa jej nechce zacinat s novym primarom. ale to nie je iste. urcite vsak nejde s majercikom. inak tri umrtia po sebe to urcite neboli. mozno za celu jeho karieru ano,ale urcite nie po sebe.
nevadi, ja budem k nemu chodit aj do banoviec. odrodit nas este stihne. len som tiez zvedava, kto bude novym primarom.
prajem vam krasny vecer. alebo uz vlastne aj dobru noc...

kikaz
18. máj 2009

Ahojkajte tak najvernejšia odpoveď je podľa mňa od Zussky je to pravda a potvrdil mi to blízky zdroj. Bude to s Mudr. Baškom a aj s tými úmrtiami je to pravda, možno za celú kariéru a nemyslím že z jeho chyby. A musíme uznať že už to asi aj bolo pre neho moc chúďa veď to sa tak ťahať nedá a o p. kadrovičovej neviem nič. 😉

lucinka82
autor
19. máj 2009

ahojte, tak to ste ma prekvapili s tym Majercikom. To som nevedela teda 😒
Ja som bola vcera v Nitre, na laserovej operacii nosa, vola sa to ze laserova mukotomia, lebo mam stale zapchaty nos, no dnes sa uz citim lepsie, ale vcera mi bolo pekne na figu, aj hlava aj nos ma boleli a stale som snakala krv, no ale dufam, ze mi to pomoze 😉

katkak
19. máj 2009

Ahojte diky za odpoved. ja som chcela o tom vediet niečo bližšie lebo po Novakoch idu neskutocne hnusne veci co sa hovoria, aj to ze ze tie umrtia nemoze Majerčik a nestalo sa to ani v jeho pritomnosti, ale kaldrovičova pravdepodobne ide do dochodku konečne uz ale zase nebude mat mesto detsku gynekologičku.

lucinka82
autor
20. máj 2009

ahojte, dnes dame stretko na Salasi, tak kto moze, nech pride 😉 Poobede okolo 4

sakura77
20. máj 2009

no,my sa mozno dostavime-ak kiko vstane v "slusnom"case 😅

gabika146
20. máj 2009

ahojte my sme marodi tak neprideme ani zajtra do cvc ☹

zusska80
20. máj 2009

ahojte. no ja som to nestihla tu kuknut a sara uz bola u babky. tak nabuduce ☹
ale zajtra ideme cvicit.
gabi, skore uzdravenie. a co je jakubko chory?

sakura77
20. máj 2009

no,tak sme boli nakoniec,lucka,katka,zuzka a my,teplo bolo teda riadne,my zas zajtra neprideme,ja idem k lekarke doobeda do TO,takze urcite nestiham,uz sme vynechali teda riadne vela,snad nabuduce

monca301
20. máj 2009

ahojte
My sme chceli prist po treningu tiez na salas,ale uz ste tam bohuzial neboli. Zajtra my prideme urcite,uz sa tesime.

lucinka82
autor
22. máj 2009

haloooo, kde ste? My sme boli dnes v Malych Uherciach na Mackovi Uskovi a velmi sa nam pacilo 😉
Kde ste, ked mame mat stretko v stredu? Nikto nechodi ☹

zusska80
22. máj 2009

ahojte. lucka, my by sme prisli, ale ked som to nevedela skor, tak uz sara bola slubena svokrovcom a uz som im ju necchela brat. a o tych malych uherciach som nevedela, ze to je aj pre verejnost. som myslela, ze len pre uhercancov. ale ideme na cestu rozpravkovym lesom, sa tesim. aj vy?

kakatka1
23. máj 2009

Ahojte! Tak uz sme domka, bolo super, more teplucke( az moc ), ale Egyt ako krajina 😖 juj nic moc veru. Som rada ze tehulky sa maju fajn. Citam ze riadne zmeny okolo Majercika. Ja chodim k Baskovi a je fakt doktor s hviezdickou a ked sa daju dokopy uplne,to bude teda sila. 😉 Pekny vikend!

kotenko
23. máj 2009

ahojte. chcela by som vam dat do pozornosti aj to, ze buduci tyzden v nedelu sa bude otvarat kupalisko konecne, tak vsetky podrobne info su ...kupaliskoduha.tk
ja planujem ist na obe podujatia, no zaroven mame v rodine aj oslavu a planuje sa navsteva, tak neviem ci sa mi podari tak ist. na kupko sa uz ale tesim, huraaaaa, leto je tu 😵

jona74
24. máj 2009

ahojte a dobre ranko kotenko mozem aj prist ked uz robis taku osvetu aj ked nie som z partizanskeho 😀 😀 😀

kotenko
24. máj 2009

jasne ze mozes prist 🙂 ja sa uz neuveritelne tesim na letnu sezonu, dufam, ze sa vydari 😀

zusska80
24. máj 2009

veru, aj my sa uz tesime na kupko. len ked som videla to vstupne... ☹ nechapem, preco aj mamicky na materskej nemaju zlavu...

gabika146
24. máj 2009

ahojte veru je super ze kupko sa otvara ale to vstupne akoze dost asi sa tam stretneme aspon vzdy po materskej 😀 😀

rosinka
25. máj 2009

ahojte, Zuzi a ako idete na cestu rozprávkovým lesom, ja som nalomila Martina tiež aby sme išli ale mám obavy o malú, či to na tatinkových ramenách tak dlho vydrží, no a potom čo so spaním?
no a na tom kupku dúfam, že bude ešte zľava pre vojakov 😎 , inak tiež budeme asi chodiť až po materskej 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre