Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
12. jan 2009

ahojte, Monika, paradna fotka. My ked sme boli v Tatrach, Oliver bol vecer taky vystipany, cerveny ako paprika.
Ale je kosa, mne sa v takejto zime nechce ani pohnut z domu. Ale Oliverovi ta zima nejako nevadi, ten by bol vonku stale 😅

sakura77
12. jan 2009

caute!
no my sme isli dnes do mesta,kiko mi narobil taky bordel v meste ze som sa hanbila jek pes,isli sme okolo mliecaku a on tam zbadal vytah ,tak a chcel vozit,2krat sme isli hore dole a ze ideme dalej,mala som toho dost na plane.ludia co ten robil,plieskal sa mi o zem,utekal mi,hucal jak pavian,no des,musela som ho nasilu doslovne odvliect,metal sa mi,ze som ho ledva udrzala,no des,do sedacky ani nahodou-tak sme isli domov ze len stal vzadu v aute a reval.no,este teraz to rozdychavam,si ti ludia museli pomysliet co nas videli!! 😠

ja neviem,ma otrasne obdobie,stale sa jeduje,plieska o zem hocikde aj v meste,no des 😒

zusska80
12. jan 2009

ahojte. no sakura, to ta lutujem... ani ja to nemam rada, ked mi sara robi problemy... aj ta ma niekedy take dni, ale nastastie mam sily dost a este ju vladzem odvliect aj ked kope a reve.... ale hadam ho to coskoro prejde a bude opat posluchat... veru uz to bude s nasimi deturencami velmi narocne, bude to chciet vela trpezlivosti a hlavne si nerobit vela planov popri nich... zlate casy, ked boli malinke babatka... 😅
tak sa zatial majte... papa

dididi
12. jan 2009

ahojte baby. opat sa tu po dlhsom case ukazujem. vonku je fakt dost mrazivo a z vonku chodi vystipany nielen adamko ale aj ja riadne. a s tymi vymyslami deticiek to tiez poznam. my sa najviac hnevame vtedy ked malemu nedovolim v obchode alebo restike liezt po styroch aj ked chodi uz uplne krasne po dvoch. on to proste miluje a tak vsade vytierame podlahu nohavicami. takze sme lacna upratovacia cata 😉

sakura77
12. jan 2009

dididi,gratulujeme k prirastku 😅 konecne nejaka tehula 😉 tak posli tehu virus 🙂

gabika146
12. jan 2009

ahojte my sme uz z vonku doma otras aka kosa
dididi gratuujeme a ako hovori sakura posli o dum dal 😀

dididi
12. jan 2009

dakujeeeem 🙂 a jasne ze posielam tehu virus vsetkym co si to prajete 😉 Len sa ku mne pekne popridavajte nech mam s kym preberat nevolnosti a podobne radosti 😀 😝

lucinka82
autor
12. jan 2009

ahojte, Dididi, gratulujeme 😉 Na mna nemusis posielat tehu virus, chi.
Aj ste planovali alebo to tak prislo nacakane?

zusska80
12. jan 2009

ahojte. dididi, aj my sa pridavame a blahozelame... na mna tiez mozes poslat... nenahnevam sa. a uz mas aj nevolnosti??? a ako ste na tom so stavbou domceka? novy prirastok uz pride do noveho??? papa

rosinka
12. jan 2009

no teda, to ste sa všetky dohodli, že budete tehotné? len tíško závidím, ja by som brala tiež ďalšie bábo, ale kým nebudeme mať hotový dom, tak nič. ale tento rok už začíname, tak budúci rok by som sa k vám pridala.

kakatka1
13. jan 2009

Dobre ranko! Dididi gratulujeme,nech vsetko dobre dopadne 😉 Takze druhe kolo zacina? 🙂

lucinka82
autor
13. jan 2009

Ahojte, Zusska, aj ty si snazilka? No teda, nejako sa nam to tu rozrasta.
Chcem sa opytat, Bocianik zajtra bude? Aj niekto pride? My by sme aj, ale sami tam nebudeme 😉

dididi
13. jan 2009

ahojte. my sme to aj planovali aj nie. sice staviame domcek ale povedali sme si ze to nechame na prirodu a priroda nam to zariadila takto. asi to tak ma byt 😉
domcek mame v stadiu ze mame hrubu stavbu so strechou hotovu. teraz domcek zimuje a na jar si tam budeme pomalicky nieco robkat. ale stahovanie ostava na buduci rok lebo tento to uz nebudeme silit. mame ine priority naplanovane 😀
a nevolnosti mam slusne 😝 byva mi zle cely den a nic mi nechuti jest. prisla mi aj mamca pomahat s adamkom lebo akosi som fakt hotova.
takze este raz vsetky ktore chcete tehu virus tak chytajteee TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

ivularadula
13. jan 2009

ahojte baby

didi - aj ja sa pripájam ku gratulácii 🙂 a nech všetko prebieha v pohode

sakura - malý mal teda krásne tie líčka, fakt to vypadá akoby si mu ich natrela rúžom 😀 , počuj tú bordúru čo má malý v detskej tak kde si kupovala? máte hladké steny? my máme také zrnité, som malému kúpila do izby také pekné nálepky a všetky postupne poopadali ☹ a chcem kúpiť aj bordúru, ale ak mi tam ani tá nebude držať, tak neviem 😕

monca301
13. jan 2009

aj my gratulujeme k novemu prirastku 😵 😵

Ivula ja som tiez lepila malemu nalepky na stenu a stale sa mi odliepali,tak som si kupila obojstranu pasku z tej strany ako je nalepka som to este nalepila sekundovym a na stenu normalne tou paskou a uz mi to drzi cca 6 mesiacov. Inac tiez mi to stale padalo.

ja zajtra v cvc vecer urcite budem,kedze mame trening. Takze kludne pridite. 😉

zusska80
13. jan 2009

ahojte. aj ja zajtra pridem. teda ak tam tiez nebudem mat byt sama... takze lucka, ja som ista... zatial...
dididi, tak dakujem za virus... dufam, ze sa nam nezaviri z tolkeho virusu pocitac 😅 tak papa

sakura77
13. jan 2009

ahojte!
tak my zajtra neprideme,ideme do Bratislavy,chceme pozriet ikeu a tak,nejake veci kikovi do izby-maly bude u mamy ,takze "v klídku" 😅

borduru som kupovala v Baumaxe v Nitre ale aj tu v colorexe sa daju objednat ,maju taky katalog

na zrnitej stene to asi bude padat,my mame sice hladku,je sice samolepiaca,ale na niektorych miestach sa mi zda ako keby sa troska odlepovala-napr nad radiatorom kde dost sala teplo,ked to pritlacim,pricucne sa,ale asi tam dam troska lepidla-co je oridžos na tapeta a hotovo 😉

doobeda sme boli skoro dve hodky vonku,myslela som ze mi bude kosa-ale tlacit kocik s "nakladom",dekou,nakupom a nanoznikom po "super"odhrnutych chodnikoch mi nedalo ziadne sance na zimu 😀

danka0905
14. jan 2009

Caute baby
No nejako ste sa rozpisali,tak vam všetkym,ktoré chcete prajem druhe bábo.. 🙂
Dididi gratulujem e želam pevne nervy... 😀
My sme boli včera u doktorky na druhom očkovaní pneumokoka a pojdeme až po dvoch rokoch na poradňu.
No dnes budeme doma,hrozne počasie,prši a hneď to mrzne 😠

kakatka1
14. jan 2009

Ahojte Veru pocasie otras! 😠 Uz rano sme isli o polovicu dlhsie do prace,som zvedava ako pojdeme dom? Poobede asi neprideme ked je tak smyklavo.A tak sme sa tesili ☹

miruliacik
14. jan 2009

Ahojte.
Ani my poobede neprideme, sme chori. Hanka je nachladnuta, kycha a ma soplik.... Takze tak. Ale nastastie nemame horucku a tvari sa ze jej nic nie je. Mame sirupy, ktore zda sa zaberaju....
Takze my az na buduci tyzden.

zusska80
14. jan 2009

ahojte. tak dnes to asi vyzera tak, ze sa nestretneme 😢
hanke prajeme rychle uzdravenie!!! my zas mame tatina choreho, teda sa tak aspon tvari a vzdycha kade chodi. ale ked uz isiel k dokimu, tak to asi je vazne 😅 dufam, ze nas nenakazi. hadam mame so sarou dobru imunitu...
tak papa

lucinka82
autor
14. jan 2009

ahojte, Zuzi, vy pridete? Ja neviem co mam spravit, isla by som, ale ked je takto smyklavo, normalne sa bojim. Asi pojdem skor z domu a pojdem ako pokakana 😅

kikaz
14. jan 2009

Ahojkajte ja určite neprídem nechcem to riskovať, veď je samý ľad. ☹
didi gratulujeme ani som netušila, že chceš bábo, ale obdivujem ja mám skoro 9 r. rozdieľ a mám pocit, že sme kľudne mohli mať neskôr. A pri mojom čertisku si neviem predstaviť mať ďaľšie noc nespí a cez deń sa chce stále nosiť, vykrikuje hopááá a piští, ale druhá vec je, že to budete mať za sebou, držíme palčeky 😉

zusska80
14. jan 2009

ja neviem lucka, a to tam budeme len my dve???

zusska80
14. jan 2009

to sa ti asi neoplati riskovat... hlasia same buracky...

lucinka82
autor
14. jan 2009

no ja idem, nemam ist ci co?

lucinka82
autor
14. jan 2009

Pride aj Ferdi, som jej pisala

ferdica
14. jan 2009

baby tak to nechajme teda tak, aby sa nahodou nieco nestalo

zusska80
14. jan 2009

aj ja si myslim... ani sa mi nechce obliekat sa a ist do takeho pocasia.

gabika146
14. jan 2009

ahojte a zajtra niekdo pride cvicit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre