Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

gabika146
26. nov 2008

dnes bude veselo?kedy mam nahlasit prichod????? 😀

kakatka1
27. nov 2008

Dobre ranko! A tie pohariky si odlozte na buduci tyzden 😉

dididi
27. nov 2008

Dobre ranko 🙂 Vcera ste sa museli mat veselo 😉 My sme chceli prist no oslavovali sme s muzikom vyrocie a tak dokonca prisiel uz o tretej z roboty (to bol prvy darcek) 😀 Takze sme ostali doma a snad nabuduce to uz fakt vyjde.
Baby dajte tip co kupujete drobcom pod stromcek. Hraciek mame hrrrrbu a aj tak ich dostane od kazdej babky, tety, uja 😉 takze nieco ine poradte prosim 😅

monca301
27. nov 2008

ahojte
Tak ku vcerajsku 😠 😠 😠 😠

Ja som malemu kupila knizku s klavirom,box na hracky,lietadla a nieco na oblecenie,este chceme kupi velke lego.

sakura77
27. nov 2008

no,ja este nemam nic,ani neviem co take by som mu kupila.v sobotu ideme do nitry,tak hadam mi niekde nieco padne do oka,lebo ja ozaj neviem.ocino mu totiz robi vianoce cely rok-co sa tyka darcekov-sak poznate chlapov-kupia co im na ociach vidia,ze ano

krasulka
27. nov 2008

ahojte baby.neviete o nejakom byte v PE na prenajom? Nie na sipku.

monca301
27. nov 2008

tak ja viem len na sipku ☹

lucinka82
autor
27. nov 2008

ahojte, no js msm pre maleho tiez knizku s klavirom, asi 3 auticka, hraciu knizku, klavir so zvieratkami a co ma segra? No toho je pomaly cela skrina 😅

Prenajom? Ja uz tiez nieco riesim, ale kukam Tempo, tam je toho dost, ale uz sa musime prestahovat, tu sa byvat neda 😒

monca301
27. nov 2008

a chcete ist byvat kam? Chcete si prenajat alebo kupit svoje?

lucinka82
autor
27. nov 2008

asi prenajat, neni penez. Chceli sme stavat, ale sme si to rozmysleli. A tiez pozemky su drahe

kikaz
27. nov 2008

Ahojkajte babulky. Ja tiež ďakujem za gratulácie ste zlaté ozývam sa až teraz lebo sa mi renovoval PC tak som nebola na dráte ☹
Ja pre detská darčeky mám lebo pred vianocami je kopa ľudí a v obchodoch nič moc. Včera sa mi nedalo prísť bola som sa školiť aby som bola lepšia a lepšia 😅 😅 😅
Didi vitaj tešíme sa že si sa pripojila tie noci závidíme ja mám pocit, že malá spí stále horšie no budem riešiť vlastnú posteľ a uvidíme. 😒

monca301
27. nov 2008

Kati vitaj 😵 aj ty si tu uz davno nebola.

Inac nad tou postelou rozmyslam aj ja,len ju musim este vymysliet a dat spravit.

kakatka1
28. nov 2008

Ahojte Ako sa mate? Ja mam dnes priserny deficit spanku ☹ Zajtra chcem ist s krpcom na Podhradsku,len dufam ze nebudu vypredane listky.

danka0905
28. nov 2008

Ahojte dievčata
Musim sa vam pochvaliť,že som už aj ja vodič.... 😀 Skušky boli super.
Saška spi,Peťka je v školke a ja trochu upratujem.

gabika146
28. nov 2008

ahojte dani ake boli skusky mna cakaju8.1
tak konecne budete moct chodit na stretka 😀

sakura77
28. nov 2008

gabi,robis si vodicak? ani som nevedela.ja som mala prednedavnom prve vyrocie 😅 😅

monca301
28. nov 2008

ahojte
A kde tu je Podhradska?

Dani este raz gratulujem,vela kilometrov bez nehody. Ja som mala prvu teraz cez prazdniny. 😠 Uplne zaciatocnicka chyba. 😠 No co stalo ma to 10000sk.

kakatka1
28. nov 2008

Moni v sobotu o 16h v BN.O nehode nic neviem,dufam ze nic vazne.Ale stalo ta to dost veru ☹

monca301
28. nov 2008

aha,

Cuvala som pri tescu a nechcela som zrazit mamicku s dietatom na bicykli a nepozerala som sa poriadne dozadu a buchla som do zaparkovaneho auta. Poviem ti,ze ked som zbadala toho muza ako isiel k tomu autu a vyzeral dost nasraty,tak mi vsetko jedno nebolo. Ale nakoniec bol velmi mily.

miruliacik
28. nov 2008

Ahojte.
Gratulujeme Danke k vodicaku a vela kilometrov bez nehody. Ja uz budem mat v januari 10. vyrocie.....
Sme dnes zase u nasich, u nas prerabaju spodni susedia, takze sa tam neda spat. No co uz, nejak to uz vydrzime....

katkak
28. nov 2008

Ahojte dievčence. Ja som tu medzi vami veeeelmi dlho nebola, ale priznam sa chodim vas citat. Dufam ze sa nenahnevate. Nechcem sa vam nejako vopchat.
Podhradska bola aj v PE minuly týzden. BOlo to dobre deti sa aj nasmiali ale priznam sa ze aj dospely. Bolo tam dosť lud ale boli aj volne miesta.
Tísko vam zavidim ako si tu super rozumiete a ako sa stale stretavate aj s detickami. Prajem vam pekny den.

sakura77
28. nov 2008

katkak,sak prid aj castejsie na "pokec",mozes sa kludne "vopchat" 😅 a odkial si?zblizka?

danka0905
28. nov 2008

Ahojte,
dakujem za gratulacie...
Gabika je to uplne v pohode,ale asi každy ma take nervy a potom keď spravi tak povie,že to nič neni.No uvidiš,ale nemusiš sa bať.
No a konečne aj prideme niekedy na stretko,dufam že najbližšie na Mikulaša.

katkak
28. nov 2008

Sakura niektore baby ma poznaju sem tam som sem nieco napisala ja som do 25 rokov byvala v PE potom v Oslanoch a teraz uz skoro rok v Novakoch.

gabika146
28. nov 2008

no ale ste sa dnes rozpisali my sa chystame do metra este cakame tatina na mensie vianocne nakupy
kati kludne sa k nam pridaj hocikedy a ako sa byva v novakoch?
no mna cakaju skusky v januari hne 8 a zajtra mam jazdu tak som zvedava 😉

katkak
28. nov 2008

Gabika dakujem celkom fajn, ale mali sme velky problem si zvyknut. Jakub nam stale plakal ze chce ist domov a ked sme isli cez oslany hovoril ze ideme tam lebo tam ma svoju izbu, stalo ma to vela nervov a vysvetlovania ale uz teraz je fajn. Je to take tiche a kludne mestečko, ale nič tu poriadne neni, tak na nakupy chodime do Prievidze alebo do PE ked ideme k nasim.
Rada vam sem tam niečo napisem ak budem moct a nebude vam to vadit.

lucinka82
autor
28. nov 2008

ahojte, Gabika ty to urcite zvladnes. Ked som to zvladla ja, ty urcite 😉
Danka, gratulujeme 😵
Katkat, no vitaj, samozrejme, ze nam nebudes vadit. Tesime sa 😉

kakatka1
30. nov 2008

Ahojte Kde ste vsetky?My sme boli vcera na tom koncerte v BN.Bolo super az na tlacenicu pred.Myslim ze to mali dost blbo zorganizovane,ale potom bolo super.Mohli by prist aj k nam.

rosinka
30. nov 2008

čaute baby, tak po dlhšom čase sa zas ozívam, mala som tento týždeň frmol. muža mám doma a včera sme mali oslavu, tak tu bola celá rodina, plný byt.
od nového týždňa by sme chceli začať konečne chodiť do MC, už sme prestali s plavaním, tak to musíme nejako nahradiť, len dúfam, že tam trafíme, lebo ja som ešte nikdy nebola.

lucinka82
autor
1. dec 2008

ahojte. No my v stredu neprideme do cvc, musim ist do prace, na skolenie o pol 4 do Topolcian, takze to nestihame. Na Mikulasa sme uz vlastne dohodnute, keby nieco, tak sa Vam hned ozvem alebo poviem Katke, nech vam do v stredu vediet. No smola, a tak som sa tesila na stredu do kelu ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre