Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
20. máj 2010

moni, veru nepojdeme. uzite si to aj za nas... 😉 😉 😉

zusska80
21. máj 2010

ahojte
danielka ma dnes tri rocky!!! prajeme vsetkoooooo najlepsieeeeeee, vela vela zdravicka a lasky. 😵 😵 😵

moni, ako bolo na mackovi uskovi???

lucinka82
autor
22. máj 2010

aj my prajeme Danielke vsetko naj naj...l
No na Mackovi Uskovi bolo super, deturence sa vyblaznili, samozrejme ze bolo aj dost deti, ved to k tomu patri, normalne som dosla domov vystavena 🙂
Zuzka, vy uz lepsie?

monca301
22. máj 2010

Danielke vsetko naaaj. Filipko posiela pusinku.

gabika146
24. máj 2010

ahojte oneskorene všetkym oslavencom všetko naj.....
nedalo sa mi prihlasit na stranku musela somm nanovo heslo a tak ale čitala som vás poctivo 😀
mame sa fajn ja som bola trošku chora už je ok a maly sem tam pokašle hadam sa to nezhorši
tešime sa na akciu s detmi prideme ak budeme fit
majte sa krásne 😀

sakura77
24. máj 2010

ahojte,no kiko sa v piatok vyjasil poriadne,bol na vsetkom co tam nasiel 😀

dididi
24. máj 2010

Ahojte baby. Nestiham sem chodit ani vas citat, nechapem preco 🙂 Chcem sa vas opytat ci neviete o niekom kto by predal golface za rozumnu cenu. Ak ano tak mi napiste do IP a ja sa ozvem. Diky moc. Romi

darlinka
27. máj 2010

Ahoj Monika, ako sa máte s Filipkom 😉 , nejako ťa nestretávam, naposledy u Dr. ...?

monca301
28. máj 2010

Ahoj

Filip uz chodi do skolky,takze doobeda uz nechodime do mesta. A co vy uz je vsetko OK?

daninka21
30. máj 2010

ďakujeme dodatočne za gratulácie 🙂

darlinka
31. máj 2010

Moni, jasné, už sme v poriadku 😉 . A už aj robíš? Inak, chcela som si pozrieť tvoje fotečky a ty tam žiadne nemáš... 😒.
A často sem asi nechodíš, že?

kakatka1
1. jún 2010

Vsetkym detickam prajeme krasny Den deti 😵 😵 😵

miruliacik
1. jún 2010

Ahoj.

Prajeme krasny, aj ked uprsany den deti, nech nase deticky maju stale usmev na tvari 🙂

baby chcem sa spytat, nema niekto ohrievacku jedla, kt. by mohol poziciat. Ideme na dovolenku do Chorvatska a celkom by sa mi zisla. Ideme totiz do hotela....

zusska80
1. jún 2010

aj my prajeme krasny den deti vsetkym detickam 😵 😵 😵

sakura77
1. jún 2010

no aj my prajeme krasny junovy 11stupnovy den deti 😀

monca301
1. jún 2010

aj my sa pripajame.

sakura77
4. jún 2010

baby,aj bude ta cesta rozpravkovym lesom?neviete,niekto spominal ze nie,ked je take blato vsade... 😒

monca301
4. jún 2010

Mne vcera bolo povedane,ze bude. Ak nahodou to zmenia tak to zajtra rano vyhlasia rozhlasom.

monca301
4. jún 2010

Takze nakoniec sa cesta rozpravkovym lesom bude konat. 😉

daninka21
10. jún 2010

Lucka dakujeme za krásne popoludnie, opekačka bola fajn a u vás bolo ako vždy skvele... 🙂

lucinka82
autor
10. jún 2010

to som rada, aj nabuduce 😵 na tej babskej diskoteke 😀

monika165
11. jún 2010

Luci, uz sa tesime... 😀 😀 😀

nikitka231
12. jún 2010

ahojte kocky potrebovala by som poradit ,mam znamu co prisla do Partizanskeho a ma malu dcerku polrocnu a nikoho tam nepozna ...su u vas nejake centra kde sa stretavate vy mamicky alebo nieco podobne??na nete osm nasla len materske centrum Bocianik ...viete mi nejako poradit?

sakura77
15. jún 2010

@nikitka231 bocianik nefunguje momentalne,potom az od septembra,byvaju take cvicenia pre deticky a tak...
a nema kamoska net,zeby sa sem na konika aspon pridala,nech sa spozname trocha? 😉 🙂

kakatka1
18. jún 2010

Ahojte! Nam to tu akosi zaspava 😔 Zuzi, ako ste dopadli so Sarinkou, uz ma po?

zusska80
18. jún 2010

ahojte

@kakatka1 dik za opytanie. zvladli sme to. teda sara, na jednicku. lepsie ako ostatne deticky. tie uz boli vacsie a ona ako najmladsia to zvladla najlepsia, absolutne sa na nic nestazovala. len bola netrpezliva a stale chcela jest a pit a nemohla. doktor nam povedal, ze tie mandle boli obrovske, preto nemohla dychat nostekom, tak dufam, ze budeme mat uz pokoj s chorobami...klopklopklop

monca301
18. jún 2010

super Zuzka,ze to Sara tak dobre zvladla. A drzime palce aby vas choroby uz len obchadzali.

kakatka1
18. jún 2010

To som rada ze Vam to takto krasne dopadlo a Sarinka je baba ako sa patri 😉 A po kolkych hodinach az mohla pit? A nekrvacalo jej to potom? Jaj. uz aj ja by som chcela aby sme mali po.....

zusska80
18. jún 2010

@kakatka1 , po hodine od zakroku uz mohla pit aj jest. ked je teda vsetko ok. co bolo u vsetkych deti. krvacalo jej to len uplne minimalne, aj som cakala viac teda. no ale nestazujem sa. pohlad na krv mojho dietata mi teda dobre nerobiiii. a katka, kedy vas to caka??? no ja som bola len rada, ze tam nemusi sara zostat na noc, takze v tom to bolo super, teda aj kvoli malemu. doma sme boli uz o 14.

kakatka1
18. jún 2010

No tak super, v dobrom Vam zavidim. Dufam ze aj Simi to zvladne takto dobre. Termin ma az na jul, ak nebude dovtedy chory.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre