Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

sakura77
29. okt 2009

ahojte!

na stretku sme boli s katkou a simonkom,filipkom a este prisla aj majka so simonkou 🙂

mirka uz je asi aj doma s babom,co poviete?tak miri,nejake to fotos si prosime 😅 🙂 a vsetky info ohladom porodu 😉

ivularadula
29. okt 2009

ahojte
ja som sa včera za vame chystala, že už konečne vás idem postiť svojou návštevou 😀 a zase mi kamoška zavolala že je u rodičov a že pôjde do mesta že či sa nestretneme, tak som išla za ňou, lebo sme sa dlho nevideli.

Luci chodíš na aerobic 😕 ja by som tiež rada chodila, ale radšej na taeboo, to som mala rada to sa mi páčilo viac, len nemám kde nechať malého a neviem či sa vôbec cvičí 😕 neviete?

kakatka1
29. okt 2009

No jasne, len slubujes 🤐 Najblizsie ucast nutna aj s domacimi kolacikmi Ivulka, OK? 😉

lucinka82
autor
29. okt 2009

Ivi, taebo sa cvici v CVC utorky a stvrtky. No Zuzi, to mas pravdu, ze sa mi plietli nohy 😀

miruliacik
29. okt 2009

Ahojte. Hlasim sa u z domu, vcera sme dorazili z porodnice. Dakujeme za gratulacie....
No zatial sa doma len zabiehame, este su aj prazdniny v skolke, takze mame veselo... 😀 . Hanka je vytesea z Petulky, ako jej hovori. Chce vsetko pomahat a hned bezi skontrolovat co sa stalo ked zacne Petka plakat. Ale je zlata, nechcem jej vela zakazovat a hresit ju, aby nezacala ziarlit.
A porod? No zobudila som sa o jednej v noci ze ma boli brucho. A sa to opakovalo, tak som zacala ratat minuty ako je to casto. A hned som bola pri cisle 2-3 minuty. Tak sme zavolali mojho bracha k Hanke a bezali do porodky. O 1.45 ma prijali a to som uz bola na 5 cm otvorena. Takze to nabralo spad a o 3.20 sa Petka narodila. Porod celkom v pohode, aj ked teda bolesti boli riadne. Ale nastastie to cele trvalo kratko.
pri porode som mala toho noveho lekara. je uplne super, stale v pohode,vsetko mi hovoril co ide robit a co bude nasledovat. Takze som bola nadmieru spokojna....
Trérz uz len zorganiovat domacnost a dve deti a bude pohoda 😉

monca301
29. okt 2009

Ahojte

Mirka vitaj doma.veru budes to mat teraz perne kym sa zabehnete.Ale ved babky urcite radi pridu pomoct. 😉 To je super,ze si tak rychlo porodila,aspon si sa dlho netrapila.

sakura77
29. okt 2009

miri,no vitaj doma 🙂 no ja mam uz teraz nocnu moru,jak to budem zvladat s dvomi,no ale sak co sme my horsie ako nase maminy 😅 my sme napr tri sestry rok po roku ,otec chodil na tyzdnovky,a mama je celkom ok,nezblaznila sa z toho 😀
ale hlavne ti zavidim-v dobrom -ze uz mas porod za sebou a este k tomu taky rychly....

😉

miruliacik
29. okt 2009

Dakujem
Ja som tiez spokojna s rychlostou porodu... 😅 . Prajem vsetkym tehulkam taky rachly porod..... 😉
A urcite to vsetky nejak zvladneme. Ako hovori Monika- co se horsie ako nase mamy????

sakura77
29. okt 2009

foto foto foto!!!!!

🙂 🙂

zusska80
29. okt 2009

ahojte...
no mne nesiel cely den net, tak som zavolala servisaka a uz ide... ma porazi, iba pokyval kablikom a naskocil... tak to som mohla aj ja... 😉

no vitaj mirka doma!!! to si vas tam nejako dlhsie nechali, ci nie? ale hlavne ze uz ste pekne doma a hanka je taka zlata a pomaha ti... uz sa tesim aj ja, na tu nasu pomocnicku 😅

a veru, taky porod chcem aj jaaaaaa!!!

aj my chceme foto!!! 😵

kakatka1
29. okt 2009

Jej Mirka, tak ste uz domka. 😵 No veru asi vsetky sme tu zvedave na fotku maleho cloviecika.

mischelka23
29. okt 2009

miruliačik jeeej aká je zlatá-aký malý kuštik 🙂 ... he he a tú istú zavinovačku sme mali v nemocnici aj my 😉

miruliacik
29. okt 2009

Uz su pridane foto.....

miruliacik
29. okt 2009

Zuzi neboli me dlhsie. Musis tam byt 5x24 hodin.... a to sme teda museli ostat az do stredy. Od piatku na siesty den sme isli domov....

kakatka1
29. okt 2009

Krasnucka 😵 😵 😵 Velmi sa podobaju s Hankou, akurat podla fotiek maju nostek iny.

zusska80
29. okt 2009

veru petka a hanka su ako dvojicky 😵 mne sa tiez zda, ze sa velmi podobaju. a petka je teda tiez take zlate baculate babatinko. mne sa take pacia 😉

a ja som tak tajne dufala, ze druhorodicky pustaju skor, pokial nie je ziaden problem... no aspon sa nebudem dopredu tesit. ☹

a ako hanka zvladala tvoju nepritomnost???

sakura77
30. okt 2009

ahojte!
no,,malinke su fakt jak cez kopirak 🙂 zlatunka je... 😉

simonkovi a simonke prajeme vsetko na naj naj k dnesnym meninam,vela vela zdravia,stastia,lasky 🙂

zusska80
30. okt 2009

aj my prajeme simkovi a simonke v brusku vsetko vsetko najlepsie 😉 😉 😉

vyzera, ze budeme mat krasny slnecny vikend. i ked studeny 😒 tak si ho poriadne uzite!!!

a v pondelok na nas myslite. sara hlasi nastup do skolky 😲 ale ja sa bojim akoby som isla na nejaku tazku skusku 😀 😀 😀

ivularadula
30. okt 2009

ahojte baule
Šimonkovi všetko najsamlepšie, hlavne veľa zdravíčka 😉
a v brušku je nejaká Simonka 😕 nemám akosi prehlad 😅 tak aj Simonke nech sa má v brušku dobre a nech si tam ešte polebedí 😉 , Kati čo si, že domáce koláče 😀 to bol vtip 😀
na nás asi niečo lezie, som si myslela že nás to obíde, ale to by bol asi zázrak 😒 , Šimonko má zatiaľ "len " soplík, ale aj trošku kašlal včera, ale dnes celkom dobre (klop klop klop) má soplík, ale ja mám aj nádchu, aj ma hrdlo bolí aj kýcham 😒 tak nič moc

ivularadula
30. okt 2009

Mirka tak aj vás vítam domka, teraz už bude dobre, a ešte keď máte aj takú pomocníčku, musí byť zlatá Hanka 😅 a Peťka je zlatunká tiež, veru aj mne sa podobajú 🙂 , tak sa držte 😉

ivularadula
30. okt 2009

Monika a tebe všetko naj k narodeninkám, veľa zdravíčka a malý nech robí len radosť 😉

kakatka1
30. okt 2009

Ahojte! Dakujem za obidve deticky 😵 😵 😵 Mensiemu Simonkovi,Simonke aj tete Monike vsetko naj v zivote. Hehe, uvidime za par mesiacou ze ci ozaj Simonka, nakoniec to bude chlap. 😅 Ved si to overim na najblizsom ultrazvuku. 😉

monca301
30. okt 2009

ahojte

Tak my prajeme obom Simonkom vsetko najlepsie a aj Simonke vsetko naj a tesime sa na nu. 😉

A aj ja dakujem veeelmi pekne. 😵

lucinka82
autor
30. okt 2009

ahojte, aj my sa pripajame ku gratulacii, Simonkovi vsetko naj naj k meninkam, nech ho rodicia posluchaju a Simonke v brusku tiez 😉
No Mirka, to si mala perfektny porod, fajn rychly a malinka Petka je uzasna, cela Hanicka 🙂 Naozaj ako cez kopirak.
😵 Ja uz si drobceka mojho takeho maleho ani nepamatam 😀

daninka21
30. okt 2009

Mirka ja sa pripájam k ostatným dievčatám a želám malej Peťulke veľa zdravia a lásky a vela krásnych chvíľ v kruhu najbližších. A Monike všetko najlepšie k narodeninkám...

sakura77
30. okt 2009

monika vsetko na naj k narodeninam 🙂
a este aj druhemeu simonkovi prajeme vsetko dobre... 🙂 hlavne nech mamina poslucha 🙂

ivularadula
30. okt 2009

jej ďakujeme krásne, odkážem 😵

ferdica
30. okt 2009

Ahojkajte 😉 jaj, ale je krasna mala Petulka 🙂 uz sa tesim na dalsie babatinka 🙂 my sme sa v stredu chystali dobehnut, ale Vany sa neskoro zobudila a tak sme to uz nepostihali. Dufam, ze buduci tyzden sa nam to uz podari. Uz sa na vas velmi tesime 😉 Vsetkym oslavencom vsetulinko len to najlepsie. Peknucky dnicek a cely vikendik 🙂

kikaz
31. okt 2009

Ahojkajte mirka vitaj. Peťulka je chutnučká jááj až sa mi zachcelo také malinké, potom dones ovoňať 🙂
Moni všetko náááj celý deň som na to myslela až som zabudla aj keď neskôr ale predsa. Ozaj Simonka a Šimonko Vám tiež posileme bočinky k sviatkom. Už sme boli aj vonku rukavičky už fungujú ale nevadí to k tomuto obdobiu patrí, len nech sme zdraví 😉

monca301
31. okt 2009

ahojte. dakujem Vam velmi pekne. 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre