Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
22. jan 2010

Karneval....oficialne 6.marca. Oka?

lucinka82
autor
22. jan 2010

pardon, ja sa ospravedlnujem, vtedy sa to neda, Juro nemoze robit, takze o tyzden neskor, na 100 percent, takze 13.marca, vsetky si to povinne napiste do kalendara a masky povinne, a mozu aj rodicia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miruliacik
22. jan 2010

My sme isti, uz sa tesime. Hanka sa uz pytala, kedy bude karneval 😕 Nechapem ako vedela, ze by teraz niekedy mal byt....

sakura77
23. jan 2010

miri,asi budu mat v skolke,nie? nasi mavaju,zatial nespominal,ale urcite bude nieco...no,my uvidime,radi by sme dosli

miruliacik
23. jan 2010

Asi bude aj v skolke, ale zatial o nicom neviem. Ale urcite bude nieco. Ved su fasiangy. Minuly rok to bolo super u Lucky 😀

kakatka1
25. jan 2010

Ahojte! Aj my sa uz tesime na karneval. 😵

daninka21
25. jan 2010

Ahojte, my sme boli odcestovaní, tak dodatočne želáme Hanke k tretím narodeninkám všetko najlepšie...

zusska80
26. jan 2010

ahojte
tak masky sa uz tesia na karneval??? samozrejme, ze aj my 😀 😀 😀

aj sa niekto zajtra chystate na stretko??? my by sme prisli. uz nas doma ide porazit... von sa da byt maximalne pol hodinu, potom zamrzame...

tak zajtra... 😉

miruliacik
26. jan 2010

Ahojte.

Dakujeme za gratulacie. DOdatocne, nejak som zabudla podakovat..... 😅 . Ale odovzdala som vsetky 😵

My sm vcera boli na poradni. Petka vazi 6 kil a ma 60 cm. Aj nas ockovali do obidvoch noziciek. Chudatko. Ked ju pichali skoro nemukla. ALe potom to asi zacalo boliet, tak spustila.... Inak ockovanie prebehlo bez horucky, bez bolesti. Dokonca uz druha noc bez zobudenia.... o deviatej ju odvali a spi do siedmej, dnes pol osmej. Klop-klop-klop dufam, ze to zostane co najdlhsie tak.

Hanka mala oslavu, kto je FB pridala som fotky.....

Zajtra neviem ci ideme na stretko, chystame sa rano do Blavy na nakupy, tak neviem ci stihneme....

Inak ta zima je na porazenie. stale je minus.... brrrr

lucinka82
autor
27. jan 2010

ahojte, my sa chystame na stretko, uz sa tesime. Oliverko poobede nejako nema vobec potrebu chodt poobede von, ked je cele doobedie v skolke, nechce sa mu, ale vramc prevencie sa musi, aj ked je kosa vonku, no nech to uz skonci 😒

sakura77
27. jan 2010

my dneska neprideme,mam nahlasenu navstevu...tak si to uzite 🙂
luci,to vies jaka som ja stastna ze chodia kazdy den von doobeda v skolke,aspon nemusim uz potom ja poobede,malu dam do kocika na terasu a vybavene 😀 teraz sa chodia kazdy den sankovat,tak chodi vyteseny 🙂

sakura77
30. jan 2010

baby akoze nehanbite sa,ze tretia strana??? 😉

lucinka82
autor
30. jan 2010

ze? ☹ Nikde nikoho......my sa ideme za chvilu plesat, uz sa tesim 😉

sakura77
31. jan 2010

babule,tak Katka to uz ma za sebou-vcera navecer sa narodila Simonka-3100g a 48 cm 🙂 moc gratulujeme 🙂

monca301
31. jan 2010

gratulujeme a prajeme vela zdravicka. 😵

gabika146
31. jan 2010

aj my sa pripajame a gratulujeme
takze mozme zacat nove kolo nie?

zusska80
31. jan 2010

jej, ahojte... aka pekna spravicka 😉

tak katke aj malej simonke vela zdravicka a mliecka!!! gratulujemeeeeee

miruliacik
31. jan 2010

Aj my sa pripajame ku gratulacii....

zusska80
1. feb 2010

ahojte

tak lucka a katka, ako bolo na plese??? zabavili ste sa?

no my dnes po dvoch tyzdnoch zase v skolke, nastastie hrdinka neplakala, tak uvidim, co mi povie ucitelka, ked pridem po nu...

zatial pa

gabika146
1. feb 2010

ahojte my dnes mame v skolke prazdniny a zajtra maju plavanie no len neviem ci neskoncime u dokiny kasel v noci katastrofalny nasadila lieky no ale neviem inak vobec nevyzera nema ani leskle oci co je u neho zvykom
mna caka poobedna to neznasam na vecer hlasili mrazy tak hadam sa dostavim domou xixixi

lucinka82
autor
1. feb 2010

jej aj my gratulujeme 🙂
Na plese bolo vynkajuco, na fb mam fotky 😉

daninka21
1. feb 2010

bábätku aj katke prajeme všetko dobré, hlavne vela zdravíčka 🙂

miruliacik
2. feb 2010

Ahojte.
Baby, ak chcete lacnejsie prachy na pranie a avivaze, piste IP

kikaz
2. feb 2010

Ahojte no my sa pripájame ku gratulácii a vítame Simonku medzi nami. 🙂
My sme nakoniec na plese neboli lebo môj manžel prišiel až v nedelu večer a bolo mi to fakt lúto. ☹
Mirka aké prachy a ako lacnejšie 😒

sakura77
3. feb 2010

simonkovi k dnesnym trom rocikom zelame vsetko najlepasie,vele vela lasky,zdravia ,stastia a spokojnu sestricku 🙂

lucinka82
autor
3. feb 2010

aj my sa pripajame ku gratulacii 🙂

zusska80
3. feb 2010

ahojte.
aj my prajeme simonkovi vsetko najnajnaj... hlavne vela zdravicka a aby ho sestricka posluchala 😅 😉

dnes aj niekto pridete na stretko??? my sa chystame, ale vonku riadna kalamita, tak neviem neviem 😝

lucinka82
autor
3. feb 2010

ahojte, no my neprideme, som v praci, ale aj keby som nebola, asi by som sa bala v takomto pocasi. Ja mam rada sneh, ale toto je uz moc, sice je to pekne, deticky sa aspon vyblaznia 😉

monca301
3. feb 2010

Pripajame sa ku gratulaciam. Simonkovi vsetko naaaaaaaaj.

My dnes neprideme,takze si budete musiet ist vypytat kluce.

daninka21
3. feb 2010

Všetko najlepšie Šimonko k narodeninám, vela lásky, zdravia a šťastia 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre