Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lalipop
4. feb 2011

@zusska80 inak mam ta aj na facebooku.

zusska80
4. feb 2011

@lalipop jasne, no ved uz viem... len podla prezyvky som nevedela, ze kto si...

karneval neviem veru. vcera som tam bola pozriet, ale ani ucitelka este nevedela, kedy bude. povedala, ze mi da vediet. lebo saru mam uz od vianoc doma a este ju nechavam cely februar. lebo je po operacii. ale na karneval chcem ist aj ja snou, ked bude. ale neviem, ci to bude mat cela skolka v jeden den???
ked budes nieco vediet, tak napis...

lalipop
4. feb 2011

@zusska80 dam ti vediet. v pondelok by sme uz mali ist do skolky, tak sa opytam ucitelky

lucy56
5. feb 2011

ahojte, som nasla tuto temu hadam my niektora poradite, mala som pizitivne tehu testy, tyzden vynechana menstruacia a isla som k doktorovi, chodim k Benuskovi v Partizanskom a on my povedall ze idemm skoro a neuvidi este nic, prezrel ma nepovedal nic a na konci sa opytal ze ci ma nepali nesvrbi vytok co mam, a kedze som povedala ze nie on na to tak ze ked som ako tehotna my na to nic neda, nepaci sa my moc jeho pristup, nic nepovie, aj ked sa pytal len sa vyhyba odpovedi, som sem pristahovana a k nemu som isla len preto ze som mala nejaky problem a nikto vtedy iny neordinoval, tak chcem vediet ci je tu niekto lepsi ako gynekolog? napr. Zvaric lebo ak som teda tehotna nechcem aby nieco zanedbal.dakujem za odpoved akukolvek

ivkamb
5. feb 2011

@lucy56 ahoj aj ja ked som bola tehotna, tak najskor na sone nic nebolo vidno, tiez mi gynekolog povedal aby som prisla o cca.2 tyzdne a potom to uz vidno bolo, inak dobry gynekolog je tu majercik, on bol primarom v nemocnici, ale teraz od januara ma ambulanciu v meste za slovenskou sporitelnou, musela by si sa ho spytat ci by ta zobral, lebo on ma vela pacientiek 🙂

lucy56
5. feb 2011

dakujem za radu,tam som tusim bola a neberie moju poistovnu, nema s nou zmluvu, a to za slovenskou sporitelnou kde presnejsie ?

ivkamb
5. feb 2011

@lucy56 ako je slovenska sporitelna tak vedla nej je taka budova, je tam lekaren a aj nejaki doktori, ale to neviem presne aki, no a z druheho konca budovy su schody a tam hned prva ambulancia je on, kedysi tam bola Dr. Boca, ale to asi nepoznas kedze si sa pristahovala, dufam, ze som to napisala tak, ze sa tomu da porozumiet,ak nie este sa pokusim upresnit 🙂

lucy56
5. feb 2011

Uz viem kde to je, bola som tam a ten Boca tam ordinoval v lete a nebral moju poistovnu tak skusim tam skocit ci ma zoberie

monca301
5. feb 2011

@lucy56 ja som chodila k Benuskovi a moj nazor je ten,ze horsieho gynekologa uz hadam ani nenajdes. Ak ti mozem odporucit chod od neho prec.
Ja chodim do TO k Silesovi je to dost od ruky,ale som spokojna. Mne sono robil ked som bola v 6tt a pekne to tam uz videl.

zusska80
5. feb 2011

@lucy56 ahoj. aj ja odporucam majercika. len rychlo bez k nemu, este berie nove. ved nedavno tam bola nasa sakura a zobral ju, ako novu... tiez som od 15 chodila k benuskovi, ale presne ako si ty napisala, nic nepovie, len sa uskrna popod fuzy a ked som chcela nieco vediet, a opytala som sa ho, tak sa tak usmieval... ako clovek je zlaty, ale teraz musi doktor komunikovat s pacientom. inak, ani majercik nie je nejaky zhovorcivy, ale ako odbornik je najlepsi v meste.

lalipop
5. feb 2011

@zusska80 ja som chodila ped porodom do poradne k dr nidalovi a povedal, ze ma zoberie k sebe. tak som rada a jes nim sranda.

lucy56
6. feb 2011

@monca301 tiez mam ten pocit, ja si chcem byt aspon trochu ista ako som na tom a nie pochybovat,tak veru sa pojdem informovat ci ma zoberie ten majercik, to bude asi lepsie

zusska80
6. feb 2011

@lalipop ano on je taky srandista, ale to je asi jedina jeho pozitivna stranka a tymsi prilakal aj vela pacientok. ale ja poznam aj jeho druhu stranku a staci mi... dakujem...

lalipop
6. feb 2011

@zusska80 ved ja mam v zalohe aj svoju gynekologicku v to a s tou som mximalne spokojna. u nidala som bola len na prehliadke po sestonedeli, lebo mi to bolo blizsie, ked som kojila. ale teraz asi uz budem chodit znova do to.

zusska80
6. feb 2011

@lalipop jasne, aj mna vysetroval a tiez som bola z neho milo prekvapena a kedze som si volala k porodu majercika, tak sa namna neprisiel ani pozriet a uplne zmenil pristup. ledva ma pozdravil. ale predtym, ked este nevedel, ze koho si volam, tak okolo mna lietal, srandoval... no pretvarka riadna. a normalne mi bolo smiesne, ked chodil pozerat svoju pacientku do vip izby a vykecaval tam s nou a smiech atd. a ja vo vedlajsej izbe a ani sa neunuval prist opytat, ci je vsetko ok...

lalipop
7. feb 2011

@zusska80 no vidis, co vetko je ochotny urobit, aby si prilakal pacientky 😖

lucy56
9. feb 2011

ahojte baby neviete ci sa v Parizanskom robi nejake cvicenie pre tehotne a predporodna priprava niekde na okoli?

zusska80
9. feb 2011

@lucy56 veru neviem o nicom a pochybujem, ze odkedy som bola ja tehu, ze sa aj v tejto oblasti nieco zmenilo. 🙄 🙄 🙄

kakatka1
10. feb 2011

Ahojte! Viem ze v Banoveckej nemocnici sa robi od piateho mesiaca 😉

sante81
14. feb 2011

ahojte, tak aj ja som sa pristahovala do Pe pred 6 rokmi a kartu som mala od strednej školy u dr. Paula až do svojho pôrodu, kedže som doktora meniť nechcela. ale po pôrode som si kartu zalozila u Nidala, nemôžem povedať krivé slovo, bol mi pri pôrode, a to som ho nevolala. mily ludsky prístup, čo sa napr o Kaldrovičovej povedať nedá. od pôrodu som bola na prehliadke už 2x a naozaj môžem len chváliť. u svojho byvaleho doktora v Bánovciach som bola zvyknutá platiť za uplne všetko, ked sa chce mamička vybaviť, musí sa objednať, objednávka stála pred 2 rokmi 100sk, inak som presedela v čakárni aj 5-6hod. za skumavky na moč alebo krv sa platilo tiež, za potvrdenie pre sociálnu poistovnu 1,-e, a za sono ktoré mi robil si učtoval 8e,- robil mi ich asi 15, kedže som bola na rizikovom celu tehu, a posledny mesiac 4sona na ktorom videl samozrejme dievčatko, to tvrdil od 5teho mesiaca až do pôrodu, a až pri pôrode som zistila že máme vlastne chlapca (:

kakatka1
15. feb 2011

Kristiankovi prajeme k dnesnym 4 rockom len to NAJ! 😵

zusska80
15. feb 2011

Kikovi gratulujeme!!! teda, ze uz 4 rocky? to je teda uz riadny chlap... hlavne zdravicka vela zelame. sarinka a radimko jr. posielaju pusinky 🤐 🤐 🤐

matkaasebko
16. feb 2011

baby neviete mi poradit ci je tu v pe nejake materske centrum kam by sme mohli s drobcom chodit?

zusska80
18. feb 2011

@matkaasebko materske centrum tu veru nemame! ☹ iba take sukromne, ale to asi nemyslis, to su skoro ako jasle...
ale ja chodim s malym cvicit do centra volneho casu, tam sa to vola slniecko. ale to je len raz do tyzdna doobeda. ale odporucam skor az od roka, lebo najskor tam deticky trosku cvicia, lezu a kotulaju a potom sa idu hrat do dalsej miestnosti... tak od noveho skolskeho roka od septembra sa tam prihlas, ak chces. inak je to tam super. krasne sprijemnenie dlhych zimnych dniiiii... 😵

akinorev30
18. feb 2011

@sante81 Ahoj, ja som tiež z BN a už cca 2,5 roka bývame v PE. Tiež ešte stále chodím k Paulovi a veru asi iba zo zvyku, ale nechce sa mi od neho odísť. Ale so všetkým, čo si napísala musím súhlasiť. Vlastne som si to doteraz ani vôbec neuvedomila, myslela som, že to všetko tak musí byť. Ty si teda rodila v Partizánskom? Ja sa zatiaľ chystám do BN, ale tak ešte uvidím.

akinorev30
18. feb 2011

@lucy56 Ahoj, hľadala si tehule z PE...............v koľkom si týždni? Ja som teraz 19+3 a som prisťahovaná do PE 😀

lucy56
19. feb 2011

a
@akinorev30 ahoj ja som este len na zaciatku, 7 tt zacinam, takze dost pozadu oproti tebe ale neva, som rada ze aspon niekto sa ozval, aj ja som pristahovana, tak niekedy potrebujem info o veciach v PE, napr. vobec neviem ci je tu nejaky obchd s tehu oblecenim?ak vies mozes mi popisat ze kde?

akinorev30
19. feb 2011

@lucy56 no tak jediný obchod s tehotenským oblečkom, čo som tu našla je na Cieli dole. Majú tam ale iba pár kúskov a podľa mňa to tam majú aj dosť drahé, ale dá sa tam niečo vybrať. Ja som si pár vecí kúpila na internete www.mojamoda.sk. Majú tam celkom fajn ceny a poslali mi to celkom rýchlo🙂. Tak skús mrknúť 😀

sakura77
19. feb 2011

@lucy56 no,tu v batovke nejake "obchodne zazraky " necakaj 😀 dííra,no,nic tu nie je...inak pekne tehu veci mavaju aj v HM ,napr v Nitre v Mlynoch,ja som si tam pokupila,aj pekne tehu rifle-co vyzeraju normalne a nie jak vreco na traky,brrrr 🙂 😉

akinorev30
21. feb 2011

Ahojte holky, neviete mi niektorá povedať, či Majerčík robí morfologický ultrazvuk? Môj doktor ho totiž nerobí a tak ma napadlo, že či by mi ho nespravil Majerčík aj ked som neni jeho pacientka a normálne by som si ho zaplatila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre