Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

kakatka1
18. aug 2009

Ahojte! Taky malicky navrh: Kedy dame nejake to stretko? 😉

ferdica
18. aug 2009

Veru veru, co tak zajtra na salasi? Ak teda nebude tak velmi horuco 😎

monika165
18. aug 2009

ahojte, kto chce plienky, piste IP.. 🙂 ...stretko moze byt 😉 .

zusska80
18. aug 2009

ahojte. no veru, ak nebude moc teplo, tak aj my sa pridame!!! zavolam aj danielky... uz by sa aj patrilo sa stretnut, ved sa uz ochvilu nebudeme ani poznat. teda hlavne deticky. ked tak rychlo rastu 😉

sakura77
21. aug 2009

juuj,baby,nam je naprd,kiko ma silnu anginu,doniesli sme si z tatralandie,boli sme na dva dni povodne ,ale tak tam bolo super ze sme sa chceli v stredu vratit do konca tyzdna este,ale v pondelok v noci to kika chytili,tak dovolenkujeme doma medzi styrmi stenami,tak mam nervyyyyyy 😒 ale este ze sme boli len tu,horsie by bolo keby ho to chyti niekde v zahranici,mal 40 tky teploty,no hruza,dneska uz je konecne dobre,uz certuje jak keby mu ani nic nebolo

zusska80
21. aug 2009

ahojte. tak zo stretka opat nic nebolo. ale v septembri sa uz urcite uvidime, ze 😉
moni, kika nam je luto. to tam asi chytil nejaky virus,ze? nech sa coskoro uzdravite. akurat som sa dnes katky na kupku pytala, ze co je s vami, ze si sa uz davno tu neukazala a spominala, ze ste chori.
prajem vam krasny vecer. papa

gabika146
23. aug 2009

filipkovi vsetko naj 😉

zusska80
23. aug 2009

aj my sa pripajame a prajeme filipkovi vsetko najkrajsie k meninkam. sara posiela bokanku 🤐

monca301
24. aug 2009

Filipko velmi pekne dakuje za priania 😉 Aj on p[osiela pusinku.

kakatka1
24. aug 2009

Teda a vcera sa mlady ani nepriznal 😠 😀 Samozrejme aj my gratulujeme k meninkam 😵

kikaz
25. aug 2009

Ozaj bolo Filipka takže aj mi sa pridávame. 😉

monika165
28. aug 2009

Ahojte, maminy dneska mame na Salasi diskoteku pre deticky od 18:00 do 21:00....ak mate cas, urcite pridite, budeme sa tesit 😉 ...

monca301
28. aug 2009

Monika super napad,ale mi dnes ideme na kupalisko a potom uz nebudem mat energiu ist s malym na salas. A boh vie kedy aj prideme domov a kym sa osprchujeme bude mozno aj 20h. Ale dakujeme za pozvanie,ale mozno nabuduce.

sakura77
28. aug 2009

my sa mozno ukazeme... 🙂

lucinka82
autor
28. aug 2009

ahojte, no my sa hlasime z dovolenky, bolo super, pocasie nam prialo cely cas, v lietadle super, Oliverko to zvladol na 1 a hor sa na normalny zivot 😀

monca301
28. aug 2009

vitajte doma 😉

sakura77
29. aug 2009

luci,no a nastane kruta realita zas 😀

my sme boli vcera na salasi,aj katka so simonkom,chalani sa vybehali jak divy 🙂

lucinka82
autor
29. aug 2009

Veru Monika. a ako sa inak citis? Babo poslucha? Dufam, ze hej. 😉
No a dnes ake pocasie, strasne. Nadavame, ked je teplo a nadavame ked prsi 😀 😅 😝

sakura77
31. aug 2009

no mne teda teplo vobec nevadi,ja by som sa najradsej prestahovala na rovnik,dokonca ani teraz ked som tehu mi to nevadi,ja sa skor hrozim tej zimy,neznasam kosu

ja inak v pohode,akurat zle spim a buntosim po nociach a boli ma chrbat,inak nic,keby nemam ten kotol pred sebou ani neviem ze som v tom 😀 (na rozdiel od prvych 4 mesiacov,to som vedela az moc 😝 )

gabika146
31. aug 2009

ahojte tak my sme boli dokoncit vybavu do skolky konecne mame papucky,pyzamko,vankusik maly sa strasne tesi dnes rano sa zobudil a opytal :mami uz idem konecne o skolky?no len dufam ze to bude celkovo super este sa mi hned aj robotka risuje tak drzte palceky 😀

monca301
31. aug 2009

Jakubkovi vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj. 😉

monika165
31. aug 2009

Vsetko najlepsie, Jakubko... 😉

zusska80
31. aug 2009

ahojte. tak koniec prazdnin a uz to tu oziva 😉
veru, moni, aj mna zober na rovnik. ja sa zimy desiiiiim... uz dnes rano o 7, ked som isla na poradnu, tak ma triaslo. bolo len desat stupnov... no hroza. esteze cez den je fajn teplo...
gabika, jakubkovi prajeme krasne narodeninky. hlavne teda, nech sa mu v skolke paci a nech si najde vela kamosov!!! a tebe nech to vyjde s robotkou. ale radsej asi, keby sa vam konecne podarilo druhe babatko 😉
tak vam prajem krasny den
inak v stredu by sme mohli dat stretko, na salasi... este kym je pekne!!! uz by som vas rada videla pokope...

sakura77
31. aug 2009

jakubkovi prajeme vsetko na naj naj! 🙂

kiko sa tiez tesi do skolky,my ideme zatial len na pol dna,uvidim ako to tam bude zvladat,no ale uvidime ked pride ozaj "k veci" ci nebudu revy kazde rano 😅

gabika146
31. aug 2009

jakubko vam dakuje 😉

kakatka1
2. sep 2009

Ahojte! Jakubkovi dodatocne vsetko naj a vela uspechov v skolke 😉 Gabi a do ktorej bude chodit? Super ze sa ti risuje robotka a hlavne v dnesnej dobe uspech! Veru na salasi bolo vyborne, hned som Moniku pochvalila za dobry napad. 😵 No idem makat po dlhsej dobe tak Pekny den!

sakura77
2. sep 2009

ahojte!tak kiko je uz v skolke,bude len do 10 dneska,ale aj tak som jak na ihlach ze co tam tak robi a ci neplace za mnou ☹ rano sa najprv otocil vo dverach ze ideme domov,ale ked zbadal triedu,deti a hracky,uz som ho nezastavila 🙂 tak som mu povedal ze idem nakupit a potom ho pridem zobrat,ani ma poriadne nepocuval,a utekal sa hrat,len neviem po chvili ak zbadal ze tam nie som ci nespustil revy,no uvidime...

a ozaj co dneska,nebude stretko na salasi?

dididi
2. sep 2009

Ahojte baby.
Tak uz sa konecne hlasim bez brucha a o peknych par kil lahsia 🙂 Jakubko sa narodil 24.8. a miery sme mali 3850g a 54cm takze ziadne chlapciatko ale riadny chlap 😀 Zatial sme dobrucky tak len potichu dufam ze nam to dlho dlho vydrzi 😉

kakatka1
2. sep 2009

Jej dididi velka gratulacia 😵 Aky bol porod? A co Adamko hovori na braceka? Drzte sa a vela vela zdravicka! 😵

monca301
2. sep 2009

Dididi gratulujeme a prejeme vsetko dobre. 😉 😉

Tak co ako prezili skolkari svoj prvy den v skolke?
My by sme na salas dnes aj mohly prist. len sa ozvyte ci pride niekto nie,ze sa tam prezenieme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre