Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zuzkadf
14. dec 2011

@mata2 ano ano chcem sa k nej po Vianociach objednat ..nech sa niečo dozviem .. 😉

mischelka23
14. dec 2011

@zuzkadf ..my sme sa boli v sobotu po tebe fotit 😉

zuzkadf
15. dec 2011

@mischelka23 ano ahoj 🙂 ...a ko to dopadlo?Stanko spominal že malinku bude fotit v mikulašovskom,že????Už si aj videla fotky..ci este vám ich nedal????

mischelka23
15. dec 2011

bolo to supeer 🙂 sice mala robila ksichtiky ale potrebovala som jednu "normalnu" nech rozpošleme ako pohladnice 🙂 a boli paradne...je velmi šikovny ani by som neverila že to môže dopadnut tak dobre 🙂 a tolko bude dobrých lebo sme fotili asi 10 minut 😀 jasnacka už ich mame lebo upravoval len 3 a inak ani nemusel pretože sa mi pacili aj neupravene 😀 a vy už svoje mate??

mata2
15. dec 2011

@zuzkadf , kamoska k nej asi nebude chodit 🙄

zuzkadf
16. dec 2011

@mischelka23 hej nám už Stanko dal neupravené a mám si povyberat kt.chcem na upravu.My sme sa tam zdržali dlhšie skoro 3 hodky až nás to unavilo 🙂 jaj a ideš dat z toho urobit vianoč.pohladnice...to bude zlaté 🙂)) 😉 aj cela rodinka ste sa fotili či iba malinka????

zuzkadf
16. dec 2011

@mata2 No tak sa tam možno s kamoškou stretneme a rodit chce u koho???

mata2
17. dec 2011

@zuzkadf neviem u koho chce rodit 😕
ak s nou chces pokecat a si na FB,tak ti mozem napisat do ip jej meno..
hovorila som jej o tebea povedala ze si rada popise s tebou 😉

mischelka23
17. dec 2011

@zuzkadf no fotila sa len mala...nechcela som skazit fotky 😀 no hned ako sme ich dostali som ich isla vyvolat a poslat...všetci boli natešení 🙂 a kolko ste si dali upravit.?..za 3 hodky ste toho stilhli asi dost 🙂 potom daj nejake, urcite budú paradne aj bez upravy 😉

zuzkadf
18. dec 2011

@mischelka23 už si aj vyvolala..no šikula..u nas to bude dlhší proces ...my este stale nemame vyvolane ani svadobne a to je už nejaky ten cas ...nejak nebolo kedy 🙂)) a kde si dala vyvolavat???? Nam ich urobil cez 200 a upravit si dáme 6kusov.Bože vaša mala je už aka velkačka 🙂 este si na materskej?

zuzkadf
18. dec 2011

@mata2 OK pošli 🙂))) dakujem.. 😉

mischelka23
3. jan 2012

tak to aj my sme si dali nas svadobny album až na prve výrocie 🙂 ale tieto fotky to bola rychlovka, skočila som do s.elektry a raz dva tri hotove .. 😉 no materska sa mi konci 😒 mala ide na budúci týžden do skolky tak už to trosku prezivam...ale tak rýchlo to ubehlo že až 😒

zuziklc29
5. jan 2012

ahojte kocenky 😉 nerada Vas rusim . . . . . .v PE som nova/pristahovalec/ no uz nie som tehotna ☹ mozem sa pridat ku vam?

pepita52
7. jan 2012

AHOJTE AJ Ja by som sa rada pridala som s okolia pe .. mam už skoro dvojrocnu dcerku dominiku

zuziklc29
7. jan 2012

@pepita52 tak sa viiitajme spolu 😉 ked nas nikto neprivital . . . . . . 😀

pepita52
7. jan 2012

noo vítam vítam a s kade že ste prisli do pe

zuziklc29
8. jan 2012

@pepita52 muzik je tu od narodenia a ja som z Lucenca . . . .a ty? byvas tu v PE albo niekde blizko?narodila si sa tu?

pepita52
8. jan 2012

nie ja som par km od tade s čerenian a co sa snažite o babo?

zuziklc29
9. jan 2012

@pepita52 snazime . . .aj sme boli ale tesili sme sa len par dni a potratila som . . . . .ja chodim teraz do banoviec . . .lebo u nas v Lucenci bol taky ze len antikoncepciu a ziadne prehliadky ani nic . . . .tak som sa rozhodla cestovat az do banoviec. . . . . my byvame v centre . . . .mala okruzna 😀

lucy56
9. jan 2012

ahojte mozem sa aj ja pridat,nie som sice z PE priamo, ale z Oslian a tiez iba dostahovana,nikoho tu nepoznam a obcas mi padne vhod pokecat s niekym, mam 3 mesacneho synceka

pepita52
9. jan 2012

fu tak to mi je luto ale ked sa to malo stat tak lepsie na zaciatku ako nakoniec ,,raz to vynde neboj este si to uži ano niem kde to je

pepita52
9. jan 2012

@
@lucy56 ahoj jasne ja som s cerenian takze sme susedky a kde tam byvas lebo to poznam dost dobre oco je s tade a mam tam rodinu

sante81
9. jan 2012

baby aj ja som pristahovalec, byvam tu 7 rokov ale poriadnu kamosku som nenasla (: a tie čo boli, akosi po narodení syna nemali čas

lucy56
9. jan 2012

@pepita52 my byvame v tych novsich bytovkach, v tej pri ceste najblizsie, kedze sme sem isli lebo davali byty, inak sme obaja z PD,ale ja zas mam polku rodiny z PE a vlastne aj ja som v Partizanskom narodena tak to tu mam rada od detstva, mas uz velku slecnu asi kocikovat uz nechodis?lebo ja momentalne kocikujem a este dlho budem

pepita52
9. jan 2012

no ja som s tadeto a priatel je tiež s pd a byvame tu a pomali prerabame dom noo nekocikujem velmi len do obchodu a k mame ale niekedy sa možme stretnut mala obsedi hadam 🙂 alebo ju vypustim do toho detskeho parku ja som s tadeto ale asi jedina ktora mam babo tak nemame spolocne aktivity

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

pepita52
9. jan 2012

@sante81 ahoj to poznam aj ja ked som otehotnla tak som ostala sama

pepita52
11. jan 2012

@lucy56 aj si tu lebo asi sa ti to neukazalo lebo som to poslala sebe heee

lucy56
11. jan 2012

@pepita52 az teraz som si to precitala,kludne sa mozme aj stretnut,ja obcas z nudy dokonca chodim kocikovat do cerenian, ja tu tiez nepoznam maminy s detmi a nemam tu kamosku s ktorou by som pokecala cez matersku,byvate zhruba kde v cerenanoch,na zaciatku,konci, v strede

pepita52
11. jan 2012

na zaciatku pri zastavke nojasne možme hoci keby ale som ta tu este nevydela si aj na fb swm velmi nechodim ak chces napis mi tam Petra Hajzerova

pepita52
12. jan 2012

@lucy56 zas som to zabudla poslat tebe ale pri tych detoch sa to ani neda 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre