Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

mischelka23
16. okt 2009

no zusska veru 6 rokov-dobre si pamätáš 🙂
ozaj baby,dobrá správa má sa konečne otepliť a v stredu má byť dokonca 16 stupňov! paráda 😎 😎 😎

rosinka
16. okt 2009

no pekne a my chceme ísť meniť gumy na aute 😠 😎

zusska80
16. okt 2009

mischel, veru dobra sprava. na to oteplenie veru cakame, tuzobne!!! ja neznasam zimu. a to sa este len blizi 😠

miruliacik
16. okt 2009

Ahojte.
No ja tiez nenavidim zimu a dufam, ze sa aspon troska otepli...lebo od polovice oktobra mat zimu nechcem. Ale zase mozno v januari uz bude 20 stupnov.... 😀
No my sme dnes uz druhy den spali v skolke. vcera to este nechapala, tak troska bola smutna. Ale neplakala. Ale dnes uz vedela, ze ked sa vyspi, pridem pre nu. takze super sme to zvladli. Aom sa bala ze to bude horsie. Dokonca cez ked spala bez dudulky....
Dnes sa nam tiez nepodarilo prist, proste Hanka nechce nikam chodit.... Je rada ked ideme domov... No neviem, ci vas niekedy este uvidime.. 😉

mischelka23
16. okt 2009

to veru neznášam ani ja!..a ešte k tomu sa aj prechádzať 😒 brrrr keď si spomeniem...ale keď nefučí tak sa to dá zniesť-ako dnes 😕 horšie to je sa vychystať,obliecť,kočiar von,červík nervózny...to mám už dosť 😝 😝

zusska80
16. okt 2009

tak super mirka, ze to hanka tak zvladla. myslim tu zmenu na spanie v skolke. nam uz sa to tiez blizi, tak sa uz neviem dockat, ako to sara bude zvladat. ale hadam s velkou kamoskou hankou jej to pojde lahsie.
a skoda, ze sa hanke uz nechce nikam ist. to vas veru tak lahko neuvidime. a ako budes riesit prechadzky s babom? ja uz riesim zateplovanie balkona, aby tam mohol junior spavat iba v tej taske z kocika. lebo kocik na balkon trepat nebudem. ale hadam nebude taka tuha zima a sara bude so mnou rada kocikovat. prikupili sme jej aj ten skejtik, tak hadam sa jej to bude pacit. ale ked bude pod nulou, tak je po kocikovani...

tak uz len cakame na oteplenie, nech sa rychlo dostavi 😉

dobru

miruliacik
17. okt 2009

Uz sa v skolke tesime na Saru a hadam to budete mat bezproblemov.
Prechadzky budem asi riesit hned so skolky aj s Hankou. Uvidime, hadam to nejako sklbime dokopy. Uz sa na vianoce chysta kocik, taky vekly, pre velke slecny, tak hadam bude chodit so mnou kocikovat. Ved uvidime. Ja tiez este cakam na oteplenie... 🙂
A ja co ma do kocika tu tasku, to je riadny fusak a spolu s barancinovym fusakom este po mne to bude stacit. Tiez asi budeme vyuzivat balkonove vertanie. Inak aj pri Hanke som to zo zaciatku tak mala. Na stolicky som na balkon dala tasku a spala...No uvidime ako bude fungovat. Inak od utorku za dva tyzdne mam termin... sa zacinam tesit.... 😅

mischelka23
17. okt 2009

muruliačik ako tak pozerám aj teba tak zvidenia poznám 🙂 ..tak sa drž nech ti to dobre dopadne a bábo nech je ok 🙂 zdravučké a zlatučké

ináč baby, klobúk dolu...ja fakt neviem ako by som to teraz zvládna s dvoma deťmi 😝 ... ale to sú tie skúsené maminy tridsiatničky 😀 😀

sakura77
17. okt 2009

ahojte!
miri,sa necuduj ze nikam nechce ist hanak,chce si uzit maminu len pre seba,ked ta pol dna nevidi 😅

ja sa tiez obavam toho kocikovania,uz to vidim jak mi kiko bude zdrhavat kde kade 😠 no ved uvidime,nejako to snad zvladneme,hlavne tie zaciatky,len skoda ze zrovna akurat ta trestavica nam vychadza na prve mesiace
ja tiez asi budem vyuzivat hlavne terasu na spinkanie vonku,nahodim vysielacky a idees 🙂

lucinka82
autor
17. okt 2009

teda baby, vy ste sa ale rozkecali 🙂
Mirka, veru, uz sa vam to krati, a super, ze Hanka zvladla skolku na vybornu, ja sa tej skolky nejako obavam trosku, ale na druhej strane, Oli ma rad deticky, tak to hadam zvladneme 😅
Veru, vysielacky su super vec, ja ich pouzivam doteraz 🙂
No Oliverko isiel spinkat k starkym, a ja mam o 1 akciu, takze hor sa do prace 😔

zusska80
17. okt 2009

ahojte. ako sa zozimilo, tak to tu ozilo. ale to je super 😉

veru s tym kocikovanim to bude zaujimave. ved uvidime, ako budu nasi prvorodeni spolupracovat...

mischelka, neboj, aj teba to chyti, myslim, ta tuzba po druhom dietatku... teraz je to este skoro. este ste malilinkati, ale pockaj, ked sa malicka zacne osamostatnovat, chodit, kecat a pod. potom si to bude pytat nejakeho toho surodenca a vam nezostane nic ine, len s tym nieco robit 😀

prajem dobru noc

kikaz
17. okt 2009

Ahojkajte no my sme dnes mali papučovú kultúru a poobede som sa vychystala do Baumaxu na Tuje do záhrady a tááák sa moj drahý rozčúlil že až. Tie tuje boli mokré od blata a servis super sami sme si ich museli baliť do igelit. vriec ťažké s tou mokrou gučou hliny takže manžel mal bielu trigovicu takú tmavo hnedú keby som tam nebola tak ich pri pokladni asi rovno vysype od jedu. Ja neviem keď sme niekde vonku tak sa tam o to postarajú a tu nič. 😠
Inak ja zatiaľ nad škôlkou nerozmýšľam malá má tiež na spanie dudulu a mám pocit, že čím je staršia dudluje viac no neviem ako ju zahodíme 😒

mischelka23
18. okt 2009

no zusska zatial som ešte "popôrodnej fáze", že sa bojím aby som neotehotnela... 😖 určite by som chcela bábo ale aspoň po troch rokoch, aby som si to všetko užila naplno ešte raz-ako teraz...nehovorím tehotenstvo bolo super aj keď sme mali nejaké problémy ☹ (a určite si ho nevychutnám ako väčšina ☹ ☹ )takže asi aj preto mám strach.. 😢 ale to je ďaleko...aspoň dúfam-ak sa nezadaríííííí 😉 a vy ste druhé plánovali??

zusska80
18. okt 2009

ahojte.
no pekny vikendik za nami. uz sa tesim na to slubovane oteplenie. dufam, ze sa dostavi...

mischelka, jasne ze to mas este casu a casu... takze je este skoro mat strach. len si pekne uzivaj malinku kym je malinka a ono to pride samo. a dufam, ze to nebolo nic vazne, tie problemy... lebo ja som veru aj prve aj druhe tehotenstvo na zaciatku pretelefonovala so zachodovou misou, ale teraz uz je dobre. takze u mna to, ze tehotenstvo je najkrajsim obdobim zeny, vobec neplati. a tretie uz jedine adoptovat 😀
no a druhe sme planovali, chceli sme dvojrocny rozdiel a aj sa zadarilo 😉
a co porod? ten bol v pohode? rodila su tu v PE?

mischelka23
18. okt 2009

zusska hej rodila som tu v Pe, tu bolo v pohode..aj pôrod, aj personál...všetko ok.ja som práveže ani nevedela že som bola tehotná.Nemala som problémy s misou 😉 ani nejaké extra chute a ani mega brucho 😝 ...fakt paráda...a tie problémy-tak nejako nazačiatku mi povedali že mám veľké riziko na down.syndróm-tak celé tehotenstvo bolo také neisté ☹ a posielali ma amnio ale to som nechcela lebo by som si ho nenechala zobrať ani za nič - moje babatinko...vieš také veci ťa ani nenapadnú, že by niečo nemalo byť ok.tak som čakala do pôrodu ako to dopadne...ja som verila že bude zdravučké 🙂 a chválabohu 🙂 ale už by som to nechcela zažiť 😝

daninka21
18. okt 2009

ahojte všetky maminky a ich detičky, som rada že sa môžeme k vám pridať, mňa a moju danielku už určite poznáte...teším sa na vaše príspevky a želám všetko dobré, zatiaľ ahojky

zusska80
19. okt 2009

ahojte.
no vitajte danielky moje!!! konecne!!! parada!!!

mischelka, tak to si veru neviem predstavit. to muselo byt hrozne,to cakanie. ale nastastie vam to dobre dopadlo.
pocula som vsak aj opacne pripady, ked vsetky testy a vsetky vysetrenia boli ok a nakoniec sa narodilo dietatko s downom. to musi byt tiez hrozne. takze aj ja sa stale modlim, aby bolo nase dalsie babatino zdravucke. ale nemyslime na to radsej. uzivajme si nase zdrave deturence 😉 😉 😉

prajem pekny den

mischelka23
19. okt 2009

zusska veru.užívajme si naších zdravučkých drobčekov 😉 a ty sa ako máš?? ešte si topánky s bruškom obuješ?? 😉
daninka ahooj 🙂

sakura77
19. okt 2009

ahojte batovky 😅

mischi,tak to ti verim,mne ked niekto povedal po pol roku od porodu kedy bude drude,tak by som vrazdila-odpoved ze uz nikdyyyyyy 😀 ale je pravda ze clovek to po case tak troska inak zas zacne brat a niekedy sa da nahovorit-len ako aj zuzka,to mailovanie do zachodovej misy 4 mesiace teda ziadna slava,to som si veru hlavu buchala ze som sa zas na to dala 😅

danielky vitajte,no fajn ze sa k nam konecne pridate 🙂

zusska80
19. okt 2009

mischel, no s topankami je to veru fuska, takze len nasuchujem 😝

zusska80
19. okt 2009

ozaj, motorkarovi Kikovi vsetko najnajnaj k meninkam 😉 😉 😉 nech ho kamosi v skolke posluchaju 😅 Sara posiela pusinku 🤐

mischelka23
19. okt 2009

zusska len aby snežiť nezačalo 😀
sakura a meno už máte vybraté??či až v pôrodnici??baby a kolko ste pribrali??

sakura77
19. okt 2009

meno sme akoze mali vybrate Kristinka.ale este asi zmenime,uz by aj bolo nacase aby sme sa dajako dohodli 😀

no a o priberani ani nehovor,ja uz takych 12-13 kilov 😖 😒 😠

zuzi,dakujeme,ja som skoro aj na to zabudla,len rano mi tak nejak padol zrak ma kalendar a ze dneska Kristian 😀 tak sme pred odchodom do skolky este leteli do samy kupit nejake sladkosti pre spoluziakov 🙂

vcera sme boli na nakupoch v nitre,tak sme fajn pominali a spokojni isli domov 😅 ale najraadsej som bola kabatu,nasla som taky fajn co nie je tehu ale da sa nosit ako tehu a aj potom v pohode,nie je to take to vreco,tak som rada,lebo uz ni nezapnem cez bandzoro

zusska80
19. okt 2009

no topanky do snehu zapnut nehrozi bez pomoci 😀

a ja priznavam zatial +13 kg. zajtra idem na poradnu, tak uvidim tam. lebo doma sa vzdy zabudnem rano odvazit a v priebehu dna radsej neriskujem. lebo je hned po nalade 😅

no teda moni, to ste hadam aj neskor do skolky prisli? ale za tie sladkosti to stoji 😉
a ja na nakupy veru uz do porodu nejdem. odmietam!!! potom po porode sa uz tesim na tie predvianocne. hadam uz budu aj tie kilecka dolu, tak uvidime... jednu bundu zapnem, sice len len a ked tam praskne zips, tak mam zarezervovanu radimovu lyziarsku 😀

moni, a preco nie Kristinka? ved to je krasne meno!!! a ku kikovi by sa to hodilo...keby sa moja mama nevolala kristina, tak by sa sara volala kristina. ale nemohla som dat kristinku, lebo svokra by ziarlila 😅

mischelka23
19. okt 2009

sakura tak blahoželám k synčekovým meninám aj ja 🙂 my sme tiež chceli cristiana pre chlapca a tá Kristínka sa páči veľmi aj mne 🙂
zusska ja by som bola bez problémov:aj mamina aj svokra je Jana 😀
a čo robíte?čo robia deťurence??

monca301
19. okt 2009

ahojte,no baby vy ste sa tu teda rozpisali 😀

Kristiankovi aj my prajeme vesetko naaaaaaj.

Danielky vitajte. 😉

daninka21
19. okt 2009

my sa tiež pridávame ku gratulantom a Kristiankovi želáme vela zdravia, lásky a usmievavú mamičku 🙂

lucinka82
autor
19. okt 2009

ahojte, aj my prajeme Kikovi vsetko naj naj k meninkam a nech ho rodicia posluchaju 😉
Danielky, vitajte 🙂 🙂
No ja som dnes v praci, Oliverko spinkal rana do pol 9, a zaspal, bolo pol 2, no ale cim dalej, tym menej spi, dnes spal "az" 45 minut, takze ziadna slava, vcera az 45 minut, no uz si musim asi zvykat, ze cim je starsi, tym bude menej a menej spat 😒

sakura77
19. okt 2009

kiko vsetkym velmi pekne dakuje 🙂

monca301
19. okt 2009

lucka my s tym mame tiez v poslednej dobe problem.Poobede ledva zaspi a spi len hodku,co predtym dokazal spat a 3h. lenze zasa ked ho nedam spat,tak zaspi o 18h hocikde a hoci ako. takze poobede zaspavame niekedy aj placom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre