Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
22. sep 2009

No ked som zbadala kolko deti je u doktorky, az ma smiech presiel 😒 Ved to je teraz take na hovby pocasie, cez den je teplo a rano a vecer je uz riadna kosa, tak sa dopujte vitaminkami 😉

ferdica
22. sep 2009

Ahojkajte. No veru, je teraz take divne obdobie, nas to nastastie zatial klop-klop obchadza. Boli sme rano cvicit s detickami v cvc a mozeme sa chodit hravat v piatok od 3 do 5, tak ako sme chodievali minuly rok. Tak to cez zimu bude super. Mozeme sa tam stretavat 😉

zusska80
22. sep 2009

ahojte.
tak oliverkovi rychle uzdravenie. veru s tym pocasim je to teraz klamlive. aj my sme boli vcera na salasi a ked sme tam prisli tak teplo, az hic a vecer o siestej uz taky chlad. no hroza. stale musime nosit teraz aj take teplejsie veci...
ano zuzi? boli ste cvicit? tak vam to dala janka na utorok? a tiez tak o tej pol jedenastej?
veru ten piatok sa zide, hlavne ked bude skaredo. uz sa tesim, ako sa tam budeme stretavat... a myslim, ze monika spominala, ze aj tie stredy, ked mava ona treningy, tak je tam volne, tak aj tie stredy by mohli byt... len davat pozor na ten nestastny ale pekny koberec... lebo nam to zatrhnu hned...
a co stretko zajtra??? ak bude pekne, tak mozeme aj na salasi... aj sa niekto prida???

monika165
22. sep 2009

Ahojte...idem objednavat plienky, tak kto chce, piste IP... 🙂

sakura77
22. sep 2009

my zajtra urco prideme ak bude pekne a nebude prsat,nech sa "chlap" zas trocha vyblazni

moni,videla som fotos na facebooku,nadhera teda,ste si to tam riadne uzili 🙂 😉

gabika146
22. sep 2009

ahojte tak ja od zajtra zacinam makat vysla mi robotka tak som happy uvidime ako to budeme zvladat maly sa dnes riadne rozplakal ked som mu povedala ze idem do roboty ze ked budem robit poobede tak ho rano zanesiem do skolky ale poobede pride pre neho babka tak strasne plakal ze ja musim byt doma a pod.....tak dufam ze to bude zvladat super ved je sikovny
inak moni fakt zavidim no nadhera moj sen hadam sa niekedy splni xiixi
tak zatial ahojte a ked bude trosku casu pridame sa na stretka len aby som vas potom spoznala ked sme uz dlho neboli
papa

monika165
22. sep 2009

Jaj baby, fakt to bola naaaaaaaaaadhera, bolo fantasticky, aspon raz za zivot si treba taku dovolenku dopriat.... 😀 , tak hadam nas to nezruinuje teraz.. 😀 😀 😀

kikaz
23. sep 2009

Ahojkajt . No ja mám tento týždeň dovolenku ale nejak to letí a ja nič nestíham. Aj my sme mali soplíky ale len v nedeľu a už jej nič nie je tak dúfam, že to vydrží. Dnes sa nám nedalo prísť boli sme s tatinkom v jeho robotke. A moja šefica má narodky tak sme boli posedieť. 🙂
Moni o akej dovolenke píšeš kde si bola?
gabi a kde ťa vzali ak nechceš tu daj ip keď som zvedavá 😀 Dnes som ťa zahliadla vchádzať do Billi 😉

monca301
23. sep 2009

ahojte

no nam sa uz neda chodit na stretka,jedine,ze by sa prehodili na utorok. dnes v bocianiku tiez nik nebol,takze si myslim,ze to bude v pohode ked tam budete chodit s detickami. 😉
.
Veru Moni naaaaaaaaaadherne fotky mate z dovolenky,mozme len ticho zavidiet

sakura77
24. sep 2009

ahojte!
tak my uz mame maroda,este vcera mu nci nebolo,akurat bol extra protivny,v noci som ho pocula parkrat zakaslat-ale teda jak streho chlapa s pokrocilou tuberou,rano bol zachripnuty tak ze ho dam pre istotu pozriet,vy fasovali sme hned lieky a mame na tyzden pauzu od skolky ☹ no dobreze tam bol tri tyzdne....
gabi,gratulka k robote,kedy nastupujes? ci uz si?

zusska80
24. sep 2009

ahojte.
tak aj kikovi rychle uzdravenie. hadam mu to rychlo prejde, ked ste to hned podchytili...
sara isla prave sluzit k babke, tak ja upratujem... a vidite, kde zas sedim 😀
tak papa

sakura77
24. sep 2009

zuzi,neupratuj tolkooo 🙂
no veru,dufam ze mu to ani nejak moc neprepukne,snad to zaberie hned,inak mu nic nie je,je jak 100 certov a ludia moji,veru som si rychlo zvykla na to "volne" doobedie ked je v skolke,teraz to vidim,ked je doma 😅 nic nestiham....

miruliacik
24. sep 2009

Ahojte.

No dnes sme boli v skolke konecne bez placu. Uz bolo nacase... 😅 Zahlasila, ze maju dobre tety ucitelky, tak sa zda, ze uz bude dobre. Od prveho ideme na stravu a od polky oktobra hadam uz aj spat.... Ved uvidime, ci od pondelka nezacneme zase plakat... 😖
Inak Moni, uz sa tesim ked budem mat cele doobedie volne... Ocko zacne Hanku vozit do skolky a ja opol dvanastej pre nu.A na cely den, ani nehovorim 😀
Ja som dnes upratovala, ale uz som riadne nemotorna. Vsetko mi neskutocne trva a som unavena... 😒

zusska80
24. sep 2009

baby, to vam verim, uz ked ste si zvykli na tie volne doobedia... to si ja este neviem ani predstavit. ja ked si chcem vklude nieco urobit, tak musim vyuzivat dedkovcov... ja som dnes za dve hodiny stihla to, co inokedy aj pol dna mi trvalo, tak som sa riadne vysilila, teraz citim krize, ako 100 rocna babka... normalne som pri tom vysavani zabudla aj na to ze som tehotna, ale maly ma semtam kopol, ze aby som to neprehanala, tak som sa vzdy zastavila trosku a oddychla...
tak uz teraz idem len vegetit pri telke
papa, dobru noc

rosinka
26. sep 2009

ahojte baby, tak po dlhom čase sa hlásime aj my. máme sa celkom dobre, len nás v poslednom čase naháňajú choroby a malá ich veselo chytá 😒 . začalo to soplami, horúčkami, potom zvracaním a aby toho nebolo dosť, tak máme aj kiahne. takto to tiahneme už tri týždne, a to sme asi ešte v polke.
tak sme nechodili ani na stretká, a keď bolo pekne, tak sme boli len u nás na sídlisku na ihrisku.
my sme boli tiež už pokukať po škôlke, celkom sa jej páčilo, len keď som sa schovala na chvíľu, tak ma už hľadala. ona je taká mamičkina, že neviem ako to zvládne. inak škôlka je veľmi pekná, vynovená, a učiteľky bude mať tiež dobré, tak som spokojná.

kakatka1
26. sep 2009

Rosinka kiahne? A kde s tym bola v kontakte, ci ani nevies? Prajeme skore uzdravenia marodikom, my tiez bojujeme s hlienami. 😢

rosinka
26. sep 2009

no nad tým aj rozmýšľam, vôbec neviem, ani nikoho nepoznám, kto ich teraz mal. no ale máme to už za sebou. v škôlke nás to už nechytí

kakatka1
26. sep 2009

Aky mali priebeh, aj bola Maria moc pupacikova a co teplota, nebola moc vysoka? Super ze uz ste OK.

sakura77
26. sep 2009

ahojte!pekny vikendik zelame! 🙂
boze,kiahne ani nespominajte,ja sa toho desim priam 😒
no,mala by som sit zehlit,oprala som prave malinke vecicky,nech uz mam potom pokoj,no ale sa mi chce????no...nechce... 🙂

rosinka
26. sep 2009

nemyslela som že máme chorobu už za sebou, ale že sme ju už dostali, zle som to napísala, sory. teploty ešte nemala, a pupákov má ako cez sito, ale zatiaľ to znáša v pohode

kikaz
26. sep 2009

Ahojkajte no tie choroby asi už začínajú všetci naokolo sú soplavý a tááák. U nás to isto donesie paťko zo školy. Inak to upratovanie je na nervy mne nikto malú neberie ani nebral takže to musím vždy s ňou starké ju majú len keď pracujem alebo keď fakt musia. Rosinka ty už dávaš malú do škôlky? 😒

zusska80
26. sep 2009

ahojte. veru teraz su same choroby. my sa ich zatial uspesne stranime, klopklopklop.
rosi, a kedy mate nastup??? sara nastupuje 2. novembra. som zvedava, ako to zoberu tie nase baby...
moni, ty neprovokuj s tymi vecickami... ja stale nic nechystam. ale uz sa chystam, chystam 😉
tak dobru

rosinka
27. sep 2009

ešte nechodí, ešte nemám miesto v robote, ale mala by nastúpiť 2.novembra, ale bude to určite až po novom roku. teraz tam chodíme len na chvílu na okukanie

monca301
27. sep 2009

ahojte
veru tych chorob je strasne vela okolo nas. Jasom Filipovi nasadila hned vitaminy na podporu imunity. nas dost rozhadzala stolicka,ktora mu vysla.takze si neviem predstavit co to bude ked dostane crevnu chripku,co je teraz v meste dost rozsirene. 😠

lucinka82
autor
27. sep 2009

ahojte, no ako vidim, chorob je teda dost, ja som najnovsie chytila od Oliverka, ten je uz zdravy, len ja som zostala bez hlasu, uz je to lepsie, ale od piatku som veru ledva ledva rozpravala 😒
No ja by som bola asi radsej, keby Oliver chytil teraz kiahne, ked je este maly, lebo sa vravi, ze male deticky to znasaju ovela lepsie. Ako to znasa Maria? Dufam, ze coskoro budeme vsetci zdravi a dame velke stretko 😉

rosinka
27. sep 2009

Mária to znáša super, sem tam sa poškrabe, ale zatiaľ nič vážne. aj my sme mali celá rodina črevnú chrípku, no ale už nikdy viac otras. ☹

kikaz
27. sep 2009

Ahojte. No dnes bolo super počko my sme si spravili výletík do Bojnej bolo super aj Mirku a gabiku sme stretli.
detská sú jak čerti hlavne starší s ním je viac nervou ako s malou jaštericou no čo asi už puberta plieska 😠

gabika146
27. sep 2009

kati vy ste teda pekne vyrastli ti si nam nejako pochudla nie?aj my sme mali super dnik v bojnej 😀

kakatka1
28. sep 2009

Luci, tak skocte k Rosinkam na kavu a mozno aj vy obodkoviete. 😉

rosinka
28. sep 2009

kto chce môže prísť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre