Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

kotenko
20. nov 2008

Ahojte, ktore z Vas objednavaju z Oriflame? ja objednavam pravidelne, no momentalne mam vygenerovane nove heslo a neda sa mi objednavat. surne potrebujem doobjednat 7222 - toaletna voda - 107sk pre predajcu. potrebujem dve. baby, ozvite sa mi tie, ktore objednavate... nutne potrebujem objednat tuto toaletnu vodu - 2 kusy

lucinka82
autor
20. nov 2008

ahojte, Sakura, ako zavidim. Museli ste sa mat super na dovolenke, fotky su nadherne 😉

Monika, este presne neviem o kolkej, dajme tomu okolo 5? Ved sa dohodneme v stredu, takze ucast povinna 😵
Myslis, ze zaockovane dieta nemoze chytit zapal? Nepocula som o tom, neviem povedat 😒

Inak Oli vobec nevyzera, ze by mu nieco bolo. On je ako z divych vajec, stale beha, jasi sa 😀

kakatka1
21. nov 2008

Ahojte Ako sa maju deticky,dufam ze uz marodkovia lepsie.My sme OK,nastasie teplota bola jednodnova-zubakova.Tak sa tesim ze uz je piatok,vikend si budem uzivat s drobcom naplno,velmi mi doobedie s nim chyba.

lucinka82
autor
21. nov 2008

ahojte, my sme mali ist na kontrolu zase s uskom, ale zevraj sa to uz lepsi, tak super.
Baby, mne dokina povedala, ze lieky budu mat ospaly ucinok. No bohuzial na Oliverka to asi vplyva opacne, lebo on je ako z divych vajec, dnes rano vstal o stvrt na 6, tak skoro este nevstaval 😒
To moze byt, ze to ma na neho opacny ucinok? 😖

monca301
23. nov 2008

ahojte kde ste vsetky? ☹

Tak nam mlady pan uz vylezie z postielky,super 😒 Teraz ho tam uz neudrzim,tento vikend ma problem zaspat.

Zo snehu sa vytesuje,vyzera z okna a smeje sa,je vtedy strasne zlaty. 😅

kotenko
23. nov 2008

Ahojte, neviete kolko snehu je v H. Vsi? planujeme tam ist fotit a zbytocne sa nechceme prehnat

lucinka82
autor
23. nov 2008

Konecne mame novy album 😉

monca301
23. nov 2008

vsimli sme si 😉 Oli s Viki su tam velmi zlaty 😵

Uz ste na tom zo zdravim lepsie? Filip uz hej,klop,klop,klop.

lucinka82
autor
23. nov 2008

ahojte, uz sme super, ale pravdupovediac na nom ani nebolo vidno, ze mu nieco bolo, akurat si do usa stural, to bolo vsetko.
Dufam, ze v stredu prideme vsetky a dohodneme toho Mikulasa 🙂

dididi
24. nov 2008

Ahojte baby.
Uz si ma mozno ani nepamatate kedze som sa dllllho neozvala no akosi nestiham. Mame teraz dost rychle obdobie a hlavne som stale niecim zamestnana 😝 Mame sa fajn, Adamko mi vynahradza vsetky prebdene noci ktore som s nim mala kedze od roka konecne prespi celu noc 😉 Rastieme ako z vody a chyba nam plavanie na ktore nestihame chodit. No nastastie chodime aspon obcas na plavaren kde sa veeelmi radujeme.
Vsetky pozdravujeme a prajeme pekny biely den 🙂

sakura77
24. nov 2008

cute babule!ako teraz byvaju stretka v centre?v stredu poobede a potom stvrtok cvicenie?zoparkrat sme vynechali,tak som teraz mimo z toho 🙂

zusska80
24. nov 2008

ahojte...
no didi vitaj!!! dufam, ze sa tu stretneme castejsie... a gratulujem k tym prespatym nociam...

sakura, byva to aj v utorok doobeda... my ale zajtra neprideme... tak vsetkych pozdravujeme.. papa

monca301
24. nov 2008

ahojte

dididi pametame si na teba,neboj 😉

my zajtra tiez neprideme,takze Gabika pridi si pre kluce.

gabika146
24. nov 2008

ahjte baby ani my zajtra nejdeme takze neviem ako to bude s klucami ale v stredu urcite prideme dohodnut mikulasa

lucinka82
autor
24. nov 2008

ahojte, ale streda hadam plati, nie? 😉
Dididi, no vitaj, konecne si sa ozvala, uz som na teba aj myslela, ze co je s tebou 😅

monca301
25. nov 2008

Vsetkym Katkam vsetko,vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😉

dididi
25. nov 2008

ahojte 😉 aj my prajeme vsetkym Katkam vsetko najnajnaj 🙂
Baby mozem sa opytat na ake cvicenie alebo stretka to chodite? Snad by sme sa uz konecne aj pridali ak je to v case kedy nespime. Teda samozrejme ak mozeme 😉

gabika146
25. nov 2008

ahojte aj my vsetko naj naj.......
diddi v stredu o 16.30mavame stretka v mc a cvicime vo stvrtok 10.30

lucinka82
autor
25. nov 2008

KAtkam vsetko naaaaajjjjjj 😉
Dididi, zajtra dojdite, tesime sa.

Baby, my sme spali od 8 vecera do 9, normalne som bola v soku 😀

sakura77
25. nov 2008

ahojte!
vsetkym Katkam prajeme vela stastia,zdravia,lasky,poslusne deticky a manzelov 😉 🙂
tak zajtra sa vidime,papa zatial

monika165
25. nov 2008

ahojte 🙂 , aj my prajeme Katkam vsetko naj naj naj...
Mame sa inak fajn, vcera sme boli v nemocke na vyberanie tych stipuliek z usi, mala zvladla narkozu super, na obed sme uz boli doma. A tesime sa na Mikulasa, ved sme vas uz pekne dlho nevideli 😖 .

kakatka1
25. nov 2008

Ahojte Za seba velmi, velmi pekne dakujem za gratulacie 😵

zusska80
25. nov 2008

vsetkym katkam krasne meninky prajeme!!!
papa

ferdica
26. nov 2008

Ahojkajte. Dnes vecer prideme a dohodneme toho Mikulasa. Tesime sa 😉

gabika146
26. nov 2008

aj my dnes prideme tesime sa 😀

sakura77
26. nov 2008

ahojte!tak my mame uz za sebou vychadzku vonku,najprv riadna kosa,potom vykuklo slniecko,tak uz je celkom fajn.poobede dojdeme aj my 🙂

monca301
26. nov 2008

ahojte, Tak ja tam budem uz od 16.tak mozte prist aj skor. 😉

gabika146
26. nov 2008

no vyzera to ze dnes sa vsetky stretneme 😀

kakatka1
26. nov 2008

Ahojte Ano, aj my sa hlasime. 😉 A prineste si pohariky.

sakura77
26. nov 2008

bude šampaňo???? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre