Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

sakura77
5. dec 2008

ahojte!

kristianko po dnesnom mikulasskom vecere zaspal jak drevo,ho to nejak umorilo 😅

a hlavne chceme Lucke podakovat za super napad a realizaciu,nam sa moc pacilo 🙂

ferdica
5. dec 2008

Lucka dakujeme za krasny mikulassky vecer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 bolo SUPER!!!! 😉

zusska80
5. dec 2008

ahojte. my sa tiez pridavame... bolo super... lucke velkeeeee dakujem... aj za sarinku a vsetky deticky...

papa

kakatka1
6. dec 2008

Dobre ranko! Luci bolo perfektne,dakujeme 😵 A pizza MNAM! Simko prave naopak nemohol vecer zaspat, stale sa blaznil s balonom co sme si ukradli z oslavy. 😀

lucinka82
autor
6. dec 2008

ahojte, dakujem, a Mirke klobuk dole za tie ciapky, su perfektne 😉
Oliverko zaspal vcera tiez ako drevo, az na to, ze spal uplne priserne, mal asi vela zazitkov 😅
Nabuduce mame co????? Valentin? Nieco vymyslime 😀

gabika146
6. dec 2008

ahojte aj my sme otras spali no co uz.....
ale tiez pekne dakujeme za vsetko 😀

lucinka82
autor
6. dec 2008

Ferdi, mam krasnu fotku v pase, kde ste sa fotili?
Ja si chcem dat Oliverka nafotit profesionalom, ale neviem kde.

miruliacik
6. dec 2008

Ahojte.
Aj nam sa pacilo, Lucka aj nabuduce nieco vymyslime....
A vidim, ze uz su prve fotky na koniku.... 😀

lucinka82
autor
6. dec 2008

uz su vsetky fotky, teda tie najlepsie, tak rychlo kuk 😵

monika165
6. dec 2008

ahojte 🙂,
Lucka veru bolo to super 😵 , tesime sa nabuduce 😀 . Petko mal najvacsiu dilemu, ze ci to bol naozajstny Mikulas, lebo mal pod bielou bradou este jednu hnedu 😀 😀 😀 .
A Mirka ciapocky sa u nas ujali, od rana v nich obidvaja pobehuju 😉 .

batovka
6. dec 2008

Ahojte.
Vytvorila som tento nick, aby sme tu mohli pridavat fotky so stetiek a akcii. Kto chce, moze napisat, poslem mu heslo. Takze mozeme tvorit spolocne albumy..... M

danka0905
6. dec 2008

Čaute baby
No my sa pripajame,včera bolo super...len Peťka hovorí,že mikulaš bol prezlečený ujo 😀 a že mu nepovedala ani basničku,že si nezasluži baliček... 🙂
A čiapočky su naozaj pekne,my tiež v nich chodime...a Peťka dokonca aj spala v nej.
Možme sa aj nabuduce niekde stretnuť,radi pôjdeme ak budeme môcť.

monca301
6. dec 2008

Lucka aj mi este raz velmi pekne dakujeme,bolo supeeeeeeeeeeeeeeeer. 😵

batovka
6. dec 2008

Prve foto v albumoch......

katkak
6. dec 2008

ahojte
Ako vidim vase deticky mali krasneho mikulasa. Určite ste sa skvelo zabavili.
Aj my sme mali mikulasa a Jakub hned odhalil ze je to tatino, stale to rozpraval ale snazili sme sa mu to vyhovorit, ale nepodarilo sa.
Dnes sme boli u nas v novakoch na mikulašskom predstaveni, vstup bol zdarma tak tam bolo vela deti takych skolakov no keby ste videli co tam robili a hlavne ked mikulas rozdaval darceky postavili sa do rady aj 5-6 krat. Male deti sa uspokojili s jednym pernickom alizatkom a oni to bolo strasne. Inak bolo to divadelne predstavenie o mikulasovi a skriatkoch ktory nosia na kontinenty darčeky. Bolo to pekne deti ani nedychali, hlavne ked prisiel vysokansky mikulas.

Pozerala som aj fotky boli krasne.

kikaz
6. dec 2008

Ahojkajte aj nám sa samozrejme páčilo detská sa vybehali.
Len do rána sme nejak osoplaveli ale idú nám ďaľšie očáky 😠

danka0905
7. dec 2008

Ahojte baby
Fotky su paradne 😀

ferdica
7. dec 2008

Ahojkajte. Lucka, Mirka, este raz velmi pekne dakujeme, bez vas by to nebolo ono!!! Aj ja pridam fotky, len mi poslite heslo. Mam ich vela. My mame dva nove zuby a ani sme nevedeli 😅 Peknu nedelu 😉

rosinka
7. dec 2008

ahoj Luci, ja som ti chcela tiež poďakovať za pekného mikuláša, dokonca aj mužovi sa ľubilo 😉

kakatka1
8. dec 2008

Dobre ranko! Prave som pozerala fotky,deturence su zlatucke. 🙂

monca301
8. dec 2008

ahojte

Ja tiez vlozim nejake foto ked budem mat viac casu. Filip mi moc nedovoli sediet pri pc,tak mozem iba vtedy ked spinka.
Dnes mam volno.
Filip sa rano zobudil soplavy,ale asi zo zubov,idu mu posledne stolicky.

monika165
8. dec 2008

Ahojte, kto chcete plienky, piste IP. 😉

gabika146
8. dec 2008

ahojte tak mi zajtra neprideme mam nejaku pracu a pride nam tepovac na sedacku a sme aj trosku soplavy tak nebudeme tyrit 😉

lucinka82
autor
8. dec 2008

ahojte, aj my sme soplavy, hned v sobotu rano sopliky... hlavne, ze sme dobrali antibiotika, mna porazi 🙄

zusska80
8. dec 2008

ahojte. my zajtra tiez neprideme do cvc... sara ma teplotu a soplime... tak sa liecime...
papa

lucinka82
autor
8. dec 2008

baby, nechytili to na tom Mikulasovi? Sice, z jedneho dna na druhy asi nie, ale ako vidim, vsetky deticky su soplave, tak skore uzdravenie

monca301
8. dec 2008

Ale ved na mikulasovi nebolo ziadne dieta soplave,aspon som si nevsimla. Aj mi prajeme skoro uzdravenie.

rosinka
8. dec 2008

ahojte, tak mi sme boli soplavé na mikulášovi, ale chorí nie sme ani horúčky, to máme vždy keď nám idú zuby, ale už to bolo na ústupe, tak hádam to nedostali od Márii. mi zajtra asi tiež neprídeme, lebo mám veľa prádla a musím to poprať, a potom musím ísť ešte na nákupy, tak až v stredu

ferdi, nezabudni prosím na to CD, už sa naň teším ako malé decko 🙂

miruliacik
8. dec 2008

Ahojte.
No my nastastie nie sme chori..... Prajeme detickam skore uzdravenie....
Ako to tu tak citam, tak sa mi zda, ze ani my zajtra nikam nepojdeme. Nikto nepride, tak ostaneme aj my doma....

monika165
9. dec 2008

ahojte,
ja ked som prisla vcera pre Petka do skoly, tak sa stazoval , ze ho boli brucho, potom to preslo, ale odmerala som mu teplotu a skoro 39 😨 . Nabalila som ho k babke a vecer uz teplotu nemal , ale dneska sa ze vraj zobudil so zapchatym nosom 😖 . Tak je mozne , ze to je z toho Mikulasa. 😅 . No co uz, tolko deti pokope, ale stalo to za to 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre