Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
3. máj 2010

ahojte.
tak uz sme konecne dooslavovali. katka, ako inak, oslavovali sme ako mamicky na materskej 😉 😉 😉

a ta babska jazda nemala chybu. uz teraz sa tesim na buduce... dufam, ze to bude coskoro 😉 😉 😉

lucka slubila, ze este volaco vymysli v lete... pre nas konikarky. dufam,z e sa pridaju, aj tie co chybali 🙂 🙂 🙂

majte sa krasne

monca301
4. máj 2010

Ahojte
veru babska jazda bola super,perfektne som sa zabavila a tiez sa tesim nabuduce. 😵

Filip dnes isiel do skolky s placom,tak som zvedava co mi povie ucitelka ked pridem po neho.

kakatka1
7. máj 2010

Moniky, vsetko naj k meninam 😉

monca301
7. máj 2010

Katka dakujeme. 😉

zusska80
7. máj 2010

ahojte
aj my prajeme monikam krasne meninky 😉 😉 😉 aby ste boli zdrave a aby vas deturence posluchali...

prajeme pekny vikend

dionova4
7. máj 2010

Ahoj maminky, prepačte, že Vam sem takto strčím nos, chcem Vás le pekne poprosiť o radu, či má firma Jela Products či Richter svoju podnikovú predajňu v Partizánskom a ak áno tak kde. Veľmi pekne ďakujem. Adriana

daninka21
7. máj 2010

aj ja sa pridávam a želám "monikám" všetko naj...naj
a pekný vikendík 🙂

zusska80
9. máj 2010

ahojte

vsetkym maminkam prajem krasny sviatocny den... poriadne to oslavte 😉 😉 😉

dionova, oni predavaju topanky priamo tam, kde sa vyrabaju, ale to len v urcite dni, sa mi zda...

peknu nedelu

ferdica
9. máj 2010

Ahojkajte, vsetkym maminkam vsetko len to naj k dnesnemu sviatku, hlavne aby sme boli zdravucke a mali stale vela sil 🙂 dodatocne vsetkym Monikam vsetko najlepsie 😉 no a co sa tyka minulotyzdnovej akcie, tak to bolo fakt super, nemalo to chybu, tesim sa na dalsiu 😉 😀 Zusska a Danielka, supeeeeer, parketove levice 😀 Kakatka, Vany tam nebola na tom skakacom hrade s babinou, ale s jednou znamou 😉 ale je fakt zlata, aj velmi dobra 🙂 asi po maminke 😉 😀 a od piatka nemame konecne! ani dudulku, tak je uplne najsamlepsia 🙂 peknucky dnicek 🙂

sakura77
9. máj 2010

ahojte,dakujeme za priania,vany,tak super uz je velka slecna teda,bez dudulky 😉 🙂

lucinka82
autor
10. máj 2010

ahojte, dodatocne vsetko naj naj Monikam aj vsetkxm maminam. My sme v sobotu svadbovali, bolo super, az som este nevyspata. Ale stalo to za to. Oli vyzeral super, ten vydrzal az do 10. 😉

daninka21
10. máj 2010

Katka želám Viktorii všetko najlepšie k meninám....a ta prvomajová akcia u Lucky bola super, dobre sme sa vybláznili, že maminky? 🙂 🙂 🙂

zusska80
10. máj 2010

aj my sa pripajame, a zelame viki alebo rii krasne meninky, hlavne vela zdravicka 😉 😉 😉
super lucka, aj si uz pridala fotky zo svadby na fcb? kukli by sme

krasny vecer

monikka22
12. máj 2010

Ahojte prepacte ze vam sem vtrhnem iba som sa chcela spytat ci nahodou neviete ako to tento rok vyzera s " cestou rozpravkovym lesom"??? bude sa konat?? dakujem

zusska80
12. máj 2010

ahojte

no, monikka22, to by som aj ja rada vedela. este som nepocula o tom, ze kedy a kde...

baby, neviete niektora???

rosinka
12. máj 2010

ahojte baby, ako sa máte, tak po sto rokoch som sem na chvíľu zavítala. už chodím len na facebook, zavislačka, ako sa máte, ako čítam tak sa fajn zabávate. ešte chodíte do cvc?

lucinka82
autor
12. máj 2010

ja veru netusim, ale tiez by som to rada vedela 😅

monca301
12. máj 2010

zajtra ked pojdem na trening,pojdem sa opytat na kedy to planuju a dam vam vediet. Ale myslim si,ze to bude 5.6.

kikaz
12. máj 2010

Ahojte babulky Riuška ďakuje za prania ste zlaté. My sa máme fajn len nám chýba slniečko ☹

zusska80
17. máj 2010

ahojte babule
co ste zamrzli??? 😅 😅 😅

vonku je ale hrozne, co? to uz sa neoplati ani komentovat.

nas radimko ma dnes polrocik, tak trosku oslavime. saru som dnes nechala doma, lebo stale nejako pokasliava. uz som vymenila dva sirupy na kasel a ani jeden nezaberal, tak idem na overenu staru komunisticku klasiku, calciovy sirup a dufam, ze ten zaberie.

a vy sa ako mavate?

monca301
17. máj 2010

Ahojte
tak zistila som,ze cesta rozpravkovym lesom bude 5.6. Ked zistim viac info tak napisem.

sakura77
17. máj 2010

zuzi,radimkovi gratulujem k "polnarodeninam" 🙂 my sme dnes boli na ockovani,konecne,lebo uz dvakrat sme museli odlozit,tak bli vcelicky do oboch stehienok,ale malinka sa drzala,pri kazdej ocervenela jak paprika,zajedovala sa a bolo,teraz len dufam ze nenaskocia teploty..
a v piatok o tretej bude u nas v skolke den macka pusika ci ako sa to vola,takze bude poriadna akcoska 🙂 dufam ze pocasie uz bude konecne lepsie,tak snad sa tam postretame aspon pokope 🙂

zusska80
17. máj 2010

monika, radimko dakuje... a my este dodatocne sofinke k meninkam, vsetko najlepsieeeee. ved to nebolo v kalendari, tak som na to akosik pozabudla 😉 😉 😉
tak fajn ze mate ockovanie za sebou. nam sa to tiez stale nejako vyhyba. dnes sme boli na kontrole a uz nam dala termin na bud. tyzden. no ale neviem, ci z toho nieco bude. lebo sara tu zas siri bacily. zas je nejaka ukaslana. asi s nou zajtra behnem dokine. uz vidim zas tie atb, co nam predpise. ja len dufam, ze maly bude odolavat. lebo to ockovanie ani nestihneme...

dufam, ze do cesty rozpravkovym lesom budeme fit. a vlastne den pred tym mame opekacku u lucky.... tak sranda... 😅

sakura77
18. máj 2010

a ze den macka pusika 😀 😀 "macka uška" to malo byt 😅
zuzi,sak sa ani nedivim,pri takomto pocasi,ved aby som v maji pustala radiatory,tak to uz je sila,brrrrrrrrr

daninka21
18. máj 2010

ahojte, tak my sme dnes boli u lekarky na trojročnej kontrole a že danielka je zdravá ako rybička 🙂 , nechcem to zakríknuť, ale ani chorá nebýva...ved uvidíme po nástupe do škôlky, že? 🙂
a aby som nezabudla, dodatočne všetko naj sofinke aj radimkovi...pa-pa

zusska80
19. máj 2010

ahojte
tak obe deturence mame chore. ☹ vcera som bola so sarinkou a dnes sme boli u dokiny s malym. ten chudacik komplet zahlieneny, ani dychat nemohol... tak sa liecime... nech sme do opekacky a cesty fit...

papa

monca301
19. máj 2010

ahojte

Tak Zuzka to ti nezavidim,rychlo sa vyliecte.

monika165
20. máj 2010

Ahojte, tak Zuzi, aby Ti nebolo luto, ze len vy ste chori, tak mne Petko este nedobral antibiotika a uz ma od dnes aj Lujza.... ☹ , tak nejako to musime vydrzat a hadam sa aj pocasicko umudri, kym vyzdravieme... 🙂

zusska80
20. máj 2010

moni, tak to mi je teda luto, ze aj vy. no nam uz liecky zaberaju. tak deti vyzeraju uz zdravo, ale poctivo sme domka a liecime sa. a aj ja som trosku nascipana, tak ja tak homeopaticky liecim sa trosku.
skore uzdravenie vsetkym marodikom. papa

sakura77
20. máj 2010

jajha,marodkom zelame skore uzdravenie,zuzi,tak ani na macka uska nedojdete? my sa uz tesime,ze aj opekat budu decka spekacky aa tak,tak dufam ze bude pekne pocasie aspon...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre