Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
27. feb 2009

ahojte. no tak moni, sorry, ale ja som v usa bola ale asi velmi daavno, podla tych cien... neviem, nejako sa mi tie ceny nezdaju. akoze jedny dupacky cca 40eur sak to je trosku na hlavu... sa mi to zda ako omyl, alebo ako zart... aj tie damske tricka... ved ja som si tam kupovala v dobrych obchodoch tricka po 5-10 eur...

a inak ako sa mate? ja dnes hroza. vonku otrras pocko a mna boli hlava... takze super kombinacia...
papa

lucinka82
autor
27. feb 2009

ahojte, veru, vonku je otras, fuka vietor, k tomu ta clapkanica, ale musime byt vonku kazdy den,ako by to bolo?
Ja mam asi zapal nervu na nohe, ledva sa hybem, krivkam a najlepsie je, ked sa chce Oliverko nahanat 😅

Chorym detickam prajeme skore uzdravenie, my sme chvalabohu zdravy, klop klop 😵

kikaz
27. feb 2009

Ahojte no ja sa už skoro týžden liečim a stále som není fit aj syn má už druhé Atb asi je nejaký silný prieduškový vírus 😠 malinká sa doma nudí a stále len piští aj ja si už prosím leto ☹

lucinka82
autor
27. feb 2009

to uz stoja tolko dupacky alebo bodiky? To sa mi zda nejako vela, asi keby som aj milionarka, asi by som take drahe nekupovala. Monika, to ma odkial prosim ta?

monca301
27. feb 2009

ona to posielala z USA a co viem tak tam jej to celkom dobre vynasa.
Co som pozerala baby na MB tak ona ma este o 25% lacnbejsie ako oni.

lucinka82
autor
27. feb 2009

Co? To su potom ake palky? Ved babo za chvilu z toho vyrastie, ved to poznam 😒

zusska80
27. feb 2009

ale aj tak moni... fakt, ani keby som mala neobmedzene mnozstvo penazi, tak sa trosku nad tymi cenami pozastavim. neviem, ako jej to moze vynasat?? ved v amerike musi mat v tomto pripade velmi silnu konkurenciu...
asi od nej kupuju viac menej muzi, ktori vobec nemaju prehlad o cenach 😉

katka, neboj, pride muz a budes hned fit... len sa drzte a vyzdravte rychlo... jar sa uz blizi... 😀

monca301
27. feb 2009

ja viem,ze je to drahe,mne by bolo tiez luto dat za body 1000sk.

Mna dnes zasa bolia krize,tiez cakam muza,ze mi ich zajtra pomasiruje.
My ideme zajtra do Nitry na oslavu. Sesternicin maly oslavuje rok, dufam,ze Filip tam nebude robit zle. Aj ked v poslednej dobe je na deticky velmi dobry.

ivularadula
27. feb 2009

ahojte baby
čo my sme s kade 😕 tu bolo celkom dobre, bola som sa malým vonku od tretej do pol piatej , síce som mala čiapku a rukavice, ale nefúkalo a trošku aj slniečko svietilo 😉

baby ja sa tiež neviem dočkať jary, tu je taká nuda, nikoho tu nepoznám, teda nijakú mamičku čo má bábo že by sme kočíkovali spolu 😒 , tak keď bude teplejšie, tak sa naložím do auta aj každý deň a pofrčíme do mesta, už sa neviem dočkať 🙂

tiež prajeme marodom skorú uzdravenie 😉

monca301
27. feb 2009

Simonkovi prajeme vsetko najlepsie k prvemu rociku.

A kde byvate teraz?

miruliacik
28. feb 2009

Ahojte. Vidim, ze sa to tu marodmi len tak hemzi..... Tak prajeme skore uzdravenie.
Nejak sem nestiham chodit. Som posledne dni stale unavena. SOm rada, ked Hanka vecer zaspi a ja si nieco precitam alebo idem spat. uz nech ta zima skonci, nejak ma to vycerpava....
o dva tyzdne ideme na lyzovacku a ked prideme 21.3. domov, bude uz dufam jar.... 😀

gabika146
1. mar 2009

ahojte tak som vam opat prisla kuk ze co tu nove dufam ze marodi vylieceny
my sa mame fajn londyn pobehany je to parada ale zit by som tu nezilla strasny ruch a kazdy sa len ponahla a tak xiixi
zazitok pekny boli sme aj pri palaci foky narobene maly super a to som rada len mi robi problem ten aj ked len hodinovy posun sem tam problemy 😀
tak sa majte zatial pekne vyrazame na dalsi vylet 😀

sakura77
1. mar 2009

ahojte!
gabi,tak super ze vam vylet vysiel,aj nam by sa uz nejaky zisiel,kiko uz nevie co so sebou,veru uz nech je teplo,lebo toto ma nebaviiiii 😝

miri,a z coho ze si taka unavena? 😉 🙂 ja som byvala takato ked som bola v tom 😅 noooo,neviem neviem..... 😉

miruliacik
1. mar 2009

Ahojte.
No super Gabi, z sa vam paci.Tak si to poriadne uzite.... A nieco pekne nam doneste..... 😉
Moni, neviem, ale mne uz asi vadi ta zima.... Nie je skoro vobec slnko, neda sa poriadne von chodit... Ale ktovie, mozno sa aj nieco zadarilo.... 😀 . Ale nie, neviem zatial o nicom.

monca301
1. mar 2009

boze baby ved vy ste tu skoro same snazilky. 😉 to tu uz asi nebudem mat ani co robit premenujeme to tu partizanske snazilky. 😉

rosinka
1. mar 2009

no veru Moni, mi si potom otvorím inú tému nesnažilky 😉

kikaz
1. mar 2009

Ahojkajte my sa máme už lepšie , aj mne tá zima uberá energiu. Inak Mirka zabudla som ti povedať že ten opravár umývačky bol super za týždeň mi ju priniesol a opravili aj čo nemuseli 🙂

miruliacik
1. mar 2009

Kati som rada, ze si spokojna a ze som ti dobre poradila. Ale je to riadny typek, ze?

gabika146
1. mar 2009

no mirka teda az teraz som sa dozvedela ze uz aj ti si snazilka no pekne 😀

miruliacik
1. mar 2009

co sa robis, ze si nevedela.... Len som to nedala oficialne na stranku.....
Ako v Anglicku? Vsetko v poriadku? A co amly, ako sa mu paci?

zusska80
1. mar 2009

ahojte. no konecne uz sara spi... dnes bolo poobede tak nadherne... vo vzduchu som uz citila jar 🙂
no hadam sa len nechcete rozdelit na snazilky a nesnazilky??? ☹ ... to je diskriminacia 😠 😠 ja si myslim, ze to zvladneme aj takto pospolu 😉
dufam, ze vsetci marodi su uz zdravucki... nech sa nas na stretku co najviac zide...a dufam, ze pride aj gabika a porozprava nam ako bolo a my budeme len zavidiet 😉 😉 😉
prajem este pekny vecer... papa

ivularadula
1. mar 2009

ahojte
moni - ďakujeme krásne 😉 , bývame v Žabokrekoch

ivularadula
1. mar 2009

veru, dnes bolo fakt nádherne, normálne človek až tak pookreje 😵

gabika146
1. mar 2009

pekny neskory vecer
mirka malemu sa apci strasne spava aj poobede co uz je co povedat vlhky vzduch co jemu fest vyhovuje takze parada
a milujem nakupovanie tu je to parada za tie ceny co tu maju no nekup to xixii
som rada ze nas je tolko snaziiek som zvedava ktora bude prva uspesna xixii sranda keby vsetky 😀 😀
rosinka a vy nechcete druhe?

miruliacik
2. mar 2009

No super Gabi, asi by ste sa mali teda prestahovat do Anglicka.... 😉
no veru, som zvedava, kto bude prvy. Tak podme na to baby 😵

monca301
2. mar 2009

ahojte

Veru tie nakupy su tam super. 😉 Omnoho je to tam lacnejsie ako tu a ked natrafis na vypredaj tak je to paradaaaaaaaaaaa.

rosinka
2. mar 2009

ja by som hneď išla na také nákupy, ja som si to užívala keď som robila v nemecku a teraz mi to aj chýba.
Gabi, ja by som aj chcela ale najprv musíme vyriešiť dom a potom sa môžem snažiť, takže to ešte najmenej dva roky potrvá ☹ , inak by som už bola aj ja snažilka

gabika146
2. mar 2009

no mirka nezila by som ani za nic strasny ruch kazdy sa ponahlA ALE NA dovcu je to supis
a co by sme si bez vas pockali bez vsetkych keby me tu byvali ziadne stretka nic hmmm
ideme von je tu nadherne slmecno

danka0905
2. mar 2009

Caute baby ,aj my sa hlásime po dlhšom čase...
Sme doma,decka maju prázdniny,tak mam čo robiť 😝 Dnes vyzerá byť celkom fajn,tak pojdeme von,napešo.
Gabi,užite si to tam,aj ja by som išla veru na taky výlet. 😉
Možno aj prídeme v stredu na stretko ak tam niekto bude.

zusska80
2. mar 2009

ahojte. veru baby, v zahranici sa super nakupuje... dostanes tam vsetko a lacno. a tu, hroza, na detoch sa tu najviac nabaluju... co uz, hadam to pride aj k nam...
gabika, len pekne pridi domov, vsade dobre doma najlepsie a nam by si veeeelmi chybala.

a my by sme v stredu prisli, len sa pekne vsetky pridajte...

pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre