Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
8. sep 2010

ahojte, aj my sa pripajame ku gratulacii Mirke.
My sme nastupili do skolky s maimalnym nadsenim, dokonca tam aj spinka, a to doma nespal vobec. Nechce ist domov a rano sa tesi, tak som spokojna 😉

miruliacik
8. sep 2010

Dakujem za blahozelania 🙂

gabika146
9. sep 2010

ahojte tak my sme teda zacali skolku velmi stastny ale az dva dni od pondelka marodime a od vcera to chytame aj my od maleho takze sme taky mali lazaret doma
dufam ze sa rychlo vratime do normalu lebo je to o drzku byt doma a este aj vsetci chory

kikaz
10. sep 2010

Ahojkate, oneskorene mirke všetko naj. My sme so škôlky úplne happy aj pani uč. ju zatiaľ chvália, že je úplne samostatná jednotka tak sa strašne teším. dúfam, že jej to vydrží. Choroby sa bojíme aj my takže uvidíme do kedy vydrží. ja už pracujem na celý deň je to fajn, len som viac unavená to je jasné. 🙂

sakura77
24. sep 2010

ahojte
no co je s vami?? 🙂 my mame cely tyzden maroda,tak si to "uzivame" no nejak vydrzime uz...sofi sa snazi chodit,tak trenuje a pada a ide a pada... 😅 no uz aby behala uplne...

https://www.youtube.com/watch?v=_IB4UdrGQgc
zusska80
24. sep 2010

ahojte
no moni, sofi je uplne ze supeeeeer. uplne ako nas maly. chce chodit sam a vsade kde moze sa chyti...

a aj my mame maroda. sarinku. nastastie to nie je este uplna hroza, bez teplot, iba sopli a trosku zakasle. dokina dnes hovorila, ze dychanie dobre, takze nam nedala atb. tak sa kurirujeme.

daninka21
26. sep 2010

ahojte dievčatá, dlho som tu nebola, tak som si dodatočne prečítala čo nové, aby som bola v obraze 🙂
všetci už mame doma škôlkarov, maminky už pracujú, tak ani nie je tolko času ako ked sme mali detičky malé...niekedy sa mi ani veriť nechce že to všetko tak rýchlo ušlo. Ale tak to už v živote chodí 🙂
danielka už tiež chodí do škôlky a veľmi sa jej pači, zvykla si veľmi rýchlo, všetky detičky v škôlke sú zlaté,
takisto aj učitelky a celý personal, a škôlka je užasná...takže som spokojná a verím že aj vy ostatné....prajem
vam všetkým s detičkami všetko dobré a pekný zvyšok nedele, ahojky 🙂

miruliacik
4. okt 2010

Ahojte. Nasu temu uz treba pekne dlho hladat 😕

Sarinke prajeme vsetko najlepsie k naroeninam, vela zdravicka a stastika. Nech je z nej stale usmiate slniecko 😵
cmuk-cmuk posielaju baby.

zusska80
4. okt 2010

dakujeme mirka, aj babam za pusinky 😉

sakura77
5. okt 2010

aj my zelame sarke vsetko naj .-)

lucinka82
autor
5. okt 2010

aj my sa pripajame, vsetko naj naj Sarinke 🙂

kakatka1
5. okt 2010

Jej , aj my Sarinke moc gratulujeme 😵

zusska80
5. okt 2010

dakujeme baby. stale tomu nemozem uverit, ze uz ma tri.

haska
5. okt 2010

Ahojte kocky, chcem Vas poprosit o radu. Hladam nejaku serionu pani na upratovanie a zehlenie ... vedeli by ste niekoho doporucit??? 😒 Prepacte, ze som Vam sem len tak vtrhla, ale som v PE nova a tazko sa mi tu orientuje. Vopred dakujem za vsetky rady.

miruliacik
5. okt 2010

Zuzi verim, aj mne obcas pride divne, ze Hanke ide na 4 roky. a to zaciname riesit narodeninove darceky pre Petku k jednemu roku. Strasne ten cas leti.... nestiham sledovat
Haska, neporasim. bhuzial taketo sluzb nevyuzimam 😀 . vychutnavam si domacnost 😅 😀

zusska80
5. okt 2010

veru, mirka. ved aj ja uz kukam nejake auticka pre maleho. ten rok mi usiel strasne rychlo.

haska, ani ja neporadim. ale ked sa nahodou k nejakej serioznej pani dostanes, tak chcem aj ja kontakt 😀 😀 😀 hlavne pred vianocami sa zide, trosku pomoct. uz sa mi to tu kopi vsetko...

haska
5. okt 2010

dik, ze ste sa ozvali, aj ked nepoznate ... uz sa mi ozvala jedna kocka cez postu, tak snad nieco z toho bude. Zusska - ak budem mat niekoho preklepnuteho a vhodneho na doporucenie, urcite ti dam kontakt. Pekny vecer 😉

daninka21
5. okt 2010

@haska ahoj haska, poznam vynikajúcu pani na tieto veci, ak budeš mať zaujem, pošlem ti na nu kontakt.

daninka21
5. okt 2010

Sarinke želáme k trom rôčkom všetko naj...naj...naj, aby bola vždy usmiata a šťastna 🙂 pa

haska
6. okt 2010

Daninka dakujem, posli prosim.

monika165
12. okt 2010

ahojte maminky...chcela by som Vas pozvat (aj s detickami a ockov samozrejme tiez) v nedelu k nam na Salas...zaciname organizovat nedelne poobedia pre deticky...od 15:00 do 17:00, bude to v tej zadnej miestnosti a deticky budu zabavat dievcata z materskeho centra Evky Mihalickovej...tento tyzden zacneme diskotekou s roznymi hrami, buduci vikend vyrezavanie tekviciek....atd.....http://www.facebook.com/#!/pages/Partizanske-Sl... sa na Vás... 😉

A este pre info buduci vikend budeme mat Kacacie hody od 21.10 - 24.10...tiez ste srdecne vitani... 🙂

zusska80
12. okt 2010

moni, diky za superske info... tesime sa... 😉 😉 😉

monca301
13. okt 2010

super Moni,ak nebude prsat tak prideme. 😉

katarinka123
23. okt 2010

@miruliacik mirka petulke k jej 1 rocku zelame vsetko naj naj nech vam robi len radost .chalani posielaju vela vela pusiniek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sakura77
23. okt 2010

@miruliacik peťke k dnesnym prvym narodeninkam zelame vsetko naj naj naj 🙂

zusska80
23. okt 2010

aj my sa pripajame. krasne narodeninky. vela zdravicka a peknych darcekov prajeme Petke. papa

miruliacik
23. okt 2010

Dakujeme babulky.
Prave sme ukoncili jednu oslavu, zajtra sa pokracuje 😀 😵

monca301
23. okt 2010

aj my prajeme Petke vsetko najsamlepsie. cmuk... Ako to strasne leti,ved sa este len prednedavnom narodila.

monika165
27. okt 2010

Ahojte maminky...tak tuto nedelu pokracujeme v programe pre deticky... 🙂 , budu sa vyrezavat tekvicky....radi Vas teda privitame od 16:00 na Salasi.... 😉
P.S. : kto moze , nech si prinesie vlastnu tekvicku... 🙂

sakura77
30. okt 2010

Šimonkom obom aj Simonke zelame vsetko len to najlepsie k dnesnym meninam 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre