Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
21. okt 2009

no super moni, uz som sa bala, ze tam budeme same 😉

mne tiez kazdy hovoril na malu, ze uz jej idu zuby. pomaly od 4 mesiacov mi to hovorili a prvy nam vysiel az v 8 mesiacoch. 😉

mischelka23
21. okt 2009

niekde som čítala že stači aby zubček vyšiel do 18 mesiaca..tak máme ešte čas...len neviem ako bude maličká narodeninovú tortu papať...asi ju pomixujem 🙂 dnes je aké slniečko 😎 ...no len sme sa boli ráno kúpať a Arwíček prespí až do obeda, chvílu sa zahráme a teraz spí ďalej....celý môj harmonogram je v háááji 😒 dnešný obed vidím až na nejakú 4 😅 .Zusska a Sára už chodí do škôlky??Sakura a tvoj malý sa nebojí konkurencie?baby a vy v tom CVC sa iba hráte??nie je tam náhodou aj nejaké cvičenie na fitlopte pre drobcov??

ipka
21. okt 2009

no to sa mne stat nemoze aby Adam tak dlho spal...ale mozno sa to pri tom kupani zlepsi 😝 v sobotu spal 2,5 hodiny a sme sa chodili na neho pozerat ci je v poriadku, on zvykne tak tri krat denne po pol hodine
mischel ides aj do dalsieho kurzu plavat od pondelku?

mischelka23
21. okt 2009

no jasnačka.ty kedy začínaš??o 9??veď sa môžme dohodnúť a ísť spolu von..aspoň pokecáme 🙂 tak to určite bude spať ako zarezaný-veď uvidíš...

zusska80
21. okt 2009

mischel, sara zacina skolkovat od 2. 11. takze takto o dva tyzdne bude mat za sebou prve tri dni... sa zaciname bat, ze ako sa zaradi a taaaak...
no a v tom cvc sa dnes ideme len pohrat. inak tam mavame aj cvicenia, ale to je asi az od roka. pre mensie deticky tam veru nie je ziadna aktivita. ale vtedy ked sa len hrame nas mozete prist pozriet aj vy. nech sa trosku pokochame drobcami. nase deturence sa uz v podstate hraju (biju) same a my kecame a popijame kafco... 😉

sakura77
21. okt 2009

zuzi,to bol spravny dotaz - "biju" 😀

monika165
21. okt 2009

ahojte...kto chce plienocky, tak piste IP 🙂 ..

ipka
21. okt 2009

no ten dotaz, ze biju pobavil aj mna 😎
mischel ja zacinam tiez o deviatej, len dufam, ze aj zacneme, dnes malemu zacal trochu soplik, ale to bolo len take postrasenie, tak uvidim zajtra, teraz uz spi....ale tu prechadku niekedy dohodneme 😉

mischelka23
21. okt 2009

ipka ty začínaš o 9 ako začiatočnik a my ideme na pol 10.aj my sme mali soplíky tak som tam raz nebola aby jej nezačali ešte viac.ale kied má soplíky tak nechoď ani von nech mu to skončí.a ja som malej dávala aj kvapky.a kúpila som si tú odsávačku soplíkov na vysávač-fakt super vec 🙂 a čo?už buvka??mne tu ete ťuká to počítača 🙂
zusska tvoja bambulka to určite zvlááádne 😉 ...no niekedy sa zastavím, keď už sa v zime nebude dať vonku vydržať 😉

zusska80
21. okt 2009

tak teda dnes bolo opat fajn. dnes sa napr. deturence len hrali 😉 . nabuduce to bude asi to druhe 😀 ved tie ich naladicky, to sa neda odhadnut. raz sa hladkaju a raz skriabu a to sa meni niekedy aj behom 10 minut, no odhadni to 😅

miruliacik
21. okt 2009

Ahojte.
No my sme dnes neboli, mali sme silnu navstevu. tri krsnata- chalanov. Dvojicky a 5 rocny fesak.... No viete si to predstavit..ale aspon bolo veselo... 😅
Zajtra idem na poradnu, teda ak do rana neporodim.... 😉 . Ale snad vydrzim este....
my skolka super, konecne sa jej tam paci a pkne spinka... SOm rada, ze som to do porodu zvladla.
Inak choditko sme nemali ani my a Hanka zacala ako 9,5 mesacna chodit. Takze ta. Urcite v tom pomohlo aj plavanie, ma pevne svalstvo. teraz uz plava sama.....

monca301
21. okt 2009

zuzka hrali sa,lebo tam nebol ten moj maly certik. A aj potom esteniekdo prisiel?
My sme boli potom este na chvilu vonku a stretli sme Danielku. boli strasne zlaty,vybozkavali sa a isli domov.
Inac plavanie na sipku odporucam aj ja,super cistota a tepla voda.

ivularadula
21. okt 2009

ahojte
prišla som vás pozrieť že či náhodou nikto ešte neporodil, ale veď máte ešte čas, tak nech vám to dobre dopadne, držím palce baby 😉
inak Mirka, dnes na plávaní sa na teba pýtala Táňa, že či už niečo máte 🙂

ivularadula
21. okt 2009

zuzi - inak akurát dnes sa ma Táňa pýtala že komu chodíme doktorke a keď som povedala že Murčekovej tak sa zatvárila, lebo že asi 10 babám nedala to potvrdenie, že je teraz strašne veľa chorých a takto na zimu radšej nie, že až tak na jar, tak som bola prekvapená, lebo nám nerobila absolútne žiadne problémy, v pohode, a tiež sme začínali takto pred rokom v septembri, tak ma to prekvapilo 😕

misskkaa
22. okt 2009

chcem sa velmi pekne podakovat partizanskym sestrickam ze mi naozaj velmi pomohli pri porode...zvlast ednej ktora mi dokonca aj slzy utierala. 😵 😵 ..na porodnickom boli baby tiez super az na jednu ktora si mysly ze zjedla vsetku mudrost sveta. Takze este raz sestricky d 😵 a 😵 k 😵 u 😵 j 😵 e 😵 m 😵

zusska80
22. okt 2009

ahojte
ivulik, no to som prekvapena, ze murcekova tiez robi problemy. ale to uz akonahle zacinaju byt deticky chorlave, tak uz asi preto neodporucaju. ale ked zacnes co najskor plavat, kym este dietatko nebyva chore, tak potom to je fajn.
inak mimochodom, minuly rok sme plavali cely rok bez potvrdenia. ja som si povedala, ze na vlastnu zodpovednost a tana nastastie nerobila problem. a v podstate hovorim, ze sara je stale zdrava. este nikdy sme neuzivali tabletky a ked mala horucku, tak to iba zubky ked nas trapili...
a veru my sa este rodit nechystame, hoci ja uz by som bola aj za 😉
a mala by som ti uz aj tie fotky poslat. sa neviem k tomu dostat...

sakura77
22. okt 2009

misskkaa,no vynimky sa vsade najdu,ale ked len jedna bola protivna,tak to je este v pohode 🙂

rosinka
22. okt 2009

ahojte, tak my sme sa včera zas neboli hrať, lebo svietilo vonku slniečko, tak sme sa prechádzali po vonku, nachytať posledné slnečné lúče, aj dnes je super, tak budeme vonku.
zajtra začínam autoškolu, idem si robiť Cčko, tak zas nehrozí.
inak aj ja som kupovala bežku a bola v nej možno dvakrát, potom som sa rozhodla, že ju tam dávať nebude a začala pekne chodiť už v 10 mesiacoch. ale čítala som, že dieťa by malo začať chodiť až okolo jedného a pol roku, tak nikam sa netreba ponáhľať.

sakura77
22. okt 2009

rosinka,Cečko? 😕 to co sa chystas jazdit na kamione? 😀 alebo na co to je,to je na nieco vacsie nie?

ivularadula
22. okt 2009

zuzi - veď ja som bola tiež prekvapená, lebo nám to tuším aj odprúčala vtedy
a nenahnevala by som sa keby si mi tie fotky poslala, ale veď v pohode, určite máš aj lepšie veci na robote 😉
ja som tiež tento rok nedávala potvrdenie, a Táňa nepýtala, tuším aj mala napísané že tie čo sme plávali a doniesli jej to potvrdenie prvý krát tak tie nemusia

rosinka
22. okt 2009

bude zo mňa riadna "truckerka" 😀

zusska80
22. okt 2009

ahojte.
no rosi, tak to teda budes 😀 a to kvoli praci? ci len tak pre seba 😅

ivuli. posnazim sa. priznam sa, strasne nerada sa hram s fotkami, ale do porodu to hadam nejako vyriesim 😉

zajtra sa niekto prida? cvc je pre nas od 3 do 5...

sakura77
23. okt 2009

my ak nebudeme spat dlho tak dojdeme

katarinka123
23. okt 2009

ahojte
mirka uz porodila vsetko je ok.
malinka sa narodila 3:20 .vazila 3850g a 53 cm.a vola sa petka.

kakatka1
23. okt 2009

Jej super spravicka, Katarinka dakujeme za info. Moc moc gratulujeme a vela zdravicka Petke aj mamine. 😵

sakura77
23. okt 2009

mirka moc moc gratulujeeeeeeeeeeeeem 😅 troska ste sa poponahlali ale miery super 🙂 😉 prajeme mvela vela zdravicka a aby ste boli coskoro domka 🙂

zusska80
23. okt 2009

aj my gratulujemeeeee 😉 Petke prajeme krasnucky zivot!!!

veru mirka to tu uz rozbehla, uz zacinam baliiiiit. bojim bojim...

no a my mame horsie spravicky, som sa tu chvalila ako sara este nemala atb. tak od dnes rana to uz neplati 😒 sa zobudila so strasnym kaslom, tak sme sli k dokine a ze nejaky zapal. tak sa liecime...
to mam za to, ze som si nezaklopala 😖

takze dnes na stretko neprideme.

prajeme krasny den

ipka
23. okt 2009

zusska, to aj ja som na tom podobne, som sa chvalila, ze adam este nebol chory a hned na druhy den mal sopliky, ale kasle len trosku tak som k lekarke nesla, aby tam nechytil nieco horsie, bolo tam vela deti?

mischel dakujem za radu, ta odsavacka je ozaj super, maly zatial nema teplotu a asi sa to aj trosku lepsi, tak uvidime ako prezijeme vikend

mischelka23
23. okt 2009

zusska tak to je smola ☹ .nech sa Sára pekne vylieči a nech pekne zdravučkí čakáte na mimi 🙂

ipka vidíš som ti hovorila...len škoda že to tak hučí.teraz naša malá má strach z vysávača...čakám keď sa pokazí a potom kúpim ten tichýýý 😀

aj my sa pripájame - prajeme malej Peťke a mamine všetko dobrééééé 🙂

zusska80
23. okt 2009

ipka, praveze tam nebolo vela deticiek. ale ja som musela, to bol hrozny kaslisko... 😠 a som sa bala, ze by sa to mohlo cez vikend zhorsit a nechce sa mi trepat na pohotovost...
a to mas tu odsavacku na vysavac??? tak to je najlepsi vynalez na svete!!! hlavne ked sa deturence nevedia same vysmrkat a ked im chudatkam idu take hustejsie, tak im to pekne vsetku tu hnusobu povytahuje...
no ale ako som jej podala prvu davku atb.tak uz ju hned do pol hodiny lamalo na spanie. normalne sa sama ulozila a spi. moze to byt z tych liekov, taka otapena??? asi hej...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre